Евродесницата превърна Желева в коз
Потвърдената почтеност на Румяна Желева изисква незабавни и публични извинения, каза Жозеф Дол, председател на групата на ЕНП, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
Обратно в новинатаКоментари - Евродесницата превърна Желева в коз | Днес.dir.bg
Коментари
Аз пък ако бях отправял клевети които се опровергаха, щеше да ме е срам не само да пиша, а изобщо да отворя форума. Това е разликата между нормалните хора и вас червените талибани - първо не пдаме толкова долу да клеветим било то пред Света, Европа или където и да е, било то свои българи или когото и да е. Второ, когато постъпим неправилно си го признаваме и изпитваме чувство на срам.
Тези от ЕНП са жалки смешници - за да угодят на Бойко и те скокнаха в лайната! И то за тази зъбла...
е като не я искат г-жа желева, защо сама не се откаже, но май парите -17 000 евро месочно са и по - скъпи от достойнството !
Много ясно, че ще я защитава ЕНП, нали е тяхна издънка. Как да си признаят провала - а това че е некомпетентна??? И там, както навсякъде ще има политическа договорка - или вие нашата, или ние ще ви разкажем играта с вашия кандидат комисар - поляка И накрая ще клекнат всички, но жалко й на България - ще ни излага, срам, срам....
Сега остава и г-жа Желева да се покаже компетента по ресора и червената сволоч ще бъде за пореден път с пръст в уста. Напълно възможно е жената да е блокирала след такава интензивна атака и то най много от своите. Напрежението е огромно да си на мястото на което беше тя по време на изслушването. Човек се притеснява и сковава само пред обектива на обикновенна камера на някоя кабеларка, представете си какво е на такъв голям форум.
Много шум за нищо. Ще им се на куманоидите, обаче десницата им го начука. Интересно как ще се извинят, милите куманоидчета. Те са научени от малки, че са непогрешими :))
Защо никой не говори за Първанова която уцапа работа.Спомнете си художника който беше изложил тоалетните в европарламента колко е бил прав.
абе аз не разбрах от коко е потвърдена почтеността й? от нашето министерство ли? ако е така, те може да я обявят за девица и умна хубавица, даже документ с пет печата ще и издадат за това?
Ti ili triabva da se operirash ot oligofrenizym i idi vratni edna s-ka na tvoq lubimec stanishev toi takiva ku.vi kat teb mnogo gi obi4a shtoto li4no na nego mu e pisnalo da d.ha na dogan taka pone nqkoq k.va shte mu pripomni kakvo e radost
Светът може да се свърши,но тъпите чугунени комунистически глави или кратуни или тикви,както щете,няма да се свършат.
Жозеф Дол очаква нечии извинения..., а ние очакваме неговите извинения за изказаната позиция, която е подигравка към всички нормални хора в България!!!
Явно щом ти и нито един твой познат не е гласувал за тва правителство си личи че не си Българин а си един циганин или турчин за тва е по добре да казваш за съжаление че не съм българин от такива като теб ни писна господин от малцинството
БСП по традиципоема вината червени с мезе. Мезето досега бяхме ние сега вече и Европа.
Какво сте се раздрънкали? Човекът /Дол/ си има партиЙна дисциплина. Нашата Попова - тоже. Само едно ще кажа: господ да ни пази от нашето правителство и от европейското такова и от комисарите. Дано не се случва нещо, което да трябва да свършат.
Не спазвайте правилниците. Според простите хора от министерство на правосъдието те нямат силата на закон. Присъединявам се към следното становище: за компетентността на правосъдното министерство. Във връзка с това каква е юридическата сила на Правилника за организацията и дейността на Народното събрание мисла, че много хора трябва да се изчервят, защото това се изучава в първи курс на специалност право и предмет - Обща теория на правото. Този правилник има силата на закон, издава се на основание чл.73 от Конституцията и неговите разпоредби се обжалват пред Конституционен съд/чл.12, т.2 от Закона за конституционния съд, чл.16,т.2 от Правилника за приложение на закона за конституционния съд/, а не по реда на АПК. Такъв резил скоро не е имало. Сега разбрах, че не трябва да спазвам законодателството на тази страна и призовавам да се възстанови групата на РЗС, да се върнат на депутатите, които не са се явявали на работа и да се върне гласуването с чужди карти, защото Министерството на правосъдието обяви, че този правилник не важи. Сега ББ да го видя. Абсолютно вярно и правилно !
Бог да го прости Бай Григор Вачков ама Г-н Жосеф Дал много му прилича. Даже сега гледам че като Митко Бомбата е запашил патрондашите и пее ... Нас червеното знаме роди ни.....Ние сме на всеки километър:))))))))) Много соц много гот.
ъншният министър и български кандидат за еврокомисар Румяна Желева все още се води управител на фирмата Етко Шнайдерс ООД и към днешна дата, сочи актуалното състояние на дружеството, с което Mediapool разполага. До понеделник вечерта се очаква юридическата служба на Европейския парламент да се произнесе по въпроса дали Румяна Желева е нарушила правилата за финансова прозрачност на Европейския съюз. Извън въпроса дали тя може да заеме поста еврокомисар, според българското законодателство Желева със сигурност няма право да бъде министър на външните работи, след като все още се води управител на фирма. Етко-Шна все още не е пререгистрирана в Агенцията по вписванията, но това не противоречи на закона, защото срокът изтича в края на 2010 г. Така единствената актуална регистрация на дружеството остава в Софийския градски съд. Според справката към 18 януари 2010 г., Румяна Желева е управител на фирмата, чийто собственик е дружеството НИФ Труд АД. Българският външен министър е вписана като управител на 1 ноември 1999 г. и до този момент няма регистрирана промяна в това състояние. Фирмата се води с капитал 5 000 000 лева и според регистъра е действаща. Тя е регистрирана да извършва най-разнообразни дейности като преработка, производство, сделки с недвижими имоти, търговско представителство, туризъм, строителство и др. От регистъра по БУЛСТАТ става ясно, че Румяна Желева е и член на управителния съвет на Мениджърско-работн приватизационен фонд Труд и капитал АД. Това дружество притежава 0.982% в НИФ Труд. Скандалът за конфликт на интереси около Желева избухна при изслушването й пред Европейския парламент на 12 януари, но той се завъртя около участието й във фирмата Глобал консулт, за което сигнализираха същия ден БСП в София, а НДСВ чрез евродепутата си Антония Първанова в Брюксел. Според Търговския регистър Желева е продала дела си във фирмата през април 2009 година. Това не създаде проблеми около нейното място в правителството. От миналата седмица юридическата служба на ЕП проучва казуса именно с тази фирма. Според източници на АФП въпросът вече е практически решен и становището на службата ще е, че декларацията за лични финансови интереси, която тя е направила, за да стане комисар, отговаря на реалността. Юри служба на ЕП не се занимава с въпроса дали Желева е била в конфликт на интереси и дали са допуснати нередности за предходния период, в качеството й на евродепутат, а също така и в качеството й на български външен министър. В становището се посочва, че Желева наистина е продала дяловете си във фирмата Глобал консулт през април 2009 г., пише АФП. От публикация в блога на Атанас Чобанов става ясно, че на 30 юли 2009 г. Румяна Желева обявява в декларацията си при встъпване в длъжност като външен министър, че 12 месеца преди назначаването си е била в управлението на фирмата ЕТКО-ШНАЙДЕРС. За НИФ ТРУД тя не е обявила нищо.
Хора, не разбрахте ли, че и Желева, и ББ и неговия ГЕРБ, и ЕНП и тям подобни, / за БСП, ДПС и СДС да не говорим / - всичси са комунистически изчадия!!! Комунистическата мафия ги сътрвори и сега изпълняват поръчки !!! А ние лапаме жабетата...
Тоя нещастник Дол ако знае какъв си го на... Журналистите ще го разнищят.И наш Бойко също ще отнесе нещо.А и сега трудно може да пледира против тройната коалиция,след като неговия Министерски съвет излъга ЕП.Той си мисли ,че тия там трева пасат и само си мислят как да му правят евала.
Абе, ти как реши, че е некомпетентна? По това, което ти пусна по телевизията етървата на Меглена Кунева - Уляна Пръмова ли? Или по това, което ти пускат по БТВ - Кънчо и Райчо, оная ку...ина от вестник Труд и дългия плешивец? А може би от Велислава Дър(л)ева и стадо кокошки? Защото по Евронюз не чух и не видях такова нещо. По-скоро ставаше въпрос за конфликт на интереси. А точно вие комунягите не трябва и устата си да отваряте за некомпетентност, за конфликт на интереси и за излагане на България. И трябва да отидете да се скриете в най-дълбоките тайги на Сибир и повече никой да не чуе за вас.
На мене пък ми стига, дори само това, ББ да завърши магистралата до Бургас. За тази до Перник и Околовръстното дори и да не успее, пак ще е направил ЕДНО нещо през управлението си. Ако всяко правителство след 89-та беше правило по нещо значимо в материалната сфера, сега щяхме да имаме ДВАДЕСЕТ значими неща. Може и да не съм светнат, ама до момента колко имаме?
Призовавам министър Маргарита Попова да скъса дипломата си за завършено висше юридическо образование. Нима не и е ясно ,че въпроса се решава от конституционния съд и това предстои да се случи. Тогава може да си вземе становището и да си го на- е където намери за добре. Как не ви е срам ? За резил ни направихте. Не може да се гаврите публично пред света с правото ! Безобразие и резил. Кого заблуждавате ? Не схващаш ли ,че по този начин подвеждаш и собствения си министър председател? Конституционния съд просто ще ви отвее ! Само почакайте. И не само това но ще се произнесе и по въпроса ,че Желева не може да бъде и външен министър. И това ще дойде върху главата ти госпожо министър ! Въпрос на време ! Дано четете форума, та ако може , да ви влезе малко акъл в простите тикви ! Какъв срам? И Тодор Живков не беше толкова прост !
Всичко е казано от ясно, по-ясно. Разбрано и юридически сдържано, компетентно. Много юристи от ГЕРБ, заемащи висши длъжности, трябва да си сверят часовниците и да вземат отношение, а не да козируват на началника, без да се съобразяват със законите на страната.
ми по това, че колчем я видя на екрана следва ъъъъъ....ааааа хилене и размахване на зъби...това не ти ли е достатъчно???? или искаш още?
Сигурно сте много права! Прочетено в интернета: ...ЗАЩОТ СМИСЪЛЪТ НА РОТАРИАНСТВОТО Е ДА НОСИ ДОБАВЕНА СТОЙНОСТ ...
ГОСПОД ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ ОТ ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО ! ВЕРВАЙТЕ МИ ! КАЗВАМ С БОЛКА ЗАЩОТО, ТОВА ПРОСТО МОМЧЕ НЕ ЗНАЕ КАКВО ОЗНАЧАВА ПРАВОТО. ТО НЕ УВАЖАВА КОНСТИТУЦИЯТА И НЕ РАЗБИРА НИТО КАКВО ВЪРШИ, НИТО КАКВИ ГИ ДРЪНКА НЕПРЕКЪСНАТО.
ne znam do kolko e kompetentna ili ne Jeleva , za tova che znae ili ne znae kude e Edenskiya zaliv, i az ne go znam,obache za razlika ot mnogoto kompetentni tuk bulgari sum razgovaryal sus somaliici i znam naprimer uchudvashiya fakt , che hranata v USA ne bila taka hubava ,kakto v somalia , fakt a kolko oshe nesha ne znaem gospoji i gospoda kompetentni Bulgari, ne viziram ,obache drugarite ot bkp-bsp te vseki znay sa po po nay ,taka da se kaje kaymaka na kompetentnoto po vsichko Bulgarko obshestvo.
ГОСПОДИН ВАСЕВ , ИЗЛИШНО Е ,НЯМА КОЙ ДА ТЕ ЧУЕ ! УЖАС И БЕЗУМИЕ. ИЗХОДА Е САМО СЛУЖЕБНО ПРАВИТЕЛСТВО.
Жозеф Дол на снимката си е запушил ушите като китайска маймунка - да не чуе истината, а истината е една - Желева е некомпетентна и веднага трябва да си ходи, за да измие поне отчасти срама на България ! Въпреки, че срамът ще ни остане и никой не може да го изтрие.
АХАХхах по логиката на ЕНП най-почтените хора в БГ са Маргините Маджо и Доган и срещу им се води грозна кампания за оклеветяване .
Абе простак, откъде разбра, че Пичът е комунист? По това, че декларира една чиста и честна позиция ли, бе злобно и тъпо псе.
Правилникът не е закон и в това няма никакво съмнение, категорична е Попова. Тя уточни, че правилникът за НС засяга само депутатите. За това спекулациите по въпроса дали той е закон или не са в погрешна посока. Ако ти стиска, представи се кои си в същност, че да знаят хората, ако наистина си адвокат, да те заобикалят от далече !!! цитат: Попова се позова и на решение на Конституционния съд от 2009 година, което потвърждава, че правилникът на парламента не е закон, предаде БГНЕС.
СЛедващата стъпка е документ от ГЕРБ, че желева е невероятно компетентна и образована и че интервюто не трябва да се взима впредвид, а служебно да бъде назначена за еврокомисар, защото на бойко така му се иска ! И всички евродепутати, които са проявили съмнение в компетентноста на желева да козируват и да се извинят публично ! Ебати милиционерското правителство ни управлява !
Parvanova e sram za Balgaria! Oblechena kato selyanka i s ezik na zmia! Za da specheli mangizi lepna petno na Bulgaria
И в какво точно я оневиниха за всички стана ясно, че е излъгала в декларацията си. Макар това да се касае за някакви дребни не функциониращи фримички пак е лъжа. Мене проблемът с фирмите не ме вълнуваше, по-скоро още ме притеснява дали разбрата тая жена къде е Аденския залив и още ли мисли да дава на терористи хуманитарна помощ.
Що за десница е управляващата партия,начело на която стои член на БКП до 1992 год,с баща в милицията.Десница няма в България.Иван Костов какво е правил между 1967 -1970 год. в град Кременчук -Украйна-тогава СССР-справка-биограф му.Наивници.
Simbiosata na organisiranata prestapnost i politicheskata proslojka w BG e perfektna. Waprosa, kojto sega stoi e kak da se istochwat pari ot EU. Pri tova polojenie e nemislimo neshto w BG da se oprawi. Oprawiat se samo edinizi, koito sa waw wriski s mafijata/politichesk saslowie i to samo ako sa poslushni. Stotizit porachkovi ubijstwa i ograbwaneto na darshawata e neosporim fakt, nesawisimo w kakwi krasiwi zwetove se predstawija BG pred EU. Sram sa Balgarija, gospoda! Edna nekompetentna i sabarkana w dalaweri lichnost da e Evrokomisar. A mojebi drugite sa oshte po-iszapani?? Ubiiz ot DS, ot rasnite psewdoohranitelni firmi, reket-sastrahovateln drushestwa, isnositeli na sarno, amfetamini, orashie. Kakwo ostawa sa tesi da se kaje? Po-dobar ot tasi neshtastniza- niama, ostanalite sa oshte po-sle. Da ja wsimat tam. I bes tova ot EU- polsa imat samo tesi deto istochwat parite.Sa danakoplatzite- niama nishto, t.e. samo debel minus w bankata.
Като сте заревали в един глас - некомпетентна, та некомпетентна. Тя е НЕГРАМОТНА бе люде. Това е точното определение.
Напротив, много добре се държа мацката, при условие, че я нападнаха жестоко приятелките на Първанова - не виждам в нещо да се е изложила - не търсете сензации, а изгоди :)