Коментари - Гуантанамо ни дава сириец с шест деца | dnes.dir.bg
назад

Гуантанамо ни дава сириец с шест деца

България ще вземе от затвора Гуантанамо сириец с жена и 6 деца, научи "Стандарт". Талибанът е един от най-примерните арестанти и досега не е създавал проблеми на надзирателите в Гуантанамо.

Обратно в новината

Коментари - Гуантанамо ни дава сириец с шест деца | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Колко ли българи има който само се водят българи а корените им гръцки,турски,румънс а някой и индийски . Един който се води българин а е с турски корени или някакви подобни с какво е повече българин от другите . Знаеш ,че в тази държава всеки род е дошъл от някъде това е в основата на съсздаването на държавата и в това няма нищо срамно и лошо .Ти за ариец ли се взимаш или мислиш ,че си нещо повече от другите хора ? Само с подигравка не става при положение , че ние не знаем твойте корени а и ТИ вероятно няма как да ги знаеш , ако ги знаеш ги кажи ще е много интересно когато е създавана държавата от коя част на света си пристигнал . Ако и други кажат корените си ще бъде много интересно . Защото АЗ от както знам родът ни от незапомнени времена е все в тази държава - толко знам толко казвам , кой за кого се е женил през хилядолетията не знам , кой с коя с спал също . Близките ми на слонове не са пристигани въпреки ,че знам ли и с парашут не са кацнали тук .

Очаква се кабинетът да одобри решението и след това да го предложи за гласуване на парламента. Три седмици по-късно ще започне процедурата по приемане на емигранта от Гуантанамо. Питам аз, какво РЕШЕНИЕ ще се взема, след като вече е ЗАПОВЯДАНО? Няма ли един, който да не ЛИЖЕ американски задници, ами да помисли за БЪЛГАРИТЕ?

А жените и децата, които не са затворници? Децата нямат ли права?

Не бойте се, деца . След индийските бикове на духан, кибритените клечки и износ на бира за Китай от о-в Ливингт... вече и една добра новина . Бояна е празна, ордени Стара Планина - бол.

Какви са тези хора от Гуантанамо какви са тея спрециални жилища не бяха ли терористи ? Защо не са в затвори? Защо не са в щатски затвори? За какво са осъдени? Съдени ли са изобщо? Какво е било отношението към тях в Гуантанамо? Много хубави въпроси с много нелицеприятни отговори щото излезе че борците за справедливост демокрация и там другите хубави неща могат да вкарат човек в затвор да го измъчват и унижават с години без да повдигнат обвинение и накрая да го разкарат някъде . Какво ли би станало ако Северна Корея Иран или Сирия опандизят някой американец и си го държат в затвора ей така за кеф щото мислят че е шпионин не му предевяват обвинения просто си го измъчват в затвора а сега нашия тиквеник ни прави съуючасници в извращенията на задокеанските говеда . А да забравих понеже сириеца не е съден вероятно ще бъде пуснат на свобода под някаква форма на наблюдение интересно какви ограничения ще му налагат местните власти и дали няма да понарушават конституцията .

Абе този с многото деца ,нали ще ги възпита със своите идеи.Те така в Ирландиия са родово се предава членството в ИРА.По-хубаво да си нямаше никой,да беше стар и болен.Ама терористите са предимно млади,нали най-лесно ги лъжат да си дават живота за чужди интереси и идеали.

Поредната черна точка за ГЕРБ!

Че ако нас не прекарат, кого другиго.ДРУГИ ТАКИВА МРЪНКАЩИ БУДАЛИ НЯМА

Има такива затворени селища около София. Едно такова се намира в Бояна :-)

сами си го избрахте,нека ви е честит!! разбрахте ли какво представлява кратуната и герб?!изберете си ги пак!!

Първият талибан НО със семейни ценности, който му пробтаха на Боко от САЩ, беше Симеон Дянков ама - нейсе....

Не го искаме, не останахме работещи българи да ги издържаме. Ние цигани със семейни ценности дето раждат всяка година по едно мангалче си имаме достатъчно, ама те не работят и не плащат данъци, само вземат помощи и живеят на гърба на данъкоплатеца.

....NAJ-PRIMERNIJA I V KAKVO??? A kAKAV primer e toj za 6-tte garla, koito e rodil i sazdal!? Ta prestapnik ne se stava SAMO ZA EDIN DEN!!! I VSICHKI li schte se domaknat v Balgarija? Maj sa malko decata i semejstvata na hiljadi zatvornici.... Prav trjabvasche DA OTKAZE!!!! Zalko che tova moze da e samo nachaloto....a kakav schte e kraja-edin BOG znae!

ТЕЯ НАЩЕ СА ШЕ ГО ПУСНАТ, СРЕЩУ ПРЕПИСКА :D

Сириец!!!! ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ, тия ни подпалиха! Тоя сега ще организира цяла талибанска мрежа!

С тия дечурля ще подобри генетичния материал?

Очакваше се, че не може да отказваме на янките нищо. Но това е връх на цинизма. Да приемеш терорист, или както е назован по-горе талибан. Бил примерен. Като е примерен да си го водят в САЩ и да си го дундуркат. Просто американците имат за цел да разширят тероризма в сравнително тихия район на Балканите (засега). Позор и пак позор! Браво на нашето любимо правителство!

Боже, пази България и нас

примерен, ама талибан. какви са тези семейни ценности, които се връзват с талибанството?! В САЩ с цялата фамилия ли е бил в затвора. че и тук трябва да дойдат още 6+1?! Могат ли нашите дупедати да си го/ги настанят в парламента и да си го/ги гледат там?

ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОКО КРАТУНАТА-ПРАВИТЕЛСТ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ПРЕДАТЕЛИ.

Защо ние трябва да се грижим и издържаме щатски затворник?Нормалният човек не може да проумее това.Как ще го обяснят тези,които взимат решението и го изпълняват?Длъжни са да го направят!!!!!

Виждам тук коментари на много промити мозъци от новините на американците! В Гуантанамо няма нито един човек осъден - това е американското Белене. И много ясно че няма как да ги осъдят - защото не са терористи! Просто са извинение за да си набавят петрола от който са най-зависими от всички нации. Терористите бяха Буш и тези които го командват (същите които дърпат конците на всички президенти и тези които убиха Кенеди защото се противопостави на банковата система - сами се сетете кои)

Много си прав приятелю. Пак ще се наложи да перем пишкира на американците.Това, което в никоя държава го няма, да се лишават от свобода хора по подозрение, да се малтретират за да признаят участие в някакво престъпление, с месеци и години да са изолирани без съд и присъда / явно нямат никакви доказателства / и след всичкото това беззаконие да ни ги харизват - това е върха на нахалството на нашия по-голям демократичен брат. Нашите управници трябва да се учат на демокрация от тях.А ние и без това храним толкова много хрантутници като се почне от парламента, че циганите и пт.п. гмеж, така че още едно семейство ,било то и 6 деца- бълха ни ухапала.Резила е по-голям.Така ли се води война срещу тероризма, това ли са възможностите на специалните служби да подават списъци със заподозрени без никакви доказателства.

Този е малоумен! Ще ни запали държавицата! Поне като си даваме задника да го изтъргуваме по-добре! Дали ще пазим 6+1, или 36+72 охраната и разходите ще бъдат същите... Поне като са повече ще предприемем по-адекватни мерки за охрана и сигурност (и дай Боже да изкараме и достойни пари)! Защото талибаните ще ни атакуват за това, че затваряме техни патриоти (без да ги интересува колко са).

te 6te go zemat tuka da nau4i na6ti kak da praviat bomoi za atentati sigurno 4e na6ti samo koli mogat da garmiat

Тоя го изкараха светец - зенности, деца, ала-бала - да се чуди човек защо е в затвора ?

А имаме ли вече прецизна информация колко ще ни струва тази авантюра и до кога ще продължи? А имаме ли потвърждение от хамериканците точно какви пари и на какви траншове ще получим? Това трябва да обсъди парламента, и ако трябва - да се направи референдум! Защото за сега са 8, а след половин година могат да са 800!

големи простаци и продажници - слуги на чужди интереси ! ни ни трябва сирийският мангал барабар със другите циганета и дъртата му мангалка да ги домъкват в държавата ни - каква ще е ползата от това - да хрантутим и отглеждаме още цигани , щото нашите са малко !

Единствения които на писа нещо смислено е 321 Хора аз искам всички терористи по затворите и убити. Аз вярвам в ефективноста на американската правораздавателна система тя се е доказала като ефективна и защитава населението от рецидиви . Въпросът е е защо този терорист не е осъден там Защо е бил задържан под каква форма ще бъде предаван от една държава на друга като първата е нарушила международни споразомения за защита правата на човека и втората ще ги наруши ако е виновен нека го ОСЪДЯТ и тогава да дойде да лежи ЗАКОННАТА присъда в затвора по този начин безаконието се размива всички са виновни и няма виновни за делото.

Да доди да живее при нас в СТОЛИПИНО.

Сигурно и със 17 жени и 79 братовчеда със семействата им

Не разбрах защо трябва да вземем нечий затворник. Моля накой да ми обясни защо се прави това. Обмен на научни капацитети не съм чул да правят държавите, но затворници обменят. Каква е целта?

зевзек (02.02.2010 г. 23:20ч.) А ние можем да им дадем цял парламент да напълнят Гуатанамо... Наблюд (02.02.2010 г. 23:17ч.) Добре де, какво е това затворено селище около София в което ще го настанят този талибан ? По татово време Белене беше затворено селище. Бойко Борисов нещо такова ли е спретнал около София ? Или ще бъде ползвана някоя от базите на Наглите ? Дайте малко повече информация по въпроса, щото нищо не ми стана ясно. мацка (02.02.2010 г. 23:17ч.) А някой с 12 деца нямаше ли? Тея 6 като започнат да се размножават... и после за джамии ще скимтят, че нали са им малко. Ужас!

Ето, това се казва наглост - взимаш 8 затворника и казваш, че е един. Наистина ББ, колко ще струват на нас данъкоплатците тези поредни американски придобивки?

Аз не съм гласувал за политици, които искат България да бъде затвор. Още повече, че ние сме буферната част на еврозоната и ще се радваме на постоянен поток на бежанци от Иран, Ирак, Афганистан и Сирия. Пуснеме ли този ще се напълним с мангали - и то опасни!

Куба защщитава УСА иКанада от проблеми свързани с охраната им от паднали астероиди Последните трусове в Хаит установили че в гуантанамо има много опасна апаратура по този повод САЩ да вземат да закрият базата и да я предадат обратно на Кубинския народ да не стане някоя беля

Приемаме затворник от Гуантанамо със семейни ценности Семейните им ценности са да се размножават колкото се може повече, за да убиват неверниците. Защо не си го вземат в Сирия?

не разомно да приемат сириеца в бьлгария живят много сириеци жени за бьлгарки????? утершня ден ако сина ми пита какво талибани ????? г-н Бойко Борисов месли за наш синове????

Пичове, не се пенете. Най-вероятно този е пропял в затвора, понеже са му обещали да осигурят убежище на него и на цялото му семейство. Пращат го тук, за да не се раздлят със зелките на раменете, когато ги докопат техните братя по вяра и оръжие......

Сириецът е участник в семейния Биг Брадър! Затова ще живее в къща от затворен тип около София и т.н. Изненадите в шоуто - продължават!

съвсем конкретен и резонен конституционен въпрос: от кога България държи затворници без съд и присъда? От кога България държи чужди такива затворници?

тих, кротък, семеен, учтив, поздравява съседите... Само че има нездраво влечение към експлозивите и към места на които се събират много хора.

abe vie upravljavastite, nenormalni li ste? stiga ste mu lizali gaza na tozi chernija. tova e bezumie, taka ili inache si imame dostatachno ot tezi po rajonite ni s turko govorjasto naselenie, ta da vzimame oste edin radikalen isljamist.

А бе за какви транжове говориш, те американците точно затова ни го пробутват тоя, за да не плащат.

Искам справедливост - готов съм да приема 300 затворника от Гуантанамо, ако хамериканците приберат 30 души от престъпното обкръжение на Боко Тиквата! И ще излезем дебело напред - особено, ако ги окошарят още сега, преди да са загробили България...

Какво е това затворено селище? Сега ли ще го създаваме? Чувал съм, че такива е имало в СССР по времето на Сталин. Кой ще поеме разходите около цялата тази глупост? Какъв е той? Терорист, ама не е осъден?? Защо тогава ще е в затворено селище? Да дойде да учи в СУ и да плаща такси.

От къв зор?

Мисля,че не е нужно още хрантутници да има в държавата.Ние ги храним,а те пируват. Казват по-добре е да си затворник на днешно време понеже си на топло и не мислиш за ток, вода, парно да плащаш.

Ако американците си приберат обратно Дянков, може и повече да вземем. Дянков също не прави проблеми с общественият ред, не паркира на забранени места, не кара с превишена скорост, държи на семейството. Спазва правилата и няма да създава проблеми, стига да не е министър. По-интересно ми е като какъв ще ни се води този затворник - България не го разследва за нищо, няма влязла в сила присъда - значи в България този е просто един свободен човек, който може да ходи където си поиска. Или ще напишат специален закон за него?

при толкова мангали в БГ, още един,се ще сместиме негде...........