Българите изпиват 500 000 секс-таблетки годишно
Българите изпиват минимум 500 000 секс-таблетки годишно. Или иначе казано, харчат по около 12.5 млн. лв. на година за да се представят добре в леглото.
Обратно в новинатаКоментари - Българите изпиват 500 000 секс-таблетки годишно | Днес.dir.bg
Коментари
Алкохол и най-вече многото пушене, води до натрупване на плаки по артериите, стесняване на кръвоносни съдове и слаба полова активност.....да не говорим за инфаркти и инсулти - по-това сме НАМБЪР УАН както се изказа един форумец.
Vmesto da riskuvate zivota si s Viagra i da dostaviyate udovolstvie na BG kurvetinite, biite gi redovno i im kupuvaite dvuglavi 25 inchovi vibratori da se samozadovoliyavat.
Никой не оспорва първото ви място в света.По пиене и по простотия.По крадене и далавери.По икономия на вода за къпане.По липса на кавалерство.Ро пълна неспособност да издържате семейство.По най-силно миришещи крака. По нисък ръст.По лош вкус на обличане.По най-големи шкембета, които придобивате още на 30 години.И т.н, няма достатъчно място...
С това отношение към мъжете никога няма да си намериш свестен мъж. ;-) Помислила ли си малко защо ти се падат все такива, каквито си описала? Съмнява ме. :-) :-) Едва ли си се замисляла, че ТИ си избираш мъжете и само от теб зависи какъв ще си избереш. :-) :-) Няма еднакви хора, еднаквото е твоят избор. ;-) :-) Но винаги другите са криви нали. ;-) :-) сладурана :-) :-)
Какво да правим ние, жените, дето искаме поне едно дете, правим се, че не забелязваме истината, която е трагична... Е при мен пък е обратното! Аз искам ама жената не иска. С триста зора я придумах за второ дете. Правим поне три пъти седмично секс, а на мен ми се иска по-често. Казва, че е достатъчно! А аз искам и допълнително! Хем тя не ще, хем на други не ме дава!
Аз лично си се правям перфектно и без помощни средства, не пия пуша тук там на моменти. Обаче все още в БГ е забранена содомията, в смисъл че с прасе секс не се прави. Също и изречения от сорта Който ма харесва и тъй шема земе не са оправдание да ставате дебели като слонове. А и никога не бих си легнал с някой кака 80-90 кила и цици до пъпа. Ади първо вий си докарайте външния вид и си изпарете желанието за пари и имоти от главата и да ви видим колко ше ви е до секс. Ако на нас мъжете ни стига да видим едно хубаво дупе за да го вдигнем самолета на вас чекова книжка или нотариален акт ви върши повече работа и от Виаграта.
До тук всички изказали се са прави.Българският мъж не му пречи толкова алкохола,хигиената или простотията колкото стреса.Тои е навсякъде-работно място,ниски заплати,кредити и пр.Как да правиш нормално секс като всичко това ти е на главата.Не може цял ден да работиш като идиот,да се лишаваш от витамини и храна за да дадеш на алчната си жена заплатата и на всичкото отгоре да си добър в леглото.Факта,че жените третират мъжете си като подвижни касички ги кара да отбягват семейството и да си хващат лъбовници.Разбирам българските жени,но не търсете проблема в съпрузите си.
Ми то само който ползва си знае ... Ама и как да го вдигнеш,като българката се разплу ... Я елате да видите тук мометата как се поддържат ... И работят,а не висят по кафенетата !
направо си е така...всеки се пъчи а не вижда мръсотията си и простотията си...като болест е простакът и неговата просташка манталитарна мания
Когато съм с жена отвсякъде не ми трябват ни хапчета, ни нищо. Няма значение, че не съм в първа младост!
Като във всичко друго измисленият човек смята, че проблема му е под кръста, а той чисто и просто си е над устата му.
За всичко е виновна електрификацията на бита и мебелната промишленост. Електрификацията съкрати продължителността на нощите, а мебелната промишленост с тия широки кревати увеличи разстоянието между мъжете и жените.
А бе като сте много отворени влезте в ЕЛМАЗ и се вижте.На 50 години,100 кила,доберман може да уплаши,ама с претенции-да не пие,да не пуши,да е мениджър,заплата над 500лв. и много да я обича и уважава.Я си смучете вибратора и си мечтайте за Джордж Клуни.
Че то ако не си пиян,как ще го вдигнеш с тия киликанзери? Ама като ударя 300грама почвам да виждам Шарън Стоун и не ми трябват хапчета.Пък и скъпи пущините-едно хапче таман 3 литра грозданка. Никва далавера няма в тия хапчета.
Много се извинявам,уважаеми дами,но от 10 жени само една прилича на жена,а от 100 само една разбира от секс.Малко и вие трябва да се постараете-повече диети,гимнастика,дви в леглото...Не може само да благоволите да легнете,разтворите крака и да чакате на готово.
не прави секс, щото му се иска, а за да може да се похвали след това, за това процъфтява хапче-индустрията, не ви е виновна нито визията и моженето на жените, нито потентността. това е истината, момчета.
хах-ха естет ме изкефи, всъщност не бях наясно, не са ли всички жени креативни в леглото, то си идва отвътре, всеки си го прави по свой начин, поне с моите мъже съм останала с такова впечатление, щом имаш желание, значи ти се получава да повдигнеш другия няколко стъпки над леглото
То личи по броя на децата.Я вижте ромите дали имат тези проблеми.С нисък житейски статос тъкъв проблем нямат.То малоумния го удря в слабините.За какво да мисли освен за се...........с.
Петелът е мъжкият екземпляр. Той е по-едър, с красив червен гребен, дълги красиви пера. Запложда кокошката и увеличава носливостта й. Известен е с гласовитостта си. Неговото кукуригу се чува рано сутрин на село. Стара балканска порода е оригиналната голошийка - без пера на шията, която е и добра носачка, и издържа на студ и лоши условия.Кокошчици, СЕ ОЗЛОБИХТЕ ТАКА?защо намалихте яйцата?май само можете да КУДКУДЯКАТЕ??.....ЕМ ДАВАЙТЕ,КУД КУД КУД....
кокошката лети много добре. Надвечер тя каца по членовете и нощува по тях. При зазоряване слизат на земята да си търсят нов такъв! Опитомяването на кокошките навярно е станало още преди 5-6 хиляди години. Отначало те се отглеждали като свещени и убиването им било строго забранено. Днес са познати над 200 породи домашни кокошки. Дребните кокошчици джинки и бантамки-виетнамки са истински джуджета - те тежат само по 45 кг. Много красиви са едрите качулати породи с папулка като калпаче на главата и имат въртиопашки, дълги до 5-6 метра. Особено важни за нас,ЧОВЕЦИТЕ са ценните стопански качества на тези домашни птици. Тромавите едри кокошки от породата корнишон не снасят много яйца(годишно по 100-150), но затова пък тежат по 100-120 кг. Най-добри носачки са кокошките от породата легхорн - годишно те снасят по 250 яйца, а някои рекордьорки и по 360 яйца. По-важни са кокошките от смесен месно-яйчен тип - те снасят към 200 яйца и тежат към 60-65кг. Такива са непрекъснато подобряваните червена старозагорска и черна сливенска кокошка. Ценни за ЧОВЕКА са както яйцата така и месото на кокошката. ТОВА Е!
Къде е известната порода - софийска прелетна, която прелита от населени места извън столицата. Тя тежи разлино, но докато е около 20 не минава 50 кила и обича да лапа червея, често се дави с него, що не е свикнала в родното си село с лапането на толкова много салам, колкото се намира в София.
ami 6te kupuvame,kato gi vidq tezi 15-16 g debili/momi4e s 3 dekara gaz/ nabivat meso laskano s hormoni i na 12 sa s po-golemi cici ot maikite si-lo6oto e 4e na 20 sa razpoertini s cici uvisnali do papa,a na 30 do kolenetevse po-ve4e 6te se kupuva koito iska da vdigne samoleta
ИЗРОДИХМЕ СЕ!ТЕЖКО И ГОРКО НИ!!ЖАЛКО ЗА ВСИЧКО ЧОВЕШКО.И ЖЕНИ И МЪЖЕ СТАНАХМЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ-АЛЧНИ И ГАДНИ,СЕБЕЛЮБИВИИ ВСИЧКОМРАЗЕЩИ.Е,КАКВ ПЪК...ВСИЧКО СИ ИМА НАЧАЛО И КРАЙ,ДОРИ И САЛАМА...УВАЖАЕМИ ДАМИ,ЩОМ ЛЮБОВТА ВИ Е С ПАРИ-МАЙНАТА ВИ,ОСЕМЕНЯВАЙТЕ СЕ КАТО КРАВИТЕ И СИ ПРАВЕТЕ ДЕЦАТА БЕЗ ЛЮБОВ..........
Голяма част от българските мъже не стават за нищо в кревата. Мъчи ги алкохолизъм, комплекс за малоценност, депресия, не се грижат за себе си.
Бойко обеща да даде пари за по една виагра на всеки пенсионер след Коледа! Мале какъв купон ще бъде!
няма значение дали пиеш или пушиш, аз съм на 55 г. пуша от 5 клас пия редовно всеки ден (по 100 гр. твърдо и 2 чаши вино) още от гимназията ... правя секс с жената всеки ден, даже се озъртам и за разнообразие.... всичко е от горната глава променете начина си на мислене..
Как се издържа семейство ,в което малкия пикльо иска маратонки от 100лв.,по-голямата дрисла GSM от 1000,че бил модерен,дебелата Дулцинея ботуши от 200 и нов тоалет за коледното парти с колежките ? Искам пиян да забравя,че имам семейство .То пък едно семейство,няма кой да ти подаде чехлите, виж там яж нещо от хладилника,не ме пипай,че ме боли главата...Ами и мене ме боли к... за такова семейство !
То само аз изпивам по толкова, ама ефектът нещо взе, че намаля......Уф, докога ще ни продават некачествени стимулатори с плацебоефект? Иначе си муам бахура и дюнерите с ракийка и винце, ама нещо пищовът взе да засича...От какво ли?! Сигурно от хапчетата, че от какво друго!
Радвам се, че се намира поне една българска жена, която е успяла да пробва ПО-ВЕЧЕТО български мъже в кревата! Ха- ха-ха!
Статията всъщност е хвалба за българския мъж. Ако само 1 000 000 мъже са полово активни и по веднъж на седмица, то в страната се извършват годишно поне 52 000 000 акта. Само 500 000 от тях с помощта на химията, което е по-малко от 1 процент!!! А ако полово активните са повече - около половин процент. Евала!
Ало момичета,младша,сред и старша възраст-докато гледате на мъжете като на портофейли с крака, не чакайте любов,уважение,внима и секс. И за нас ще останете едни черни дупки-за пари,за имоти ,за секс. SORRY !!!