Коментари - Иран постави ултиматум на Запада | dnes.dir.bg
назад

Иран постави ултиматум на Запада

Иран предупреди, че ще произведе сам ядрено гориво, ако до края на януари не се стигне до сделка за доставка на гориво от Запада срещу ирански обогатен уран.

Обратно в новината

Коментари - Иран постави ултиматум на Запада | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мечо Пух,те са шиити-молят се 4 пыти.

Е, честита нова година ! ...да има нещо ново ? ....приятели, които отдавна плащат с данъците си за старините си ни разказаха, че имало само два вида лица (които си ломят челото по обяд към Варна) -- добри и лоши . Е, разликата я разбираме, нали ?

Времената сега са други,но дано политиците вземат правилни решения за да не допуснат евентуална военна заплаха за света. Историята е показала след всяка световна криза избухва война! Спомням си изразаХора бдете, политиците са също хора и от тях зависи главно докаде ще се докара света! Израел-Палестина-Ира -Китай.Дано 2010 г. е мирна и по благодатна за хората на нашата планета! АМИН!

защо не им бомбардират заводите за обогатяване на уран. Просто ей така.

dano ne palqt kladencite 4e pak 6te ima kiselinni dajdove ,kato ot onq mustakat idiot sadam

а така братя перси....истинските българи сме с вас...

Може ли да се отваряш на нации, които са напред във военните телхнологии с поне с 60г? Когато в САЩ е работел Айнщайн и са правили първи ядрени опити, Иранските военни са изобретили бойната камила (камила с привързана пушка). При последния аналогичен случай една отворена китайска армия изчезна за секунди на границата с Русия. Спете спокойно, случайни неща не стават.

точно ти драги трябва да четеш повечко. древна персия не е помирисвала ислям. иранците са арийци, сиреч индоевропейци! е, оказа се че и ние сме такива. по-точно, от северозападното им езиково семейство. науката го доказа, при това - европейската. впрочем, заратустра има и български корен, защото е роден в Балх. или трябва да ти обяснявам кой е заратустра и къде се намира Балх?

някаква си там досада, май още живее в 20 в... кво ти двайсти, направо в осемнайсти си стои. науката се развива, скъпа. но това на теб изглежда не ти харесва. еми, иранци сме, ако ще да се скъсаш! и вземи докладвай на господарите си, които щедро ти плащат за глупостите, да ти измислят по-съвременна стратегия. щото с тази и те яко се оливат!

поредният сеир за ония отвъд атлантика

ДО до Янките Отворко не си ли чул приказката Заиграе ли мечката у комшиите и при теб ще дойде Предполагам, че си от тези куражлии, които за всеки изстрел трябва да си имат по един комплект гащи, но иначе пред компа си голям герой. За сведение Турция е проводник на американските интереси в близкия изток, така че няма да дочакаш войната между двете държави. Нещастна зомбирана креатура!