Баща разби черепа на двумесечното си бебе
Двумесечно бебе е било прието вчера в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов" с фрактура на черепа и контузия на мозъка, съобщиха от пресцентъра на болницата.
Обратно в новинатаКоментари - Баща разби черепа на двумесечното си бебе | Днес.dir.bg
Коментари
Ихтиман... мизерия в циганското гето..много ракъ (ракия)... малкото реве в кашонено-кирпичената кочина... къдравия мангал замахва с шишето и размазва главата на бебето в изблик на алкохолна бащина обич... Няма как да не е България, 2009 в Европейският съюз.. но както се казва.. важното е да сме Толерантни...
Не трябва ли да се напише:ром разби черепа на двумесечното си бебе? време е да се научите да озаглавявате точно статиите си. Така ще излезе, че всички българи сме изроди, а това важи за определен етнос.
Бас хващам , че тея са някои цигани. Обичайно за техните среди. Напил се стария Хасан, Айшето не му пуска и кво да прай Манго - Дай ще строша главата на чаавето за разнообразие че ми писна от това сиво ежедневие. Та поне да си направя купона.