Коментари - Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките | dnes.dir.bg
назад

Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките

Конкурсът за разпространение на винетните стикери е осъществен при пълна прозрачност, се посочва в съобщение на пресцентъра на МРРБ.

Обратно в новината

Коментари - Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мафия. Как може да бъде предоставено разпространението на винетки на СИБанк това е не корупция а хипер корупция. Фирмата спечелила е ДЗЗД и е учредено на 02.11.2009г. Бойко Борисов даде винетките на жена си от СИБанк и приятелят си от ВИП Секюрити. Това ако мине без обществен отзвук - незнам...

На мен не ми е ясно, как ги сметнаха тези 200 млн лв. като в бг има около 5 млн леки автомобила и даже да не си купят всички винетки (годишни) пак ще вземат около 300 млн, а след това ако се добявят тези от камиони и автобуси цифтата става в пъти по-голяма от смешните 200 млн изпраскани в тази статия?

Значи за лукойл не може, защото били на загуба 2008 г., а новосформираните отговарят на изискванията, не защото имат добра мрежа и възможност за разпространение, а защото не са на загуба 2008. Тогава просто са нямали дейност като новосформирано сдружение. Отново методи за обикаляне на изисквания и елиминиране на конкуренцията. Защо тогава спечелилите канят загубилите за подизпълнители? Как основен не можеш да си, а подизпълнител можеш? Просто едно сдружение, което не може да се спрови с нещо, но изка да вземе едни пари от него, се възползва от близките си отношения с управляващия. После ще му мислим, как ще се оправяме с изпълнението на задълженията. Сега ще извият ръцете на пощи и бензиностанции, да продават винетки с ненормално ниската комисионна, а каквото остане за тях и каквото сами продадат с минимум усилия, си е ЧИСТА печалба, защото няма да вложат и лев за разпространение, а просто касиерките по клоновете на СИбанк ще вършат и това, без допълнително възнаграждение. И вълка /СИбанк/ сит, и агнето /Б.Борисовия бюджет на републиката/ цяло.

ИМА ЛИ ТУК ОЩЕ ГЕРБЕРДЖИИ И ТЕХНИТЕ ЛИЗАЧИ НА ФОРУМА, ЧЕ ДА И ТЕГЛЯ ЕДНА ТЪНКА И ДЪЛГА ДО ПРИПАДЪКА ИМ.

Няма и няма да има конфликт на интереси при Мен и моите хора. Точка! Така е и така ще е. Мълчите там и рупайте.

това, че БСП повдига въпроса не означава, че не е логичен, и че не трябва да му се обръща внимание!

А не мислите ли, че държавата трябва да каже следното: даваме 2% комисионна, който отговаря на тия и тия условия и желае да ги продава да заповяда - има за всички! Така хем ще има конкуренция между продавачите, хем ще има винетки навсякъде. Да, но не би!!! Някой трябва да прибере едни пари без да си мърда пръста!!! Всичко останало е ясно - не е нужно някой да обяснява и да ни прави на малоумни.

честито на печелившите, а останалите кретени да лапат бахура до следващите избори

няма конфликт на интереси, има само интереси! бат боко тиквата дава тия кирливи винетки на любовницата си като подарък за Коледа бе! То дори не е грабене, а леко прекарване. Голямото грабене пада при плащанията през СИбанк, при тях минават всички държавни плащания - някаква държавна таксичка левче, + 2 лв комисион за цветелинчето. И това по 100 пъти на ден. А от винетките цветелинчето ще смъкне 3-5 лв, ама веднъж годишно. Пък най-смешното е, че банката не е нейна, а на крадлив дедо, ама него нещо го отсвириха!

Простак си, нищо ново под слънцето. Цуни задника на Станшев!

Всички актове,фишове,регист на коли (ВСИЧКО СВЪРЗАНО С КАТ) минава през тази банка. - ЗАЩО ЛИ??????

Каква ли щеше да е реакцията на БСП ако съпругът на г-жа Масларова беше спечелил конкурса ?

Колкото повече ДАНЪЦИ И ТАКСИ, Толкова повече ДУПКИ!!!

Vinetki Li ?a kakvo stava vse pak s dupkite po patishtata /Niakoi sa tolkova bezotgovorni che triabva da badat podvedeni za nepredumishleni ubiistva. Dori na VHODA NA SOFIA niama i edna sviastna oboznachena mantinela .a na niakoi mesta celiat pat e samo dupki.AKO E VAV FRANCIA SHTE ZATVORIAT VEDNAGA PATIA.

DUPKI DUPKI DUPKI .TOVA E OPIT ZA NEPEDUMISHLENO UBIISTVO

I DO KOGA SHTE TARPIT TAZI PROSTOTIA , KOGATO I DA SI KUPIMI VINETKA VSE VAJI DO KRAIA NA JANUARY.DECEMBER DA KUPIM GODISHNA PAK VAJI DO KRAIA NA JANUARY

DO KOGA SHTE E TAZI PROSTOTIA SAS SROKA NA VINETKITE.KUPUVAM DECEMBER GODISHNA I PAK VAJI DO KRAIA NA JANUARY-TOVA E NAHALITET DO BEZKRAI.