Международно сборище на расисти в Асеновград
В Асеновград на 12 септември е проведено международно сборище на расисити.
Обратно в новинатаКоментари - Международно сборище на расисти в Асеновград | Днес.dir.bg
Коментари
Тези са едни смешни посерковци, които освен да се наливат с бира и да реват като говеда друго не могат. Много по-опасни са крайнолевите анархисти - те и освен всичко друго правят золуми. Пълни утайки.
Спокойно скъпи съграждани!Важното е че има туризъм в страната.Ето,хората от Канада и Швейцaрия са дошли на хубава природа в Родопите...
Той забелязал, че имало свастики и знаци на рода Дуло, но не и пречупени кръстове. Каква е разликата м/у свастика и пречупен кръст?!
Да отречеш, не значи да кажеш НЕ, а да преобразиш смазващи грехове и още по-смазващи просветления...
Колкото повече се взирам в лицата на двукраките, толкова повече виждам, че те са четирикраки!
В думите има много повече реалност, отколкото в предметите, поне заради факта, че те са рожба на жива плът!
НУЖНИ СА МНОЖЕСТВО СЕРИОЗНИ ЗАКОНИ СРЕЩУ РАСИЗМА, СТРОГИ НАКАЗАНИЯ ЗА РАСИСТИТЕ И ДОРИ СМЪРТНО ТАКОВА ЗА ПРИЧИНЕНА СМЪРТ НА ОСНОВА РАСИЗЪМ! ЗАЩОТО ИЗВЕРГ РАСИСТ!
Ти специално си посланник на простотията! Я, тъпако, иди да избиваш комплексите си с нещо друго - с една мотика 6 номер, например. Знаеш ли, лумпен, че при Хитлер щеше бачкаш там където те пратят и дума няма да посмееш да кажеш, щото по-лошо ще стане. Сядай да учиш уроците си и не се занимавай с неща, неясни за зелената ти тиква, че от простотията и глупостта си някой ден ще патиш!
Тук има към 200 расисти студенти, които по много изискан начин представят идеите на организацията си, не са агресивни и са радетели за нов световен ред и сигурност!
Позор е ,че ти си бил там, невзрачен колаборационистки плъх! Сторил ли си нещо значимо в жалкото си битие?
всяка раса и нация да си знае мястото и в историята и в бъдещето, иначе става недопустима смес от кал и бисери!
Победата на Антантата създаде такова голямо безредие в света, че никога повече няма да има ред!
Господине, очевидно се интересувате от генетика, така че спомнете си кой върна развитието на тази наука с един век назад заменяйки я с псевдонауката евгеника. (Въпреки че реалната родина на евгениката е Англия). А що се отнася до генетичния просперитет, доказано е отдавна и безусловно че най-стабилният геном е този който се е формирал чрез най-много и разнообразни смесвания. Ако имате доказателства за противното, вероятно ще Ви дадат Нобелова награда. А отношение стила изявлението Ви - струпването на сложна терминология, доста произволна при това не Ви помага да изглеждате по-начетен, даже напротив.
Права си, но... Но не Расате или който и да е друг е виновен. Причината е в идиотската капиталистическа система, която оскотява хората, отне истинското образование на младежта, ценностите, морала, хуманизма и опрастачвайки, ги превръща в двукраки безмозъчни роботи. Тези деца са продукти на системата! Те я мразят, но не знаят как да се противопоставят - затова сборищата им са отдушник. Отклоняват ги да се занимават със следствията, а не с причината. Така ги превръщат неусетно в оръдия, защититници на онези, които те всъщност ненавиждат. Мнозина от тези момчета се осъзнават, когато започнат да изкарват сами хляба си и се сблъскат очи в очи със системата. Познавам няколко, които отдавна се дистанцираха и сега гледат с насмешка на наивността си. Без да ги подценявам, не мисля, че такива сборища имат перспектива.
Да, господине, живея в Западна Европа от 7 години и знам какво е тук. Предразсъдъци има навсякъде, разбира се, но тук има и множество далновидни и образовани хора, които да ги заклеймяват. Защо смятате, че липсата на предразсъдък значи съгласие със всичко?! Да не би в България, която е бъкана с предразсъдъци, да е по-добре? За крайни религии и за хора, които заплашват с убийство други хора си има закони и ако тези закони се прилагат, къде и за какво е нужно моето съгласие?
Що си мислят някои хора, че щом си острижат косата автоматично ще станат по- образовани и по умни? Всъщност, в тинята живеят милиони микроорганизми, но нито един с разум:):):)
Често пъти варварството е побеждавало и опожарявало света. Но под праха на разрушението е скрит един живот, който рано или късно възкръсва, облича се в бляскави одежди на пророк или съдник и призовава на съд всички грешници!
Общото е, че и в двата случея става дума за зверска дискриминация, която по принцип е присъща за хора с ограничени умсвени възможности и манталитет. И не съм господин, а госпожица, не съм от Пловдив и не съм боклук. Но ти правя евала за останалото в коментара, който си направил, жалкото е, че не всеки мисли така.
Прекрасното и значимото се познават без посредници, а великите неща се възмогват чрез собственото си унищожение и умират заради своето величие...Затова е по-вълнуваща тъжната романтика на залеза, отколкото очакваната тръпка на възкресението...
Напълно си прав за Расате! Подписвам се под всяка твоя дума без никакво колебание! Уви, кретенизмът може да роди само кретенизъм...
Не само трябва да се събират ами да чистят факултетата... иначе каква е идеята просто да се събират и говорят...
Е, как кмета на един неголям град, ни чул, ни видял цели 100-120 човека, крясъците и викове на петчасов концерт.
Тотална криза във всички общества и рушене на ценностите.Масово хората (особено младите)чувстват ,че се задушават но са объркани и стават лесна плячка на манипулатори.За жалост това ми напомня времето преди световна война.Нарастващата агресивност,склоннос към събиране на големи групи ,страх и войнственост ,търсене на враг.Запомнил съм спомените на очевидец как преди Втората световна война момчетата от две сливенски махали (чисто български)се събирали на два съседни баира и воювали едни срещу други с прашки и камъни .Ставали са истински сражения.Полицията не реагирала докато едно момче не загинало ударено в главата с камък.Власта се намесила и сраженията спрели.Тогава стари хора са казвали ,че такива битки са на война и тя скоро започнала.
Най-голямото щастие на незначимия,зъл,безпо и в нескончаем упадък народностен елемент е гаврата и безпрецедентното издевателство над интелектуалния и с духовна значимост човек или общност!
В Асеновград !?! С надлежно разрешително (един вид) .... в сграда, където се знае, че отдавна не се плаща тока !?! Гости-пратени от не-знам-къде !?! Точно тези дни !?! .....и нито дума за неща, станали именно тези дни !?! Всъщност, ако приложим творчески Теоремата на Шлюмбергер : -- при една следваща серия от събития като от последните дни -- просто да им се дадат разрешения (на тези и на онези дето се стълпиха в едно друго място) за провеждане на срещите в непосредствена близост едни до други ; -- да си платят надлежно ; -- да спазват допустимите норми ; -- и ако пренесат действията си вън от определения периметър глоба .
zashto ne si 4uknaxte sresha s onia ot Demokrati4niat Musulmanski sauz i da se znae :):):) skinovete v BG sa smeshni samo laiat a ciganite gi perat iako hahaha
Не е важно кой къде живее, по-същественото е как се живее, с какъв разум е надарен всеки от нас, какви мисли и пориви дохождат в неговата вселена, дали с педантичното старание на археолог реди правилните и неправилни фрагменти, сътворявайки веруюто си паралелно и аконтрарио с раждането на противоположността и различието,възприема го спокойно и с мъдростта на Сократ.Няма абсолютна истина, но има неопределеност, която се подчинява на някакви закони, и колкото по-добре ние ги познаваме, толкова е по-лесно да ги превърнем в действие!
Де да беше истина това в Асеновград...!Е-ех,м да можехме да сме така нагли и жестоки като обрязаните..!Ама не можем,не ни се отдава! Пък те,само скиторят,номадите,по цял свят и насякъде имат претенции за права и предимства,..И навсякъде разнасят непоносима смрад .
ДАНС написали писмо до кмета...след събитието...къде бяхте бе уйовци със по 2-3хиляди лева заплата,че не написахте това писмо две недели по-рано до кмета.По ГКПП имало апартура да ми мери телесната температура да не би да внеса свински грип.Те говедата внесли цели музикални уредби и дрехи със схвастиките-ДАНС научава от леля Куна дето казваше Жорж Ганчев,щото и вдигали гюрюлтия и не могла да спи.Гола вода сте и вие-поне не пишете писма да кметовете да не се стряскат с късна дата и тяхната не е лесна с тази безработица
Първата реакция на всеки разумен човек е негативна. Но ако съвсем мъничко се позамисли, ще си зададе въпроса: Защо навсякъде по света всички мразят евреите?
Грешиш - мразят евреите тези които не са излизали от гаража като теб и не са видели свят
да на расизма.Европа е била и трябва да бъде бяла,а не разни чернилки ,жълтури и мюсулмани да я окупират.
Напротив, след победата на Антантата вече 70 години в Европа не е имало война (освен в бивша Югославия, но там самите те са си виновни). Никога последните 2 хилядолетия не е имало такъв период, с изключение няколко десетилетия след Наполеон.
Той забелязал, че имало свастики и знаци на рода Дуло, но не и пречупени кръстове. хахахахахаха
Още на същия ден знаех, че ще има такава сбирка в Асеновград. Странно защо го казват днес, или може би не чак толкова?
Ами то държавата ни до там я докара, че започнаха да се зараждат такива движения. Със създаването на новата турска партия още повече ще се засили бунтарския дух на българите. Скоро може да има и въстание. Така че управляващите да не ходят да се занимават с такива инициативи, които могат да се определят само като дребно хулиганство, а да мислят в перспектива. Защото в противен случай може да се превърне в ежеднение да се избиват цигани и турци. По-добре овреме всеки да си ходи там, от където е дошъл ... или поне да им се отнеме властта от ръцете!
Събрали се да послушат музика младежите. Голяма работа станало. Оставете децата да танцуват и да се забавляват, че и инструментите им взели. Абе как не ви е срам бе. Да вземете на децата инструментите.
Бон Жур, Свастиката изобразява Черното слънце, което се движи обратно на часовниковата стрелка. Суастиката - означава обратното движение. Черното слънце е в съзвездието Дракон. Прилича на роза. То е на 66,6 северна звезна ширина!!! това е числото на Звяра. И символ на източните учения, тези които напомнят откъде са пристигнали българите. Хитлер, като възпитаник на Малтийския орден е знаел това. Колко жалко, че малко българи го зная. А поздравът, който той копира е известен от римските императори, които са казвали Аве Цезаре, а преди тях..... Асеновград не е случайно избран. Погледнете къде се намира в същия ден съзвездието Лебед?
Хелоу, очевидно не Хитлер е бил водача на момчетата и мъжете. Трагично, че не се познава българската история. Откровение Йоан, 22 глава И ще има ново небе, И ще има нова Земя, И морето няма да го има. Това означава, че всички ние тук ще се откъснем от Черното слънце Кой е бил посветеният в Асеновград? Откъде е дошъл и закъде е заминал?
Novia Hitler ve4e e roden ,treta svetovna do 20 godini.Naro6ena e star6enstvoto v erarhiata na rasite.Sviat v koito arabi negri ili mangali sa mnozinstvo to gorko na tozi sviat.Dvi6e6a sila v progresa sa belite ,problem ne e cveta a razlikata v genite.Dano meteorit ni odari na 16.12.2112godina i da se priklu4i s tosi eksperimemt da subere6v na edno miasto 4erno e bialo dobro i lo6o.krai