Международно сборище на расисти в Асеновград
В Асеновград на 12 септември е проведено международно сборище на расисити.
Обратно в новинатаКоментари - Международно сборище на расисти в Асеновград | Днес.dir.bg
Коментари
Хитлер и Сталин Разговарят Хитлер към Сталин -Ще избием 5милиона еврей и три жирафа. Преводача въпрос към Хитлер -а защо три жирафа. Хитлер към Сталин .Аз казах ли ти че никой не се интересува от еврейте.
браво ,трябва да се дава зелена светлина на такива организации, имаме нужда от такива хора,подкрепям такова мислене.....махнали снимките с свастики,интересно кога ще махнете и джамиите и с полумесеците? чакаме?
Всички разбрали, само кметът не разбрал, защото страда от късогледство, а в момента не си носил очилата. Кокалак, ти си чул, а аз съм участвал в такива боеве с прашки между различните махали. Това се случваше често, макар че ходехме в едно и също училище и бяхме приятели, а не заради някаква агресивност. Просто по онова време това бяха игрите ни, когато оставахме свободни някой ден. Имаше и други игри,напр. стражари и хайдуци, жмичка, джиляк, ако знаеш какво е това и народна топка в училище. Естествено, повечето време бяхме ангажирани в работа по нивите и пасенето на добитъка. Сега добичетата се преместиха по градовете, а пастирите заминаха на гурбет в шпанско, ингилизко, немачко и пасат там техния добитък, т.е. станаха каубои. Такива ти ми работи.
na besiloto vsi4ki razni skinari, nacionalisti- tip sideristi, doganisti i pro4iya iz4adiya, otrepki na ob6testvoto! amin!
Скинарска измет !!! защо не вземете да учите бе малоумници . Никъде няма да ВИ дадат заплата за това ,че сте скинари . Какво мислите ,че като пребитете някое детенце сте голяма работа , защо не се изправите срещу връсниците си и да се биете очи в очи. Какво очаквате знаете ли ,че ако убиете някое дете ще ВИ тикнат в затвора / а в затворите повечето са цигани / да ВИ се радва рунтав циганин това ли искате /понякога желанията се сбъдват/ не ВИ го пожелавам, но попаднете за такова нещо в затвор дупе да ВИ е яко !!!
Тия юнаци - фашаги, докато крещят срещу евреите, не си дават сметка, че евреи са ги организирали и им дърпат конците. Самият Хитлер е бил евреин !!! Характерно за евреите-анунаки е, че изпитват удоволствие, когато убиват други евреи (анунаки).
Не са националисти - хитлеристи са, неофашаги. Хитлеризмът е подчинен на световното еврейско масонство. Чети бре, чукча!
Нито Вилхелм Завоевателя, нито йезуитите, нито разните му европейски царе и колонизатори, Нито Хитлер ил изперкали куклукскланчовци ще ни изтрепят! И не заради друго, а просто, защото сме добри хора. Цели народи са изчезвали, но ние никога. Били сме гонени, бити, насилвани, унижавани, разселвани из цялото земно кълбо, но пак сме оцелявали. Защо мислите Господ ни пази? Отговорът оставам на вас неевреи, нецигани, ненегри.
Доста от тези сладури май са и в този форум. Познават се по тъпотията и неграмотията, пък и по безсилната злоба!
Абе кухи лейки надрусани,фесовете се ебават с цяла България,вие сте тръгнали да гоните михаля,т.е евреите.Що не отидете във Славяново или Рибново,и да подгоните келешите там,посерковци дришкани.
Пред лицето на Господа всички са равни - забрави ли! Така че кой си ти, че да казваш кой заслужава да живее и кой - не, кой е лош и кой - не! И още нещо - за съжаление точно на бялата раса дължим не само някакъв съмнителен прогрес, но и най-позорните петна в историята на човечеството. Да изброявам ли - робство, кръстоносни походи, инквизиция, войни, атомно и ядрено оръжие, изтънчени начини за изтезания, газова камера, гилотината, психотронни оръжия, разработки за имплантиране на чипове, химически и биологически оръжия,секти,....... мислете малко кво пишете! Агресията ражда агресия, насилието ражда насилие!
Евала приятел, най-малкото от теб очаквах да си направиш самокритика!!! Щом и в теб има надежда да се оправиш, света не е загубен.
Обществото е един цялостен организъм и когато възникне проблем, първо се търси причината и се лекува причината, а не следствието! Много е лесно е да наругаем младежите скинари, както е много лесно хирургът да отвори корема ти, но не това е корекният начин за излизане от създадената вече ситуация. Нашият народ е напълно сбръчкан от БКП-то и ДС-то /те и до ден днешен продължават с ГЕНОЦИДА над нас българите/ - помислете как да излезем от тази бездуховност и мизерия !!!! Как да спасим България, как да се отървем веднъж завинаги от комунистическата измет, .................... ?
Когато в една територия законността е пренебрегната и основното население е потъпквано от кого ли не се създават предпоставки за възникване на извращения. Нормалната ответна реакция се улавя и канализира в друго вредно направление...Накрая побеждават здравите сили които възстановяват реда на цената на ликвидиране на свободата....вариант силно не се препоръчва !
Ама никой не се запита - защо това сборище става тука и случайно ли е това, че само преди дни бе създадена нова мюсюлманска партия? Плюете и ритате, че даже разни малоумници са се кръстили Хан Тукту, ама никой не вижда, как ни правят на маймуни господата от ДПС и БСП. Или забравихте максимата Разделяй и владей? Никой не си зададе въпроса абе, то тоя Расате - какво работи? Тикви, престанете да сте първосигнални - те, лайнарите, това искат!
Психически здравият човек не вреди на другите, а ЗНАЕ, че като сътрудничи и работи за себе си заедно с другите хора, ще бъде добре и за него, и за всички край него - останалото е първобитна диващина, от която следва само разрушение...в най-собрия случай...тъпчене на едно място...Четете книги и работете, защото мързелът и невежеството раждат злобата простотиите, който коментираме днес...