Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна
Великобритания обяви, че Китай е екзекутирал 53-годишния британец Акмал Шейх, осъден за опит да внесе в страната голямо количество наркотици, предаде Асошиейтед прес.
Обратно в новинатаКоментари - Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна | Днес.dir.bg
Коментари
Да се върнем към КОМУНИЗМА - предлагат почти всички, може би това си заслужаваме, а изостаналите АНГЛИЧАНИ да ги съжали човек. Ето защо сме си все тук - България...
Да, вечната надежда и заблуда на плебса - за справедливост, за силната ръка на бащицата, който ще мачка лошите! И какво променя смъртното наказание - няма престъпност, що ли! Просто историята се повтаря, деца мои! Китай вече има достатъчно мощ за да прави това което си иска и все по-малко да се съобразява с другите - също както омразните вам велики сили са правели през вековете! Играчите се сменят - същността не! И илюзиите на масите просто се прехвърлят към поредния спасител! И е време да спрете да емигрирате към Лондон - слънчев Пекин ви очаква!
Гнусни сте! Злобата ви е повече към развитата и демократична страна като Великобритания. Не ви пука за човешкия живот нито за Ктиайците. Важното е богатите да страдат, защото сме малки, комплексирани и нещастни в собствената си нищета и елементарен примитивен разум. БРАВО
Китайците ще си го преместят в другия крачол поради факта че са варвари и няма да се интегрират в запада.В кой точно запад-британския боксува на ниво Викторианска Англия-или Американския,на ниво Чикагските кланници?Варварите са находчиви,работливи и сплотени.Варварите могат да изработят мотоциклет Ямаха или Ферари Енцо така,че експерт да не намери разликата.Отворете си компютрите и вижте какво пише по компонентите.Варвари спазват законите си и очевидно не се притесняват от протестни дипломатически ноти.Така че респект към варварите,защото един ден ще разберат че ориза е само гарнитурата към ястието и тогава жална ни майка-на нас цивилизованите.
Правилно, не може закона да важи за китайците, а да не важи за чужденците. И е хубаво наркотрафикантите да ги трепят. Пък и тоя като му гледам името, натурализиран британец ще да е.
Яно трябва да ме подържиш за дедовия ... Я си спомни твойте приятели британците как създаваха колониалната си империя бе цървул !
той страдал от маниакално-депресивн психоза-с 4 кг хероин се лекувал.Това да не му е BG.
Към тези ,които се притесняват за приемането на Китай от Европа: То май както е тръгнало развитието на Китайците ,скоро Европа трябва да се притеснява дали Китай ще ги приеме ,а не обратното?
Драги четящи и пишещи ... - ако аз лично ви дам 200 000 евро вие бихте ли внесли в Китай 4 килца дрога ? Не ли чувам ? Ей така се прави държава значи ... А не като нас ! Хуманност ли ? На ви хуманност със дилърив и убийци в България... Ненаказани !!!
Абе като е носил наркотика си е бил май съвсем наред, а? Браво на китайците! Ето така се прави. Отстояват си техните интереси!
ako imahme kato kitaiskata sydebna sistema shteshe ia ima ia niama 1 000 000 da e naselenieto :))) sega gumzi ot izvergi, ubiizi, iznasilvatchi, narkomani i krupni kradzi
Годо, тук става въпрос за справедлива присъда, не за коя страна каква е. Аз лично често ходя в Китай, и виждам с очите си, че китайците изобщо не са някакви потиснати и поробени бедняци, напротив, в много отношения са даже по-добре от англичаните- виждам техния начин на живот, просперитета им (все още има изключения само в дълбоките провинции, но и там нещата се развиват бързо). Великобритания може да е демократична страна, но ако англичаните не разберат, че не могат да се толерират престъпленията, това ще им съсипе демокрацията, както у нас, както и ще стане и в други европейски страни! В Китай може да няма такава демокрация, но спрямо престъпленията има повече справедливост- ето затова те и без демокрация ще са по-добре от Европа.
Bih iskal da popitam blagorodnite chovekoliubivci spored tiah zashto ne triabva da se spazvat zakonite i kak spored tiah v BG shte se izchistiat mutrite kato marginite naprimer i takiva oligofreni v upravlenieto na darjavata kato kraasimir stefanov naprimer
na kitai in dreme za uk...ta samo naselenieto na pekin e povetxhe ot tva na uk... da im sprat iznosa za angiata ta tam vsiaka 2ra stoka e kitaiksa :)
Интересно, колко души могат да бъдат убити с 4 кг. хероин? А китайците убиха само един. ТОВА Е НАЧИНА ДА СЕ СПРЕ РАЗПРОСТРАНЕНИЕТО НА НАРКОТИЦИ.
Така трябва. Всеки да бъде съден според законите на страната, а не като в България- пуснахме онзи англичанин,дето счупи главата на нашетомомче,че даже в Англия го признаха за герой.
Развитата и демократична държава е тази същата, която е изградена върху гърба на ститици милиони РОБИ! Преди няколо седмици бях в Лондон...това е някакъв ужас. Там има всякаква паплач! Пакистанци, индийци, турци, черни, жълти и малко бели също има, те са основно българи и поляци работещи най-мръсната работа. Англичаните си барат топките, страшно мързеливи са и карат на социални помощи! Тази държава загнива защото е свикнала векове наред да смуче ресурси а не да ги купува. За купуването трябват пари. А за парите трябва да се бачка! И в случая гневът е не към богатият а към бедният! По всички икономически показатели БВП, валутни резерви и т.н. Китай бие Великобритания В ПЪТИ! Единствено по GDP per capita са по-зле само защото населението им е 2 милиарда а не 60-70 милиона като на Велимкобритания...но всъщност и тук Великобритания е малкият, нищожният, дребният!
Поздравеления за китайското правосъдие. 4 кг. са много погубени души. А Гордън Браун, да не се бърка, че може да нарежда на китайците, като на нас.
За 200 хиляди евро трудно ще намериш някой да внесе дрога в Китай. Но дори само за 2000 евро ще има опашка желаещи да внесат дрога във Великобритания! ЗАЩО ЛИ?
Хора, стига глупости! Това не е хуманно - престъпленията като - блудства с деца, изнасилване, убийства - те да се наказват със смъртно наказание, а не такива! Защ говоря така ли?! Ами защотооооо - поговорката Не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава е най-глупавата поговорка на земята! Защото всеки сам ходи да си купува наркотици, никой не го кара насила!!! Отидете да осъдите продавачката в магазина до блока ви, затова, че ви родава цигари от 20 години и бавно ви убива!!! Хайде де, направете го! Цигари, алкохол, наркотици - едно и също - едното те убива по-бързо, другото по-бавно! И още по-добре е да е по-бавно като цигарите, защото по-дълго ще сте зарибен клиент!
Така се прави! Евала на китайците. Гордън Браун се бил ангажирал. Кой има интерес от наркотрафика. Не ги харесвам китайците, но това няма нищо общо със законите. По-добре ли е да ни тровят децата някакви с психични заболявания.
Не сте прави като защитавате Китай. Цялата патаклама от 11 септември беше за да могат САЩ и Англия да завладеят маковите полета на Афганистан и да изнасят хероин за целия свят, а сега да им пречи е малко некоректно ;) Лошите китайци вместо да разхлабят граничния контрол за хероин го затягат-явно са недемократична държава и имат нужда от внос на демокрация- с ядрени бомби естественно :)
Та като е британец да не е божествен?!? И Китай не е БГ - Шилдс може спокойно да чупи глави колкото си иска в България.
Жмудо, Китай може да са варвари, според некои островитяни, но са доста по-дърта държава от УК. При това не просто със стотици години. Присъдата може да е прекалена, но е законна, и не е за дозичка, така че... на кантар ми е. Хората са си го дефинирали ясно - превозваш нелегална отрова, с която можеш да усмъртиш 20 хиляди. Грозно или не - това е фак-та.
Не ги ли е срам във Великобритания, не си ли спомнят за опиумните войни, които водиха с Китай преа 19-век, когато бяха по-силни. Причината - великата демокрация Великобритания беше закъсала за сребро, и понеже не можеше да продаде в Китай нищо, принуди китайците да й купуват опиума, разрешен по това време в Англия. Но не успя да превърне китайсите в маймуни, както й се искаше.
Когато в Гърция започват погромите на хунтата на черните полковници, разбира се активно подкрепяна от ЦРУ, американският посланник в Атина вика резидента на ЦРУ при него и му вдига скандал заявявайки, че Това което прави ЦРУ е е изнасилване на демокрацията. Въпросният резидент му отговаря Изнасилване на демокрацията...може ли да се изнасили една долна курва?!!! Очевидно е, че поодбно нещо в дисциплинирана и законова държава, като Китай не може да просъществува.
Ами ако в Китай се убива за минавана на червено или за возене гратис в градския транспорт примерно пак ли ще сте толкова въодушевени и ще искате да ставате китайски граждани,а?Нали всеки ден всеки един от вас по един или друг начин прецаква държавата,защо се мислите за идеални и безгрешни?Не само политиците са крадливи,но и всички вие,до един.Жалко,комплекса племе,ще има още дълго да си тънете в кенефа,за което сте си виновни единствено вие.
Така се прави и пази ДЪРЖАВА! Отмяната на смъртното наказание в Европа бе нагъзване пред интересите на ккриминала и обслужващата го адвокатура и щадящата го съдебна система. Обществото и жертвите стават безправни заложници. Защо САЩ не махнат електрическия стол! Тия тиквеници, дето плачат тук за мародерите защо не помислят за жертвите и хилядите съсипани семейства и съдби! Щото и техните тъпи космополитни тикви са ГЛОБАЛНО ПРОМИТИ от фентъзи-приказките на т.нар. демокрация!
Тия британци от кога почнаха да защитават така върло мазните резаци. Браво на Китай, че пази населението си и не защитава престъпниците, както европа !
този човек е бил болен, това е сериозно психическо разстройство, макар и с не откровено лудо поведение у човека, това не би трябвало да се случва, не трябва да има смъртно наказание, а убийството на този човек ми напомня на един от първите филми на никол кидман - Банкок-Хилтън, в него убиха по същия начин едно лудо момче заедно със сестра му, която всъщност пренасяла наркотици в Тайланд, това е просто една тъжна история
Толкова тъпа излезе нашата т.нар. демокрация. И от това се възползваха управляващите. Крадоха, та се късаха и все и още повтарят на запад е така, на Запад е иначе. Драги ми управляващи някои от западните държави, които най-много крещят за демокрация бяха направили редица държави свои колонии и ограбваха цели държави. А познайте, сега, кой е по-богат? Затова живеят добре, защото другите страдат и те са виновни затова. У нас всичко е сбъркано. 10 ноември не донесе радост на народа, а напротив. Що се отнася до политиката на китайците относно наркотиците-аз им казвам, че така трябва. В една държава няма ли закони, които да се спазват, тя просто трябва да се заличи от картата или всички, които крадат да им се отсичат една от ръцете. Така ще се оправим. Ама и тогава няма, защото поливаната народ ще бъде с по една ръка. Нещастна държава сме и това е.
ПОСЛЕДНА СТАТИСТИКА : КИТАЙ Е ВТОРА ИКОНОМИЧЕСКА СИЛА В СВЕТА ! ТОВА СТАВА С ПРИНЦИПНО И КОМПЕТЕНТНО УПРАВЛЕНИЕ, СПАЗВАНЕ НА ЗАКОНИТЕ , МНОГО ТРУД, ВИСОК МОРАЛ И ВЯРА В ТОВА КОЕТО ПРАВИШ. НЕЩА ЧУЖДИ НА НАШАТА ПОЛИТИЧЕСКА КЛАСА . НОМЕРЪТ С ПСИХИЧНО БОЛНИЯ АНГЛИЧАНИН ПРЕНАСЯЩ ХЕРОИН МОЖЕШЕ ДА МИНЕ У НАС - ТАМ НЕ ПРОЩАВАТ. БРАВО ЗА ТОВА .
А ако не е знаел,че са му набутали в багажа хероин, убили са ги ей така за нищо, щото е будала!
напълно подкрепям присъдата и действията на китайците! а сега дали има начин да се провери колко са намаляли мераклиите да изкарат лесни пари без да се потят. дали има навити дето им стиска да вкарват наркотици в Китай (дори и срещу супер заплащане)? да не говорим, че това количество е достатъчно да погуби и буквално УБИЕ десетки хиляди (примерно) - нямам представа колко е една доза и колко дози скапват човек, но количеството е достатъчно, за да доведе до последствия като от терористичен акт откъм жертви! БРАВО на Китай!
Ох, някак си много бих се зарадвала ако пак въведат Крумовите закони :) Е, тфа с лозите и виното могат да го пропуснат, но иначе нещата стават със трога дисциплина! С рязане на ръце, уши, със смъртни присъди! Браво на КИТАЙ!
Искам и тук такива закони за наркотрафиканти и продавачи на смърт ! И нека ни обвиняват страни като Великобритания че сме недемократични ! Да не е демократично това да тровят и убиват децата ни ??? Браво на Китай !!!
Браво - цялата престъпна измет начело с наркотрафикантите само по този начин може да се обуздае ! По същият начин е и в Дубай - мерките са безумно строги, но си сигурен, че детето ти няма да го зарибят разни гнусни наркомани или изнасилят гадните педали ! Само така - твърдо съм за смъртното наказание в Европа - има страшно много измет, която само тежи на човечеството, съсипва невинни животи и трябва да изчезне завинаги ! Евала на Китай !
Хаха :) Варварски действия? Китайците са просто последователни. Варварските им действия са политика, която следват от 2 - 3000 години, още от времето, когато са били върха на сладоледа и са измислили всичко, което културните по онова време британци (ходещи облечени в кожи и къпещи се веднъж на 3 години) сега си мислят, че някой от техните е изобретил в задния двор тия дни...
Трафикантът виждаме, че е чист британец :) Англосаксонец ! Нормално е проформа да протестира британското правителство. Реално не му пука въобще, както и на повечето англичани. Китайците просто са приложили своите закони, не можем да им се сърдиме. Но тука във форума им някакво нездравословно възхищение от една недемократична страна управлявана от терористична върхушка и предизвикваща проблеми в световната търговия. Също така страна с население, което е силно расистко към всички некитайци. Не виждам защо се възхищавате на тази страна, която в бъдеще ще създава все по-големи грижи на нормалния свят.
Ако този беше китаец щяха и жена му и баба му да гръмнат. Доста съм обикалял в тази велика държава и съм виждал неща немислими в европа. Съветвам всеки от вас да направи едно кръгче в далечния изток. Ама не по Шанхай и Хонгконг малко по на вътре.
www (29.12.2009 г. 09:23ч.) все повеч се убеждавам колко прост народ сме ние българите,повечето от коментаторите трябжа да живеят в китай,незабравяите че навсеки може да се случи Бате, как на всеки бе?! Не всеки внасдя кила хероин в Китай мама му стара :) Ало, ДАНС, я с танцова стъпка да го проверите тоя, дето в неговия кръг на всеки може да се случи!