Дете се обеси, имитирайки телевизионно шоу
13-годишно момче от Козлодуй се е обесило при игра, която наподобява екстремно шоу, излъчвано в момента по една от националните телевизии.
Обратно в новинатаКоментари - Дете се обеси, имитирайки телевизионно шоу | Днес.dir.bg
Коментари
Господи! Чуйте се - уж хора на възраст, уж интелигентни и начетени, уж образовани и грамотни! Как успяхте да превърнете една трагедия, ужас, който не пожелавам на никого, в поредния политически проблем!!! Не мога да го разбера това! Дете е МЪРТВО, а вие коментирате социализма и си позволявате да критикувате родителите на горкото човече! Не ви е срам - не ви прилича на годините! Къде ЗА БОГА в тази тема видяхте причина да се обърнете към управляващите, вместо да се огледате и да видите. че не само телевизиите ни заливат с пумия, недоверието на възрастните хора в нас! Масовото мнение е, че младите хора са наркомани и пияници... Сега отидете, прегърнете си децата и се радвайте, че са живи! А вие от Нова телевизия - моля ви, започнете да влагате елементарна мисъл в това, което правите и преместете това шоу в друго време... Ако трябва ще ви пусна някой и друг SMS по този повод - можем да го кръстим кампания Спасете децата на България от тъпи продуценти - платете им, за да НЕ работят
ДА СЕ СПРЕ ТОВА БЕЗОБРАЗНО ПРЕДАВАНЕ.НА ФОНА НА ЦЯЛАТА БЪРКОТИЯ В ДЪРЖАВАТА НИ И ПРИ НАШАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ И МИЗЕРИЯ ДЕЦАТА НИ СА В ПЪЛЕН СТРЕС И БЕЗ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ.КОЙТО ИСКА ДА ГЛЕДА ПОДОБНИ ЩУРОТИЙ ДА СЕ НАПРАВИ ПЛАТЕН ДОСТЪП НА ПРЕДАВАНЕТО. АПЕЛИРАМ, КАТО СЪМ УБЕДЕНА,ЧЕ ЩЕ МЕ ПОДКРЕПЯТ ВСИЧКИ МАЙКИ ДА СЕ ЗАБРАНИ ИЗЛЪЧВАНОТО ПО НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ ПРЕДАВАНЕ СТРАХ. АКО НЕ СЕ ВЗЕМАТ НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ ЗА СПИРАНЕТО МУ ЩЕ ОТНЕСА ВЪПРОСА ДО ПО-ВИСШИ ИНСТАНЦИЙ ВКЛЮЧИТЕЛНО И ДО ЕВРОПЕЙСКИ ТАКИВА.
Добре, че не дават по тв Човекът амфибия, че ще се издавят децата. То детето откъде да знае, че да се обесиш е смъртоносно. Ама то и няма кой да му каже. Родители, какви са ви функциите на вас и защо телевизиите трябва да възпитават децата ви ? Отглеждате тъпанарчета, пък после телевизията ви виновна !
Едно дете може да види всичко, и по телевизията, и в живота. Ако до него има родители, които да говорят с него за видяното и да му омогнат да си го обясни и да го възприеме правилно, няма да има проблеми. Не е целта да отглеждаме децата си в парникови условия, а да им предадем мисленето си и ценностната си система, ако ги имаме, разбира се. За съжаление децата си гледат телевизприте и шарят в нета до безкрай, за да осигурят на родителите си удобството да си гледат своите занимания необезпокоявани. Така започват да се възхищават на този, от когото трябва да се отвращават и правят какви ли не неща, вкл групов секс, докато още са невръстни. Гнило и гадно!
Не съм съгласна с това да се спира предаването или нещо подобно.Защо трябва да се обвинява Нова телевизия или която и да е друга медия,след като в Съединените Американски Щати това предаване също се излъчва във часове,досъпни за малки деца.Но след като няма родител,който вижда че детето му подръжава на подобен тип реалити,та дори и кеча да е,ще му забрани да го гледа или ще му обясни.Хвърляме вината върху хора,които не са виновни реално погледнато.Да не мислите че горкото дете за 1ви път си е играло?!Ами не е.Именно за това си има родител,който трябва да го гледа.Не съм съгласна с вашите реплики от сорта на ТЪПИ РЕАЛИТИТА и т.н.,защото като се прибереш у вас,уморен от работа и си пуснеш телевизора не е ли по добре нещо да те разтовари,а не да те натоварва допълнително.Щом това нещо го има и в чужбина,значи не е от скапаната държава ами по ваще логики очевидно от СКАПАНИЯ СВЯТ..! Аз не мога да повярвам,че в този случей пак стигаме до изжода,че ни крадът,че сме бедни и т.н.А всъщност темата е съвсем друга...И решението съвсем не е в политикатта,но както и да...Благодаря за вниманието..!
До mimi_ar - ти имаш ли дете? Много ми се иска да го видя всичкото това, дето го избълва, как на практика може да стане? Да те видя как ще се лепнеш за него и то ще те слуша коленопреклонно какво да прави. Не само че нямаш дете, но се изказваш и некомпетентно, при това и безсърдечно, което е още по-голям проблем в наши дни, немислиш ли?
Какво общо имат родителите не бадете глупави? Те родителите може ли да следят детето на 13 години 24 часа. Предаването трябва да се спре моментално и да се санкционра нова тв. Родителите трябва да съдят Нова Тв. То бива безобразия по тия телевизий но нашта българска свобада е повече свободия