Коментари - Евродесницата превърна Желева в коз | dnes.dir.bg
назад

Евродесницата превърна Желева в коз

Потвърдената почтеност на Румяна Желева изисква незабавни и публични извинения, каза Жозеф Дол, председател на групата на ЕНП, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.

Обратно в новината

Коментари - Евродесницата превърна Желева в коз | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Каквото и да си говорят, тя е causa perduta, защото показа ниска култура и слаба компетентност, и сега цяла Европа ни се смее

Евродесницата превърна Желева в коза?

Е те, другарката попова под диктовката на заинтересОвани другари закри и Народното събрание! щом не му важи правилникът, що требва въобще да се събират, че и пръст си пъхат... в уредбите! ;)))

Десницата няма да се остави на довчерашните комунисти и ще им покажат къде им е мястото.

Тази Желева да не е братовчедка на Цветелина?

айде сега да видим по кого ще плюете. сега и европа ще ви е крива, гадни червени буклуци.

Да така е,но набеждането в неизвършено престъпление е също престъпление наказуемо от законите.Необходимо е да бъде снет имунитета на Първанова и да отговаря пред закона за неосователно набеждане.Както се казва палачинката се обърна.След като побъркаха и умориха Сергей Антонов могат да го направят със всеки от нас.

БСП трябва да се забрани и тогава БЪЛГАРИЯЩЕ СЕ ОПРАВИ

Партизан за бой се стяга... Да защитим червеното другарче!Кой?

Респектиращо изказване. А сега накъде,другари???

Сега ще видим колко е демократична Европа или и там има наши и ваши!

Мда-а... Политиците навсякъде са еднакви безпринципни боклуци. Ясно е, че Желаева за нищо не става, но ако все пак я изберат, много ми е интересно какви обещания е дала ЕНП, за да изтъргува кандидатурата и. Така че да не бързат да се радват придставителите на ГЕРБ - цяла Европа ги видя, че за нищо не стават...

Още веднъж се доказва, че десното е ретроградно. Всички виждат колко некомпетентна, неубедителна, слабо образована, мънкаща, лъжеща и т.н. е Р. Желева, но те от инат ще я защитават докрай. Пък после кой бил измислил матросов. На това му се вика гьонсуратлк. Да им е жива и здрава. Това действително е най-некомпетентното правителство от 1990 г.

Чак пък извинение.....! Ако в Европейския парламент решат да заровят томахавките, наистина вече мълчанието ще бъде израз на политика в защита на България. Ние си знаем доколко декларацията на Румяна Желева като евродепутат е коректна, а господ да я съди. Европейският парламент да решава, защото комисарите не са представители на държавите, а служители на Европа - който си я избере, той да й бере гайлето. Другото е Дон Кихотщина.

ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА РУМЯНА! ВЕЧЕ Е ПРЕЧИСТЕНА И САМО ЩЕ НИ СРАМИ, БЕЗ ДА НИМИРИСВА! НАЗДРАВЕ

тази кариеристка наистина ли е незаменима!!!

Вие какво очаквахте?????????? Всико е политическа игра на гърба ни. От 9 кладенеца вода ще донесат за да защитят зам.председателката си......... са дето късно ще научим каква е договорката както всички твърдят че ще има.

Стоичков живее от 15 години извън България, живял е и е работил и в Щатите, но наскоро рапъри направиха парче по негово интервю, в което той демонстрираше какво е научил от езика на Шекспир. Аз не мисля, че Желева е много по-глупава, така че скоро ще се пеят песни и по нейни хитови изказвания! Може да направим парче, Миро да го изпее на Евровизия и с парите да спасим Хаити....

Една жена ми каза ,че Желева е плакала след изслушването. Па си викам по добре тя да плаче отколкото ние цели 5 години.

Олеле..,да свършват по-скоро,че излагането става все по-голямо!В услуга на погрешната номинация на Желева се залага авторитета на Народно събрание,Правосъдно министерство и т.н...

Не знам кой е крив и кой прав, но не искам ТОВА да ми е външен министър. Като им върши работа да си го прибират.

Защо ли Дол (на снимката) си е запушил ушите? Не съм чул, не съм видял, ама нашето момиче е безгрешно и компетентно! Егаси политикът!

В Б-я кампанията на БСП както винаги успя и тези които за нищо не стават успяха да ни обедят в некомпентноста на Желева.

Абе те ще видят, каква стока е и тогава ще разберат, че е трябвало да играят на Без коз:)

Добре, че избраха Желева, та засегнатите от бедствията и авариите да видят, че има нещо по-страшно и от земетръса в Хаити...

Потвърдена почтеност от правосъдното министерство, като отрече нормативен акт. Тези ще ме убият. А пък за това, че не знае географски мястото, където сега има отвлечени българи и тя като външен министър трябва да ги спасява. Леле мале. Господ да пази. Да си я взимат и да не се връща повече тук, но и да не я свързват с БГл

Да, дааа, правлникът не бил закон и може да се каже, че си победител Руме, ама. Абе квото и да стане, стига таз награда, га минеш по коридора и зад тебе да чуваш шушукане Е те тая е НЕГРАМОТНАТА еврокомисарка от ГЕРБ. Да ти е честито Руми.. Еее те това аз нема да мога да издържа, ексикул съм и на десетките хиляди евра заплата и купищата далавери и привилегиии.. Срам ме е от тебе еврокомисарке.

На малоумниците ,на които за невежеството и неадекватността на Желева им е виновен червения цвят препоръчвам да видят как се къпят в народна любов министрите от кабинета на посещение в Стара Загора.Скоро това чака всички от кабинета,и трябва да ходят като началника си с бронежилетка ,за да се опазят от народната любов.Дано тогава тъпанарите,на които им са виновни цветовете узреят, че това което ни се случва не е добре.Защото преди 20 години един изтърси,че е по-добре танковете да дойдат,но не ги докара.Сега,обаче когато народната любов излезе на улицата и почне да се държи като днес в Стара Загора,бъдете сигурни,че не само танкове ще има,а и всичко друго,което е необходимо само и само да се спаси властта на Аз-а.Само ,че не се знае тогава дали близките ви няма да са случайно попаднали там и да заплачете от болка-ако някой ви разреши.

В защита на една доказала се некадърница и лъжкиня скочиха и Народното събрание, и Министерство на правосъдието, и ЕНП ... Кой ще каже къде е далаверата ? А за нас остава само срамът !

Е, вие какво си мислите,че европа е по различа от България? Ако беше тъка, България нямаше да е част от Европа!

Лично аз бих предпочел да ме уволнят като мошеник /с невярна декларация/, отколкото като НЕКАДЪРНИК....

може ли да замълчите поне за 30 минути и да обърнете духовния си взор навътре? - към себе си? - не е приятно, но все пак помага!

НИКОЙ НЕ Е УСПЯЛ ДА ПОБЕДИ ПАРИТЕ!!!!!!!!!!!! ВИЕ ПРОСТО НЕ ЗНАЕТЕ ЗА КАКВИ СДЕЛКИ ЩЕ СТАВА ВЪПРОС. ЖЕЛЕВА ЩЕ СТАНЕ ЕВРОКОМИСАР И ЩЕ РАЗПОЛАГА С ТЕЗИ ПАРИ...............

Каква абсолютна почтеност? Нали не е спазила правилника на нашето Народно събрание за разлика от всички останали и сега в България може да настане поредната анархия от страна на депутатите.

SPECIALISTITE PO KONSPIRACII ,OBIRI NA MANDRI,BANKI I PLADNECHKI KRADCI SE IZLOGIHA I PRED EVROPA. NA VSICHKI VECHE E IASNO KAKVA PO KOIA CHAST SA NAI-KOMPETENTNI CHERVENITE.

незнам кое - какво , но на антония първанова май тоя път и духнаха под опашката - провали се тая навсякъде , разипа здравеопазването , провали се като интригантка в ЕП , самотъпанарите от ТЛ иплашаха по 120 боназа консултации .Срам, веднага да се дава на ДАНС!

този Жзеф Дол е направо за оплакване. Не защото не може да прави разлика между почтенност и икономисване на истината, а защото не е чувал какво е оговаряла Желева. Горката тя, колкото и вкупом да крещят защитниците и , тоталното и невежество за този пост е видимо и с просто око. Да ни е честито поредното невежество, връзкарче и кофти другарче. Колкото и мускули да демонстрира бат Бойко, и те ще спаднат както некои други работи.

Гарван гарвану око не вади - щом е наша, може да е некомпетентна, но си е наша! Типичен болшевизъм, така характерен за всички ннови антикомунисти. - без Живков по живковски!

Външният министър и български кандидат за еврокомисар Румяна Желева все още се води управител на фирмата Етко Шнайдерс ООД и към днешна дата, сочи актуалното състояние на дружеството

Показа на Европата колко интелигентни са кадрите на Европейската Народна Партия и нейната Зам.Председателка :)))))))

Ние сме го обърнали отдавна, но пак ни се гади от сатанисти и деянията им. Или ни предлагаш да облечем и раса, за да говорим кротко с тях?

Виж резултатите от изборите и тогава говори за народна любов, а не ми давай за пример организирано масово мероприятие на шайка червени талибани в Стара Загора, срещу хора които се опитват да решат проблема за който предишното правителство не си мръдна и малкия пръст. Наглостта на червените вредители няма граници.

Да живее простотията, популизма и гьонсуратлъка. Искам незабавно тази сган некадърници, наречени правителство и Народно събрание, за които не съм гласувал нито аз, нито ЕДИН мой познат, да изчезнат по-скоро от политиката. Срам ме е, че съм българин.

Ама много искате бе хора...Желева,та Желева....голяма работа...ще я изтърпят. Да не би президента Желев да беше с по-големи достойнства?Не, но е първия демократично избран президент...А сега сериозно - подбора на българските кадри не се прави в България...точно такива хора им трябват, та един ден да няма България...

за компетентността на правосъдното министерство. Във връзка с това каква е юридическата сила на Правилника за организацията и дейността на Народното събрание мисла, че много хора трябва да се изчервят, защото това се изучава в първи курс на специалност право и предмет - Обща теория на правото. Този правилник има силата на закон, издава се на основание чл.73 от Конституцията и неговите разпоредби се обжалват пред Конституционен съд/чл.12, т.2 от Закона за конституционния съд, чл.16,т.2 от Правилника за приложение на закона за конституционния съд/, а не по реда на АПК. Такъв резил скоро не е имало. Сега разбрах, че не трябва да спазвам законодателството на тази страна и призовавам да се възстанови групата на РЗС, да се върнат на депутатите, които не са се явявали на работа и да се върне гласуването с чужди карти, защото Министерството на правосъдието обяви, че този правилник не важи. Сега ББ да го видя.

abe GALA na teb ne ti li zabraniha da se izkazwa6 po forumite, 4e ot twoite biseri nikoi ni6to ne wdjawa?

От толкива много изказваниия, както разбирам никой не каза защо Бат'Бойко толкова се натиска за нейната - на Румето де - кандидатура. Дали пък няма някаква, все пак, зависимост?

тези от бсп за техните руменчовци и корнелия нищо не казаха.царят крадец също мина между капките пък сега голяма уста отварят.да се забрани бсп в българия това е решението.

Вперед, товарищи! За Сталину, за Желеву !