Коментари - Баща разби черепа на двумесечното си бебе | dnes.dir.bg
назад

Баща разби черепа на двумесечното си бебе

Двумесечно бебе е било прието вчера в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов" с фрактура на черепа и контузия на мозъка, съобщиха от пресцентъра на болницата.

Обратно в новината

Коментари - Баща разби черепа на двумесечното си бебе | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ихтиман... мизерия в циганското гето..много ракъ (ракия)... малкото реве в кашонено-кирпичената кочина... къдравия мангал замахва с шишето и размазва главата на бебето в изблик на алкохолна бащина обич... Няма как да не е България, 2009 в Европейският съюз.. но както се казва.. важното е да сме Толерантни...

Говнян мангал.

Не трябва ли да се напише:ром разби черепа на двумесечното си бебе? време е да се научите да озаглавявате точно статиите си. Така ще излезе, че всички българи сме изроди, а това важи за определен етнос.

на въжето !

Хората тотално полудяват...

izrod.... za razstrel

Бас хващам , че тея са някои цигани. Обичайно за техните среди. Напил се стария Хасан, Айшето не му пуска и кво да прай Манго - Дай ще строша главата на чаавето за разнообразие че ми писна от това сиво ежедневие. Та поне да си направя купона.

Б ас държа, че е циганин.

ДАЙТЕ МИ ГО ЗА ДВЕ ЦЕЛУВКИ ТОЯ- ДА ГО ЦУНКАМ ПЪРВО С ОСТРОТО, И ПОСЛЕ С ТЪПОТО....

Умри изрод мръсен. Дайте ми го този!!!

Пак мангали!!!!!!!

Затвор за свинята.

Тоя е за разтрел или пребиване с камъни! Ако беше в арабския свят нямаше да има прошка! Е в демокрацията всичко може дири и съдизъм