Вендета в Рибново
Скандал вчера вдигна под тревога гоцеделчевската полиция заради масов бой в село Рибново, организиран от учителя по религия в местното училище Мурад Бошнак срещу братята Недим и Феим Таламанови.
Обратно в новинатаКоментари - Вендета в Рибново | Днес.dir.bg
Коментари
Много е тревожно това, което се е случило. Това Рибново да не е в Диарбекир при кюрдите, та да стават такива неща. Българите са много толерантни и нямат нищо против помаци и турци от край време, но с ислямския фундаментализъм шега не бива - крайно време е да се покаже, че в България не могат да си развяват байрака разни фундаменталисти ! Мъчно ми е за обикновените хора в Рибново , какъв страх берат, те не искат такива подклаждани събития.
Аз пук су мисля, че зад това стои кмета на рибново. И за да бъде освободен от всякаква отговорност, това се случва точно когато е извън страната. Затвор и бой на голо за ислямизаторите.
Ти първо прочети Българската история и тогава пиши!Това са 5 века през който сте ни мачкали, убивали, насилвали и ред други неща!Не ми пука какво мислиш тук е Бъгария и на който не му харесва да си ходи в родна Анадола!
Ти си един недостоен и лош човек. Ако ще се връщаме назад във времето нека се върнем и през турското робство, а може би ви харесва и арменският геноцид.Защо хора от Вашия етнос не се държат така в т.н. цивилизовани държави. Ще Ви кажа! Защото тук Вие намерихте държава в която безаконието е начин на живот и един толерантен народ. И още - не бъркайте народ с политици.Няма държава, която да стой безучастно, когато лица от ромски произход тичат и крещят за смърт на друг етнос/ромите в София - Смърт на българите, както и заместник - областен управител да поиска християните да бъдат изгонени от Родопите/Реджеб Мoлла Aхмед-зам.-областен управител на гр.Пазарджик пожела да обяви Родопите за зона освободена от християнството/. Помислете върху това, защото след това ще бъде късно за всички.
ПОМАК, преди да обвиняваш тоя и оня, виж че самия Мурад Бошнак първи е налетял на бой и започнал да гони като истински ислямист, веднага след петъчна молитва. Всички страдания на помаците са заради такива от вас, които се правят на по католици от папата и като ви свирнат турците ставате първи башибозуци.
А, като се замислим, че прародителите на този изрод, са били чисти БЪЛГАРИ-ХРИСТИЯНИ, свели глави, и предали вярата пред турският ятаган.
Заради ей такива свински черва като тоя Бушнак, Доган и дружинката им има етническо напрежение.Че няма да лежат в затвора няма, ама поне някой да ги очисти.
ima hora ima problemi.nqkolko razstrela na takivamaloumnici i vsi4ko ste si doide na mestoto.to ne naprazno horata sa kazali:vajvi popa da ti e mirno seloto
DO KOGA SHTE NI MA4KAT MRASNITE PUMACI ? Dokogato im pozvoliam !!!!! i kakvo ima li arestuvani povdigati obvinenia? neee ako biaha Balgaria...ohoo... man nali Aga Dogan mamicata mu i koplete gi darji za 4 godini da ide na rabota 9 pati v parlamenta ..aloooo PUMACIIIIIIIIIIII zashto go izbirate kato ne hodi na rabota i ne vi zashtitrava pravata? turski izmikiar mrasen...ta ne mi padne niakade sam..ako ne gos pukam ot boi ia na ..kradlivoto tursko kopele
Спрете слъзливите филми от Турция! С тях искат да ни покажат колко са цивилизовани, но с тях не могат да ни накарат да забравим турския ятаган, който 5 века е вилнял и сякъл народът ни! И ще говорим непрекъснато глупости за някакъв възродителен процес! Първо Турция трябва да се извини на България за безчинствата и геноцидът над нас и арменците, пък тогава да говорят за възродителен процес! И да се спре виенето на ходжата по радиоуредбата в София! Едно време все с радиоуредби са приканвали вярващите в джамиите! Това не е естествено, а нарушава правата на хиляди граждани - християни, които живеят в София! Къде е кмета и властта в София!
Иванов,извинявай но погледни този на снимката внимателно.Той точно на това разчита,да не се интересуваме и да си прокарва дивашкия фундаментален ислямизъм.Не забравяй,че такива са клали дедите ни,а сега ореваха света за една смяна на имена и поискана права и свободи до небесата.Този от снимката въобще не е безопасен и трябва здрааво да го отнесе,докато не му уври зелката,че се намира в Европа.
И що не ми публикувате коментара? Може би симпатизирате на радикалния ислямист Мурад Бошнак?