Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна
Великобритания обяви, че Китай е екзекутирал 53-годишния британец Акмал Шейх, осъден за опит да внесе в страната голямо количество наркотици, предаде Асошиейтед прес.
Обратно в новинатаКоментари - Китай екзекутира британец, Великобритания е бясна | Днес.dir.bg
Коментари
браво на китайците ...както върви скоро и американците ще задминат ....а май и те вече го осъзнават въпреки че са малко тъпички
Акмал Шейх???Британец??? Той е бил толкова британец, колкото Ахмед Доган е българин! Китайците са крайни, но за тяхната държава това е обяснимо. Според мен такива хора трябва да се наказват със смърт по друг начин - ежедневно да приемат дрога, докато рухнат, за да разберат напълно какво са вършили като търговци на смърт.
Наистина, има от какво да се поучим. Китайчетата са доста древна пасмина от племена...
инерцията е голямо нещо... тия англичани още си мислят,че са империя и,че някой ги бръсне за слива изобщо. Като влияние в световната политика все повече се доближават до нивата на страните от третия свят. техен ред е да се почувстват като долна колония. братушките ги изкупиха, индийци и пакистанци формират огромната част от населението им-и тоя народ още си мисли,че е фактор. Много четат Киплинг тия...
ТАКА СЕ СПАЗВАТ ЗАКОНИТЕ. СЛЕДВАЩИЯТ АКО ПОСМЕЕ ДА ПРЕНАСЯ НАРКОТИЦИ. Е, АКО БЕШЕ В БЪЛГАРИЯ, ЕДИН ФАЛШИВ БОЛНИЧЕН ЛИСТ И ЕДИН КОРУМПИРАН СЪДИЯ ЩЯХА ДА СВЪРШАТ РАБОТА.
Браво! Видяхме наглите британци какво правят в България-убиват и пиянстват, но безнаказно.Това заслужава всеки нарушил законите на страната ,в която влиза.Стига снизхождение пред т.н. правове държави.Браво Китай!
Името е на арабски циганин. А като е бил откачалка, защо англичаните са му дали паспорт, а не се го лекуват в англия.
Варварите са си варвари. С тези си действия Китай никога няма да бъде приет сериозно от запада. Финансовата криза ще създаде протекционизъм на запад и екпортно зависимият Китай ще си се върне в клоаката, от която изплува.
Браво на китайците !!! Колко деца щеше да погуби този нещастник с тези наркотици. Помислете си ако това беше в България - щяха да го осъдят условно ! Дано по-скори има референдум у нас за смъртното наказание - да го връщаме а не да храним затворниците цял живот !
За пореден път моите любимци - китайците ме накараха да им се възхищавам. Браво, ако тоя трафикант беше в България адвокат Марковски щеше да го искара света вода, а нашите дупедавци - политиците щяха да го върнат на англичаните, барабар с обезщетенията.
все повеч се убеждавам колко прост народ сме ние българите,повечето от коментаторите трябжа да живеят в китай,незабравяите че навсеки може да се случи
Много грешиш. Точно обратното ще се случи - ще станат икономика 1. Можем само да се учим от китайците. Но ние никога не сме били добри в това - да извличаме поуки от каквото и да било.
БРАВО , така трябва - имат закон и го спазват , а не връщат на англия разни престъпници като Майкъл Павето , дето иска и обезщетение , а може и да сме го платили
Прочетох внимателно коментарите. С изключение на една-две отрепки, гъзоблизци на англо-саксонски задници всички други са изпълнени с надежда, към която искам да се присъединя и аз. БРАВО, КИТАЙЦИ!!! ВАМ Е СЪДЕНО ДА ВЪЗРОДИТЕ И СПАСИТЕ СВЕТА!
Свикнали са да се правят на ИНТЕРЕСНИ? Колко хора избиха в бившите си колонии? Великата английска култура е изградена от ФРЕНСКИ кралски двор.
Певческа кариера в Китай , под съпровода на оркестър Калашников ! Това са забравили да му споменат , двамата наркотрафиканти от Полша!
А в САЩ щяха да му дадат само 200 тина години. Нарко тряфикантите да се третират като терористи това е. Няма какво да мучиш повече.
Само се питам, на колко ли справедливи в тоя форум децата им не могат без дневна доза!!! Но щом смъртните присъди ги привежда до оргазъм, да бъде, да бъде така и с потомството им!
taka se pravi za da se sprat nerednostite, i da nakara horata d ase zamislqt BRAVO NA jyltite , EVALA !!!!!!
От величието на Великобритания остана само името. Тези мързеливи тъпанари не разбраха, че в последните 100 години са в процес на тотален регрес. От световна империя се превърнаха в страна членка на ЕС и скоро ще изпаднат от 10-тте на големи икономики, както писаха авторитетните издания. Отдавна не са империя и никой ама никой не ги бръсне за слива. Още повече Китай. В момента Китай се намества на масата на която седят САЩ и Русия!
taka se spazvat Kitaiski zakoni,Amerika da ne se barka.I Balgaria, triabva da vavedat SMARTNA prisada.
Nqma na4in - za nazidanie -- inache kak se opravlqvat tezi miliqrdi hora. Ako Kitai stane s mantaliteta na Bulgaria shte nastapi svetoven hause.
Ще доживея ли и в България да се отнасяме с наркотрафикантите по същия начин. Дай БОЖЕ. Тогава наистина ще смре държава. Затова Китай е световна сила.
браво на китайците! така се води борба срещу нарко-изродите! какво като е британски гражданин? well done!
Болен бил.......ама да вкарва наркотици не е болен.....писна ми да гледам как сульо и пульо били болни, че чак се напикават, а по заведенията нямат равни.
Е, какво искат? Да го помилват ли, като българските медици. Е, да, но това е Китай, а не перманентния сателит България. Варвари били, да, варвари са, но американците като не са варвари не изпълняват ли смъртни присъди?... И все пак, човешко е да се съчувства, би могло да се направи някакъв приемлив жест. Абсолютно невинни хора няма.
Не знам кой е варварин. Китаеца, дето го е гръмнал след съд и присъда, или самият трафикант. Знам само, че е бил с британски паспорт, и е нарушил китайски закон.
Така действаме ние в Китай, а си откраднал едно колело а си до стената и Калашника да пеее.-..да пеее....този мръсен циганин къв англичанин е бе?...буклук...изпол са го като муле, но ние китайците сме велик народ...смърт за наркотиците и за крадците ..сега ще додем в България и вас ще оправим...до стената и Калашника ще пееее..да пеее-.---да пееее...да пееее...да пеееее....Само така се оправя този ваш народ!!!
Няма ли начин на психарите изобщо да не им се дава възможност за межд. паспорти и да пътуват в чужбина... А кой където ходи - да се съобразява със законите на страната, в диплянките да пише в коя страна режат глави при над 1 кг наркотик и в коя дават 2 г. условно - та всеки да си прави сметката, а не после уж правителствата да се правят колко са загрижени и да се бъркат законодатества, дипломации и т.н. ...заради сулю и пулю явни престъпници.
и като извод: за да не си варварин, трябва да: 1) толерираш дилърите 2) да толерираш педофилите 3) да толерираш трафика на деца. Така де, ние явно не сме варварска държава... по тези мерки.
като му гледам и името на този- толкова е и британец. На дали им пука толкоз на Британия, просто са длъжни да проявят интерес.