Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари
Кое е по-важно - справедливостта или парите? С тези думи помилваният футболен фен Майкъл Шийлдс се обърна към бармана Мартин Георгиев, за чийто опит за убийство беше осъден от български съд.
Обратно в новинатаКоментари - Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари | Днес.dir.bg
Коментари
Преди години разправях аз, че този наш съд с тази присъда си направи гаргара с темида!
Абе ей, лицемери. Много се дразня на такива случаи... Абе как може да кажете, че нашият съд винаги е прав ? А другите все са криви ? Английският е против България, Либийският - също, а вече даже и Македонският. Значи помислете малко. И отделно, както някои по-горе е писал много мъдро - оня с джипа си уби млад мъж и вкара в кома момиче и още не искат да го бутат в панделата. На такъв съд ли да се доверим ? Айде бъдете малко по-реалисти. Гоце като помилва ония 6-те наглеци от Либия още на летището, въпреки споразумението, всички се кефеха... после им даваха ли даваха блага на гърба на народа и тия пак искаха извинение от България. Т.нар. Българка в Македония е нарушила конституцията на Македония. Вземете четете и от двата източника. Не разбрахте ли, че българското племе е най-ачлното и лицемерното ? Нямате си представа какво лошо впечатление правите понякога с дебелоглавието си!
Забрана за влизане в България на Шийлдс! Забрана за влизане в България на английски фенове! Никакво извинение!!! Англия да се извини за подстрекателството за кланетата през Априлското въстание и за разкъсването на България на Берлинския конгрес!!! Англия има много поводи да се извинява на целия свят!!!
До emigrant: Nie sme podleci i mizernici bez chest i dostoinstvo. В това Ние можеш да визираш единствено себе си. А ние Българите понеже имаме достойнство, реагираме на наглостта. А ти с изказването си доказваш, че не желаеш да се наричаш Българин, следователно имаш право само да МЪЛЧИШ!
ТОЗИ ПИЯН, ЕКЗАЛТИРАН ТИП, КАК РАЗБРА, ЧЕ МУ ИСКАТ ПАРИ? А, МОЖЕ БИ СА МУ ПОИСКАЛИ ДА СИ ПЛАТИ ПИЕНЕТО?
Именно! При думата Дойран всеки англичанин леко подрипва и физиономията му се изтяга, и почва да мига ситно, леко отстъпвайки нанякъде ... Много обичам! аз го споменавам тук-таме, невинно и не точно в темата, но като ме ядоса някой с глупостите си, все намирам някак да спомена Историята на Балканите, нали знаете, тва-онва, Македония, Берлин, не знам какво си, и Дойран, нали си спомняте, една такава битка ... недалеч от нашите днешни граници, които са много нереални ... и те след това ме намразват, но заради онова подрипване хич не ми пука!!! Кеф!
Този М. Ш. е типичен рецидивист. Такива кото него каквото и да направят, винаги се правят на невинни.Скоро пак ще чуем за него. Но нашият президент защо го пусна?
Тоя мухлю дето са го осакатили, защо не му се занимава. Ще си ближе раните и няма да се защити. Да вземе твърда позиция. И сега това рецидивистко лайно ще излезе светец.
Преди 4 години Шийлдс имаше вид на типичния англичанин - престъпник олигофрен с бебешка физиономия, сега като е отслабнал ми прилича на наркоман. Явно, че затвора все пак му се е отразил, 4 години пак са нещо на фона на разни като убиецът на Елеонора примерно.
Абе, тоя английски изрод нали беше спал през това време. Такива свини са тия английски боклуци
Фак офффф......... Шийлдс, YOU DESERVE TO STAY BEHIND THE BARS YOU F...N' L-POOL CUNT.
БЕЗ ДА ВЗИМАМ СТРАНА КОЙ ТОЧНО Е ВИНОВЕН, ДАЛИ ШИЛД ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ, ПЛЮЕТЕ ВСИЧКИ ПО ЕДНА НАЦИЯ, КОЯТО КУПИ СЕЛСКИ КЪЩИ И АПАРТАМЕНТИ ПО ДЕЛИОРМАНА И ВКАРА ВАЛУТА В БГ. НЕ ЗНАМ КАКВО БИ СТАНАЛО, АКО ВСИЧКИ ТЕЗИ ПРЕСТАНАТ ДА ГО ПРАВЯТ, ЩЕ ТРЯБВА, ДА ПОЛЗВАМЕ ЗА ХРАНА ИДЕИИТЕ НА ТРОЙНАТА МАФИЯ ИЛИ ИДЕИТЕ НА КОСТОВ НАПРИМЕР
хахаха, Аврора, не бъркай Дойран с Галиполи, хахаха. Освен това, което и от двете имена да кажеш на някой англичанин, едва ли ще реагира въобще. Тези неща са велики само в твоята глава. И какво ако в някоя битка преди 90 г. сме затруднили англичаните? Това автоматично превръща всички англичани в тъпанари или прави Шийлдс още по- виновен? Комплексарчетата започнаха да обобщават, да говарят за история, да генерализират какви били англичаните... Смех голям. Колкото до Шийлдс - никой в този форум не може да каже виновен ли е или не. Моето лично мнение е, че не е. Но може и да не съм прав. Хайде със здраве, пенете се колкото щете.