Коментари - Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев! | dnes.dir.bg
назад

Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев!

Бившият президент на ЦСКА Александър Томов разпространи декларация до медиите, в която остро възрази срещу изявления на боса на ЦСКА Димитър Борисов и треньора Любо Пенев.

Обратно в новината

Коментари - Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дали си крал или си помагал на крадящите - все тая! Макар че ако само си помагал на крадящите, без да вземеш нито лев, се егати глупака - честно. Язък ти за резила, един вид...

Този не трябваше ли вече да лежи в затвора?

крадеца вика ,дръжде крадеца

Все едно да се каже, че ББ краде от България - та тя си е негова! Назначава, уволнява, диктува цените на мобилните оператори, коледните бонуси от работодателите и т.н.

Хич,ама хич не ти вярвям господинчо! Защото ако си невинен досега щеше да приключи всичко около твоята персона.

Па не е крал я. В България кражба се казва на това, някой да ти бръкне буквално в джоба или чантата или да ти влезне в къщата и да ти вземе имането. И такива ги съдят. Някой да се е оплакал, че Томов е направил нещо подобно. Аз не знам. Значи не е крадец!!!

Не случайно прякора на този идиот е Лупи. Той винаги е знаел как да си защити задника. Даваш от баницата на всички по малко , но все пак половината е за теб, а в същото време получаваш спокойствие. Никой и никога няма да осъди този лайнар, защото по веригата има много наши хора.Ако бяха само бушони, досега щеше да полива цветята около входа на централния. Уви .... Булгаристан

лев не е крал, а милиони

С какво ли пък толкоз е бил заплаха за Станишев та да тръгне точно него да омаскарява? Нещо много насериозно се взел Лупи.

БРАВО ЛУПИ! ТИ ПОКАЗА КАК ТРЯБВА ДА СЕ ИЗПОЛЗВА ДЕМОКРАЦИЯТА! ЗАВИЖДАМ ТИ!

аре бе , поне един да го защити тоя крадец , не намира ли се .

кой казва лев,става въпрос за долари и евра.

ЛУПИ, ТИ СИ БИЛ ГОЛЯМ МАЙТАПЧИЯ. НАИСТИНА МЕ РАЗСМЯ