Коментари - Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна | dnes.dir.bg
назад

Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна

Великобритания обяви, че Китай е екзекутирал 53-годишния британец Акмал Шейх, осъден за опит да внесе в страната голямо количество наркотици, предаде Асошиейтед прес.

Обратно в новината

Коментари - Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Другия път може да се опитат и членовете на Кралската фамилия!

ОЩЕ ГИ ЗАЩИТАВАЙТЕ ТЕЗИ ЖЪЛТУРКОВЦИ ДЕТО В БЪЛГАРИЯ БЪЛВАТ НАРКОТИЦИ, ТЕХНИКА КОЯТО ЗА НИЩО НЕ СТАВА, ДЕТСКИ ИГРАЧКИ ОТ КОИТО ДЕЦАТА НИ СТРАДАТ, ПЛАТОВЕ МЕНТЕТА ОТ КОИТО ПОСЛЕ ПОЛУЧАВАШ АЛЕРГИЯ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ, А ЗА РЕСТОРАНТИТЕ В КОИТО ПРЕДЛАГАТ САМО ГАРНИТУРИ С ХЛЕБАРКИ КОИТО КАПАТ ОТ ТАВАНА И ТИ ДАВАТ ПРАЗНИ КЛЕЧКИ НО НИЕ БЪЛГАРИТЕ ГИ ОБИЧАМЕ КЛЕЧКИТЕ ПЪЛНИ С МЕСО - ЖЪЛТИТЕ ЩЕ ЗАВЛАДЕЯТ СВЕТА И ПОСЛЕ ДА МУ МИСЛИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Великобритания била бясна? И какво от това? Ще наложи ембарго? Не мисля...

Оги, не подценявай наркотиците! Тази отрова може да унищожи стотичи животи! Един наркоман е способен на всичко за пари!!! Не ми се е случвало да ми падне пердето ако не успея да си намеря цигари и едва ли ще тръгна да убивам хора за пари ако нямам да си купя кутия цигари....не подценявай никога нито наркотиците, нито цигарите! Един наркоман е способен на всичко ако му падне пердето включително и на споменатите от теб зверства!

странно ми е едно , в България сички псуват комунистите(то и така трябва),но аре тука видехме китай те са пичове нищо че са най-дъртите комунисти ,които правят квото си искат.. странно

Наркотици ли?!?!?!Куршум в тиквата.Така се оправя нарко трафик.Ама бил психично болен?!?!?Сигурно се е разболял , като са го гепили китайчетата, и още повече се е разболял като е разбрал кво го чака. Госпидин британския премиер, какво ще направите вие с изрод който внася 4кг дрога за да трови вашето младо поколение?Ще го помилвате , след което от свръх дози ще умрат поне 100 човека - някак си цената не е равностойна....

Priatelkata mi e kitaika. S neia se sreshtnah v Amerika, kaadeto dwamata s neia widiahme kaquo e istinskata swoboda i demokracia. Tia mnogo si obicha stranata, no mi prizna, che Kitai ne e swobodna strana. Kaadeto ima komunizaam, niama swoboda za horata. Istoriata go e dokazala

Не се притеснявай, смъртни присъди за преминаване на червено в Китай няма да издадат. Иди в Шанхай и пробвай да пресечеш на червено- там полицаите просто няма да ти дадат да преминеш- те стоят на всяко кръстовище, не се бъркат на никого с нищо, но ако някой се опита да премине на червено, първо вежливо го връщат обратно, ако настоява, може и по-грубо да го върнат. Но като резултат в Шанхай движението наистина е добре уредено, а е 21 000 000 жители град!

в САЩ арестуваха едно наше момче заради макетно ножче. Ако кажеш, че не обичаш хомосексуални, те очаква погром и съд. Само ако го кажеш. Та за демокрацията и свободата на словото...

Така трябва. Няма това-онова. Евала.

Китай не си поплюва. В Сингапур обесиха баща на 2 деца заради няколко кг марихуана, което е далеч по-нехуманно, тъй като от 1 кг марихуана няма да умреш, но от няколко грама херца ще хвърлиш топа.

Наркотици ли?!?!?!Куршум в тиквата.Така се оправя нарко трафик.Ама бил психично болен?!?!?Сигурно се е разболял , като са го гепили китайчетата, и още повече се е разболял като е разбрал кво го чака. Госпидин британския премиер, какво ще направите вие с изрод който внася 4кг дрога за да трови вашето младо поколение?Ще го помилвате , след което от свръх дози ще умрат поне 100 човека - някак си цената не е равностойна....

to i mnogo tchisti anglicthanio ne ostanaha :) niakoi da e bil naskoro v London hehe belite se broiat na prusti pulno s indiizi, arabi, negri, kitaizi i kvi li ne melezi :)))

закона си е закон - хубав лош - ЗАКОН тези 4 кила хероин колко човека щяха да затрият бил подведен - ха ха ха КАКВО ПЕВЧЕСКА КАРИЕРА В КИТАЙ ?!?!?!? НЕЩО БЪРКАТЕ МУЗИКАТА МНОГО ЩОМ ЗАКОНА КАЗВА СМЪРТ - ТОВА Е ДА НЕ Е ПРЕНАСЯЛ А ТОВА ЗА СМЪРТНОТО НАКАЗАНИЕ Е СЛЕДНОТО: АКО СЛЕД ВРЕМЕ СЕ ОКАЖЕ НЕВИНЕН КАК ЩЕ ГО ВЪРНЕШ ОТ ОНЯ СВЯТ?!?!?! В АРАБСКИТЕ СТРАНИ ИМ ДАВАТ 200 - 300 - 1000 ГОДИНИ ЗАТВОР ТО СИ Е СЪЩОТО ДАЖЕ ПО-ГАДНО НО АКО СЪДА СГРЕШИ КАК ЩЕ ПОПРАВИШ СМЪРТНА ПРИСЪДА?

ако бяха толкова принципни и морални китайците щяха да екзекутират и убийците на новородени момиченца което е практика там.и не им се радвайте толкова защото там има и много сурови наказания и за укриване на данъци и прелюбодейство а сам сигурен,че половината поне от пишещите тук ще го отнесат по тези параграфи!!!

Тиквенико, в случая Англия иска(ше) отмяна на смъртната присъда, а не за освобождаван на наркотрафиканта. Като толкова се възхищаваш и надяваш на смъртната присъда, защо според теб в Китай има най-много престъпници, заслужаващи я?! Ами висшите функционери, които имат вина за избити стотици хиляди китайци осъдени ли са на смърт?! А защо Китай е една от най корумпираните държави? А ако се върнем в България, мислиш ле, че ако се върне смъртното наказания ще се намерят съдии, които да го присъдят?! Характерно за лесно манипулираната тълпа е, че се гепва като шаран за леките решения на проблема. У нас ако ще да се въведе наказание печене на бавен огън насред площада нищо няма да се промени, защото престъпниците ги пускат до 72 ч. Е ако изнася на властта (на Б.Б. в момента), може да стане някой цирк с продължение, но в края на крайщата, да не забравяме кой командва гилдията с черни тоги.

kitaiccite sa tupaci, dobre che imat evtina rabotna ruka da praviat nekvi bokluci. Vsichki tehnologii idat otvun tam. Aziatcite ne stavat za mnogo neshta. Ama sa mnogo....

Единственият разумен коментар на тези, които са против подобен род присъди и изпълнението им е на Оги. Всички останали са с промити мозъци за демокрация и права на човека - ала, бала. Сред тях има и поклонници на англичаните като цяло - не за друго, просто известно време са им мили чиниите по ресторантите или са бърсали насраните задници на някой дърт аристократ. В резултат на това си мислят, че са като тях и имат правото да осъждат подобни действия на суверена държава. Това е положението, мили ми демократи, китайците са пример за всичко съвременно - миналия ден пуснаха влак, с който за три часа минаваш 1100 км., т.е. от най-южната точка на Англия да най-северната и обратно. А за Гордън Браун - наистина ще си го преместят в другия крачол, може да си протестира колкото иска, аз лично му предлагам да се оплаче на арменския поп.

Ми дай го тоя твой чапкънин да го осъдим и него на смърт бе булка!!!

Ми дай го тоя твой чапкънин да го осъдим и него на смърт бе булка!!!

Дааа..... това е привилегията да си империя! Браво на Поднебесната империя. Така се налага правов ред и се управлява 1/6 от човечеството.

ще ги стигнем ... китайците?!

Четете история - Китай не е по-различен от останалите държави! Нима се заблуждавате, че като стане първа сила и на Земята ще се възцари вечна справедливост! Ами какво става с Тибет! Колко точна, пълна и вярна информация получавате от Китай! При такава огромна държава представяте ли си колко неща всекидневно се случват там - убийства, кражби и всякакви други престъпления! Но ако нещо стане в най-затънтените краища на САЩ или Великобритания то тутакси ни се съобщава и ние като овчици цъкаме - брей какви гнусни западняци! Ами погледнете китайците навсякъде по света какво правят - те не се интегрират с останалите - създават свои затворени общества, капсулират се и основното което ги интересува е да правят пари! Това ли са новите водачи на човечеството, новите спасители! И каква е тази омраза към Запада! Него ли обвинявате за нашето положение - че то в България най-много крадът българите от собствения си народ! Има над 700 000 хиляди наши сънародници в Европа, а не в Китай! Да, Китай ще стане водеща сила и тогава ще разберете, че няма значение как се казва поредната велика сила за да я намразите!

Хубаво са го отрепали ... Има ясни закони, които са написани... Какви са тия призиви ? Китайците си казаха - с тия 4 кила херо, можеше да убие над 100 души

преди месец и мога да кажа, че съм впечатлен от реда, дисциплината и въобще условията за жовот в градовете. Хората са спокойни и уверени в това, което правят. Законите се спазват и ДА, наказанията да сурови. Именно от това имаме нужда в България. Само така разпасаната ни балканщина може да бъде озаптена!

к,в британец е тоя мангал?? да не е случайно сър Джон или Бъкингамския херцог?? евала на жълтурковците. за наркотрафикантите-см

И този е някакъв муратчо.

Честно казано, отвратена съм от повечето коментари и си мисля, че с подоен манталитет не е учудващо, че България е на опашката на правовите държави в Европа, че и не само. не е учудващо, че сме на опашката и по икономически стандарт. просто явно българите не разбират, че от мисленето и манталитета идва и икономическия просперитет. как може едно нормално човешко същество да подкрепя режим като този в итай - режим, който в мирно време е затрил към 100 милиона свои граждани? тук не споря дали са прави или криви китайците, че са ликвидирали този човек. говоря за отношението на коментарите - да, хайде, давайте, убивайте! ни сме с вас! мисля, че докато това отношение не се промени, в България няма да има нито култура, нито богатство.... тъжно ми е, че след 20 години така наречен преход хората все още подкрепят назадничави режими като комунизма! срамота за българите! дано по-бързо се излекуват от тази унищожителна слепота! моля, прочетете Девет коментара за комунистическата партия (http://www.epochtim на медията Епохални времена, за да видите как действа тази партия от създаването си досега - от културната революция, до Тяанмън и продължаващото все още жестоко преследване на духовната група Фалун Гонг. с най-искрени благопоелания за една по-мирна и добродетелна 2010-а година!

Тровел, глупости, просто китайците си защитават техния си пазар. Там има толкова много дрога...

Да де, но за доживотна присъда държавата трябва да му плаща престоя в затвора, което си е разход. А така - чиста работа - няма човек, няма проблем:)

КОГА ЩЕ ГИ СТИГНЕМ КИТАЙЦИТЕ!?!?!??

Ако утре, недай боже ,твоето дете му стане нещо от свръх доза - пак ли така ще пееш?Какво като били комунисти , по надолу някъде пишеше - я си отвори компютъра, виж си телевизора,мобилния телефон - и пак така приказвай.Човечност? съм от нея след 20 години преход - пияници и наркомани изнасилват и убиват - ДОВОЛНА ЛИ СИ?Убили били 100 млн. човека китайците по мирно време - голям праз - те са 1200 млн... , та сега и един англииски мангал - и имаш смелостта да коментираш - дали пък някоя майка , загубила детето си от скапаната дрога няма да е по рязка и от мен? За да няма апострофи от типа - да не съм карал някой насила да се друса - не, никой не ги кара , но дрогата я има и го правят от гъзарлък първия път, а последния - от необходимост - и - нямаше да го правят ако нямаше дилъри - куршум в тиквата и дрога няма.

Екзекуцията е извършена чрез инжекция, а не от наказателен взвод. Близо е ума - международен отзвук. Това е според мен много изключително труден казус защото за притежаване на 50г. хероин в Китай се прилага най-висшата наказателна мяра. В бая азиатски държави законите за търговия с наркотици са драконови.

velikata darjava si e velika, zawtoto si pazi interesa, dokat6 nie se podlagame na tipite angleta?

ДО всички МАЛОУМНИЦИ, които подкрепят Китай!!! Допускате ли, че наркотикът може да му е подхвърлен??? Как си представяте нормален човек да сложи 4 кила, ПОВТАРЯМ 4 КИЛА, наркотик в багажа си и да го пробва да го внесе в страна, която разстрелва за бял прах... Пожелавам ви да отидете на екскурзия в Китай и да се окаже, че в багажа ви има поне 1 кило нарко...

Кремена, как може един мислещ човек да подкрепя висчко друго различно от наказание за един престъпник?

Поклон пред Великият китайски народ ,още веднъж доказаха ,че най-мощната и организирана сила в света.

а не България! Там не се бъзикат, както ние с Шилдс! С китайските комунета шега не бива!

Кремена, не обръщай никакво внимание на поне 95% от коментарите тук. Повечето от тях са написани от дечковци искащи да привличат внимание с остроумните си коментари. Весело посрещане на новата 2010г. и нека тя да ни донесе повечко оптимизъм.

По-полека точно за сектата Фалун... знаем, че тук са намерили втори дом, но по-полека... и не смесвайте трафиканти на дрога със студентите на Тянанмън - СРАМНО Е ДА ГИ СЛАГАТЕ НА ЕДИН КАНТАР!

Браво на китайците!Само така!

Като е бил болен човекът защо не е в подходящо заведение? Или вашата демокрация позволява такива хора да обикалят света? От къде тоя арабин /видно от името не е англичанин по произход/ е намерил пари да стигне до Китай? И защо се е надявал да прави певческа кариера-известен ли е в тази област? И как вашите летищни власти пропуснаха 4 кг. хероин?

До кога тези алкохолизирани англичани ще се правят на велики?Малко ли смукаха от целия свят и сега пак искат да са превилигировани.И какъв британец е този циганин.акмал шейхДа бяха 4 грама а ми то 4 килограма.Гордънчо да се скрие и да не се извява като най големият защитник на наркотрафикантите.

Да пратят сега Майкъл Шийлдс в Китай. Да млатне някой китаец с камък по главата. и после пак да си го приберат и уж да го съдят. Британците още не са рабрали че на никой не му пука каква империя са били. законите са еднакви за всички. като не им харесват китайските - да не ходят в китай.

Ти правиш ли разлика между наркотрафикант /убиващ другите/ и наркоман /убиващ единствено само себе си/ ????????????????????

Фалун Гонг са една много ... ще кажа най-меката дума - изчанчена - секта.

Китай са прави! Който носи в себе си и разпространява наркотици, трябва да бъде изтриван от лицето на Земята, пък било и британец ...

Какво може да се очаква от една осакатена от комунизма държава, довела народа си до полускотско съществуване.Китай има икономика, основана на робския труд на китаеца, а милионери са висшите партийни функционери, нещо като у нас при тата, ама на квадрат. За тия неразвити общества са характерни и жестоките назаказия.Те също се прилатат избирателно. Ако партийните манипулатори са решили да унищожат някой набързо му скалъпват обвинения. А ако някой смята, че Китай е дръпнал, да поживее там и да го видя, как ще тича орбатно тука изплезил език, хахаха

тоя нито е певец, нито е луд, нито е англичанин. и много добре е знаел какво прави. а и всеки който посещава друга страна трябва да знае какви са й законите и да ги изпълнява, това го информират на всяка граница. ама най ме кефи факта, че дава прекрасна характеристика за съвременните англичани - черни, луди и неграмотни.