Коментари - Лондон помилва Майкъл Шийлдс | dnes.dir.bg
назад

Лондон помилва Майкъл Шийлдс

Британският министър на правосъдието Джак Стро помилва фена на "Ливърпул" Майкъл Шийлдс, осъден за опит за убийство на българин.

Обратно в новината

Коментари - Лондон помилва Майкъл Шийлдс | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ще те подсетя друго,за това че в единия случай става въпрос за ПТП(пътно-транспортн произшествие),за убийство по непредпазливост,мака и карайки пиян,а в другия за умишлен, удар в главата с камък,способен да доведе со смърт,която по случайност не е последвала.Сега вече надявам се ти стана ясно.

Добре де, ами ако наистина НЕ е бил той??? Нали в Англия един се беше изказвал, че той удрял момчето, а Шийлдс е невинен? Друг е въпросът, че като английско животно и особено фен на на най-мизерния работническо-канален отбор на света FC Scouser трябва да бъде заклан на място като агне с цялата си рода!

Този младеж си е платил за белята 200 000 лева обезщетение,ако парите не бяха дадени,сигурно този хулиган щеше да изгние 15 години в панелата.Имаш ли пари можеш да се измъкнеш даже и да си извършил убийство(справка американеца О. Джей Симсън).

За пореден път Англия (визирам специално тази страна, понеже Шотландия и Ирландия са от друго просо) се изсмя в лицето на българина и се изплю на законите и решенията взети от българския ни съд. Господин президента ни Георги Първанов не трябва само да отдава почитта си на миролюбивите български евреи, а да се изправи гордо и да скастри държавниците на Англия и Македония. Той държавен глава ли е или лукова?! Много ни се насъбра последния месец..!

англичаните са по-умни от българите щото правят подводници, танкове и Ролс Ройс, така че млъкнете!

Разбира се наглите британци по господарски смятат за необходимо единствено само да информират за решението си българския съд, не и да предоставят доказателства.

Правилно са го помилвали! За какъв опит за убийство става дума? Пияното копеле не е искало да убива. Хулиган е! И тежка телесна повреда има! Но не е опит за убийство!

НЯМА НОВИ ДОКАЗАТЕЛСТВО! ИМА ДОКАЗАТЕЛСТВО, ЧЕ АНГЛИЧАНИТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ЖИВЕЯТ В УСЛОВИЯТА НА КОЛОНИАЛНА ЕКСТЕРИТОРИАЛНОСТ Т.Е. МОГАТ ДА БЕЗЧИНСТВАТ И ДА УБИВАТ В БЪЛГАРИЯ И СА НЕНАКАЗУЕМИ! ТАКА Е С ВСИЧКИ СТАРИ СТРАНИ В ЕС ПО ОТНОШЕНИЕ НА НАШАТА СТРАНА. ТАКА ДЕЙСВА И ПРОЧУТИЯ ОЛАФ НА КОГОТО БОЙКО ТОЛКОВА СЕ КЛАНЯ. И ОЛАФ ЧАКА ДА ПОЛУЧИ НЕЩО ИЛИ ДА НИ ОБЯВИ ЗА РАЗБОЙНИЦИ САМО ЗАЩОТО СЪЩЕСТВУВАМЕ И СИ ПОЗМОЛЯВАМЕ ДА НЕ СМЕ УМРЕЛИ В РЕЗУЛТАТ ОТ ПОМОЩИТЕ НА СБ, ФАР ОЛАФ И ТУТИ КВАНТИ ЕВРО САДИСТИ!

тоя Шилдс е абсолютен глист!!!!!! И министърът му Стро е същият!!!!!!!!!

Angli4anin-zvu4i gordo. jenite in KURVI a menovete in PEDELI.Tova kopele kolko li pati e bilo 6tastlivo v BG zatvora??????? MALKO MU E BILO

Nai-golemite bokluci na Evropa ste, na nivo s Albancite! Gadni keleshi. Zatova padne li vi Angiisko mekere na moreto, labut labut!!!

В никакъв случай не одобрявам свобождаването на Шийлдс. Но всичко това е договорено на политическо и междудържавно ниво. Още като пратиха Шийлдс да излежава присъдата си в Англия, Първанов им намекна, че българската страна не би възразила срещу помилването му. Така че заедно с англичаните не забравяйте да оплюете и президента. Той то заслужава, и не само за това.

Хулиганската проява на това момче получи публична известност, за да може да се покаже на света колко добре функционира нашата съдебна система. И както видяхме се стигна до максималната присъда. При преговорите за екстрадиране обаче, можеше да бъде договорено освобаждаване след излежаване поне на половината присъда в английски затвор, все пак трябва да има морал, нали Ваше Величество?

какви са тези 15 години в затвор в БГ. СМЯХ че то тука такава присъда няма,я виж Митко ОЧИЧКИТЕ, СТАВИНСКИ...смешници да си управим разбоиниците вътре в страната, пак после да се правим на...

Британците са и винаги са били долни колонизатори и пълни боклуци. Ако дивакът Шийлдс беше извършил това зверство в Америка,щеше да гние в някой противен затвор до края на гнусния си живот,а Джак Стро щеше да си мълчи като пукел,защото американците са показали среден пръст на колонизаторите много отдавна!