Коментари - Учредиха мюсюлманска партия | dnes.dir.bg
назад

Учредиха мюсюлманска партия

Мюсюлманска партия "Мюсюлман демократичен съюз" бе учредена в село Славяново, област Търговище, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Учредиха мюсюлманска партия | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ДПС умря. Да живее ДПС. (Като не става с плашене, ще стане с чували брашно :))

Ето един истински ТЕСТ за новата власт, сега е момента да покажат, че наистина защитават Българските интереси и Конституцията. В противен случай предлагам учредяването на инициативен комитет против създаването на подобни партии и в защита на БЪЛГАРСКОТО. Омръзна ни шепа нещастници,които сами себе си не могат да определят какви са, защото са си чисти мелези, да потъпкват извоюваното със много кръв и страдание... Призов властите, които са компетентни по изникналия казус да се самосезират и да извършат незабавно нужните мероприятия по заличаването на партията!!!

Е, то учредяването не е като ретистрирането, нали? Надявам се този път номерът да не мине...

В България няма само християни бе, малоумници...Естеств че ще има мюсюлманска партия...Мюсюлманите са стотици хиляди в България, осъзнайте се, прости българи!!!

Е,за това ставаше дума!Днес Перла,утре Партия!

Кой съд регистрира това нещо, питам аз??? Докога управляващите в тази държава ще се държат, така като че ли не живеят в нея?! Олооо, Борисов, Янев, Сидеров! Когато бяхте опозиция, ревяхте с цяло гърло, че законът и конституцията са за всички, сега не се чувате по тези въпроси. Вторачили са се в оградата на Доган, докато турцизацията върви в пълен ход. За юго-източната част - ясно, че ще я вземат, но и Търговище ли?

Мислех да напиша сходно менние с Ханс, но той ме е изпреварил!

Ако СГС регистрира тази партия , това ще бъде ... нямам думи

От какво ви е страх бре ....защо реагирате така и давате сили и реклама на тази партия. Имам добър приятел турчин - нищо друго не ме интересува и няма да си променя мнението за този човек. Така с такива реакции насаждате омраза. Голяма работа...нова партия (която няма да влезе в парламента ама ще лапне гласове от Доган - кво лошо)

И какво толкова е станало?!Нека се роят и мюсюлманските партии подобно на земеделските,най-мно нито една от тях да не влезе в следващия парламент.

Как е възможно изобщо да се случва такова нещо в 21 век? Тия неандерталци я взеха държавата и законите на майтап. Да прочетат първо, че България е християнска държава, а не мултиетническа както им се иска. Америка и тя уж е мултиетническа, ама си е официално християнска и с такива уруди там не се церемонят изобщо! Да видим ние как ще реагираме след горчивия опит с паразита ДПС....

За твоя информация България е демократична република. Явно смисълът на думите демокрация и република ти е чужд... Та искат хората да си говорят на туркси - нека си говорят - нима някой на теб може да ти забрани да говориш на какъвто си език искаш? Ако говореха на английски може би щеше да бъдеш приятно изненадана... А това, че на всяко място в който и да е град се срещат повече надписи на английски не те ли смущава? Shop, Mall и прочие щуротии? Не ги защитавам но казвам как е редно и нормално. А те са такива каквито сами си преценят. Ако се чувстват марсианци - значи са си такива. И нищо и никой не е в сила да промени това. Но тънкият момент тук е да се обясни на тези хора (тук е вече ролята на закона и на изпълнителната власт), че със своите действия не трябва да вредят на останалите граждани, както и да застрашават останалите етноси. А относно коментаторката БЪЛГАРКА - за съжаление не знаеш що е свобода в истинския смисъл на думата.

Българите в селото се чудят какво да правят. Когато вървят по улиците си навеждат главите. В селото се вее родна реч омайна сладка!!!

ne bi triabvalo da ima ptoblemi i s uchrediavaneto na xristianska partia

Организаторите заявиха, че в новата партия може да членува всеки, който е приел етичните норми на мюсюлманството, но отричат това да бъде партия на етническа основа. Не е задължително в нея да членуват мюсюлмани. Юзеир Юзеиров каза, че с лидера на ДПС Ахмед Доган са близки приятели. Според Юзеиров, това ще бъде партия, отворена към всички без разделение. Учредителното събрание на новата партия завърши с Османски военен марш, който е химн на партията. ------ А в турция ще правят християнска партия, в нея могат да членуват всички, които са приели етичните норми на християнството...

Така се започва,примери много...Косово,Босна и т.н и т.н Бог да пази майка България!

Не съм жител на село Славяново,живея в областният град, но поради една или друга причина имам поглед върху проблема. Не желая да коментирам поведението на Али Юзеиров в интервюто му наскоро по БТВ и неговите думи,защото те беше обидни за всички, които са гледали предаването ви.Лично аз не бих допуснала подобно откровено цинично поведение в национален ефир.Но в тон с неговото поведение и аз бих казала,че Юзеиров се държи като ощипана мома. Жителите на село Славяново са обикновени и земни ,добри хора,на тях са чужди политическите интриги.Говоря за местното българско и турско население,които ,действително живеят в разбирателство.Опити са разклащане на устоите на добрия и здрав дух в селото са от страна на т.н.преселници,насле на които са и братята Юзеирови.В репортажа не бе показана една друга сграда, бившата селска фурна,която се намира в другия край на селото- посока центъра,на която с големи букви на турски език е написано Юзеирови.Къде живеете,братя Юзеирови? В Турция ли?Или в България,където официален език е българския?Жителите на селото негодуват срещу построеният паметник,мненията за него са деаметрално противоположни,дори и при хората с мюсюлманско вероизповедание.Пост на кръста по този начин е поругаване с християнската религия.Що се касае до това, че на откриването на клуба е присътвал и представител на Българската православна църква,то той е присътвал по задължение.И се чудя изобщо дали е разбрал къде се намира?Защото много може да се говори за това дали този човек има нужните качества за свещеник. Искам да се обърна към жителите на село Славяново,без разлика на ентическата им принадлежност : Уважаеми госпожи и господа,бъдете единни срещу опитите за разединяване на селото и за създаване на политическо напрежение.Обичта към родният край,афиширана от Юзеир и Али Юзеирови, може да бъде показана по толкова много други начини!На обичта към родното не е нужно да се дава такава публичност!Братята Юзеирови дори и не живеят в селото.Поведението им не помага на турското население да придобие по- голямо самочувствие,нито да подобри своя социален статус.Запомнете,че едно безплатно кафе, чай или супа,едно концертче не може да бъде мерило за съпричастност и човечност.Такава е съдбата на България.- да бъде майка и родина и на християни и на мюсюлмани.Благослове е България,защото в нея все още има здравомислещи хора.Но тежко на България, ако такива като Юзеир и Али Юзеирови са нейното бъдеще.

НАПРАВО МИ ПИСНАХА. ДОГАН СЕ ПРОВАЛИ. ВЕДНАГА ОБАЧЕ ДРУГИ ТРЪГНАХА ДА РОВЯТ, ТА ЕГА СЕ СБИЕМЕ НАКРАЯ. ПРЕСТЪПНИЦИ. ДА НЕ СЕ РЕГИСТРИРА. ДА СЕ НАПРАВЯТ ПАРТИЯ, КАТО ИСКАТ, НО ТЯ ДА НЕ Е НА РЕЛИГИОЗНА И ЕТНИЧЕСКА ОСНОВА. Е НАПРАВО МИ ПИСНА ВЕЧЕ. ДВЕСКА МНОГО МЕ ДРЯЗНЯТ И ТИЯ В РИБНОВО И ТИЯ СЕГА. ВСЕ ЗА НЕЩО СЕ БОРЯТ. БОРЯТ СЕ ЗА ПАРИ И ВЛАСТ. ЗА ТОВА СЕ БОРЯТ.

Наистина е един от тестовете за новата власт! Абе хора,заложете на българското! Всеки да си сложи БГ знамето у тях! Да не сервилничим пред разни измислени чужденци. Не случайно чуждеците ни имат за келнери и проститутки,ако всеки има и демонстрира самочувствие,няма разни помияри да регистрират к'вито си партии искат или да дават на хората ,,пет'' лева заплати.

Kakyv ezik da govriat tova etichen problem - ne e politicheski. I takiva lozungi kakto vashijat se presledvat v EU po zakona. A organizacijata na partija po etnicheski princip e politicheski problem, i zabranijavase navsijakyde po Konstitucija.

Boiko prijateluo tova e provokazia.Opipvat pochvata. Streljai sa da ne e kasno v sledvashtijat moment. Snaem che ti e trudno no naroda e sad tebe.Ne boi se.

Ей, неблагодарници, да оставите Бойко на мира! Не може да се занимава с битовизми! Виновен е Костов!

Хахахахахахаха Мюсюлман демократичен съюз - мюсюлмани и демокрация. Това е някакъв виц. Я питайте жените им каква демокрация има. Това като бял негър. Е, няма такова чудо.

Ето сега трябва да проличи невероятната обществена подкрепа за партия ГЕРБ,а лидерът и Бойко Борисов да докаже,че е истински българин.

Хайде сега има прокуратура да се самосезира! КОНСТИТУЦИЯ на Република България Чл. 11. (4) Не могат да се образуват политически партии на етническа, расова или верска основа, както и партии, които си поставят за цел насилствено завземане на държавната влас Да закриват и тези и ДПС!

Нали според консритуцията неможе да се създава партия, на верска основа?Сега е времето да се поправи направеното от Луканов и службите, по съвета на посланника на САЩ !И Веднъж за винаги да се измете ДПС и производните им, от политическата сцена!

АБСОЛЮТНО СТЕ ПРАВА!!!!!!!!!!!!!!!

Според Конституцията не може да има партии на етническа и верска основа. Къде спят управляващите? Значи и двете партии са незаконни - ДПС и новата.

Срамота!!! Трябва да се засрамим всички, които се чувстваме българи! Надявам се да се намери, някой достоен човек с власт и да сложи край на това безобразие. Но честно казано се съмнявам много, поради криворазбраната ни демокрация и етническа толерантност! Срамо

Някой да разбра,че австралииците са помолили всички мюсулмани да напуснат страната.И нашата конституция забранява партии на верска основа,но никой не се занимава с това.Много нагло стана.

bravo,samo tva ostava6e! taq partiq trqbva da se razvali vuzmojno nai-skoro,nedopustim e!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В Българската коснтитуция пише ясно че партии на етническа основа в България са забранени и не могат да съществуват законно!!!!!!!!!!!

Тези двама братя Юзеирови,открито плюят в лицето на власта!Няма ли власт,която да реагира адекватно и покаже,че тази територия все още се именува БЪЛГАРИЯ ,че населението ,което живее в нея се именува-БЪЛГАРИ, и че същата тази БЪЛГАРИЯ има свои закони и конституция и който не ги спазва,подлежи на преследване от страна на българската полиция,която е блюстител на реда и законноста в България!Или може би няма МВР,както и правителство,което да реагира адекватно на такива антидържавни провокации!!!!

Предлагам Клуб 4х4 да отиде на масто да види какво става там.................

Споко нали знаете поговорката девет баби хилаво дете,или римската поговорка Devide et Impera-разделяй и владей.Така е по добре нека сега гласовете им да се разделят на две да видим колко човека ще вкарат в парламента на следващите избори-голям майтап ще падне ,дано този път се затъкнат...

Ха да видим сега Бойко дали е мъж или само си приказва. Отделно да не говорим че ако червения полумесец на тези двамата не беше против Женевската конвенциа сигурно и досега да не се е вдигнал шум

samo bai tocho ako stane ste opravi tazi rabota

какво толкова станало.. ? всеки може да си направи партия каквата си иска и да си я нарече както му харесва. определено създаването на една партия има определени цели... обичайните неща - вложението да донесе печалба и власт/ освен ако лично този от горе не се е преродил пак и да си е направил партия, а ние да не знаем/. до тук видяхме пионките и разбрахме името на инвестицията, само че от никъде не става ясно на кой по - конкретно е инвестицията, колко е мащабна и евентуално от къде се води че е придобита.. в ощи линий най-интересните детайли в инфото липсват. не мисля че е изключено инвеститорът да имитира стратегията на болен сидероф който е истинска звезда в ролята си и създаде невероятен финансов гигант със собствена медия. даже няма да е учудващо ако се окаже че зад двете противоположни партий се крие една и съща банка.. банка или не във всеки случай не става ясно но определено от създаването на междупартиен кнфликт се трупат купища пари и за двете партий. така че от атака едва ли ще се оплачат много на сериозно и по-скоро биха побързали с шоуто.. - всеки бърза да избие от рекламата. като гледам форума и като цяло как е хавата в стадото по балканите, не бих се замислил да купя някоя акция от този продукт. ако някой се сети за индекса да обади насам !

Ne e li malko irnoi4no i paraoksalno, 4e tova e stanalo v Slavqnovo...Eba si...Nito konstituciq ima, nito ni6to...

da se vdignem bratq bylgari da gi spem navreme.

В България са забранени партии на верска основа , това е ясно погазнане на конституцията . Конституционният съд да си свърши работата по въпроса .

е на какво мяза това ся,спрете се де .......

Това е много опасно начинание.Кражбите е корупцията, която процъфтя в ДПС, силно намали авторитета на тази организация.И сега се появява мюсулманска партия, която постепенно ще замести ДПС, но вече на силно верска основа.Ще бъде страхотен гаф на правителството, ако позволи узаконяването на тази партия.Това означава, че много трудно ще се избегне тотално ислямизиране на голяма част от народа ни, защото богатите ислямски държави ще започнат да финансират членовете на тази партия.А бедният ни народ, който се чуди как да свържи двата края и да изхранва децата си, много лесно ще се хванат на въдицата на ислямските проповедници.

Не може етнически партии, за религиозни партии нищо не пише.

През април тъй наречения съд в Търговище регистрира Българския Червен полумесец в пълен разрез със Закона за БЧК от 1995 г. и подписаните от България Женевски конвенции.СРАМ И ПОЗОР за съдебната ни система, която се държи по-зле от магистрална проститутка ...Да сте чули нещо по медиите...?Почти не, всички мълчат и си траят...?Да сте чули сериозна реакция от БЧК?Е, как като и ръководството им доскоро си играеше игрите с кръгове от ДПС... Новата власт е поставена пред МНОГО СЕРИОЗНО изпитение, дано да ГО ОСЪЗНАВАТ... Нещата са много сериозни!

kapan na dogan za da mu se molqt pak

kade spat DANS,Polichii,i slujbi za sigurnost...Hamzi go deportiraha ot London.Van ot BG!!!

Ima li koi da opazi konstituciqta na Bulgariq??? Ako nqma koi sledi opazvaneto i spazvaneto na zakonite koito se pishat da razpuskame BG i da se spasqvame po drugite strani!!!!!!!!!!

Избрал съм едно нещо от форума - da se vdignem bratq bylgari da gi spem navreme. Как ще стане това.Ние сме нация, която 20 години постоянно стои като нецивилизовано разведено семейство в една панелка. Би трябвало да знаете, че турците освен, че са работни за разлика от нас са и много единни. Турците, както и ние нямаме исторически Хай Лайф. Но те могат да живеят така, че да не се обиждат. За разлика от нас. За мое съжаление, ние търсим собствената си житейска импотентност в това че не ставаме за капитализъм. След 1989г. разбрахме, че не струваме, че не сме добра порода. Злобни, завистливи и лекета кариеристи. Леке си на работата, на пазара, в обществото, в семейството.Комплекс работа от Екстра тип. И си го избиваме перманетно на управляващите, които ние сами избираме. По най тъп начин - като фурнаджиска лопата се лутаме на всеки избор между курви. Сега турците ще ни го начукат. И може би с право. Ние на кого можем да кажем - Кемал Ат а Тюрк. Преведено това означава Най личния Ат/кон/ на турците.Ще го намерим на майната си. И ще си ядем буламача, който си готвим постоянно.

Не знам само хубаво партия...ами колко БЪЛГАРИ ще и станат членове...както и в някои други такива...интересни хора...не могат ли по-подходящи партии да си изберът като толкова им се членува и искат да са във ВЛАСТТА...дано да не посмеят наистина с Конституцията да се подиграят и там да искат промени....