Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна
Великобритания обяви, че Китай е екзекутирал 53-годишния британец Акмал Шейх, осъден за опит да внесе в страната голямо количество наркотици, предаде Асошиейтед прес.
Обратно в новинатаКоментари - Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна | Днес.dir.bg
Коментари
Сектите, които се довлякоха изгонени от Китай и се нанесоха тук, са също китайци, така че, по-леко като храчите. А за да се размърдат точно Китай с тяхната доста търпима към религията настройка, сещайте се какъв горещ картоф ни е метнат.
Е ти като си тъп и не си виждал, света е виждал-комунистите са най големите диваци и варвари.Точно в Китай, както и в СССР милиони стават жертви на най безогладента античовешка политика, наречена комунизъм.
Ей, тез ингилизите си пазят традициите - винаги с чисти ръце, че и на чужда територия . (а нашите, учили там на наша сметка, явно много са бягали от час )
ако искаме малко да се оправим трябва да направим 2 неща. 1 да въведем китайските закони за 3 месеца,и 2 да докараме 100 китаеца.
Не са страшни глупаците, дето не са прочели и една книга в живота си....страшни са тези, дето са прочели само една книга като теб. Плещят глупости по форумите и единственото, което могат, е да съскат срещу комунизма, защото при него не могат да крадат!!! Нещастник!!!
Странни доводи имаш драги: 1. какво става с Тибет? Ами, ако Кърджалийско иска да се отцепи от България, а причините уж са религиозни, а в същност политически, ти какво ще кажеш? 2.Китайците не се интегрират по света! Ще ти кажа, че най-умните западняци в момента отиват в Китай и се натискат те да се интегрират с китайците. Това е бъдещето, малкият в твой интерес е по-рано да го схванеш Много е смешен последният ти довод, който явно показва твоята нечистоплътност. Предварително решаваш, че Китай е тръгнал да завлядава света, която всъщност е явната цел на задокеанските ти господари, янките и се опитавш с тази твоя презумпция по дифолт да мразим Китай и китайците, които всъщност никога, ама никога не са ни мразили или подтискали, да оставим настрана бомбардировки и други враждебни действия.
нека в знак на протест да спрат употребата на китайски стоки във Великата Британия. така ще съсипят китайците
Като освободиха Майкъл Шийлдс, англичаните показаха на нас, българите, че престъпления срещу чужди граждани за тях не са престъпления. Странно ми е, че някой ги продължава тук, в България да подкрепя тази тяхна практика тук.
Китайците приложили законите си и свитнали мулето - нещастен откачалка. Сега ингилизите да не пищят като ощипани, ами да се развъртят и да хванат поръчителите от Европа, тези, които са натоварили нещастника да пренесе дрогата! Или те нямат нищо против наркотрафика?!
Ти изобщо не осъзнаваш какви глупости си писал! Ами аз живея в Китай, и изобщо нямам намерение да се прибирам, още по-малко с изплезен език. Защо ли??? А относно комунизма- за да се внесе яснота, до теб и до други, които не са наясно: китайския комунизъм НЯМА НИЩО ОБЩО с нашия, нито със съветския отпреди 20 години! Това тук в Китай изобщо не е комунизъм, разберете го! Единственото, което е останало от комунизма е еднопартийната политическа система (която тук си пасва много добре), името на управляващата партия и някои строги правила и ограничения. Всичко друго е бързо развиваща се пазарна икономика, никой отдавна не си спомня за Маркс и Ленин, даже вече и Мао отива на заден план, на новите им банкноти от 500 юана Мао е заменен с Дън Сяо Пин. И относно свободата- китайците далеч не са толкова поробени колкото някой хора си мислят, напротив, имат доста свободи, макар и не като в щатите (но те нямат и нужда толкова), при това имат и доста по-добра социална система от нашата, и с престъпност доста по-ниска от нашата (а и на цяла Европа). Така че забравете да наричате Китай комунистически и да имате предвид нашенския комунизъм, Куба или Северна Корея! Да, преди 40 год. наистина китайските комунисти са избили много народ, но оттогава досега това просто НЕ Е СЪЩИЯ РЕЖИМ! Той беше прекратен с края на Културната им революция през 1976 г.
Все по-рядко стъпвам в китайски ресторанти-мръсотия, дръпнати и високомерни сервитьори. Китайците са жестока пасмина, нагла и безочлива. разправили са се през културната революция и великия преход със сто милиона сънародници. Няма какво да врещят привържениците на смъртното наказание. Китай никога няма да има каквото и да е общо с европейската цивилизация и хуманизъм. Срещу такива тоталитарни държави Опенхаймер е измислил лекарството.
Браво на Китай !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дано скоро всички престъпници в България да бъдат екзекутирани !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Същото се полага и за Майкъл Шийлдс !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Абе Тончо, не си ходил в Китай и нищо не знаеш. Не познаваш и китайци вероятно. Първо, нашите китайски ресторанти нямат нищо общо с истинските в Китай, второ, китайците са си много добри хора, не по-лоши от западняците. Да, китайците (някои от тях), са избили свои сънародници. Англичаните пък са избили представители от други народи и раси и в същото време лицемерничат за високи ценности (китайците поне не са лицемери). Ами руснаците, ами германците, турците и т.н.? Разбира се, и китайците си имат кусури, но не си мисли, че носителите на високите ценности от запада са по-добре! Да, в някои отношения западняците са по-прави, но в други- далеч не! Просто не бъди пристрастен, НЯМА ИДЕАЛЕН НАРОД!
Империя не е варварщина. може да провриш историята. смея да твърдя, че имам известни познания за китайската култура и история, и мога да ти кажа, че подобен упадък в китайската история както е сега под ръководството на ККП, не е виждан. истинскаа китайска култура е изкючителноизтънчена и неслучайно е наричана полубожествена, т.е. предадена на хората от боговете. А Фалун Гонг не е секта - може да провериш и това в Интернет... това за сектата е само пропагандата на същата тази ККП, за да оправдае поредната си кървава кампания - точно както е наричал едно време интелектуалците врагове на народа... Препоръчвам ти да гледаш това представление (представя истинска китайска култура): http://divinearts.or
a kade bjaha tezi bokluzi britanski kato amerikanchetata zatvarjaha britanski grazhdani? egati i bokluzite skapani! a za tozi ziganin i vsichki kato nego, koito se zanimavat s droga, tova e pravilnoto nakazanie!
Към първата половина на 8 век в Тибет възниква държава. Разпространява се будизмът. През по-голямата част от средновековието страната е под културното и политическо влияние на Китай. През 1911 година последните китайски войски напускат Тибет и той става независима държава. Китайска комунистическа република не признава тази независимост и през 1949 г. изпраща окупационни войски в Тибет. През 1951 година между окупаторите и правителството на Тибет е подписано споразумение, наречено Споразумение за мирното освобождение на Тибет, което определя взаимоотношенията между Китай и Тибет. По време на окупацията в Тибет са убити 1 000 000 души, разрушени са 6 000 манастира. Н.Св. Далай Лама е принуден да напусне страната си. Последван е от около 100 000 души. И до ден днешен живее в Дхарамсала, Индия. Та значи Тибет е окупирана територия и няма нищо общо с Кърджалийско! Че китайците не се интегрират със света - ти сам го потвърждаваш, а и то се вижда с просто око! Че завладяват - също е факт, но икономически! Цялата им експортна политика е насочена към това, а после с икономическата мощ идва и налагането на тяхната воля! И никъде не съм казал, че мразя Китай, нито че обичам западняците - за мен те са еднакви въпреки нюансите! Целта им е една и съща - пари и власт - просто ролите се разменят! И се опитай без злоба и омраза да общуваш - дори не те познавам, а ти прие моите писания лично и подскочи като попарен! Нима ти преча да вярваш и харесваш каквото ти душа иска! С толкова злоба и омраза никога не ще има промяна - без значение колко смъртни присъди ще бъдат изпълнени! А като факт - братовчед ми е женен за китайка, живял съм там няколко месеца! За краткото време мога да кажа, че нищо не е еднозначно - има всякакви, има богати страшно бедни, има престъпност и благородни хора - също както навсякъде! За мен западния стандарт тип ала Швеция за Китай е непостижим - просто ресурсите на Земята трябва да се ползват само от Китай и Индия!
Да живее Народна Република Китай и Ху Зинтал.Смърт на трафикантите. Зъконите на Народна Република Китай трябват да се спазват както и изпълниават. Това се казва КУМОНИЗЪМ ред и дисциплийна. А ние през 1989.год искахме ДЕМОКРАЦИЯ. На ви Америка на ви Джон Ленан на ви Анархия на ви Ръзврат думи немам за ДЕМОКРАЦИЯТА.
Китайците имат сурови закони, не само за наркотрафик, а за корупция, укриване на данъци, прелюбодейство. Не си пожелавайте да сме като Китай, защото много от вас ще попаднат под ударите им.
Англия е по-добре да мълчи,да не се излага с този Шейх като твърди, че е британец, сигурно е потомък на Лейди Мери и лорд Линдси, а и на психично болен защо са дали гражданство???? и психичното му разтройство го тегли да внася дрога...брей , ама свсем на мезе ни вземат, а ако беше внесъл в Англия, тогава какво, демократично ще го помилват...? Независимо, че в случая е Китай, таа трябва да реагира всяка нормална страна. Този индивид е перстъпник от особена опасност за обществото, т.е. смърт на много хора, независимо дали лично ги зарибява с хероина факте високият процент на способстване това да се случи. такива екземпляри трябва да се ликвидират, защото те не разбират от компромиси и милосърдие и рецидивират като злокачествени тумори. Този си намери майстора.
Говорите за политика, за история, за минали времена от които Англичаните отдавна са се поучили и са решени да не повтарят грешките си. Къде са Китайците????? Нека не смесваме историята с настоящето освен ако не е с учебна цел. Т.е. съвременната цивилзация е стигнала до тук защото е преминала през своята еволюция. Никой не отрича империализма и робовладелството на стария запад и тъкмо заради това говорим за човешки права и прочие. Малко е стряскащо да знаеш, че имаш сънародници които са склонни да допуснат смъртното наказание, които разсъждават - давайте да ги избиваме. Това е една крачка преди тоталитаризма и анархията. КОЙ? Кой жив човек има правото да убие и кой може да каже, кога си струва едно убийство. Само примитивни комунистически и тоталитарни режими като китайския могат да разсъждават по този начин. Някак си се надявах, че за 20 години сме мръднали поне малко. Ама НЕ. Както каза една дама по -долу, заслужаваме си мястото в света. Толкова сме низко, че нямаме право на повече, нямаме право да пискаме когато мутрите ни тъпчат и когато великите сили ни тъпчат. Заслужаваме си го - защото и ние сме също толкова примитивни. Днес ще поискаме убийство на някой защото е пренесъл наркотици, утре ще искаме да го убием защото не е християнин и в други ден, ще го убием защото не е от нашия футболен отбор. А относно КИТАЙ - една икономика съществуваща благодарение на запада. Китайското чудо не е нищо повече от един добре преценен продукт. Тази криза която ни застигна всъщност най-силно удари Китай. Защото в моемнта в който запада намали поръчките си и покупателната си способност, огромната индустрия на Китай увисва. Техния баланс е отрицателен, изнасят за милярди, а вноса им е много малък... замислете се дали Китай всъщност не е проект на запада.Замислете се дали в Китай да си човек означава нещо, дали думи като екология, човешки права и т.е.н означават нещо. За това вашите разсъждения са опасни. ЗА това да желаеш смъртта на някого е опасно.
Няма голама разлика, защото няма наркоман, който братски да не е дал доза на друг наркоман. както някои вече казаха, зависимостта е толкова силна, че за една доза, наркомана е готов да продаде и майка си. Затова, който е за смъртна присъда на дилърите, трябва да са и за смъртна присъда на наркоманите. Аз като китайски съдия, съм за!
Тука малко се изхвърли - може в центъра да е така и то където е имало милиция, но точно в Шанхай съм гледал купчини от коли и мотористи как се събират в центъра на кръстовището и всеки си пресича както си знае без да му пука от светофарите. По-ужасно от много други страни в региона.
Какво само дрън-дрън,китайците, ,американците...Въпр е: има държава,има закони,спазват се.Точка.
Bravo, Godo! Mnogo dobre izrazi tova, koeto mislia i az. Napylno sym syglasna s poziciata ti i se nadiavam da ima poveche hora kato teb. Pozdravi!
Прогледнах, и що да видя: от една страна - доказано наркомуле; от друга - безчувствена азиатска зверщина! Ха сега, де?! И взех, че пак си завързах очите...... Колкото до жъртурчетата - ще видят лидерство и признание, когато им се опънат очите и побелеят като европейци!!!! Сега видяхте ли какво е прикрит социализъм в действие?!
Който внася араби-внася и наркотрафиканти. Щом свръхлибералните държави не могат да се справят с тях-да не пречат на Китай, Иран и др. да им намалява броя.
. Техния баланс е отрицателен, изнасят за милярди, а вноса им е много малък... замислете се дали Китай всъщност не е проект на запада. Защо ли тези ценни съждения не ги изтъргуваш, а ни ги поднасяш безвъзмездно?
Не мога да приема призивът ти да мислим: 1. защото всеки тук е изразил позиция, която преди това е осмислил 2. ти лично си мислил недостатъчно, а позицията ти е витиевата и необективна Ами, не си ли чул, че вълкът козината си мени, но нравът никога? Заключени Не вярвай на данайците, дори когато ти носят дарове. А ти явно си един от тях.
Ти не си никаква Темида, а си американсо перекенде и подлога. Но трябва да знаеш, че увисваш! Твоите господари вече се помолиха наКитай да правят група Г-2, тоест за теглят майната на останалия свят и съвместно с Китай да го управляват. Е, това ако не е признание, какво друго ще е тогава?
Някакъв мангал - наркотрафикант. Какъв е целият тоя шум около него, не мога да разбера...