Коментари - 50 лв. на ден за лифт в Банско | dnes.dir.bg
назад

50 лв. на ден за лифт в Банско

Любителите на ските и сноуборда в Банско ще се пързалят тази зима на цени от миналия сезон. 50 лв. на ден струва картата за всички лифтове в ски зоната, включително и за кабинковия.

Обратно в новината

Коментари - 50 лв. на ден за лифт в Банско | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Имаше един неприятно вулгарен лаф - лаком г.... кръв сере, но са случая може да се използва нещо подобно - лаком г... паяжина хваща :)

кои са в състояние да плащат подобни такси и дали са изправни данъкоплатци. Комисията на Кушлев също би трябвало да се размърда.

Ей, боклук! Много се радвам, че си се махнал от държавата ни! Надявам се, никога да не те допуснат да се върнеш и дано всички боклуци като теб да те последват - тук нямаме нужда от такива. Мий си кенефите, паниците и не ни се бъркай. А идиотската си злоба запази за господарите си. Още веднъж, искрено се радвам, че един идиот се разкарал от тук

като забогатея и аз ще отида да го видя тва банску! а за сега ще си ходя на ски в St. Moritz!!! баси и облъчените селяци, кфи ценички измислили! xaxaxaxaxaxa

Аз не съм скиор и ... никога няма да бъда...С такива цени не се връзва бюджета. При легло 20-40лв + кръчмата + ските 120 - 150 лв/ден. За четирима души (семейно) - около 600 лв. (средна месечна заплата) похарчена за ден. А после защо няма туристи и хотелите празни...

seljni al4ni i divi!!!!!!!!!

ЕЛА ДА МИ ПЛАТИШ ПОЧИВКАТА В СИЛВРЕТА-АВСТРИЯ,ТЪП Е СЕДМИЧНАТА КАРТА,ТИ СМЕТНИ КОЛКО Е НА ДЕН,АКО МОЖЕШ ДА СМЯТАШ

Навсякъде по алпите и доломитите цените са по ниски, а обслужването е с пъти по добро!!! А др. цЕКО мИНЕФ като президент на ски федерацията закрива детските школи на Витоша за да ходят децата на Банско?????? Прокуратурата що не направи ревизия в спорта??????

Не го владея туй това лизгането, ама помня че истински скиори (които знаят да точат кантове и да чукват пета при засичане на завоя) разказваха наскоро : - 3(три) лв/нощ/човек в двуперсонно място (колко де факто - неопределяемо), 3.50 (три и петдесет) дневна карта за лифт, качване до Шилигарника я на стоп (не след изпръскване от поршенца и бимъри) на ПКСС или на горското уазкатата, я с човек, седнал на капака на двигателя на москвича/ладата/траб (за сцепление) .... и един безкраен празник за българи в България и ски-каране до треперене на колената . Това при заплата 150 нето/месец/човек (безработни ниц) начална . И понеже същите отдавна си признаха, че нямат качества за милионерещи бизнесдами/мени (нещо имаше с тях че са наследници на банкери ли, на индустриалци ли, на земевладелци ли, на признати учени ли ..... не помня какво точно) и хванаха гората/пътя/съдбата (май наистина си мият чиниите в къщи, дори на ръка) - сега 2-двудневен съботно-неделен комплект почивка (спане, ядене, лифтове, транспорт и апре-ски) за 4-мата в семейството им струвало ....еднодневна заплата на единия от работещите (иначе всички работят) . Празника пак бил безкраен (за тези българи) .

Квото ни морето през лятото - такова е и Банско през зимата! Не протестирам срещу парите дето ги искат по курортите - протестирам, че срещу тях НЕ получавам и половината на това, което за същата или почти същата сума получавам по чуждите курорти - спокойствие, добро отношение и т.н. С една дума - поне през отпуската си и с парите си искам да се чувствам нормален човек! Докато в Банско, Боровец и другите места гледат на мен не като човек, а като на ходещо портмоне - ще прилагат на практика фразата на Чичовото - ще духат супата!

на лакомите задници - нищо няма да получите да не сте само вие зимен курорт ай сиктир ненаситници зли !

Bansko triabva da bade zali4eno ot kartata na Balgaria.Tam se namira golima 4ast ot ma- fiata,koiato dere naroda!

NA SKI SAMO V ITALIA,FRANCIA I AVSTRIA

Айде меркантилните селяци си направиха бетонен курорт с цени като на запад и изсякоха половин Пирин за целта - ние пък няма да ви храним нагли еснафи!

Току що научих,че ми дават 25лв за Коледа.Как да платя лифта?Чудя сееее....

Сняг има малко, цените са високи, сезона е малко по-кратък. Прекално много хотели има а парко и места никакви дори за лифта. Забележителности или автенти4ен вид на града липсват. Едиствения плюс е , че е по-близо и говорят на български и това е плюс само за българите. Според мен бъдещето на Банско не е розово, но и това е добре като затворят курортите ще се възстанови природата.

Много си прав пич! И аз мисля така!

кого гониш ти бе мършо утрепана!!!!!ако не са тия емигранти скапаната кочина в която живееш,съвсем ще се разпадне,половината ви икономика се крепи на емигрантски пари!!!!!!!!боклук!!

Ненормални алчни български типове. Какво значи това 50 лева на ден? Една пенсия е около 100-150 лева Е? За три дена и свършва. Подлеци охранени!

Знаете ли какво беше Банско преди мнооого години, а бе да кажем 20. Не беше кой знай какво, малко спретнато градче, малко по пазарчето, масълце, разни дреболии такива, млекце. Идилия неква, бабички си приказват, не знам що в черни дрехи, традиция ли , що ли. Това за лятото.Зимата, екшън до Шилигарника, трудно, но се стига. И от там.......... до сега. Бабетата станаха зли, искат много пари, ще живеят 100 живота. Никога няма да разберат сегашните пришълци истинският вкус на банския старец. Те не са виновни. Сурогат унищожи и бабичките и банският старец. Целият гнет е за пари, от синове, снахи, най вече от внуци.Боклуци. Всичко се првърна на боклук, с миризма на одеколон, евтин,профански. Бабички хиени... Не ми се говори повече... До там я докараха.С една дума, кой не е виждал Банско , не му и требе.

Лятото Турция на море (Гьокче-то на сърф), зимата - на ски! 80 TRL / човек / ден в 2-на стая полупансион + карта за 10 лифта! Евтиния и супер обслужване. Банско и Sunny Beach blow off the soup!!!

В Силврета- Австрия, пасс за 2 дни е 86евро т.е по 43евро/ден. Какво да ти плащам че не разбрах?

В Банско могат още да вдигнат цените на лифта и ски картите. Щом има опашка, значи цената е ниска. Тази сутрин попрочетох какво си мислят за Банско руснаците. Най-много оплаквания имат за опашките по лифтовете. Особено чакането от по час за кабинковия лифт. Загубата на време за чакане по опашките била много голяма. В коментарите се казваше съвсем открито - миналата година чакали по час и като гледали колко хотела още се строят, тази година хората решавали да отидат другаде. Другото, което губиме е сигурността по пистите в Банско. При наличието на 1-2 загинали на пистите годишно, значи нещо не е наред в организацията. Иначе много им харесват механите на града. Даже не протестират срещу хотелското обслужване. Харесва им, че на повечето места се чувстват като гости, а не като туристи. И биха идвали ако просто не бяха лудите опашки на лифтовете. Просто нещата не са разумни. А докато има опашки на лифтовете, цената на картата може да се вдига.