Коментари - Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна | dnes.dir.bg
назад

Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна

Великобритания обяви, че Китай е екзекутирал 53-годишния британец Акмал Шейх, осъден за опит да внесе в страната голямо количество наркотици, предаде Асошиейтед прес.

Обратно в новината

Коментари - Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

искам референдум да се присъединим към Китай !

браво на китайците ...както върви скоро и американците ще задминат ....а май и те вече го осъзнават въпреки че са малко тъпички

Акмал Шейх???Британец??? Той е бил толкова британец, колкото Ахмед Доган е българин! Китайците са крайни, но за тяхната държава това е обяснимо. Според мен такива хора трябва да се наказват със смърт по друг начин - ежедневно да приемат дрога, докато рухнат, за да разберат напълно какво са вършили като търговци на смърт.

Нет человек - нет проблем

Наистина, има от какво да се поучим. Китайчетата са доста древна пасмина от племена...

инерцията е голямо нещо... тия англичани още си мислят,че са империя и,че някой ги бръсне за слива изобщо. Като влияние в световната политика все повече се доближават до нивата на страните от третия свят. техен ред е да се почувстват като долна колония. братушките ги изкупиха, индийци и пакистанци формират огромната част от населението им-и тоя народ още си мисли,че е фактор. Много четат Киплинг тия...

Аз няма да ходя в Китай .

Справедлива присъда.

само така !

Баща на 3 деца заблуден отива да прави певческа кариера в Китай?

С какво право Китай шъ съ бърка у инглизкия бизнес?

ТАКА СЕ СПАЗВАТ ЗАКОНИТЕ. СЛЕДВАЩИЯТ АКО ПОСМЕЕ ДА ПРЕНАСЯ НАРКОТИЦИ. Е, АКО БЕШЕ В БЪЛГАРИЯ, ЕДИН ФАЛШИВ БОЛНИЧЕН ЛИСТ И ЕДИН КОРУМПИРАН СЪДИЯ ЩЯХА ДА СВЪРШАТ РАБОТА.

Браво! Видяхме наглите британци какво правят в България-убиват и пиянстват, но безнаказно.Това заслужава всеки нарушил законите на страната ,в която влиза.Стига снизхождение пред т.н. правове държави.Браво Китай!

Името е на арабски циганин. А като е бил откачалка, защо англичаните са му дали паспорт, а не се го лекуват в англия.

Варварите са си варвари. С тези си действия Китай никога няма да бъде приет сериозно от запада. Финансовата криза ще създаде протекционизъм на запад и екпортно зависимият Китай ще си се върне в клоаката, от която изплува.

Адмирации за Китай !

Браво на китайците !!! Колко деца щеше да погуби този нещастник с тези наркотици. Помислете си ако това беше в България - щяха да го осъдят условно ! Дано по-скори има референдум у нас за смъртното наказание - да го връщаме а не да храним затворниците цял живот !

За пореден път моите любимци - китайците ме накараха да им се възхищавам. Браво, ако тоя трафикант беше в България адвокат Марковски щеше да го искара света вода, а нашите дупедавци - политиците щяха да го върнат на англичаните, барабар с обезщетенията.

все повеч се убеждавам колко прост народ сме ние българите,повечето от коментаторите трябжа да живеят в китай,незабравяите че навсеки може да се случи

Много грешиш. Точно обратното ще се случи - ще станат икономика 1. Можем само да се учим от китайците. Но ние никога не сме били добри в това - да извличаме поуки от каквото и да било.

това е справедливост и затова Китай просперира

БРАВО , така трябва - имат закон и го спазват , а не връщат на англия разни престъпници като Майкъл Павето , дето иска и обезщетение , а може и да сме го платили

Къде е китайското посолство?Как се става китайски гражданин?

Прочетох внимателно коментарите. С изключение на една-две отрепки, гъзоблизци на англо-саксонски задници всички други са изпълнени с надежда, към която искам да се присъединя и аз. БРАВО, КИТАЙЦИ!!! ВАМ Е СЪДЕНО ДА ВЪЗРОДИТЕ И СПАСИТЕ СВЕТА!

България да стане 16 китайска провинция.

Свикнали са да се правят на ИНТЕРЕСНИ? Колко хора избиха в бившите си колонии? Великата английска култура е изградена от ФРЕНСКИ кралски двор.

Певческа кариера в Китай , под съпровода на оркестър Калашников ! Това са забравили да му споменат , двамата наркотрафиканти от Полша!

Браво на китайското правосъдие.Само по този начин можем и ние да се оправим.

Шапка им свалям. Имат закони и си ги спазват.

А в САЩ щяха да му дадат само 200 тина години. Нарко тряфикантите да се третират като терористи това е. Няма какво да мучиш повече.

Само се питам, на колко ли справедливи в тоя форум децата им не могат без дневна доза!!! Но щом смъртните присъди ги привежда до оргазъм, да бъде, да бъде така и с потомството им!

BRAWO!

taka se pravi za da se sprat nerednostite, i da nakara horata d ase zamislqt BRAVO NA jyltite , EVALA !!!!!!

От величието на Великобритания остана само името. Тези мързеливи тъпанари не разбраха, че в последните 100 години са в процес на тотален регрес. От световна империя се превърнаха в страна членка на ЕС и скоро ще изпаднат от 10-тте на големи икономики, както писаха авторитетните издания. Отдавна не са империя и никой ама никой не ги бръсне за слива. Още повече Китай. В момента Китай се намества на масата на която седят САЩ и Русия!

taka se spazvat Kitaiski zakoni,Amerika da ne se barka.I Balgaria, triabva da vavedat SMARTNA prisada.

da bravoooo

Nqma na4in - za nazidanie -- inache kak se opravlqvat tezi miliqrdi hora. Ako Kitai stane s mantaliteta na Bulgaria shte nastapi svetoven hause.

Ще доживея ли и в България да се отнасяме с наркотрафикантите по същия начин. Дай БОЖЕ. Тогава наистина ще смре държава. Затова Китай е световна сила.

браво на китайците! така се води борба срещу нарко-изродите! какво като е британски гражданин? well done!

Болен бил.......ама да вкарва наркотици не е болен.....писна ми да гледам как сульо и пульо били болни, че чак се напикават, а по заведенията нямат равни.

Аз, хан Кардан, си признавам, че съм хан Путку. Не ми обръщайте внимание.

Е, какво искат? Да го помилват ли, като българските медици. Е, да, но това е Китай, а не перманентния сателит България. Варвари били, да, варвари са, но американците като не са варвари не изпълняват ли смъртни присъди?... И все пак, човешко е да се съчувства, би могло да се направи някакъв приемлив жест. Абсолютно невинни хора няма.

Не знам кой е варварин. Китаеца, дето го е гръмнал след съд и присъда, или самият трафикант. Знам само, че е бил с британски паспорт, и е нарушил китайски закон.

Така действаме ние в Китай, а си откраднал едно колело а си до стената и Калашника да пеее.-..да пеее....този мръсен циганин къв англичанин е бе?...буклук...изпол са го като муле, но ние китайците сме велик народ...смърт за наркотиците и за крадците ..сега ще додем в България и вас ще оправим...до стената и Калашника ще пееее..да пеее-.---да пееее...да пееее...да пеееее....Само така се оправя този ваш народ!!!

Ти се ограмоти първо, пък ще видим....

Няма ли начин на психарите изобщо да не им се дава възможност за межд. паспорти и да пътуват в чужбина... А кой където ходи - да се съобразява със законите на страната, в диплянките да пише в коя страна режат глави при над 1 кг наркотик и в коя дават 2 г. условно - та всеки да си прави сметката, а не после уж правителствата да се правят колко са загрижени и да се бъркат законодатества, дипломации и т.н. ...заради сулю и пулю явни престъпници.

и като извод: за да не си варварин, трябва да: 1) толерираш дилърите 2) да толерираш педофилите 3) да толерираш трафика на деца. Така де, ние явно не сме варварска държава... по тези мерки.

като му гледам и името на този- толкова е и британец. На дали им пука толкоз на Британия, просто са длъжни да проявят интерес.

Пренасял е дрога този британец.

САМО ТАКА ! ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ! Е ТЕ ЗА ТОВА В КИТАЙ ИМА РЕД, И ВСИЧКО, ДЕТО ГО КУПУВАМЕ, Е КИТАЙСКО ! БОЙЧЕТО И ЦЕЦКО ИМА МНООООООГО ДА СЕ УЧАТ. НЕ СТАВА ДА СИ БЪРКАШ ПО ДУПКИТЕ С АЙДУЦИТЕ, И ДА ИСКАШ ДА ИМА РЕД !