Коментари - Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев! | dnes.dir.bg
назад

Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев!

Бившият президент на ЦСКА Александър Томов разпространи декларация до медиите, в която остро възрази срещу изявления на боса на ЦСКА Димитър Борисов и треньора Любо Пенев.

Обратно в новината

Коментари - Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев! | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Муа-ха-ха-ха-ха.....

само в долари и евро, а?

незнам краде не краде, ама до което се добере после за нищо не става.. визирам партиики, кремиковци, цска... учудваме само защо не е в затвора от отдавна ? Даречем не за крадене ама за престъпна небрежност да речем :) а нещо и като физиономия не му вярвам :)

ПРАВ Е ЧОВЕКА,НЕ Е КРАЛ САМО Е ПРИСВОЯВАЛ

Не бе, ти не си ги откраднал, а само си ги източил. Нали?

Да,господин Томов,не си откраднал 1 лв.Ти не крадеш надребно,ти крадеш с милиони.За какво ти е 1 лв,като можеш да откраднеш милиони.А кой разграби Кремиковци и ЦСКА,и...Айде да не изреждам още.

GADNER E ,,,NO IMA I PO_GADNI V BULGARIA....

Може да е прав човека ама като все се събира с лоши другари по партийна линия.Може да е спрял тока като са делили парите на куп и сега иди кажи кой ги е задигнал докато се усетят другите.Ето така се раждат партийните мъченици.Напомня ми оная ситната мазна и плъзгава дето все се кълне ,че е невинна.

Това не е вярно!!! Той от години върти далавери и е завлякъл много хора!!!

Повярвайте на братчеда. Той е най-честния човек на света. Не само че не е крал но и никога не си е и помислял за такива срамотии. Не обиждаите човека, веднага всички да му се извинят. Извиненията да са в пликчета и банкнотите не по-дребни от 50 лева. Ясен ли съм

Ох,преди малко пропуснах: Какви честни сини очи...

преди 9.9.1944г ебило кражба след това злоупотребаа сега взел щото му требе

Писна ми! От лъжите и спекулациите около т.нар. обвинения срещу мен... Той допълва, че при следващо подобно изявление ще даде под съд този, който го изрече. Мафията в България трябва да бъде разбита. Разбир ли, при следващото, засега е добре.

като е толкова честен и искрен, нека да обясни защо е харесал Цветелин Кънчев за съпартиец.

Tom Vervame ti. Igraesh si kato s Jeri :) sparite de nemash gi za nishto

Само Томов може да пребори Бате Бойко и затова го омаскариха... rofl

познанам Томов.Той е пословично честен и не мога да разбера защо го плюете. Томов е почтен човек и истински технократ.Вярвам му и го подкрепям напълно.Дано има повече такива българи. Хвала!!!

пич,та чак дрънчи милия

Ми да, присвояването и отклоняването в собствени сметки е е присвояване и отклоняване, не кражба!

Ееее, оставете го най-накрая човека. Влезте му в положението, как да харчи, когато постоянно го лаят?

Ами прав е човекът. Ако е откраднал нещо, то отдавна трябваше да е в затвора, а той е на свобода и лошите полицаи само го клеветят. В нашето село осъдиха на 2 години ефективна присъда циганин, който открадна една овца.

Е, има ли по-голям смешник от този?

Братчет , напълно си ясен. Объркал си само валутата и тяхната стойност в банкноти. Евро и по 1000 на купюр. Хем са по малко на брой, хем се броят по лесно. И няма да ти е нужно висше образование.

я да си спомни тъкачната фабрика Болярка във В.Търново, нищо не остана от нея, работниците пиха по една студена вода, а кой открадна парите познайте!

Той осигуряваше заплати по 20 000 евро на куците коне. Трябва да са му благодарни..........

той не краде бе, той си бере...

Мисля,че Лупи е искрен. При нас е прието крадеца да вика Дръжте крадеца и който вика най-силно е най-прав. Ако прокуратурата се разрови съм сигурен, че ще излязат много интересни неща.

Александър Томов: Писна ми! Не съм крал нито лев! Естествено! Той левчета не краде, Той направо по милиончета си взема. Не го обиждайте човека. Ако и това е човек?

Немога да ти повярвам Томов, защото и на челото и в погледа си личи, че не си честен човек.Защото всички твои колеги у скоито си бил в министерството на бай Тошо, казват , че не си чист човек.

Абе тоя не е ли в затвора вече? Ще вземе да се пенсионира докато влезе...

Я да попитам тук старите форумци....като чета за този се сетих за Димитър Луджев...нали и двамата бяха вицета на Беров ли беше на Попоов ли или Инджова? Не съм чувал нищо за него от времето на дупката в Царичина.Малко пийваше ...дали е жив и здрав? Как никъде пък не се чу толкова време.И на 20-та годишнина дори по хоризонт го нямаше в интервютата.Я кажете нещо къде е какво прави?Дали пък няма да се окаже единствения който е бил на върха и да не е присвоил нещо...

Лупи ела в свищов да ти дадем малко пари

много ме развесели

Фен на ЦСКА. Имам удоволствието и редкия шанс с ЦСКА и неговите велики играчи да видя следното ,като извадка: Джордж Бест Йохан Кройф Йохан Неескенс Джони Реп Ари Хаан Бари Хулсхоф Руди Крол Румениге Брай да ти стане малко по ясно - една легенда от най-големите в МЮ и целия национален отбор на Холандия и Германия от златните години на тоталния футбол. Имах шанса да видя, как им разказхме играта на всички. Александа Томов е обида преди всичко за политиката и след това за футбола.

и аз не съм:)

Вярвам ти!

Странно писание - ние старите форумци и Луджев Тук ще се пенсионираш и ще мреш ли. Тук знам, че няма Гилотина. Или ще си я инсталираш сам. За да си Робеспиер.Странно ми е, защото една пикла ме занимава с Аркан. Нещо тук му намирисва на психика.Кво шъ речеш.

abe ostavete 4oveka,toi e 4esten komunist

Стига спекулации, вервайте му на Лупи. Не е крал нито лев, само евра и долари.

Какви честни сини очи!

Ай,като гледам как покрихте Марио във форума.Ами те двамата с този са си лика прилика. Една, вероятно от холандски бардак/един извратен английски/ нещо се помъчи да каже за Марио . Вижте, тези двамата са измет. Тази измет е доста голяма и ще кажа, че тия пинюги не са представителна извадка от този боклук.Но са показателни, защото са от най-миризливите.Това положението.

Nai golemia kradlio - vsi4ki go znaiat imat dokazatelstva i se prviat 4e edvali ne ne e taka Beznakazanost mu e maikata - BG A naroda umira ot glad

Не знам, ама през соца имаше един закон /не само у нас, а и в другите източни страни/ - за разхищение на социалистическата собственост. Присъдите бяха много по-високи, отколкото кражба за теб лично. Май са били прави.

Спокойно бе Лупи!Ти отдавна не работиш с левове!И ти като всички следствени и подсъдими си невинен!Че кои съдии осъждат такива Чистидуши,дето вече не броят левовете за валута?

Батко, само за медеца от Кремиковци си за 20-ка...

Тоя как има съвест още да се оправдава!

Основната вина за това Лупи и немуподобни да ни убеждават колко са честни е на българското правосъдие. Томов е един тарикат, който се мисли за голяма работа. Но той вече бе осъден от няколко изпълнители, на които не бе платил за концерти по предизборни прояви. Дано и в този случай си получи заслуженото. Но не вярвам. Не е само той. Доста други крадци като него се разкарват на свобода и ни поучават.

За Луджев: Професор, доктор. Има множество научни публикации, сред които се откроява монографията му Град на две епохи. История на обществените групи в българските градове в средата на ХХ век Работи в Института по история на БАН.

Бащите на демокрацията се събраха отново в Института по социология BLITZ - 07 Декември 22:48 В заседателната зала на Института по социология се събра комитет за отбелязване на 20-та годишнина от учредяването на Съюза на демократичните сили (СДС). Агенция Булфото запечата срещата на Бащите на демокрацията - първият председател на коалицията доктор Желю Желев и представители на партиите, основателки на коалицията СДС. В инициативния комитет участват доктор Желю Желев, Константин Тренчев, Александър Каракачанов, Петко Симеонов, Ивайло Трифонов, Димитър Луджев, Румен Данов и представители на други партии.

Александър Томов-Лупи е съвременният Остап Бендер - европейски шампион по незаконно присвояване на средства. Където и да отиде, той не краде, а направо граби. В ада дяволите с нетърпение го очакват за обмяна на опит в бранша.