Баща разби черепа на двумесечното си бебе
Двумесечно бебе е било прието вчера в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов" с фрактура на черепа и контузия на мозъка, съобщиха от пресцентъра на болницата.
Обратно в новинатаКоментари - Баща разби черепа на двумесечното си бебе | Днес.dir.bg
Коментари
че кво толкова бе, едно мангалче по-малко! лошото е, че сега вместо моите осигуровки да отиват за химическа стерилизация на тия човекоподобни ресурси, ще отиват за лечение на мангалчето (те разбира се родителите нямат осигуровки).
да ви е*а е вурналистите, как само украсявате нещата. Това нещо го видях във Фокус: Ихтиман. От болницата в Ихтиман около 18,00 ч. вчера е постъпил сигнал, че за лечение при тях е прието двумесечно бебе, съобщиха от пресцентъра на МВР. Детето било с тежки контузии по главата, което наложило бързото му прехвърляне в ИСМП-Пирогов. Криминалисти на областната дирекция започнали работа по случая и бащата на детето К.С. (23 г.) от с. Живково бил задържан с полицейска мярка за 24 часа. Според събраните до този момент данни е изведена версията, че се касае за нещастен случай - бащата без да иска изпуснал дъщеричката си на пода. Твърденията му били потвърдени и от разказа на дядото на бебето и баща на майката на детето. Продължава работата по случая, образувано е досъдебно производство.
Това не е човек, а ЦИГАНИН, в Ихтиман останаха само циганите, за съжаление, цигански град.
Ихтимански МАНГАЛ е това, ех защо не сме послушали Хитлер преди 50 години-сега тези проблеми нямаше да ги има...
Правилно това не е човек - това са мангали. Те са като животни. Както мъжката котка убива малките си след като вече си е направила кефа с женската. Животни са циганите и животни ще си останат. Българин не може да направи такова нещо. Ако българина не иска деца слага си капута, но циганина като заек навсякъде и ето ти после нежелан резултат. Може би е решил да направи аборт на двумесечното си дете!?!?!
Правилно това не е човек - това са мангали. Те са като животни. Както мъжката котка убива малките си след като вече си е направила кефа с женската. Животни са циганите и животни ще си останат. Българин не може да направи такова нещо. Ако българина не иска деца слага си капута, но циганина като заек навсякъде и ето ти после нежелан резултат. Може би е решил да направи аборт на двумесечното си дете!?!?!
Pogledni se w ogledaloto, ako si murgaw ciganin, gowori si, ama ne nameswaj malkoto ostanali beli heteroseksualni myzhe.
po dumi na majakata, kojato ima druga familia (po inicialite) bashtata e prebil deteto. istinata e prosta: ciganite sa za sapun.
предполагам става въпрос за роми на тях трябва да им спрат помощите и да им забранят да раждат пове4е от 2 деца
Най - малкото което трябва да се приеме като закон е всички медицински разходи престой , лечение , рехабилитация и др. да се поемат изцяло от виновника извършил побоя, катастрофата или друго подобно деяние
Това със сигурност са цигани... хич не ми е жал за детето... жалко само, че не е успял да го утрепе... циганите ни превземат и ограбват бабите и дядовците ни, а вие ги съжалявате??? Това дете ще порасне и ще почне да ви краде по спирки и автобуси... тогава пак го съжалявайте!!!
Бе вие не четете ли бе?! Пише че бащата го е ударил. Но това е по думите на майката. Откога това стига за едно нещо да се приеме за истина. Я се стегнете малко. Ами ако бащата първи беше дал интервю и беше казал че е била майката. А тия от дир.бг съвсем се оляха. Ебати заглавието....дано да е невинен човека и да ви осъди. И дано детенцето да е добре и после да му купят плейстейшън с парите от обезщетението.
А бе пишете дали е циганин,мюсюлманин, българин или какъв е да знаем. То всички сме Български граждани ама някой етноси са по инак от другите. Българите не правим тържище за булки както е при циганите например.
Хора, това е естествен подбор! Така оцеляват само ромчетата с най-дебели черепи! Гаси малоумното племе...
Аман от политкоректни новини!!! Защо не съобщите, че извергът е МАЗЕН, НЕГРАМОТЕН, СМЪРДЯЩ, НЕППОДАВАЩ СЕ НА ОЧОВЕЧАВАНЕ Ц И Г А Н И Н ???!!!
Циганите не са хора, това трябва да се приеме от ООН и да се види какво да се прави с тези двукраки същества, те са като чума, свински грип, спин и т.н и мерките срущу тях трябва да са адекватни иначе много хора ще пострадат.
А никъде не прочетох за полиция? Или, щото бащата е от етническото малцинство, и това е етнически проблем !
Прочетете внимателно.... ИХТИМАН! 90% вероятност това са цигани ;) При тях е нормално ;)
ТОЗИ ДА ГО НАКАЖАТ СЪС ПОСЕЩЕНИЕ НА ТОПЛО ПРИ ГЕЙ ДРУЖИНКАТА В СОФИИСКИЯ ПАНДИЗ/ЗА ДЪЛГО