С военни почести изпращат Петко Йотов
С военни почести ще бъде изпратен полковник Петко Йотов, дългогодишен директор на Военно-историческия музей, в последния му земен път.
Обратно в новинатаКоментари - С военни почести изпращат Петко Йотов | Днес.dir.bg
Коментари
Шмах щастието през годините да се срещна 2-3 пъти с полк. Йотов. Хубав човек, увлекателен събеседник и голям родолюбец! Лека му пръст.
ПОКЛОН пред светлата му памет! Истински българин си отиде, дано делото му не бъде забравено!
Отиде си още един ЧОВЕК и БЪЛГАРИН.Той беше еталон за родолюбие и честност.Истински офицер.Поклон!
Всеки българин, докоснал се до личността и делото на този бележит наш съвременник - истински патриот и родолюбец, посреща вестта за неговата кончина с болка и свежда глава в знак на признателност! Поклон и вечна памет за Полковник Петко Йотов!
Почивайте под тез могили ледни: не ще да чуйте веч тръба, ни вожд, ни славний гръм на битките победни, към вечността е маршът ви последни. Юнаци, лека нощ! Иван Вазов-1885г.
Ако има повече родолюбци и мъже като него нямаше да загива България! Поклон пред паметта му!
Полк. Йотов беше забележителна личност и даваше на всички ни отличен пример за чест, достойнство и родолюбие! Мир на праха му!
Поклон дълбок пред паметта на един истински Родолюбец и Българин! Вечна му памет и искрени съболезнования към близките му.Незабравим и трайно въздействаш човек.
Бог да го прости и съболезнования на близките му. Отиде си наистина един голям, велик българин и родолюбец .Лека му пръст и вечна памет!
За мен най-големия родолюбец в днешна БЪЛГАРИЯ. Винаги съм казвал,че медиите в България трябва да започват и свършват с неговите разкази за ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ. Той бе единствения който говореше за нашата родина с такова почитание. Поклон пред светлата му личност!
poklon prd pametta na tozi velik bulgarin.....nqma drug koito taka da razkazva6e za istoriqta i geroite ni kato nego ......
ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ДЕЛОТО И ПАМЕТТА НА ГОЛЕМИЯ БЪЛГАРИН!!! ЖАЛКО, ЧЕ СИ ОТИДЕ ТОЛКОВА РАНО ОТ НАС! МЯСТОТО МУ ДЪЛГО ВРЕМЕ ЩЕ СТОИ НЕЗАЕТО, НО НЕГОВОТО ДЕЛО И ЛИЧНОСТ ЩЕ ОСТАНАТ В СЪРЦАТА НИ ЗАВИНАГИ! БЪЛГАРИЯ ОТДАВА ЧЕСТ НА ПОЛКОВНИКА!!!
След като този мой почитател дойде при мене, единствено вече на братя Юзерови мога да разчитам да ми направят паметник в Шейново-шейТАново
След като този мой почитател дойде при мене, единствено вече на братя Юзерови мога да разчитам да ми направят паметник в Шейново-шейТАново
Присъединявам се към мъката на близките му за голямата загуба.Приемете,мили хора,моите най-дълбоки съболезнования.Бъдет горди,че сте били част от неговия живот,че той ви е обичал и ви е закрилял.Велик българин,велик патриот!Бог да го прости! Поклон.