Коментари - Учредиха мюсюлманска партия | dnes.dir.bg
назад

Учредиха мюсюлманска партия

Мюсюлманска партия "Мюсюлман демократичен съюз" бе учредена в село Славяново, област Търговище, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Учредиха мюсюлманска партия | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ОСМАНСКИ военен марш е химн на партията! Нещо да ви говори?

ега е моментът тази новопръкнала се мюсулманска партия и посестримата й ДПС да бъдат ликвидирани.НЕЗАБАВН

ще трябва някъква сеч да настане

Da vzema az da seziram prokuraturata ili tam niakoi si deto ne moje da se samosezira ta da se razmurdat i da zabraniat podobni partii??? Ima ne6to gre6no v BG! Ne znam kakvo da kaja prosto. SPRETE GI!!! DA SA SMA4KA GLAVATA NA ZMQTA DOKATO E MALKA!

А кой е разрешил да се регистрира такава партия ??? Къде си бе Бойко ??Къде е Волен Сидеров ?? Яне спиш ли и ти ??

Ники, гласовете им ще се разделят, когато ти сложиш чалма. Сърбите от Косово си отидоха в Сърбия. На нас ни остава само Черното море. Така сме си осрали пътя, че и руснаците няма да ни вземат .

Каде си ма да видиш кво става тук.

Я ги вижте и тия, бе хората на Кушлев! От къде имат пари да се правят на благодетели?

Всъщност не разбрах, за България ли става дума? Или за Турция?

ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!

Не е на етническа основа, но е на верска основа. Това също е противозаконно. Кой им е извършил регистрацията?!

ПОЛЗАТА ОТ ДЕМОКРАЦИЯТА НИ И ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ.!!!!!! ТАКА ЩЕ Е ДОКАТО НИ ЗАЛИЧАТ КАТО НАРОД!!! И С ОХКАНЕ И АХКАНЕ ТУК НИЩО НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ!!

До всички българи от турски произход,защото всички вие щом сте в България сте българи!Религията,ко изповядвате няма нищо общо с политиката и властта!За пореден път ви използват!А на тези разрешили регистрирането на такава партия се надявам да им бъде потърсена персонална отговорност-защото са го направили за пари.Господ забавя-но не забравя!Всичко се връща!

Да му чуем именцето на този съдия, дето е регистрилал тази етническа партия в разрез на конституцията-сигурн получава добра заплатка, дето му я плащат данъкоплатците? Те като трябва да осъдят някой апаш, все не им стигат доказателствата, сега от къде видя законово основание да регистрира тази партия.

Истинските вярващи не основават партии .

Като погледна пенявенето само тук, и ми става ясно, че тази акция с учредяването си върши работата. Сега остава лайната от Атака да подемат устремено и оп, Доган ще се върне. Прост народ сме си и това е.

А, нищо особено не е станало. Регистрирали са партия в нарушение на Конституцията на България.

Чл. 11. (4) Не могат да се образуват политически партии на етническа, расова или верска основа, както и партии, които си поставят за цел насилствено завземане на държавната власт.

Че това си е партия на религиозна основа! Трябва да се закрие веднага!

Това беше единственият начин да бъдат разкарани някой Търговищки и Софийски съдий! Споко народе , всичко е под контрол!

За пореден път се оказва, че у нас, за някои не важат законите. Съдът ги е регистрирал, а прокуратурата - е нея я няма. И какво остава, как да наложиме спазването на закона? Чети в Балкана ли да организираме? Май то друго не остана.

Някой друг освен мен чете ли/чел ли е Епопея на забравените?

Бойко,Бойко!Каквиги говориш какво допускаш да става?Да започвамели да се учим от Сърбите как се защитава род и вяра?На много обикновенни Българи освен че им писна нямат и какво да губят!

Може, можеее!

Пич, ти наред ли си? Напушен ли си или просто си си неадекватен. И леко тъповат.

Това е нашата земя! Който не му харесва , марш в Турция!

За неприятната ситуация вината си е на Станишев!Тази партия не е организирана от вчера ,а от 3-4 год!Така ,че отговорността си е на оня непрокопсаник,който не е ставал и за репортер,та Блъсков го е изгонил поради некадърност,а комунистите ни го натресоха за премиер!ДАНС няма начин да не го е сигнализирала,но той нали върви и спи,е продрямал ситуацията!

Пребоядисали се...

Похвално, похвално, най накрая и нашите тайни служби да свършат някоя работа на ползу роду. даже може още една партийка да спретните та да се чудят за кого да гласуват фесовете на другите избори

toiq e za zatvora.neznam na6te slujbi za kakvo vzimat pari.

Това е антидържавна и противоконституционн дейност. Братята трябва ВЕДНАГА да бъдат опандизени. Прочее, от колко време се говори за незаконния червен полумесец и за незаконния паметнтик на незнайния турчин? Кой и защо чака този паметник да бъде ликвидиран, а т.н. червен полумесец закрит? Има ли държава тук у нас или трябва всички в края на краищата да търсим Родина извън границите на местността България?

Да им е честита новата партия. България доказва че е демократична държава!

Да не се заблуждаваме - това е част от по-голяма игра / на съседите../ и много лесно може да бъде прекратена, ако нашите/и тяхни/ съюзници бъдат поканени на приятелски разговор в едно посолство-хубаво,кра посолство...т.е. да ни помогнат..трай коньо за зелена трева...колкото за Козлодуй,и за...и за... и т.н.

Ами, да основем!!!

Другия път да гласувате за АТАКА! Ако има България до тогава де...

Ами със силата на закона може да се разкара тази партия!!!! Господата да не спът!!!

Как ще реагират новите управляващи? Ще защитят ли българските интереси и демокрацията?

Абе българчета,пишете на български а не на някакъв си измислен правопис!И тогава защитавайте БЪЛГАРИЯ!

Абе българчета,пишете на български а не на някакъв си измислен правопис!И тогава защитавайте БЪЛГАРИЯ!

Още малко да подразнят Бойко и Тато ще им се стори светец!

Това е свръх наглост,типично за този етнос.Преди малко гледах новините и ми падна ченето от нахалството на тозибизнесменкой иска да узакони тази партия.Сам каза,че техният етнос е 15% от населението на България и по тази причина видиш ли имали правото да присъстват в парламента,да имат паметници,да имат улици,площади,населе места с имената на технигерои.....А ДА НЕ ТИ Е ТУРЦИЯ,БЕ?!?Ходи си там и кръщавай де що можеш....Най-големия фарс в репортажа беше обаче картинката:на фона на Българското знаме мюсюлманския марш и една ханъма увита в бяла забрадка......Трябва да се стягаме,защото тези бавно,но славно ни превземат...Видяха че с лошо не става/цели 500 години се мъчиха.../и решиха со кротце со благо и со малко/не кютек/ хитрост да превземат малкото останало от Християнска България.Ние сме толерантни,но този е върхът....просто нямам думи...

kato d1rjawata ne moje da gi oprawi-nii 6te gi oprawim

В цял свят е забранено регистрирането на партии на етническа и религиозна основа. Ама турците в България се самозабравиха. Не само, че тази т.нар. партия не трябва да се регистрира, но и ДПС трябва да се обяви за незаконно!!!

Може би искаше да кажеш Да НИ е честита може би. Нищо демократично няма в това да не спазваш Конституцията.

Е, сега вече я втасахме!

Забележете как се казва града СЛАВЯНОВО, това пародия ли е? Следващата стъпка ще е го прекръстят на МЮСЮЛМАНОВО. А защо не България - Българистан.

грешка село Славяново

Колко араби мюсюлмани има във френския парламент? Май няма! Имат само една министърка и толкоз. А франция е пълна с араби мюсюлмани. И партии на етническа или религиозна основа нямат. Защо не вземем техния пример?

Ot izborite ne sam pisal, no sledia vnimatelno. Gord sam 4e vsi4ki kato men sledite vnimatelno kakvo stava. NIAMA PO VELIKA MOSHT i VLAST ot NARODNATA! Nie izdigame, svaliame, srivame i izgrazhdame! KAKVOTO RESHIM DA PRAVIM TOVA SHTE E! Da vidim kak shte reagira vlastta, ako ne reagira shte obmislim kakvo da storim. Teia tumori triabva da se iz4istiat ot liceto na nashata mila rodina!

И защо мислиш така? Освен с показност пред медиите какво се промени за 60 дни? Ще ти кажа: НИЩО и НИЩО няма да стане, докато не се повтори 10 Януари 1997. - пред Парламента.