ЕП зададе два въпроса на Барозу за Румяна Желева
В късния следобед стана ясно, че евродепутатите са изпратили дългоочакваното писмо до председателя на Европейската комисия Жозе Барозу, в което искат от него отговори за Румяна Желева до края на утрешния ден, предаде БНР.
Обратно в новинатаКоментари - ЕП зададе два въпроса на Барозу за Румяна Желева | Днес.dir.bg
Коментари
neka pone edin bulgarin da vleze v upravata na obedinena evropa che she ostanem zatvorena strana sys upravliavashti mutri, bogati socialisti, zavistlivci, obideni turci i cigani.
За разлика от българските социалисти, които говорят само лъжи, словашкият социалист е казал истина, която важи и за България.
И аз нямам нито едно от достойнствата, които с право отказваш на Желева. За разлика от нея, обаче, аз не участвам и не съм участвал никога (-юре или -факто) във подобни фирми с или без мафиотски дялове. Значи ли това, че аз съм (може би, както казваш) по-добър комисар? Надам се да се сетиш какви глупости изрече.
СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ... Какво правим? Показваме на целия свят колко сме нищожни. Първанова така и не можа да се примири с факта,че трябва да пусне кокала. Вместо като българи ние да се подкрепим,показахме колко ни е багажа. Срам ме е от това което се случва
Мили ми Караулкин, а защо трябва да се поставя новак за министър в Европа. Или и ти поверва на българската демокрация от последните 20 години, когато 25-30 годишни номенклатурни чеда, специализирали в САЩ или мутренски съпруги (въпросната Желева) стават министри, прокуристи и фирмени и държавни босове. Имам приятел на висок пост в централата на Сименс в Германия. Той казва, че на различни мероприятия веднага се разпознават шефовете от банановите европейски псевдодемокрации - всичките те са дюпита на невръстна възраст, а на западните държави - на възраст над 45-50 години с посребрени коси. Резултатите ги виждаме всички
Ясно е че това е социалистическа атака срещу правителството.Остри е срещу кабинета Борисов,Желева е мишена.Социалистите да си ходят там където ще ги търпят и ще ги возят в розови бмв та.
Конфликт на интереси няма е казал Барозу. А Първанова е излъгала че Румяна Желева все още притежава 60% от тази фирма Глобъл консулт. Вижте Търговиския регистър че не е така. Първанова е зависима от СИК-знае се нейна връзка с водещ член на тази групировка. Докато мъжа на Желева го видяхме сутринта при Ани Цолова. Изобщо не прилича на мафиот, а напротив е нормален и готин човек. Ясна е работата - Нашенска българска история, инспирирана от мафиотско-политическ кръг, гравитиращ около БСП и НДСВ.
Изчетох всичките Ви глупости преди да напиша това. Сега смело мога да кажа, че голяма част сте просто едни драскачи, които даже не оценяват реалната ситуация. Не знам колко от Вас са гледали самото изслушване на Желева. Аз го гледах. Говоря достатъчно английски, за да и се посмея, НО И ДА УВАЖАВАМ ТОВА, че човек който знае немски, говори достатъчно свободно И английски. Сигурен съм, че преобладаващото мнозинство на драскачите тук не знае един език, камо ли да борави с два.... Обаче иначе сте много компетентни. Да, не разбра въпросната, че я питат за Аденския залив (доколкото разбирам и за Близкия Изток нещо се е объркала), но лично аз отдавам това именно на по-слабите познания по англ. език. Колкото до компетентността и по въпросите - не вярвам някой от Вас, драги, да отговори по-добре. Не знам дали сте наясно, но тази комисия за пръв път обединява под егидата си трите дейности. А въпросите бяха доста свързани със знания, които биха били натрупани от опит, бил той личен или на предходно заемащите длъжността. Става въпрос за един апарат, който досега не е работил. Не, даже не е бил създаден. А Вие драги искате тя да отговори в детайли как този апарат ЩЕ РАБОТИ. Е няма как да се дадат по-компетентни отговори, при все това, че в същото време една... проститутка (каквато е първанова, чийто английски наистина е добър) върши подмолните си дейности пред очите ВИ. Някой да забеляза колко хора се възпротивиха на раздаването на листовки в залата? Дори мнения се изказаха, че това би повлияло на обективността на депутатите. И си е така. Лъжи, списани преди изслушването на хвърчащи листчета... Колко пъти каза Желева, че носи папка с всички документи и всеки може да се запознае с тях? Не разбирате ли, че нападките идваха от една групичка, стоящи до ТАКА ВАЖНАТА ЕВРОДЕПУТАТКА филиз хюсменова (не си заслужава главните букви), първанова и все от тоя сорд червени уроди. ДА има такава фирма. Тя обаче фигурира в декларацията на Желева за 2007 и дори 2008 (въпреки, че поради липса на промяна на обстоятелствата, Желева е имала възможност да не подава нова декларация). Ясно каза госпожата - според БЪЛГАРСКОТО законодателство НЯМА конфликт на интереси. И СИ Е ТАКА. Следва промяна на собствеността през 2009. И отново е декларирано участието на Желева в управата на фирма през последната година. Я се замислете КОЙ проверяваше за конфликт на интереси през 2007 и 2008. Я сега и си отговорете дали нямаше още тогава да се разлаят кучетата на триглавата змия АКО, КАЗВАМ АКО, имаше такъв конфликт? Това е. След днешното интервю със съпруга на Желева... Вие се замислете. Лек ден еврибари