Ислямисти се радват на нападение над ”дявола”
Сомалийските ислямисти приветстваха днес опита за убийство срещу датския карикатурист Курт Вестергор, предаде Франс прес, цитирана от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Ислямисти се радват на нападение над ”дявола” | Днес.dir.bg
Коментари
И аз се радвам! Радвам се ,че съм се родил европеец и християнин! Че не съм карикатурно подобие и че съм прочел хиляди други книги, че докосвам всекидневно културата на човечеството без да се оглеждам какво ще кажат другите ислямисти и дали няма да се гръмнат с радост.
Като ти чета несвързаните писания, явно недоразвития мозък си ти. Ще те питам какъв ще го извасиш, като у вас нахлуе някой с брадва и нож, пък било и той да е представител на миролюбивите братя мюсюлмани.Сигурно ще му сложиш масата и ще го питаш за марката на вазелина.
До ЖАНА Много ми е интересно защо обиждаш братята ФОРУМЦИ!?? За следващата клада няма да те пропуснем -ако разбира се се отъждествяваш със ЖАНА д АКР от Френско!!!
Просто има много излишни хора. Предимно от изостанали страни и една религия, забраняваща свинското.
ne svarzvayte religiyata s terorizam tezi talibani propovqdvat po savsem dru na4in te sa obarnali religiqta vpolitika
Както казваше един, човекът дава своя версия за световните събития. Което може да обобщим като Няма нищо случайно случващо се , в това което наблюдаваме да се случва. Каква обаче е твоята версия? Като не си съгласен с изказаното мнение, при това го громиш с такава жар и патос, би трябвало да дадеш твое обяснение, така че да те разберат хората какво мислиш. Иначе коментарът ти се превръща в критика на събрание на виетнамци в Б-я от недалечното минало.
Явно некои дРУГАРИ нищо ново не са научили и нищо старо не са забравили!!!! Все американците и евреите са им виновни и световната конспирация надига глава!!!!! Апа поне си пий хапчетата и не се мотай из нета, че го замърсяваш гадно коминтерновско изчадие!!!
Често се сблъсквам със злобните ти излияния и умопобъркани конспиративни теории, та искам да ти припомня, че нормалният свят има проблеми с исляма не от 15 години, а откакто се е зародил. Спомни си, че и България е страдала от това в продължение на 500г, страда и сега. Може би и за това турско робство ти е виновна еврейската и американска конспирация, която витае в болния ти мозък? Вземи мерки и се лекувай навреме или заминавай при любимите си фесове! Нещастник смотан!
Християни, не се възгордявайте... еле пък From Germany който е май-май не точно християнин, а обикновен чистокръвен ариец... или просто се смята за такъв.
Ти с арабите си приятел, защото са срещу САЩ, пък САЩ ги мразиш защото ПОБЕДИХА милата ти матушка Русия по време на Студената война . По- просто от това не мога да го обясня на теб и тези като теб.
Еееееех братя БЪЛГАРИ....виждате ли каква брадва ни точи ДПС и нейните избиратели ислямистите? Това ли искате да стане в БЪЛГАРИЯ? За това ли се бореха Ботев и Левски?....За да се оскверняват християнството и българщината ? Те (мюсюлманите) искат да сме толерантни с тях, да им учим езика, обичаите , да им възприемаме безусловно религията... .За една карикатура са способни да убият човек, та камо ли ако не възприемаш останалите им условия. Една религия бих казал, която с начина си на проповядване не е способна да се приспособи с останалия свят. Да не говорим, че хората които я проповядват са около 80% полуграмотни или напълно неграмотни. За какво говорим тогава? Че като учат корана и си бият манерските по 1000 пъти на ден в земята ще станат по умни ли? И че те ще бъдат толерантни те самите с останалите хора по света ли? Няма такова нещо....до сега са го доказали и не вярвам да се промени нещо в тая насока. За това предлагам едно елементарно нещо! Който иска да проповядва ислям нека го прави това в някоя ислямска държава! Нямам нищо против това! Но да идваш с щялото си нахалство в Европа, в някоя християнка държава и да настояваш там да се строят джамии, жените да ходят увити като мумии, да се взривяваш и убиваш невинни хора само за това че свободно са избрали да проповядват някаква друга религия ....това си мисля, че е повече от нахалство и безумие! Стойте си просто там където сте и не идвайте при нас. Не ни пречете, тъй както ние не пречим на вас. Искаш ислям-получаваш ислям! Да, но не и в ХРИСТИЯНСКА БЪЛГАРИЯ. Там където е вашата родина и за каквите се смятате....там правете ислям! Явно България не е вашата родина а и никога няма да бъде, докато сте неграмотни, манипулирани от самозабравили се тарикати-богаташи (избрани измежду вас самите), неспособни да уважавате останалите хора от други религии, липса на елементарна култура, дължаща се разбира се на доста изостаналия начин на общуване и мислене, който е вследствие пак на изкючително ниската грамотност и образование всред ислямстото население . Това е скъпи мюсюлмани! Прочетете и се замислете!
Как да познаем евреин - нацист - ами по това че няма даводи срещу това което си написал-има само сляпа злоба и нападки. По това че иска да скара народите по всевъзможен начин, че иска да се мразят и да продава оръжие и на двете страни. Не си мислете че мразя евреите-аз им се ВЪЗХИЩАВАМ!!! Как е възможно тази малка нация - не повече от 10 милиона човека да манипулира милиардното човечество от векове. Как е възможно така финно да се прочисти от приелите юдейската религия хазари с помощта на евреина Хитлер и финансирани от дядото на Джордж Буш...Как е възможно да изопачи святото учение на Исус и да го превърне в съвременната помия наречена христянство. Как е възможно чрез еврейските учени да фалшифицира физиката и заради тях да не се възпозлваме от свободната енергия. Как е възможно да превърне лекарите и фармацефтите от лечители в търговци със здравето ни, как е възможно да превърне 6 милиарда в денили които мислят че това което четат и гледат по телевизията е истина...Евреите са гениални-толкова гениални че са минали границата на нормалното и са си повярвали, повярвали са на брътвежите на един луд пустинник че са богоизбраната нация, да бог го е избрал, но само за едно-да покаже на Човечеството колко ниско може да се падне... А вие които ще продължите да се пените поради невъзможност да напишете нещо смислено-поне си избърсвайте разпенените зурлички, неестетично е някакси да хвърчат лиги върху евтини монитори ;)
Като си толкова осведомен, би ли казал и кой китайски ще се говори в САЩ - Mandarin или Cantonese?
ДОДОКЛАН ви е казал самата истина, а вие, американските мекерета го псувайте колкото си щете. А колкото до From Germany - пич, ама хич да се не беше раждал!
kakva e tazi TOP NOVINA?Dir.BG dava vazmojnost na mnogo otrepki tuk da se izkajat.xaxaxax
Gospodine, s tazi mania za presledvane ne znam kak spite noshtem! Gospod da vi e na pomosht!
ДА СЕ УЧЗТ НАШИТЕ СЪДИИИ ПРОКУРОРИ И НЕ ЗНАМ КАКВИ МАМИНИ СИНЧЕТА КАКВО Е ДА ИМА ИЗОЛАЦИЯ НЯМА АЗ ДА ИМ ОТВАРЯМ ОЧИТЕ И ТО САМО ПРИ ОПИТ ЗА УБИЙСТВО А НЕ УБИЙСТВО ЕХ ПРОСТИ ХОРИЦА СА И В НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ ДЕТО НЕ МОГАТ ДА СКАЛЪПЯТ ДОБРИ ЗАКОНИ НЕ СЛУЧАЙНО НАРОДА Е КАЗАЛ ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА
българите направиха много добрини на христяните но те отвърнаха със зло, ТАНГРА е моят бог
Много са толерантни християните... Прибрали сомалийчето на топло в затвора... Ако беше нападение от християнин в някоя от техните мюслюмански територии да са му резнали зелката и дори нямаше да се чуе за това...
То на тея толкова им е акъла, че само знаят да се взривяват и да нападат с брадви и ножове...
Някой малоумник по-долу беше направил сравнение с Инквизицията. Ако дори имаш елеметарни познания и що годе някаква интелигентност ще разбереш, че исляма в момента е на нивото на християнството от 12-13 век. Разликата обаче е в това, че християнството подлага и другата страна, докато исляма желае смъртта на всички иноверци.
адски си прав за едно и само за едно: в момента християните се защитават на собствена тереитория. но: не само от муслимани, а от маса други напасти, започвайки с педали и педофили (те са заедно но са се разделили като кампании проверете началото на движенията им) .... 2) християни ХОДЯТ да цапат в муслиманско, насочвани от вещата американска ръка - с което създават всички предпоставки за да могат джихададжиите да се насочат към християнството вместо към други религии... 3) арабите не претендират толкова за Авицена, но са прекрасни историци, компилатори и анализатори, и цифрите и звездобройците (астрономи) в съвременната наука са техни. Така че, не се хващай на изкуствено разпалената (и разпалвана) вражда муслимани/християни. Тя датира още от християнските кръстоносни походи, платени .... познай с чии лихварски пари.
Мисля, че стана ясно и на най-тъпите идиоти колко толерантен е ислямът! Отсега нататък да не чувам квичене на правозащитници и мюсюлмани! Ислямът е вреден, опасен, заплашващ живота и трябва да бъде забранен официално във всички цивилизовани страни! Ще дойдете на мойто мнение, скоро, ще видите!
Когато арабите превземат Александрия, те изгарят александрийската библиотека с несъкрушимия аргумент: Каквото трябва да се знае, го пише в корана, каквото не го пише в корана-не трябва да се знае.
Ти се моли да не тръгна да ти говоря с опревержения, че почна ли, на практика ще те освидетелствам. Просто не виждам смисъл да губя енергия и скъпоценно време, като пиша на един видимо болен и нередовен човек. Цветът на нацията ни не бил изклан от османлиите, а от евреите, които сигурно са били внедрени тайно между редиците. После Хитлер стана евреин. Обобщаваш, че всеки евреин е програмиран да властва. Какво да ти кажа, ти просто си поредния откачил драскач. Че ти виждаш заговори даже и в Разпятието. Няма да излъжа, ако вярваш, че денят става по- къс през зимата заради някакъв пъклен еврейски план от световен мащаб. А за слънчевите затъмнения не искам да отварям дума, че сигурно ще изживееш върховно самозадоволяване от разнищването на поредния грандиозен еврейски план. Такива безподобни глупости си написал, такава нездрава и развинтена фантазия си демонстрирал, че обобщението е едно. Не ти тряват нито опровержения, нито някой да разговаря с теб, а продължително и настойчиво лечение. Още не си отговорил на въпроса, защо си копираш еднаквите постове из дира, сякаш са нещо докоснато сивше. Тая мания към неповторимост да я вмъкнем ли в истерията ти към световните конспирации или ще приложиш отделно лечение за нея? А междо другото - по нова година планетите не успяха да се наредят в иделана редица, както смятаха някои. Сам виждаш, че евреите всъщност не са толкова съвършенни. И си изхвърли неопреновия костюм. На дъното на Тихия океан няма гигантска еврейска машина за цунамита. Вече провериха вместо теб!
радвам се че поне няколко от вас могат да мислят и четат. знанието е сила, иначе човек се превръща в това в което сте станали повечето - промити мозъци, които ако чуят истината казват че човек е луд-ами ако глупаците са нормални съм луд-най лудия... ;)
До Dodoclan ВИНАГИ чета твоите коментари и съм напълно съгласна с теб .Малко от тези идиоти тук могат да разберат и половината от това което си написал .....Евалата Dodoclan
До 36-layer PCB. Китайският който се говори основно извън Азия е кантонски. В Азия извън Китай говорят масово Мин. А в Русия се говори и Мандарин. Имал съм случай когато двама китайци не можаха да се разберат, защото говореха различни диалекти и тогава си умрях от смях, защото и двамата почнаха да си говорят на руски. Та основно кантонският ще стане световен език, Защото половината планета ще говори кантонски. За мандарина не се притеснявам, защото няма проблем да се подравнят няколко баира в задуралието при което ше има 5 руснака и 10 милиона китайци жертви. А Jon Doe днес не е денят за интернет на клиниките, а денят за изтрезняването от новогодишните празници в България. За което ви завиждам, защото тук новогодишните празници тепърва започнаха и ще откарат още една седмица. Ха на здраве и да скачам в басейна че там е по-малка вероятноста да се удавя (в смисъл водата е по -малко от водката)