Коментари - Топсъдебен експерт намерен обесен на катерушка | dnes.dir.bg
назад

Топсъдебен експерт намерен обесен на катерушка

Експертът по съдебна медицина проф. Стойчо Раданов е намерен обесен тази сутрин на детска катерушка в столичния квартал „Иван Вазов”, съобщи Дарик.

Обратно в новината

Коментари - Топсъдебен експерт намерен обесен на катерушка | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

вече самоубийство ли му викат?...

Това е тежка загуба за България! Убит е един достоен и отговорен човек, който съвестно си изпълняваше нелеката работа в интерес на обществото. За съжаление обаче се оказахме ПРОГНИЛО ОБЩЕСТВО, щом не можем да опазим живота на честни и всеотдайни в работата си хора като професора. Жалко.....

Защо искате силна полиция и разследване, като тука има толкова много хора , които зная какво се е случило? С толкова можещи и знаещи сме на дъното и продължаваме да копаем.

Самоубили са го!

Manu chao Politik kills. http://www.y

Мафията действа.Това е наказание и същевременно предупреждение.Преду има осъдени по негови заключения.Гражданск общество не е защитено.След тоя случей дълго няма да имз вече осъдени.Симбиозата е страшно нещо.''''''Осн мисъл е да не се пречи при прочистването на обществото.'''' има компилация на последните събития в държавата.Компилация извела смъртта като решение.Това е!Тежко и горко ни.

Писна ми в тази държава да се самоубиват хора, които са се доказали като професионалисти, които са с подсигурено бъдеще, които имат здрави семейства, и най-вече които НЯМА ЗА КАКВО ДА СЕ САМОУБИВАТ!!! Защо не се е самоубил у дома по някакъв друг, по-лесен начин - та този човек е имал достъп до безброй медикаменти!!! Пие няколко хапчета, заспива и просто не се събужда!!! Защо с болка, мъки и позор?!? Защо ще плаши невинни деца и майки?!? Много просто - НЕ СЕ Е САМОУБИЛ, някой му е помогнал... Жалкото е, че този случай ще бъде закрит с печат САМОУБИЙСТВО... ДАНО ЧОВЕКЪТ ПОЧИВА В МИР!!!

Dori i da e iskal da se samoubile kakto kazva izmislenata milistsiq nikoga ne bi izbral detska kateru6ka tva e tolkova malumno ubiistvo kokoto e malumna i taq tapa strana

Нормално, то и в случая със сестри Белнейски става въпрос за масово самоубийство.. А що не вземем да самоубием и всички политици..

Ами да. Обесен докато си играл на катерушката.

Неговата експертиза за сестрите Белмейски беше пълна гавра с паметта им . Неморално, неадекватно, просташко и обидно за всички интелигентни хора - катастрофа било и после било инсценирано изнасилване (изумена бях от последното - за да убеди невярващите като мен с идиотската си версия, ли?). Не знам какъв е бил, но след този случай той за мен беше представител на върло корумпиран съдебен медик. И понеже от вчера се заговори, че разследването по случая Белмейскище продължи, тези които са му платили за просташката му експертиза са го убили. Не го жалете, с есхумацията на децата той се изгаври с тях не по-малко от убийците им. А сигурно и други такива експертизи е направил, за да отидат убийците точно при него . Толкова е грешен, че аз няма да му прощавам - да търси прошка в отвъдното, ако там дават.

постъпил е такаако се чувства гузен,че заради него съдът даде общо 85г затвор на полицаите,които са убили чората.

Самоубийство на детска катерушка - абе тия са смешни - тези специалисти могат и някой застрелян със 100 куршума в главата, заклан и изгорен хвърлен в река пак да го изкарат самоубиец.

chovek kakto jivee,taka i umira !

SAMOOBIXA GO......

ВСИЧКИ НЕУДОБНИ НА ВЛАСТТА И ПОЛИЦИЯТА СТРАННО ЗАЩО СЕ САМОУБИВАТ...

Направете Букмейкър за залагания-Кой ще убият днес!Повече пари ще падат от футбола!Може пък и Мафията да намалее по-бързо....

Дааа ...ченгетата го самоубиха.

При проф. Раданов е повече от ясно - Белнейски, Чората... Мутрите, които са си поръчали убийствата, са решили, че Раданов им пречи и са го премахнали! Неслучайно още не се знае кой уби Белнейски! И да ми разправят, че Раданов се е самоубил, ще го сметна за поредната платена медийна лъжа!... Демокрация! Мутрокрация!

Вместо да хленчим не мислиш ли, че е време да вземем и ние - нацията, решение и да го въведем в изпълнение? Малодушието трябва да има някакви граници.

Не топсъдебен експерт, а съдебен топексперт! Аман от неграмотници!

Ако е решил да проговори, а той знае много, нормално е да бъде убит. Бил е изпълнител на политически поръчки за прикриване на престъпления, като две от тях станаха много шумни.

ne znam kak ni prieha v eu nie sme palni majmuni i izrodi tuk ne se jivee ve4e najstina

Човекът е знаел истината за убийството на сестри Белнейски. Най-вероятно става въпрос за високопоставени лица, чиито имена се пазят в тайна. Нищо чудно цялата тази работа да има връзка и със самоубийството на Ахмед Емин от кабинета на Доган....Тук работата е много по-дебела, отколкото изглежда, като мафията се разплаща...Фактът че повече от 2 години не се изнася пред обществото истината, какво означава това?! От цялата тази работа май единствен съдник на тези деяния ще остане Господ, така че да му мислят извършителите!!!!Ням нищо ненаказано, макар и късно! Всеки си намира заслуженото!

Може наистина да е самоубийство. От мои познати съм чувал, че преди години сина му също се бил обесил, само че на едно високо дърво. Може да е имал голям пост, на времето да е бил в много тесни връзки със службите, но в семейството явно има проблеми. Лека им пръст, бащата си отишъл като сина. Тъжно.

Абе вие за малоумни ли ни имате, а? Ще се обеси точно на катерушките?!?! Как ли пък не! Очаквам т.н. политици незабавно да се стегнат!! То това вече прелива чашата на търпението! Или ще въвеждат вече ред в тази държава или ние хората ще си го въведем накрая! Искам отговорните за това самоубийството на катерушката да бъдат издирени и наказани!!!

Е, ясно е, че е убийство.

Слушах по новините информация че се бил обесил сам. Едва ли се е обесил сам, както и шефа на кабинета на Доган едва ли се е засрелял сам със собственото си оръжие. Това са инсинуасии , а положението в държавата вече е крайно нетърпимо.

същото самоубийство днес има и с шефа на канинета на доган, който призна че Атака се финансира от ДПС !!!!

Не се хабете!... Всичко върви по план. Може да е лош - но все пак е план. Накрая всички ще бъдат изненадани - но най-вече онези, които най-малко подозират. Когато чевек се самозабрави, съдбата се намества...

Много си убедена. Да не си присъствала на убийството ! Или клакьорстваш ?

ако няма предсмъртно писмо не е късно да се появи. Тия дето самоубиват са големи професионалисти ми се струва.

ДАНС да се самосезира и да открие убийците, защото и на децата е ясно, че професорът е убит! Намерете убийците и ги изпратете до стената... и тъй като няма смъртно наказание... кажете кои са.... неформални групи могат да раздадат правосъдие в мрака, защото правосъдие в нашата държава няма!!! Има корумпирани прокурори и съдии, мястото на които е в Белене и Скравена!

Построявайте нови катерушки ! Ще ни трябват.

Според мен е самоубийство. Би било доста трудно да го убият по този начин, той ще вика , ще се дърпа, може да мине някой и да види.

Заради сестрите Белнейски ли се е обесил..

СЪГЛАСЕН СЪМ С РОБИН ХУД И ВЯРА.

Проф. Раданов е бил съдебен експерт по делото за смъртта на Чората, близък до ДПС, и на сестри Белнейски, за чиито убиец се носят слухове, че също има топли отношения с ДПС. Днес се самоуби и шефа на кабинета на Доган. Много съвпадения - пипалата на ДПС. Какво ли ще последва още ?!

4estno kazano, ve4e me e strah da jiveia!

Я, кажете колко е висока една детска катерушка? Достатъчно висока ли е, за да се провесиш подобаващо ефективно за да се самоубиеш? И какво, един възрастен муж на 76, рано зарана, ще се покачи на катерушката дето е 170 сантиметра и ще скочи с примката на врата и какво ще се случи? Ми ще си набие таак лошо табаните, че ще му се видят звездички.

ЯВНО ЩЕ ГЛЕДАМЕ МНОГО САМОУБИЙСТВА. БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ ПРИЯТЕЛИ!

Chovekat ne izglejda takav idiot, ta da se obesi na katerushka. Pravete si izvodite ;)

Аз мисля, че е убит. От това, което казаха по тв ми стана ясно, че има хора дълбоко засегнати от неговите заключения и те са осъдени.... Ако съм на тяхно място и съм невинен бих постъпил точно така...

Две самоубийства в един ден И двете се обявяват за самоубийства Без разследване без предположениялБи трябвало да се пише за смърт при някакави обстоятелства и след разследване да се пищше дали е самоубийство или убийство ,не мислите ли? А Проф Раданов-човек на такъв пост би трябвало да е изключително психически устойчив Българийо,Българийо, отиваш?Няма държава,няма закони,няма правосъдие само мутри мафия и политическа порнография деца бягайте от тази страна Няма оправия Докато се убиват помежду си добре но често го отнася някой нормален малък честен човечец че да покажем пред ЕС че има правосъдие

Na katerushkata ... Tova e bezumie niakakvo, ne e istina prosto kolko e naglo.

do vqra!tolkova si tupa,4e nqma nakude!e takiva ovci kato teb,trqbva da ne si otvarqt ustata vuob6te.prostakesa!!

До Ех значи Та значи да ти обясня какъв е механизма на обесването. Не ти трябва опора по висока от самия теб и не ти трябва да скачаш от никъде. В момента в който тежеста на тялото стегне примката се прекъсва притока на кръв към мозъка, в слбедствие на което се получава мозъчна смърт, като зе секунди се унасяш и изпадаш в безсъзнание. Не е болезнено. Става много бързо. Ходил съм, за жалост, във връзка с работата си на такива места, и съм виждал хора обесени и на стълби на 1,50 метра като краката им опират в земята и са свити. Та това е. Много тъжна гледка!!!

Но както и да е това не е важно как става , важно е , че е се е случило. Жалко за Светилото на патоанатомията. Абсурдно е да се смята, че е самоубийство!!!

DOKATO KOMUNISTITE SA NA VLAST SAMO ZA UBISTVA,GRABEGUI,OTV NA KOKALI S CHUKOVE ,POGARI MOGAT DA SE OCHAKVAT .VSICHKO TOVA SA TEHNI PATENTI I STIL NA RABOTA .KRAINATA CEL E UNICHTOGAVANE NA NACIATA NA BALGARIA .PORACHITELITE SA V RUSIA A IZPALNITELITE V BG SERGEI ,GOCE I DRUGI CHERVENOKOGI PREDATELI