Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев!
Бившият президент на ЦСКА Александър Томов разпространи декларация до медиите, в която остро възрази срещу изявления на боса на ЦСКА Димитър Борисов и треньора Любо Пенев.
Обратно в новинатаКоментари - Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев! | Днес.dir.bg
Коментари
Дали си крал или си помагал на крадящите - все тая! Макар че ако само си помагал на крадящите, без да вземеш нито лев, се егати глупака - честно. Язък ти за резила, един вид...
Все едно да се каже, че ББ краде от България - та тя си е негова! Назначава, уволнява, диктува цените на мобилните оператори, коледните бонуси от работодателите и т.н.
Хич,ама хич не ти вярвям господинчо! Защото ако си невинен досега щеше да приключи всичко около твоята персона.
Па не е крал я. В България кражба се казва на това, някой да ти бръкне буквално в джоба или чантата или да ти влезне в къщата и да ти вземе имането. И такива ги съдят. Някой да се е оплакал, че Томов е направил нещо подобно. Аз не знам. Значи не е крадец!!!
Не случайно прякора на този идиот е Лупи. Той винаги е знаел как да си защити задника. Даваш от баницата на всички по малко , но все пак половината е за теб, а в същото време получаваш спокойствие. Никой и никога няма да осъди този лайнар, защото по веригата има много наши хора.Ако бяха само бушони, досега щеше да полива цветята около входа на централния. Уви .... Булгаристан
С какво ли пък толкоз е бил заплаха за Станишев та да тръгне точно него да омаскарява? Нещо много насериозно се взел Лупи.