Гуантанамо ни дава сириец с шест деца
България ще вземе от затвора Гуантанамо сириец с жена и 6 деца, научи "Стандарт". Талибанът е един от най-примерните арестанти и досега не е създавал проблеми на надзирателите в Гуантанамо.
Обратно в новинатаКоментари - Гуантанамо ни дава сириец с шест деца | Днес.dir.bg
Коментари
Нашият талибан-най-мирният и най-демократичен от всички талибани. Тази година един талибан, догодина - двама.
Ами те, сирийците и тука ще си го набарат, хем ще им е по-лесно! Цеци няма да може да го опази!
Абе нали беше въпрос да приемем само един човек, а то се оказва, че ще бъде с цялата си цигания - 8 човека.Ние за нашите деца събираме пари чрез SMS -и, а ще храним котилото на терорист.Или смятате ,че този талибан е божа кравичка - ей така хванат от пътя и затворен.
Стига вече целуване на американски задници, нещастници такива! Стига сте ни правили на идиоти! Щатите погазват брутално законите на международното право и ние им ставаме съучастници!Управниц ни са плужеци. Жалко за нас.
Партньорството ни с НАТО като долнопробно порно със садоелементи. И винаги ние сме прее..ните.
Е какво пък! Ще си приберем сириеца и семействотот му и ще си отгледаме 8 атентатори, че отдавна не е гърмяно в България и трябва нещо да ни раздусат. Може тогава българите да се размърдат и ор стадо овце (блеещи скришом) ще се научат да защищават интересите си и че една държава, за да се нарича бяла хората трябва да мислят като бели. А ако сме късметлиии като ще ги пазят нашенци, може и да си отгледаме наша група талибани, поготвени от тихия...
Чакам коментари от Даниел,Бачкьор и други видни гербери по темата.Хането също нещо е млъкнало.Единственот нещо,за което мога да поздравя Костов е,че на времето отказа да приеме албанци в България.Тези дупедавци не можаха един път да кажат НЕ на господарите.И те като Куневица-Йесмени. Д си вземат талибана с талибанчета и ханъмата у тях и да си ги гледат.Малко ли циганска паплач издържаме,че и политическа?Сега и талибани.
селище от затворен тип - а Белене какво е било?, нали беше много лошо, нали там били затваряни хора без съд и присъда? колко лоши неща направили комунистите преди 50 години! А това селище какво е? - или то сега след 50 години е много хубаво, нищо че пак ще се държат там хора без съд и присъда!!!
На 28 януари Цуцко се изказва: Ние сме търсили винаги тези, които са се държали най-достойно там, които изповядват все пак някакви семейни ценности, защото това също е много важно, каза Цветанов. По думите му в момента се разглеждат две лица. Те не са създавали абсолютно никакви проблеми, докато са били в Гуантанамо. Те не са терористи и за тях се е смятало, че са съпричастни към подобни движения, но към настоящия момент няма нито повдигнати обвинения към тях за подобна дейност, нито пък че са участвали в подобна дейност. Вече сме 02 февруари - комисията експресно е прелетяла през Гуантанамо, направила е кастинга, приели, одобрили... Ако така се действаше експедитивно и за други държавни дела... ехеее! И сега какво - имаме си неосъждан сириец, възпитан и любезен, с жена и чавета. Чаветата - щом са шест - ще имат нужда от училище и т.н. - ще им организизраме частни учители или узилище от затворен тип? И какво? Колко пъти казах, че искам да съм неосъден и предполагаем терорист и аз човек да стана - ама и за това вече не ни искат! Тъпанари! АААА - и какво означава в изказването на Цуцко ние сме търсили ВИНАГИ тези, които са се държали достойно там? ОТКОГА ВИНАГИ ТЪРСИМ В ГУАНТАНАМО И КАКВО???? Ъ?
Сложете ги да живеят в резиденция Бояна,да са комшии на Дянков и да си играят чаветата заедно. А вечер Дянков и талибанът на чаша чай/защото те не пият,нали са примерни/ ще обсъждат семейните ценности,бюджетния дефицит и ще правят планове как по-бързо да загробят българите.105 човека са коментирали преди мен, с мен 106-един няма съгласен. Голяма подкрепа за бибитковото правителство,няма що.
Напълно подкрепям мнението на IB. Няма надежда стадото овце/блеещи тихо/ ,да се осъзнае..по-тъпи сме и от талибана дето ни го доставят даже...
Много интересно! Китай си иска китайските гуантамаджии, Америка ги праща в Западна Европа! Що така? Узбекистанецът отива в Швейцария! При живота в Узбекистан - той направо кяри човекът! А па тоя с шестте деца, дето идва у нас - пак питам, престъпник ли е или не е? Ако не е престъпник, защо е в затвора? Ако е, защо да е у нас? Щатите да си го приберат. Ама Бойко няма гащи да каже на Щатите Не. Костов е злобар и интригант, но поне умее да казва Не. (албанците)... Това с талибана е поредната продажба на България. Бойко, няма ли да наградиш сириеца с орден Стара планина? Пфу! А бе тоя човек (Бойко) не спря да пълни околните на София села с боклуци! Докато беше кмет, изхвърляше там сметта на столицата. Сега домъкна и презморски боклук - чак от Гуантанамо! Че и семейството на талибана ще храним! Вижте и езика на медиите - отначало беше затворник от Гуантанамо, после стана талибан, накрая - емигрант! Америкнаските пандизчии идват на курорт в България. Мерси, САЩ!
Моля обяснете ми хора, че медиите нещо не го обясняват -тези бивши затворници у нас ,като какви ще се подвизават? Свободн бг граждани ли ще са или затворници? Нещо не схващам, аз съм прост човек.
Защото, драги, е НЕЗАКОННО по всички закони да се държат хора в затвор без съд и присъда. Защото САЩ прегазват законите и ни въвличат в това и нас. Защо не си ги приберат в САЩ??
Ще има ли някой от вас смелостта да се престраши и да попита Б.Б. и Ц.Ц. ЗАЩО България ще приема един щатски затворник, който не е съден? Защо не е в САЩ? По кое международно споразумение сме задължени да направим това?
Г-да журналисти, обществото иска повече и точна информация. Това, което ни поднасяте е дезинформация! ДОКОГА? Та Вие вече 20 г. сте политически слугинаж и участвате в най-голямата манипулация, която е упражнявана някога върху българския народ. Вие, заедно с омразната политическа класа сте виновниците за дезинформираността и опрастачването на българина. Само един добре информиран човек може да развие гражданско съзнание, но това не е угодно на властимащите, за които работите. Срам и позор за Вас и професията Ви.