Коментари - ГЕРБ и ДСБ бойкотират заедно кабинета | dnes.dir.bg
назад

ГЕРБ и ДСБ бойкотират заедно кабинета

ГЕРБ и ДСБ обявяват национален бойкот на правителството.

Обратно в новината

Коментари - ГЕРБ и ДСБ бойкотират заедно кабинета | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Атака - хора на действието...факт!!!

Май не разбирате че се изправяте срещу цял свят, Ана von Austria.

Скъпа Ана, каква марка е пералнята, която оперираш? Само евра ли може да пере или и друга валута?

dobre beeee, tochno s kostov li se koalirahme

Приятно ми е, аз по професия съм Българин и работя по оцеляването си. Толкова много ви се възхищавам, че сте родена такава съзнателна и сте рожба на БСП. Целувам ви ръка на английски език.

До Ана: Вероятно си завършила и Първа Английска Гимназия. Обикновено сте я завършили. :) Що се отнася до годишният одит, то той е ежегодна мярка за проверка на лоялността на управителя във фирми в които собственик и управляващ са различни лица. Не е изпит. :) Твоята фирма ми се струва обаче твърде малка за подобна схема на управление. Интересен е въпросът как стана top manager. Аз съм работил в SIEMENS - NIXDORF Wien, вярно като обикновен инженер, но все пак имам някакъв поглед върху нещата в Австрия. Съжалявам, но за мен написаното от теб по-скоро доказва връзката ти с олигархията на БКП/БСП отколкото реабилитира БСП. Е, възможно е да си просто кадърен човек. Но аз не вярвам в чудеса. Поздрави

Дорогая Ана,щом знаеш толкова езици сигурно не си забравила и руския.А понеже сме и почти връстници, бих те запитал дали няма да си спомниш и разкажеш нещо и за Огнян Дойнов. Може би имаш и преки впечатления,кой знае. И аз работих 18 години зад граница,но никога не съм и няма да гласувам за БСП, защото това е пария на корумпирани кариеристи криещи се зад фасадата на БКП и манипулиращи точно такива като теб червени бабички.Само дето нашите връстници първо намаляват доста бързо благодарение социалната политика на любимата ти партия и второ почват и да се осъзнават колко дълго са били лъгани. Ако не ми вярваш,върни се тук и съм сигурен че след 6 месеца няма и да помислиш да гласуваш за тези двулични некадърници.

в нашата бастардизирана държава езиците са показател за интелект!! Ма ти си хипер интелигентна и преуспяла дърта крава.

Уважаеми пишещи.Скъсахте се да плюете Ана, че е споделила нейното виждане по въпроса и съвсем забравите великия момент, по важен и от Съединението на България-Съюза между Ваньо и Бойко.Както е казал народа -пари при пари отиват.

Благодаря за вниманието.

Къде е Ана?

ДО АННА, като си комунистка защо не о. Сигурно там ще ти дадът още поголяма заплатаотидеш да работиш в беларус

Жалка работа - до вчера борисов плюеше костов и го наричаше с какви ли не имена, сега мавъра му целува задника, само и само да влезне в парламента. герб още не е в парламента, но го бойкотира ???, а костов с всичките си трима членове си прави тънки сметчици да направи точки покрай имиджа на борисов - какви са жалки родни картинки ! Нито една от горните партии няма достатъчно образовани и опитни кадри, с които да управляват държавата, нито имат желание и възможност да се справят с корупцията на партийно ниво - питам се аз - когато не искам да ме управляват комунисти, каква ми е алтернативата : атака - лумпени, герб - бивши ( а вероятно и настоящи ) червени, сдс - бивши ченгета и комсомолци, дсб - бивши нагли крадци и настоящи лъжци, ндсв - абсолютно начинаещи или бзнс -тотално неориентирани ! Айде да се замислиме, защо не се дава ама никаква алтернатива на избирателите - еми защото комунистите на са спирали да ни управляват - косвено чрез костов, ндсв и догодина бойко и явно в днешни дни! Те си създадоха сдс - после го унищожиха чрез другаря костов и дсб, сега отново на вълната на протеста застават двете бивши червени протежета - костов и борисов, които предвидливо ще заемат идеята и мястото на някой друг, който би могъл да застраши управлението на партията ! Еми така е - с такава смешна опозиция сме осъдени да опъваме уши дълги години с комунисти начело ! Защото сме шамандури и вярваме наивно на разни пожарникари и цигани - а пропускаме образованите грамотни хора, които стават все по-малко в политиката и без които е невъзможно да се спре това комунистическо управление на страната ни !

Съвсем ясно проличава инспирирана отвън /Евр.нар.партия и известно посолство у нас/ кампания за предизвикване на предсрочни парламентарни избори и да се предотврати по този начин ратифицирането на стратегическия договор за изграждането на 'Южен поток.Същевременно явно се няма пълно доверие в пожарникаря като бивше ченге и му е наредено да вземе под крилото си доказания русофоб Костов. Наверно сте забелязали онзи ден в парламента колко усилия употреби да изкара въпросния тръбопровод опасен за сигурността на страната. Ние като малка страна,а също Грузия и Украина сме интересни на новия голям брат единствено като територия за енергиини комуникации/в случая мъртвородения американски проект Набуко/ и за разполагането на воиски за охраната им.

Хора гласувайте на избори че виждате какво става като много хора не гласуват, социалистите идват на власт и държавата започва да се руши.

Даааа добър признак!!!!!! Всички, които искат България да си възвърне поне малко доверието на ЕС трябва да се обединят и да работят за ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪРЗОТО ПАДАНЕ ОТ ВЛАСТ НА ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ !!!! Не се поддавайте на провокации, и на приказки от сорта Бойко е такъв, Костов е онакъв, ПО-ВАЖНА Е ИДЕЯТА а не хората. Тройната коалиция ще се бори с нокти и зъби за да си искара мандата и да може да позамете следите на далаверите, щото от ЕС искат вече отрязани глави и то на най-високо ниво а не на разни бушончета !!!!!!!!! Наште кретени си мислеха, че като лижат задници ще им се позволи да крадат както си искат, НЕ СТЕ ПОЗНАЛИ ДРУГАРИ !!! тоя номер в Европа не върви !!! А следващите вече колкото и да им се иска ще си ИМАТ ЕДНО НА УМ и ще са по-скромни в мераците си /по-добре малко от колкото нищо/ .

Голям тарикат е Бойко Борисов. Ще се коалира и с дявола, за да се добере до властта. С БСП не искал - те не те искат Бойко, защото не струваш. Вземи и си оправи боклука като кмет - ама не можеш. А Костов го видяхме - опоска с Муравейчо (къде изчена пък той) де що имаше ценно в България, създадено от мръсните социалисти по най-мръснишки (цигански - окраде) начин . И защо ще се коалират сега - кой ги накара да се разделят на безброй партийки? А, защото всеки от тези лидери на безбройните партии иска да е министър-председател че даже и президент, ама мястото е само едно - това е проблема : БОЙ ЗА КОКАЛА.

Извадих си пръста от контакта. Сега ми е по-добре. Даже ще се завия, четова течение....

пресметливо, но незадоволително обучено в школите, освен че ми е транс сорбоната кви лъжливи ги плещиш за професионалните си качества тук в общественото пространство, мисля да ти припомня, че това ПРАВИТЕЛСТВО, ЧИЙТО ПРЕМИЕР СЕ РАДВА ДОКАТО ЛИЧНО ЗАБАВЛЯВА СЛЕДОВНИЦИТЕ НА СТАЛИН НА ПАРТИЙНОТО СИ ПАРТИ, НЕ САМО ЧЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ПРАВОТО ИЗОБЩО ДА ИМА ДУМАТА В УПРАВЛЕНИЕТО НА ДЕМОКРАТИЧНА ДЪРЖАВА, А Е ДОРИ,ПО СПЕШНОСТ, ЗА РАЗКВАРТИРУВАНЕ В КИЛИИТЕ НА ЗАТВОРА.

Ana? - ima i takiva komunisti. Izkliuch potvarjdava praviloto. Komunist sa palni idioti. Toav se znae ot cial sviat i ot decata dori

ako v koaliciayata nyama da uchastva DPS sum suglasen,neka za malko da se pomuchat i ciganite,stiga sme rabotili za tyah

Като те гледам как работиш по новите енергоносители, разбирам зашто още ги няма на бял свят! Язък за милиардите на данъкоплатците! Почти като с данъците на Софиянци!

Искаме или не, трябва да признаем, че Иван Костов е най-успешния премиер от 89та насам. Въпреки престъпността която се ширеше по негово време, народа не усещаше бича на инфлацията, всекидневното поскъпване на храните, почивките си... Та кой средностатистически българин лесно ще си позволи да отиде на лятна почивка, ако не пести поне 5-6 месеца. А какво стана.. докато народа мизерства НС ще почива 1 месец.. евала ДРУГАРЮ Доган. Ашколсум Станишев, Ауф видерзен драги Царю. Надявам се, че техните подлизурковци четат тукашните форуми... Нека БСП да се похвали как пенсиите се вдигнали от 95 на 145 лв за период от 7 (СЕДЕМ) години. Като забравят да споменат как всичко друго се вдигна (ДВА) пъти за 1-2 години. Някакси старците ще ви повярват пак... защото на мен моите баби и дядовци не вярват и пак ходят и си гласуват за вас.. долна мръсна сган. Провалихте не само сегашните години, провалихте десетки години планиран растеж. Провалихте себе си, репутацията си, народа, който ви повярва и провлачи крак да гласува заради 2 кебапчета и биричка (по Кърджалийско ошаф и овнешко). Залужават участта на Чаушеску... Обяснете на дядо ми къде са му вноските, които прави за пенсия докато работеше... Къде е пенсионния фонд, където спестяваше за собствената си пенсийка.. защо тя се покачи с 40лв за 7 (СЕДЕМ) години, и защо не от неговите СПЕСТЕНИ пари, а от МОИТЕ трябва да му се определя пенсията.. На 2 поколения осигуровките потънаха в частни фондове в Австрия и Швейцария по червените сметки. А хората, които дърпат конците не се мяркат изобщо тук... Край с вас. Излизам на барикадите!!! Чакам и Вас там!

ББ и Иван Костов ? Какво ги свързва ? Мисля единственно и само желанието да се докопат до властта. А в после вече сме го гледали този филм.

Национален бойкот Що за глупости са това Така ли се оправят нещата Ако някой мисли че организаторите си мислят за народа -просто забрави Мислят само за себе си,и понеже при нормални избори те немогат да докопат властта им се исксат по този нагъл,долен,извратен гърба на народа начин Не сте познали Няма кой да ви вярва

Австрийските фирми работещи у нас са на бившата БКП, която изнесе парите от външния ни дълг в Австрия и сега се връщат у нас като инвестиции. Така, че на кой Господ служиш?

до тройната коалиция (08:02ч.)народа не усещаше бича на инфлацията, всекидневното поскъпване на храните, почивките си... Инфлация нямаше, но покупателната способност беше изключително ниска, а безработицата висока. Заслугата на И. Костов е, че осъществи приватизацията защото без приватизация няма смяна на системата.

Комунистическата биография на Ана въобще не ме интересува.Важното е,че има надежда за една успешна коалиция,която съм сигурен,че ще изкара България от калта,в която все повече затъваме.

Скъпа Ана, просто не мога да се начудя как такива интелигентни и начетени като теб /според твоето твърдение/ продължават да гласуват за тази партия, виждайки, че само при тяхното управление живеем като през бронзовата епоха. Само дето тогава са били нахранени. Но знам защо е така. Не съм видяла член на бившата БКП да е останал без работа или без висока заплата - независимо от това какъв ценз имат и дали са пенсионери или не. Те все са добре. Просто останалите сме наказани за това, че не сме били или сега не сме техни поддръжници. Няма отърване от тях. Това е.

Забравих да кажа, че и аз владея 5 езика, имам три специялности, но заплатата ми е 385 лв., защото моите професии са непрестижни и лесни за упражняване. Глупаци глупави.

До Отчяна: Като ти гледам правописа и ми става ясно, защо с пет езика(интересно включвали български) и 3 висши работиш за 385лв.

И аз съм за предсрочни избори, да го бутнем червено-жълтия фес, този път и аз ще гласувам - останах в България да ПРАВИМ преход, нещо не се получи, но не искам да им го ОПРАВЯМЕ/ПОПРАВЯМЕ прехода - така че да ги бутаме тия хрантутеници докато е време!!!

Със стари номера - до никъде!Защо никой не се запита - кой от кандидатите да ни управляват има интерес нещата да се променят!! Отговора е : Никой! Номера е да се вземе властта и после: Дий воле,воле дий!! Стари номера - докога!?

А ти какво искаш,да легнеш,да си отвориш устата и някой да ти налива,че може да се преумориш ако си здъвчиш яденето?