Коментари - Европарламентът ще разследва Румяна Желева | dnes.dir.bg
назад

Европарламентът ще разследва Румяна Желева

Европейският парламент реши да проучи бизнес връзките на кандидата на България за поста комисар за международно сътрудничество, хуманитарна помощ и реакция при кризи, след като парламентаристи я обвиниха, че е укрила финансови интереси, предаде ДПА, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Европарламентът ще разследва Румяна Желева | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

аве както и да го въртим - голяма излагация си е !

Тъкмо щях да пиша нещо подобно. Лошото в случая, според мен, не е че Желева има кирливи ризи (за което не съм сигурен, просто не съм достатъчно запознат), а че й ги вади друга българка. Всеки си ги има - и другите еврокомисари и евродепутати вероятно и те си имат, кой с неплатена глоба за паркиране, кой със снимки от преди 20 години ... все нещо сънародниците им могат да намерят, но не ги злепоставят. И не защитавам Желева, просто е жалко да я гледаш Първанова какви ги върши. Явно за 20 години толкова сме огладнели и озлобели - същото е навсякъде около нас в ежедневието. Дете съм бил преди 20 години, но доколкото си спомням и все си мисля, че не бяхме баш такива.

Трябваше навремето Атанас Атанасов да не изтегля иска си за отстраняване от Борисов от кметския пост за несъвместимост поради непрекратено формално участие във фирми. Да се научи веднъж завинаги, че правилата се спазват и от богопомазаните. Сега нямаше да се разиграват цирковете с Желева. Всичките му министри на Бойко са в конфликти на интереси. На него не му пука. Един шамар ще му дойде добре. Първанова си е за бой независимо дали Желева е виновна или не е.

ПОРЕДЕН ГОЛЯМ РЕЗИЛ И СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ!!!

Вони, смрад като от банкянски пожар(никар)...

Е, тая осра България. Очаквам голямото лизане на пожарникарчето. Сеирът е голям! Пророкувах го по изборите.

Агенцията отбелязва, че депутати от комисията са изразили разочарование от отговорите на Желева и на въпросите по същество, изтъквайки, че тя не е успяла да изложи подробностите, които те са очаквали. Това е най- важното изречение. Дали има конфликт на интереси, няма ли...ба ли го. Обаче че не е компетентна. Голям резил. Бойко, стегни се...Дянков се държи като онбашия. Желева е тотална издънка. Никой от цялата мафия не е в затвора...за политици да не говорим. От наглите няма заловени полицаи. Вярно, тъпи сме и търпеливи НО НЕ ЧАК ТОЛКОВА!

ББ ТРЯБВА да прибегне до кадровата банка на ДСБ, колкото и да е горд и вироглав!

Граждани, и какво, че Желева трябва непременно да се подкрепя защото е от нашите. С това си мислене сме за никъде в Европа. Нима за вас да останеш честен е второстепенно?

От пръв поглед е ясно колко знае Желева. Но и Първанова слезе много ниско. В потрес съм от ситуацията-не виждам изход.......

Хорската злоба няма край,особено българската...тая Първанова и изтичат дните и се прави на интересна, естествено в съюз с комунистите.Боклуци, отивайте си в червените дупки и да пукнете до крак!

Пожарникарските мурафетлъци не вървят в ЕС.

а преди това НЕтъпанарката желева малко ли плю в Брюксела смотаняко...ама лаком гъз кръв сере то си го еказал народа скоро ще просере и ББ малко му остана

Искаме ли да чуем истината , или това не е важното в случая ... Въпроса за истината е по -важен , защо мислите ,че баламурниците от Е.С не знаят какво става тук - кой кум, кой брат и кой на булката е брат . Какво си мислите ,че до вчера сме лъгали в Е.С и от днес няма да се лъжем - няма такава приказка. Каквато и да е истината и тя трябва да се казва независимо какво ще ни коства и независимо как ще изглеждаме в очите на другите . По добре ли ще се почувстваме като хора, ако това беше излязло след избора на Желева и се иска нейното отстраняване . Помислете за резила и от другата страна , не знам какво да мисля , а ако Първанова се окаже права .

ВСЯКА КЛАСА СИ ИЗБИРА СВОЯТА ПАРТИЯ

и притеснена. Гледах я по телевизията на евро парламента. Увърташе здраво.Говори английски като да е изкарала бърз курс в ИЧС. То бива да нямаш самооценка, ма чак до там да се надхвърляш, че да станеш за смях на целия свят не очаквах.

Каквото повикало такова се обадило.ГЕРБ не спряха да плюят България в ЕС, ето ви сега.И платените български медии не могат да им помогнат

Е-е-е.. Голем праз...

Кончето не става за еврокомисар. Давайте друг.

Браво на Борисов от както кмет стана до днешни дни ни закопава все повече и повече.......само другите му виновни само плямпа и се оправдава с другите а като реши да вземе решение ни закопава родината !!!!

Според теб не е ли по-важна истината ? Или да прикриваме фактите, щом са гербери - нали така беше при комунистите, нали искахме промяна ? Или да лъжем масово заради имиджа на една мутреса ?Ако има някой за разстрел , това са хората които я натресоха в Европейският парламент - защото явно лъже, защото има какво да крие, защото беше абсолютно неподготвена и мънкаше като първолак, защото мястото и не е там, а на някоя маса с ракия и мезета и фолк певци около тях з ада си развява русата коса и да си показва скъпите обувки ! Жалки герберски позьори ! Бойко - време е за метла в твоите редици - много гафове, няма промяна, стоим на едно място ! Единственото нещо, което има значение е истината и всеки, който я прикрива е просто съучастник !

Няма нищо общо със злобата. Трябва да се разбере веднъж за винаги, че номерата, които минават на аборигените в България не могат да минат в Европа. Само един глупак може да се опита да ги пробутва и то на ЕК

Влезте в търговския регистър и ще прочетете всичко . Там не го пишат куманизите ама кухи лейки като вас още не могат да се освирясат , че пак ги прекараха мутрите.Дръжте Бойко за шланга....там е истината

Ами Дима, тук става въпрос за морал. Там всички са положили клетва именно заради това - да няма наши и ваши. И за каква друга държава говориш - нали това е европейското семейство, в което толкова драпахме да влезем. Освен за морал, става въпрос и за качества, каквите Желева определено не притежава. Трябваше от ЕП да ни го рекнат и дано нашия велик вожд малко да се приземи. Той просто няма хора, а не спира да намила, че бил обграден от специалисти и професионалисти. Ама трябва на подобен тест да се подложат всичките му министри и да си види т.н. специалисти, та хептен да станем за смях.

Не разбирам що за довод е как може да я петнят българи. Абе хора, те е там не за да е комисар на България а на ЕС ! И всички имат право да знят каква е. Докога с тоя малоумен национализъм и изказвания от рода защо се срамим пред чужденци. Те НЕ СА ЧУЖДЕНЦИ. Всички в ЕС са едно ! бахти тъпанарите има тука, честно. А тая смръдла го ГО ДУХА !!!

Браво на Първанова!!!

пак се изложихме.какви избрахме и този път.тези май ще ни разкажат играта.толкова зле не е било от виденовата зима,че сега даже май е по-зле.сериозно си мисля,че вече е време да се махам от тази държава,поне децата ми да живеят по-добре.защото народа ни е мн.търпелив и ще ги търпим,докато унищожат средната класа и всички стигнем до просешка тояга.

Дали в Банкя, Република България разбраха какво стана в Брюксел, Кралство Белгия?!?

българия е нашата родина, апостола е нашия баща, румяна се оказа срамотия, е.си майка каво стана?

ББ се направи на мъж на Царя с горите и Кунева - а сега .. ама тя Румито честно момиче... то таковуту... то унаковутууу... Ст се направи на мъж към ББ - е ББ му свети маслото... Костов и ББ се плюха - мутрата тва... па Гъргъмел онова... Ама заради ЕНП стискат зъбки и се усмихват. Дивото куче Яне докато хапеше който требе даже в агенцията го вкараха че направо да черпи матриал от извора и да пръска цифки наоколо. Ама то моне малоумно и тръгна срещу ББ, за ч седмица даже без парламентарна група остана. ББ наплю Първанов че го мислеше за беззъбо куче, ама разбра че ще потъне в стачки и протести, кво ли остава за отношенията с Русия, ми и зима иде... газ???... и завъртя плочата наобратно. ББ и Доган се подушват един други и се пробват лекичко, че ако там се направи грешна стъпка, глави ще летят. Ский че и Божо Димитров даже отве една пърленка по темата. Истината момченца и момиченца е че в политиката е война, а не цирка който сме свикнали да ни представят. муай ракия народе (още със стари данъци), блещи се не по търските 10мин новини ани 3те турски сериала вместо тях комшу, блъскай да си плащаш най-големите кредитни % в света, удари една злобарка народе, мий зъбките и легай да спинкаш че утре пак ден и тъй 45г.. 55.... ах, умрело.

АБЕ ХОРА , ДРУГО СЕ ЧУДЯ АЗ: КОЙ ИЗБРА Б.Б. ? ЩОТО ЦАРЯ КАТО СЕ ОСРА СЕ ОКАЗА , ЧЕ НИКОЙ НЕ Е ГЛАСУВАЛ ЗА НЕГО. ТАКА ЩЕ СТАНЕ И С БОДИГАРДА МУ!

Мене ако питаш бойко е най-злия душманин,страхливец страхува се от силните САЩ,Русия и няколко си мутри.Подаваш ли се на противника значи си бита карта!

верно, прав си! все си мислех, че не е вярно, но се убедих с очите си. В историята на внесен капитал фигурира името на тази пача, като е изменено чак на ...09.04.2009 Срам за страната и ББ е най-меката дума, която може да се използва в случая.

и ко сиа, усрауми са международно. Ае тес навънка що не хибават 4 вола с 5 рога?! ае , Бойко, пак си ти.

Резил! Единственият довод - Елате ни гости! - Е това си е знак, да ни заобикалят отдалече, що се отнася до отговорни международни дейности...

Вицът че балгарският казан не трябва да се пази от дяволите получи още едно потвърждение!

така ще е като бивши милиционери,партиини членове/комунисти/ и най-вече техните отрочета станаха дясно мислещи. А що се касае до ЕНП -приемането им в тяхната организация доказа що за демократи са...,

Като чета коментарите тук, ми става ясно ,защо сме на този хал.Как живеете с толкова злоба в душата и простотия в умоветe? Неграмотни и тъпи.

успокойте се ,буря в чаша е това - те клекнаха на пурпурната Пръмова и червената Бокова и таз ще мине :)

А .Първанова си построи в морската градина на Варна супер профилакториум-такъв беше проекта-иначе си е офис сграда.Тя горката дали е без фирма,че и нагло лъже.Сградата е срещу р-н Класик и Сезони/има свободни офиси-може да си купите/

Сега очаквам Бойко да се разсърди в типичния си стил и да се направи на обиден(нищо чудно да ни извади от ЕС).Че иначе диктатурата трудно ще стане.И на мен ми направи впечатление конгреса на ГЕРБ - наистина си пролича нещо Садамско.Двамата лидери отделени на по 50 метра от всички останали.Това е показателно и същевременно унизително за редовите ГЕРБЕРИ.Мисля че червената лампичка би трябвало да започва да примигва

За българския казан знаем. А нали знаем, че има ку-венски номера. Защо гласуваме за кандидати за депутати, за които има слухове или обществени тайни, че са нечии метреси. Защо гласуваме за ку-воля - И.Й., Н.М., М.К., А.П ??? Хак ни е! На Запад хората издигат кандидати със здрави семейства и най- малката пукнатина по отношение на морала е повод за прекъсване на кариератаи дори за импийчмът на президент. А в България си позволяваме шеметни кариери правопропорционални на разтворените крака или шуро-баджанащината. Позор за А. Първанова, но тя се отбрагодарява на М.Кунева, че я вкара в Европарламента, заблуждавайки нас на евроизборите. И сега дамите добре си веят полите там за чест и слава на България. Да ги отзоват, ако има процедура и да им отнемат българското гражданство заради омаскаряването на Родината ни!!!

Както Българи предадоха Левски, така и сега НЕ ДРУГ българка предава българка. 100% съм сигурен че половината евродепутати там нито са чисти нито са мръсни. Но поведението на Първанова днес показа антибългарски наструения. В момента тя не работи за българия тя е против нас. Ако ни отменят кандидатурата Първанова ми става най-гадната личност за 2010г. Не ти благодаря Антония Първанова за постъпката ти. Ти показа умраза срещу своите сънародници днес ди не помогна за да живеем по-добре днес. Ти ни дърпаш към казана. НЕ, не съм съгласен с теб....

Ей, БСП е на 9% вече, на 4 ли искате да я докарате с тая ваша идиотска пропаганда? Гонете Хамстера докато не ви е затрил!

Може ли да попитам от отвъд океана: Има ли останал ерудиран човек в България, който да не е бил обвързан с комунисти, ченгета и мафиотски структури!? Това е начинът на живот в нашта Родина, уважаеми сънародници!

В отговор на въпрос как предлага да действа ЕС в кризисни зони като Аденския залив, Желева каза, че е готова да отиде на място. Ще настоявам в Сомалия и други страни властите да ни дават възможност да оказваме хуманитарна помощ, каза тя. Уверенията, че ще ходи на терен, на мястото на всяка криза по света, се превърна в рефрен на всичките й отговори по отношение на Газа, Конго, Афганистан и др. Тя увери, че ще посети Афганистан да види как ще координира хуманитарната помощ с военните действащи лица. В отговор на въпрос заяви, че на техническо ниво ще си сътрудничи и с талибаните в Афганистан бравооооооо !!

ОСТАВКА НА БОЙКО и СИЕ. ДА СПАСИМ БАЛГАРИЯ!. ДА СПАСИМ ТОВА, КОЕТО ПОСТИГНАХМЕ ЗА 20 ГОДИНИ ПРЕХОД. ДОЛУ НЕКОМПЕТЕНТНИТЕ БОКЛУТЗИ.

ДА ДОЙДЕ ПОЖАРНАТА!!! ХА, ХА, ХА......

Срам ме е от това, което е станало днес. Бях на сто процента сигурна, че Желева ще се изложи пред Е. Парламента и знаех, че няма да мине добре изслушването. Тя е НЕПОДГОТВЕНА и НЕКОМПЕТЕНТА. Не става и за обикновен чиновник във вънщно, камо ли за министър и за комисар. Не става въпрос само за това, че е излъгала в декларацията, което за съжаление се оказа ВЯРНО, ами днес не е отговорила добре на нито един от поставените й въпроси. Почти е сигурно, че утре Барозу ще върне кандидатурата на Б.Б. Дорау Барозу ще разбере, че декларацията й е неистинска, защото това го ПИШЕ В ТЪРГОВСКИЯ РЕГИСТЪР и обикновена справка е достатъчна. ДОКАТО Е БИЛА ЕВРОДЕПУТАТ ТЯ е имала участие във фирма. И това ще бъде официалния аргумент на Барозу да я изрита най- вече заради некадърността й.