”Изчезналият” Марио Тагарински бил жив и здрав
Чух се днес по обед с Марио Тагарински и той е добре, каза премиерът Бойко Борисов по повод твърденията на лидера на РЗС Яне Янев, че той е изчезнал.
Обратно в новинатаКоментари - ”Изчезналият” Марио Тагарински бил жив и здрав | Днес.dir.bg
Коментари
Аз ако не си покажа магарешкия нрав, че съм политически гастарбайтер, и че се заигравам с Гоце и днешните властимащи, Магарински да не ми е името.
Безобразия едно след друго... само че за сметка на българския народ... Докога горе ще си играят игрите, ще забогатяват за наша сметка и ние ще гледаме. Напуснал бил партията , която го е избрала, значи да напусне парламента и да си търси друга партия, не е събрал необходимия брой избиратели за да остане като независим депутат. Освен това РЗС има над 4 % , т.е. задалжително 10 гласа. Това е волята на избирателите... Значи сега част от избирателите на РЗС няма да бъдат представлявани в НС, а Тагарински кого ще представлява, като е избран от избиратели на РЗС... Писна ми... Ще бягам в нормална държава...
Политически хамелиони,манипулира от комунистите извън България,ще сменят непрекъснато партийната си принадлежност в зависимост от получената команда.
няма да прави коалиция с Атака, РЗС, БСП.... а с кой.... с този който не са му барнали хората.
Всека измислена партия, създадена извън татъчно и с членове от кол и въже рано или късно - ГЪРМИ!!! Познайте коя и кога ще гръмне друга такава партия!!!
МАНИ ТЕЯ ГЛУПОСТИ КОЛЕГА, НЕ ТИ ВЪРВЪТ ИЧ!!!! А И НЕ ГЛАСУВАХМЕ ЗА ТЕБ ,ЗА ДА ПРАВИШ ЩУРОТИИ И ДА ПОДНАСЯШ ТЕЯ БОЗИ. АМА ЧЕСТНО.....
Тоя Тагарински, кво се повтаря като слабо яре ( за хора които незнаят какво е Яре- това е малкото на козата) та не беше от ОДС, та от СДС ,та РЗС!!!
Тагарински напуска РЗС , защото службите и главна прокуратура са засекли Димитър Абаджиев да гази много здраво лука , под формата на чадър , който брани от съдебен дъжд някой хора!
Демокрацията свършва тогава, когато глупаците си изберат мошенници да ги управляват.С няколко сребърника Бойко купи Магарински и запуши устата на Яне, липсата на парламентарна група означава, че РЗС губи парламентарното си време за изказвания както и участие във всички парламентарни комисии.Това означава, че Яне вече не е председател на комисията за борба с корупцията.
Циркаджиите разиграват поредното шоу. Клоунът от Банкя, обяви ,че Марио си порка , кротко в къщи ! Голямо шоу се разиграва в държавичката. Скоро и аг. Пегасще заквичи, щото правил разни далаверки с офшорна фирма.Всеки депутат от неговата групичка бил поръчител за заемче на офшорната фирма. Егати веселбата ! Партията му действала, като Акционерно дружество. Да изкарат по някой лев ,не за друго ! Шоуто продължава ! На сцената всеки момент трябва да излезе г-н Кокинов,да пита ,какви са тия поръчителства на депупатите - патриоти ? !? Ха ,ха ха !
Това пожарникарче е голям артист ! Голям смях ,голяма веселба,голям резил ! А ,като се включат ,човека на ЦРУ и африканската комисарка, шоуто се превръща в комедия за сметка на тъпия електорат ! Всенародното веселие иде неизбежно с пълна сила !
Ако един смешник забавлява народа - това е комедия, но ако същия този смешник води народа - това е трагедия..... Гьо
Всека измислена партия, създадена извън татъчно и с членове от кол и въже рано или късно - ГЪРМИ!!! Познайте коя и кога ще гръмне друга такава партия-еднодневка!!!
Съзирам дългата ръка на Иван Костов.Тои е връзката с бушона Тагарински.Стари ченгесарски мероприятия.
ГЕРБ не си върши работата, за която не трябват пари,а изпълняване на служебни задължения и се оплаква че няма пари.Ще баламосва, че дава под съд, а осъдени няма да има - виж Валю топлото - на свобода е и от време на врема има съдебно шоу. Никой от крадците няма да бъде осъден. Всичко е шоу за заблуда докато ГЕРБ си сключи договорите и опече далаверите, т.е. до средата на догодина. Верващите на ГЕРБ шарани утре ще празнуват.Маската на ГЕРБ става все по прозрачна. КАТ и Топлофикация и всички други държавни власти продължажат да се гаврят с българския народ и имат нахалството да говорят за родолюбие. Едва ли е останал българин, който да се гордее, че е българин. ЕС се оказа идеалният чадър за разбойниците, които управляват Б-я след 1989 г., защото за тях няма наказание, а те заслужават най-строгото.Вижте делата им, а не приказките.
Не ме интересува разговора със шкембето, а ме интересува борбата с престъпността, дупките, кучетата, жълтото на светофара, което мигва за една секунда и насреща чака доволен катаджия, който започва да изнудва, лошият /като шофиране/ градски транспорт и изобщо цялата тази гавра с българския народ, която едва ли е от това, че няма пари. А парите като са откраднати да ги върнат крадците /нали затова ви избрахме/, а не това да е повод аз да плащам и т.н. безкрай.
Добре бе, Йохан Волфганг! На такива коментари винаги съм се чудил, какво следва - т.е. какво е насрещното прредложение като алтернатива: но така и досега не се чува нищо, а само реплики и изстрели в пространството. Когато човек излиза с някаква теза, трябва да може и да предложи и срещуположното (антитезата). А тя липсва. Няма смисъл от словесни упражнения, ако те не водят до конструктивни идеи, което (за съжаление) е случаят с всички коментари тук.
Казва се Тарио Магарински. Членувал е във всички партии, а като прадставител на една беше даже министър. От всичко това спечели /в сухо/ само той. Сега ще получи поредния хонорар. А може и вече да го е получил, защото поддържа внушителна снага. Голяма победа за ББ и съответно голяма радост за народа.
тоя дембелин трябва да напусне народното събрание - докога ще ги търпим да подменят вота на хората и да си правят техните игрички - политически хамелеон и ренегат смешен и подкупен !
Projektorite svetnaha i na szenata vsichko blesna .:::::>>>> Pojarnikarite bes maski oganajt veche gasajt ,,,,,,,, A vie vsichki nadejdi vsajkakvi ostavete. Bilo e vsichko tui ismama
Простаци - всички въвлечени. И се подграват всички с нас. Като сме ги изирали (или с действие, или с бездействие), това не значи, че ще се оставим да ни правят на маймуни.
До ??? и да да А бе ти ??? на теб като си гласувал за Герб не ти ли беше ясно ,че от мафиот не става министър председател а сега се сърдиш на Яне? Да да -запомни,че точно Яне или генерал Атанасов ще свалят Пожарникаря от власта.И двамата му знаят престъпленията.
Това не държава а пародия, сериозно ви казвам. Как може да няма законово ограничение за такива идиотски случки? Най-малкото тоя като се е махнал от рзс, следващия който е бил зад него на изборите автоматично влиза. Как така ще се елиминират интересите на толкова хора, само заради едно продажно леке?
Абе боце таковата, на Гьоре Кюнецо от с. Плашипотарник му неема магарето, я виж да не се е привъртело около тебе, глеам сичко се търля и тражи окол тебе. Обади се по телевизоро да знаеме....
Едва ли някой трезвомислещ човек се е заблуждавал спрямо ЯНЕ.Той си е рожба на БСП и ДПС.Колко ли тъпи ни смятат тия бандити?Че какво щеше да се промени ако не бяха гласували тия 1 000 000 милион лева за президента?Просто искаха да има напрежение защото от Брюксел ни наблюдават.Ще се окаже ,че на Тагарински му е светнало нещо и отказал да играе по свирката на някого .Никога не ми е бил симпатичен ,и той като Яне къде ли не отиде и доверие не може да му се има.