Крадец намушка 3 пъти в корема жена заради чанта
57-годишна жена се бори за живота си в пловдивска болница, след като крадец я намушка три пъти с нож в корема, за да открадне чантата й, съобщиха от Областната дирекция на полицията в Пловдив.
Обратно в новинатаКоментари - Крадец намушка 3 пъти в корема жена заради чанта | Днес.dir.bg
Коментари
Дано полицията го хване. От там нататък, ще се молим най сетне съдът да произнесе една нормална присъда за опит за убийство. Да го вкарат в затвора доживотно. И така и с останалите, за да се преборим наистина с престъпноста. Докато съдът ги пуска - престъпниците ще ни тормозят, крадът и убиват. А съдиите ще си получават заплатите от нашите данъци, необезпокоявани от нищо и никого.
До: kiril_bulgaria (01.10.2009 г. 11:38ч.) Е, каза им го в прав текст. Точна така стоят нещата. Или ще имаме истинска полиция, каквато беше едно време милицията, пред която изродите трепереха от страх, или не! Не може хем-хем...
НЕ Е ЛИ ВРЕМЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ВРЪЩАНЕ НА СМЪРТНАТА ПРИСЪДА ?СТИГА СМЕ СЕ СЪОБРАЗЯВАЛИ С ТОЗИ ЕС АМАН ОТ ЛАКЕИ ПРЕЗ ТОЗИ ПРЕХОД.ДАВАЙТЕ ИДЕИ ТУК КАК ДА ПОСТИГНЕМ ТОВА ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЕ СЕ ЖИВЕЕ СПОКОЙНО НАРЕД С ВСИЧКИ НЕУДАЧИ В ТОЗИ БУЛГЕРИСТАН!!!
Не беше чак толкова идилична картинката. И тогава властта използваше боклуците за да държат в стрес хората и сега прави същото.
Познавам жената,знам подробности за случката,това е трагедия!Дано да се възстанови жената,а тоя като го хванат ще му се иска да не се е раждал!
Интересна държава станахме, едно време бандитите ги държаха зад решетки. А сего ние стоиме зад решетки и трепериме. И ако случаино излеземе навънка и ни ограбят - не трябва и да викаме защото ще ни заколят.
Да падне този неколко пъти в полицията и трайно да си счупи нещо, за да не може дръг път да прави такива работи. Разбира трябва и да го съдят, но като е осакатен и да го пуснат ще го боли и то повече
Напълно те подкрепям. Прави се всичко възможно от държавата ситуацията да остане същата, за да могат да крадат и тормозят населението.
Представете си втори вариант на случката:Бандита намушква жената три пъти в корема а тя със сетни сили изважда законно притежаван пистолет и го гръмва четири пъти в главата.Та питам в този случай жената трябва да отиде в затвора за умешлено убийство или трябва да отиде в затвора за превишаване на предела за неизбежна самоотбрана?Кое от двете ще се приложи?Оправдаване не се предвижда според нашите закони примери бол.
одобрявам контара на 5405 останалите контари са направо примитивни: един хвали комунистическата милиция/?/, друг говори за смърт....... Хора, ако не се повдигне морала, духа и образованието - все в тая тиня ще тънем и накрая ще се затрием! Казано е, НАПРЕД, НАУКАТА Е СЛЪНЦЕ, КОЕТО ВЪВ ДУШИТЕ ГРЕЙ и т.н., много е просто. Затова най-ценното в момента са децата и тяхното ВЪЗПИТАНИЕ И ОБРАЗОВАНИЕ, иначе наистина ще се превърнем в мърша...............
Докога ще ви учат бе, хора? Следващият път подавате чантата внимателно и пожелавате на човека Приятна вечер.
Правилно е,че образованието е ключът към по-добър живот и морал,но ДОПЪЛНИТЕЛНО ОБРАЗОВАНИЕ ОТНОСНО ПРЕСТЪПНОСТТА И ПРЕСТЪПНИЦИТЕ ПОКАЗВА,И ДОКАЗВА ,ЧЕ НЕ ВСИЧКИ ПРЕСТЪПНИЦИ СА ПОПРАВИМИ,НО ОТНОСНО ПРЕВЕНЦИЯ НА ПРЕСТЪПНОСТТА ИМА ПРОГРАМИ И ТЕ ВКЛЮЧВАТ И ПОВЕЧЕ СИЛА ЗА ЖЕРТВИТЕ И ПОТЕНЦИАЛНИТЕ ЖЕРТВИ/МИШЕНИ НА ПРЕСТЪПНИЦИТЕ, ОБРАЗОВАНИЕ И ПРЕВЪЗПИТАНИЕ НА ПОПРАВИМИТЕ ПРЕСТЪПНИЦИ
Ha 15.03.2002g v Sofia mi ce sluchi neshto podobno.Vrushtah se ot rabota kum 22.00 s tramvay #9 i na spirkata na Xp.Botev/Pirotska dve momcheta(bulgari,bel c narkomanski vid mi otnecoxa ranitzata.V neya nyamashe nishto tzenno i prodavaemo,no lichni veshti.Noceh pari,no ne byaha tam.Camata panitza beshe shita na dve/tri mecta.Ot politziyata razbrax,che toba HE E KPAJBA.Tova e GRABEJ,zashtrshavash jivota prestuplenie protiv lichnostta.Dokymenti mi byaha izvadeni nanovo BEZPLATNO.Dano jenata ce prebori za jivota si...
Хора ,не разбрахте ли,че няма кой да ни предпази от всичките убийци в България!Аз за сега имам само два ножа в чантата,но вече се замислям за един Калашников...!Нека тогава да ме нападат мизерници щури!Стрелям отраз!Дано жената да се оправи и да хванат този откачалник!Не спете,а работете ченгета!