Коментари - Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари | dnes.dir.bg
назад

Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари

Кое е по-важно - справедливостта или парите? С тези думи помилваният футболен фен Майкъл Шийлдс се обърна към бармана Мартин Георгиев, за чийто опит за убийство беше осъден от български съд.

Обратно в новината

Коментари - Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

До: MM (15.09.2009 г. 11:49ч.) Аби ти луд ли си, там са насъбрани сума ти престъпници, има и олигарси чифути от Русия, завлекли държават с милиарди, а и извършили престъпления против личността. Екстрадиран досига няма. Хеле пък техен гражданин. Тази страна се движи от омразата си срещу славяните и най-паче Русия. Добре че са на остров, та като някой ден се създаде Евразийски съюз - Европа и Русия, да си останат там и да не минават Ламанша!

А някои знае ли как се чувства потърпевшият Мартин Георгиев, дали се е стабилизирал, доколко е работоспособен...? Жалко за младия му живот.....никакво извинение!

Искаме убиеца тук тогава, щом тоя мърльо е чист. Само като го видиш на снимката ти става ясно какъв е. Нищо чудно скоро да съди България за пари.

Да допълня: независимо какъв е съдът, всяка чужда държава е длъжна да се съобразява с решенията му,защото в Англия за убийство дават много по-малко , отколкото тук. Дали ние имаме вяра в няшия съд е едно, но англисйките поданици са длъжни да уважават нашия съд като суверенен. Имаше процес и там той беше посочен като виновникът. Каква е причината да бъде набеден?! Никаква, освен истината.

Правосъдната ни с-ма,няма никаква вина,че във България идва на почивка утайката на Европа.След като имат съмнения относно правосъдната ни с-ма,нека ходят другаде на почивка!

Не ни трябват английски боклуци в България, имаме си достатъчно свои.

Шийлдс е един дришльо.Да не стъпва повече на континента.

Da e jiv i zdrav Martin. A shto se kasae dali e vinoven ili ne ... mai e slojen kazusa. Az lichno ne znam koi e prav, sled kato razbrah, che e minal detektor na lajata. Chudo e da e tolkova dobar, che da izmami detektora, a inache greshki v prvosadieto stavat, poradi koeto sam kategorichno protiv smartnoto nakazanie. Chuh i dovodite na Martin - mnogo svideteli ima, koito potvarjdavat negovata versia ... zapleten kofti kazus

докога ще търпим тези английски тъпанари и как смеят да ни критикуват от ЕС за съдебната система. сега бойко трябва да предложи мониторинг на английската система

Както каза снощи един тип по Про БГ Ако в Лондон света се оприличи на една гара и всяка държава си има коловоз,то България там няма ДАЖЕ коловоз!

Няма ненаказано добро,както и непомилвано зло.Харесвам английския футбол,но съм отвратен от изключително ниската култура на агитката им.20 години не играха в Европа,поради забрана/ст.Хейзъл/,с пак същото-оргии,скандал извинение,забрана да посещава България!

Чел съм някъде, че нетрениран човек няма никакъв шанс да излъже полиграфа. А Шийлдс е преминал теста. Колкото до вярата в българското правораздаване, в България едва ли ще се намери и 1 на всеки 100 човека, който да вярва в нашата правосъдна система. Колко хора осъдиха държавата по международните съдилища? А колко хора не са имали възможност или познания да го направят? След като англичаните официално твърдят, че имат доказателства за това, че друг е извършил престъплението, нашите институции трябва да изискат ПО НАДЛЕЖНИЯ РЕД тези доказателства, да възобновят разследвания, процеси и т.н. и истинския извършител надлежно да бъде заключен в панделата (ако това е Шийлдс, да бъде Шийлдс). А ако случайно се окаже, че една сурия разследващи, магистрати и секви пустиняци са претупали работата, поради мързел или некадърност мисля, че Шийлдс (няма значение дали е англичанин, българин или никарагуанец) заслужава не само извинение, но и бая голямо обещетение.

Майки, липсваш ми, боже колко много съпуни изтърва при мен, чакам те!

Това ли им е демокрациата на англичаните?

тоя що не дойде още един път да си почива в Бг, да видим тогава каква звезда ще стане

Моля ви спрете да обръщате внимание на тоя англичанин! Аман от вашите репортажи и екскурзии до АНГЛИЯ!ВЕДНЪЖ ЗАЩИТЕТЕ БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРИНА!

Джак Стро е коварна англосаксонска хиена. Този същия жидомасон натискаше ЕС как може да не приема Турция, че това видите ли би нарушило създаването на единна и нерушима спойка между християнската и ислямската цивилизация... Изро гнусен- ами да си припомним как когато беше външен министър при Тони Блеър с коварство създадоха предпоставки да се почнат военни действия в Ирак- всичко заради нефта... Ами именно той като вътрешен министър освободи либиецът меграхи- най-вече заради нефтените контракти, които Бритиш Петролиум иска да сключи с Либия България и българите векове са яли горещата английска попара- да си припомним деянията на чифута Дизраели и фаталната му роля при разкъсването на България по Берлинския договор... Господ гледа и не забравя и като замахне... Всички душмани на България ще ги накара кръв да повръщат

няма ли кой да защити България!! Пак ли си мълчим??

Някой по-долу беше казъл, че в Англия не вярват на нашето правосъдие. Ами ние н България да не би да му вярваме!?!.. ))))) Ако случайно има някой некорумпиран магистрат, то в замяна на това е некадърен и некомпетентен. Не знам дали Шийлд е виновен или не (и двете възможности са допустими), но че българския съд е под всякаква критика е ясно но всички...

Същите неща пишеха и либийците, цлед амнистията на нашите сестри при слизането им от самолета-така, че по спокойно. Всяка държава сама решава за своите граждани- пък и момчето е живо и здраво- слава богу.10 години са много на фона на условните присъди давани на наши 'хора' при доказана смърт.

Не разбирам! Защо го бистрят този въпрос медийте? Защо се представя само едната гледна точка? От всякаде ми повтарят какво бил казал оня келеш..... Не разбирам защо, нашето външно министерство мълчи? Според мен трябва в прав текст да му се посочи, че той е виновен и осъден да излежава 10 годишна присъда. Докато не докаже обратното, прошка от България няма да получи. Това, че техния министар го е помилвал не значи че го е оневинил! Помилва идва от милост. Милост получават виновните!!! Не разбирам, защо нашето правосъдие мълчи? Гузно ли е? По - скоро крайно не комптентно! Англия ясно напада българският съд, с решението си да отмени негова присъда! Най-малкото, което трябва българския съд е да поиска обяснение: Защо се отменя тази присъда? Къде се доказателствата, че този човек е невинен? Кой ще понесе отговорността за случилото се с жертвата?

Защо ни занимават с този наглец. Непрекъснато ни го навират. Като му видя физиономията и се хващам за дистанционното. Родителите му да се срамуват, а не да го изкарват герой и жертва. Мартин, бъди здрав и не допускай да те провокират. За теб важи поговорката Направи добро, да съжаляваш цял живот

прекрасна ви е правосъдната система нямам думи, гордейте се с правосъдието си и с радост си го ползвайте и защитавайте,затова мутрите и наркоразпространител ви са на свобода и безброй познати на полицията от крими контингента безчинстват,тормозят родителите ви за дребни суми,гордейте се вместо да се срамувате от българското правосъдие,дори не трябна да им закривате чалга клуба дето си отдъхват хората та да ви правораздават още по добре

Тоа ако стъпи в България.... горко му.... хич да не се мярка тук до края на живота си

няма ли кой да защити България!! Пак ли си мълчим??

ЗА МЕН ШИЙЛДС Е НЕВИНЕН !!!

ДО ДОДО СЪГЛАСЕН СЪМ С ТЕБЕ .ДЕДЕКТОРА НА ЛЪЖАТА Е ЕДИН МНОГО СИГУРЕН ТЕСТ И ЕДИН ВИНОВЕН ЧОВЕК МНОГО ТРУДНО МОЖЕ ДА ГО МИНЕ

200 000 leva iskal barmana...nqkoi da go e popital dali sa my stignali za vazstanovqvaneto.6ot edno e da ti s4upqt glavata,drugo e da se pravi6 na geroi!

Гледах интервюто и някъде в мен все пак надделя мнението,че това момче лъже. Англичаните непрекъснато безчинстват по света и после ги изкарват света вода ненапита. Скоро даваха за 2 девойки, задържани някъде в източна азия за пренос на наркотици. Естествено били невинни и незаслужено хвърлени в затвор, ама като ги дадоха и двете нещо май дрогицата е в кръвта им. А тоя помияр лъже!

Така е доидоха слугите Дянков и си е и веднага всичко се нареди само че не за БЪЛГАРИЯ!!!

Единият е извършител, значи виновен - в затвора, а другия е лъжесвидетел, значие и той в затвора.

Малко долно мръсно недоносче.Той ще си намери майстора сигурен съм.Накрая всички си плащат.Няма безплатен обяд.

този лайнярко е 100 процента виновен - тези помияри от предградията на анлийските мегаполиси са по тъпи и по нагли и от наш'те мангали - за съжаление и БББ хората са готови да целуват,както винаги всеки задник по-назапад от сърбохърватската граница.А и медиите ни вместо да нададат вой за случилото се,ходят да ухажват този тъпанар - щото било новина-същите тъпанари като Шийлдс.

Защо за различните хора има различно правосъдие. Онзи наглец - пияния световен шампион уби човек - какво нищо, а англичанина бил направил опит за убииство и хоп - 10 години. Ужасяващо е това правосъдие!!!!!!!!!!

Angli4anite sa nai-podlite hora.Ve4e 6 god. mi go dokazvat vseki den.

Всички знаят какво представлявя българската правосъдна система. Не един или два са случаите на осъдени невини хора. В случая също много неща са под въпрос. Но защо трябваше да излагат България?

FOROMISTI-BODALISTI- NEVININ,NEVININ..... E NEVININ.....SRAM i POZAAAAArRRR i pozor sa rodniti ni sadebni magistrati-as razguvariah i pruveduh razguvori na NIVO sas kumpitentni i irudirani hora-as mi sa struva 4i tuka sa krie guliama riba zat toz slu4ai---mi...da i pustradalutu barman4i SHI KAZVA KVOTO MO SA RI4E I KATO SA MO DALI MANGIZI.mi toi v BG za pari si davat DOPITATA za pari .DUPITU SI DAVASH....nevinin si otkara 4 lazarnika f ZANDANA---TRIABVA DA MU SA ISPLATI SIGA IDNO barem 670 000 ev i da mo sa izvini BALDARSKOTU PAVITILSTVO i dano da ni fkarat f ANGLIA KADE SHTO VIDIAT BALGARIN TAM FAF VLAJNITE IM PRIZONI-zandani..... E DRASLIUFCI PO FOROMITI---SHILTS E NEVININ

Ако е невинен се обявява реабилитация. Когато има помилване не се оспорва виновността. Като е толкова самоуверен да си издейства реабилитация първо и после да се натяга.

Истината в България е много изврътлива. Трудно е да се стигне до нея. Може и да лъже англичанина, но съм по-склонна да вярвам на него, отколкото на българското правосъдие, за съжаление. Нима вие вярвате в българския съд? А тук ви е обхванал байганьовски патриотизъм - ние може и да не си вярваме, но не позволяваме на другите да се съмняват в нас. Ние сме с кирливи ризи, но са си наши. Другите са маскари - особено англичаните. Комплексирани и много компетентни на немалка част от нас, българите.

Детекторът на лъжата рядко се приема като доказателство в съда и ако се приеме то е само като косвена улика, не като оневиняващо доказателство. Дете на лъжата работи като се замери базовия пулс на свидетеля, сверява се с промените в пулса, когато свидетелят лъже (пулса се зачестява) и след това се провежда разпита. На практика обаче хора със сърдечни проблеми, наднормено тегло или просто лесно притеснителни ще са лъжци и обратно, хора хладнокръвни или свикнали да лъжат, с по ниски амплитуди на пулса винаги ще казват истината. Останалото е в CSI и Робокоп. Замислете се че никъде не е практика употребата на детектор на лъжата. А иначе high е прав. Проблемът е че има българи които го защитават. Никой никога няма да има доверие в българския съд, ако един от редките случаи в които той си свърши добре работата, решението в последствие се влачи в калта. Следващата разбита глава ще е английска, но никой не им е виновен, че си пуснаха убиеца на свобода.

Айде бе, пуснете едно интервю с този англичанин дето Шийлдс се опитва да натопи. Да видим той какво ще каже по негов адрес.

Този гнусен плъх едва не уби нашего момче ей така - за нищо , да изгние в затвора и да го настигне възмездие - ето това заслужава.Дано Мартин се възстанови напълно и забрави преживения ужас, а тая противна гад да си получи заслуженото.

след като има нови доказателства, това дава основание за нов процес. да дойде тук, да го съдят пак, тоя път да му лепнат 15 години и да ги лежи в България! Тия са такива боклуци, че... Това, че не помни какво е правил, не значи, че е невинен!

АКО НЕ СЕ ВЗЕМАТ МЕРКИ, ТОЯ ЩЕ ОСЪДИ БЪЛГАРИЯ ЗА 4- ТЕ ГОДИНИ ЗАТВОР.

Престанете да ни занимавате с това английско лайно!Ако искат да му издигнат и паметник във Ливърпул,но ние тука не желаем да виждаме противната му мутра и да ни занимавате с наглите му лъжливи изявления.Толкова са противни тези англичани,добре че започнаха да се измитат от България!!!

Англичаните винги са били срещу България. И в поведението им няма нищо ново. Напълно подкрепям Мартин Георгиев и мисля, че трябва да се гордеем с него. По време на инцидента той се опита да предотварти хулиганските прояви на англичаните и в резултат получи тежка травма в главата. Наистина съжалявам за него. Мартин постъпи като истински Европеец, докато англичаните се държаха като хуни. Трябва да покажем, че България не е разграден двор и да отвърнем на удара с удар - трябва нашето правосъдие и държава да дадат урок на английските хулигани.

remember Doiran!

Нагъл, лъжлив, английски мухльо.

и какво.. ? единият умишлено излъгал английският министър за да спечели в крайна сметка пари от книгата а другият вярва и хвали правосъдието което му даде 200 бона.. малко тъпо звучи

На случая трябва да се обърне внимание, защото не ние разлайваме кучетата. Официално становище по случая след разглеждане на така наречениете нови доказателства. Ако Шийлдс е виновен медийна атака за наглостта му, ако е невинен в което вече се съмнявам публично извинение и споразумение за обезщетение пак медийно. Аналогично и за правосъдието - ако е виновен медийна атака срещу Стро, ако е невинен меийна атака за некомпетентните съдии. Под медийна атака има впредвид публичност в съответния характер.