Учредиха мюсюлманска партия
Мюсюлманска партия "Мюсюлман демократичен съюз" бе учредена в село Славяново, област Търговище, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Учредиха мюсюлманска партия | Днес.dir.bg
Коментари
Интересно, дали сега КС на Р.България ще се самосезира?!... Предлагам журналята да вземат интервю от г-жа М.Кунева.и уважавания от мен бълг.политик Соломон.Паси.
Интересно, дали сега КС на Р.България ще се самосезира?!... Предлагам журналята да вземат интервю от г-жа М.Кунева. и уважавания от мен Соломон Паси
turcizaciqta prodyljava...... ne moje da se stroqt pametnici na turskite geroi, koito sa izvyrshvali genocid nad bylgarsko..... tova e antibylgarsko i nepochitane na delata na LEVSKI, kojto se e boril sreshtu turskata tiraniq......... KYDE E DYRJAVATA DA ZASHTITI NARODA SI ILI PRODYLJAVA DA IZVYRSHVA GENOCID NAD NARODA SI....PLACHI MAJKO BYLGARIQ , PLACHI ZA TVOITE DECA....
alo, chalmata, deto mozhe da broi samo do sedem! tebe te manipulirat, dragi - pri tova tvarde uspeshno. a mozakat ti taka sa go promili, che e stahal absolyutna vodica i absolyutno gladak. ili mozhe bi si piyan? trezvomislesht normalen chovek ne mozhe da rasi podobni ahinei!
Така ще става и по зле.Докато разумния свят/европейската цивилизация/не спре да върви сама срещу себе си.Защо трябва да прави равнихора които не са равни?Защо трявбва да помага на целия свят след като тя самата се нуждае от помощ.Ние залязваме.Идва ред на хегрите,китайците,ин и бразилците да управляват.След по малко от 50 години белите ще са по малко от етносите в собствените им държави.В САЩ след 30 години е прогнозата черните да са колкот белите при нас до 2050 г. циганите ще са колкото нас а ни ще сме 4 млн.души!Мюсюлманите са вече повече от християните в света.Ако не стане отново разделение каквото си имаше преди 60-70 години трябва да кажем сбогом на досегашия живот и да станем страни от третия свят.Не на Турция в европа не на данъчни облекчения с търговията с турция,високи мита за всички стоки извън ЕС,не на законите които дават предимства на малцинствата,не на помощите за цигани и сяква друга измет по света.
Това е лудост, остава да получат и съдебна регистрация и после се чудим защо етническото напрежение започва да ескалира.
още нещо за учредяване? да ходят да си учредяват мюсюльмански партии у мюсюльманията...
КАКВООООООООООООО??? Тия двамата бяха канени в студито на Маргарита Михнева и се хвалеха колко много помагали на едно село?! Даже турски паметник вече са издигнали някъде? А бе, накъде вървим?
За какво говорим...тука БЪЛГАРИЯ ли е или кво ?!?!?!? Как може да допуснат такова нещо да се случи ??!?!?
СЪД и ПАНДИЗ, да не кажа нещо повече!!!! Ако не стане - ЛИНЧ!!! Къде спят българите в селото и около него!!!
Тези са си направо за затвора. Навремето ДПС беша призната от КС с мал;цинство и сума ти особени мнения. Я да видим сега как така ще се оррганизира Мюсулманска партия, или съюз, в разрез с Конституцията. Че то ако е така, следващата стъпка е учредяване на Християн-фашиски съюз , за да има баланс. Пак ще е противоконституционе ама КС как ще го сопори не знам. Очевидно това е поредната провокация на Доган и неговите задморски покровители. Но този път май няма да им се отвори парашута. Както забраниха ОМО Илинден, така трябва да забранят и тази партия. А учредителите й да бъдат съдени за нарушаване на Конституцията. И веднаж завинаги да стане ясно че в тази държава законите ще нсе спазват.
Какво е това безобразие,ние турска провинция ли сме вече? Такава партия трябва не да бъде учредена, а забранена,понеже е на чисто религиозна основа! И пак освен АТАКА, всички други партии ще си замълчат,а медийната империя на Доган ще обяснява колко е добра новата партия! Жалка държава сме си ние, начело с предателя-президент!
Чл. 11, ал. 4 от нещото,наречено Конституция на Република България гласи:(4) Не могат да се образуват политически партии на етническа, расова или верска основа, както и партии, които си поставят за цел насилствено завземане на държавната власт. Както пита Алекс (26.09.2009 г. 16:09ч.) някой чете ли я и изобщо за какво я имаме?
Докога ще позволяват на сулю и пулю безнаказано да си вее байряка в тази изтерзана държава. До кога ще позволяваме на национални предатели да ни управляват и да ни налагат присъствието си. Скоро ще се събудим и ще ни е страх да си кажем българските имена, и да идем в черква, скоро, но ние ще сме си виновни, ние, защото си седим у дома и позволяваме да ни тъпчат! Не народ, а мърша, апатични овце!
Били приятели с Доган? Не четете ли?? Това е кошмар!!! Този селски тъпанар си играе с държавата! ИМА ЛИ ПРОКУРОР?? Има ли журналисти,които да идат да притиснат с въпроси магистратите? Аз се махам оттук. Може би точно тази е целта-да си заминем сами,но поне няма да гледам как Родината ми умира пред очите ми!
Бойко..ооо..ооо...оо ! Къде си ? Има ли етническа партия?Има ли конституция??? Имаш ли здрави гащи??? Какво разпорвеждат Щатите? А Русия??? Егати правителството!!!
Ми нищо чудно. Нали има регистрирани около сто и няколко вероизповедания, какъв е проблема да не се основе и партия на релегиозна основа. Остава и тези от разните секти да почват да си организират партии и ще я втасаме изцяло. Тъпа работа, но така е когато няма ред и законите са закуравели.
На този военен марш играе ли се или се пее защото, ако се марширува ще е много смешно . Тази баба където са я снимали едва ли ще марширува ,по добре да го удари на гюбек . Народе с шарените гащи и пъстрите забрадки ,не се връзвайте на управниците от ДПС искат още да крадат . То и Станишката от БСП за бой се стяга защото са останали малко луди ,ама с яйца ще го замеряме . Айде и аз отивам да разработвам и нашия военен марш ДОКО, ДОКО няма все на гюбек да го играеме , ще се наложи да се марширува ...
Бай Тошо успя да опази България цяла след войната. Тия няма да могат, а надали и ще искат. Да ви е честита демокрацията.
Абе това май не е по конституция. Бойко я вземи и се самосезирай. А този Али го гледах по БТВ. Поредния чатлак който се заиграва с нещастните българомохамедани.
Лошо няма, ако не се опитват да правят золуми. В крайна сметка, те ще отнемат от електората на ДПС, което е добре дошло за всички.
Има ли държавни органи в Б-я. Ако има за нарушаване на конституцията всички в затвора. Ако не бат Бойко да си обира крушите.
Estesven resultat ot glupavata politika na pseudo-nacionalnite partii kato GERB, RZS i VMRO. Iztlaskvaikai DPS, te otvarait pat na takiva formacii.
Голяма работа! Не партията е страшна, а това, че реагирате така на нея! Вашите реакции и омраза й дават сила - на нея и на ДПС.
Безобразие!!! Споре Закона за Червения Кръст от 1995 г., според четирите Женевски Конвенции от 1949г. и допълнителните протоколи от 1977 г. в една страна може да има САМО едно Дружество на Червения кръст /каквото имаме от 120 г./ ИЛИ на Червения полумесец, но не и двете заедно /изключение бившия СССР, но таваотпадна/ . Останалото е злостно нарушение на законите на страната и подписаните от нея международни конвенции. Питам: каква е реакцията на лицето Христо Генадиев Григоров -Председател на БЧК...?То не може само лапане и далаверки г-н Григоров, трябва да се отстояват международни принципи и национални интереси , ама дали го знаете въобще, а? Каква ще е реакцията на Държавата? Тъй наречения абсолютно нелегитимен Българския Червен Полумесец ни въвлича в голям международен скандал!!!
Забранете на всички така неречени етнически турци да говорят на турски в България! Тази година бях на почивка в село Баните до гр.Ардино,само турски чувах там няма българи !За какво я имаме таз конституция само на книга ли?Щом живеят работят учат тук да ползват езика на страната в която живеят !!!
Алоооооу Бойко Борисов , и останалите, какво мигате ,като мишки в брашно ? Оправяйте се ,щото ей сега ще основа Православна Християнска партия и химна ще ми бъде Шуми марица!
Това е провокация, целяща наперени псевдопатриоти като две трети от писалите тук, да се активират и да почнат да мечтаят за християнска република и Тато да се върне. Подобна партия няма да се регистрира. Доган се опитва да напомни за себе си, понеже протежето му Волен нещо не е достатъчно активен.