Коментари - Намериха Камелия Бончева - в добро здраве | dnes.dir.bg
назад

Намериха Камелия Бончева - в добро здраве

Около 4.00 часа тази сутрин в района на „Казичене“ полицейски патрул е открил Камелия Бончева, съпруга на бившия президент на „Литекс“ Ангел Бончев.

Обратно в новината

Коментари - Намериха Камелия Бончева - в добро здраве | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Хаха вчера той дари парите и днес лошите чичковци просълзени от жеста на бившия си шеф-мутра решиха в знак на добра воля да освободят жена му. Да се махаме от тази мафиотско-мутренска държавица наречена България. Сега никой няма да го пита какъв беше и за пред кого беше този целия театър.

Е ДОБРЕ, ДА СЕ ПРИКЛЮЧВА И ТЕЗИ ИДИОТИ

всичко е нагласена работа,но все пак се радвам,че жената е жива и здрава

Много бързо се предаде Камелийка! Не успя ли да избягаш през граница с парите? Тия, дето те отвлекоха, сега ще трябва да те охраняват от мъжа ти!

БРАВО ! Много се радвам. Денят започва добре.

semeystyvo - geroiii!!!! darenia, milostinia, dobro..... BRAVO . Polytziata syshto si svyrshi rabotata - nameri gi po ulitzite. Bravo na 63000 te tyrtey! Bravo na lamiata narechena BG dyrjava!!!! Bravo bravo bravo

Еее това са такива постановки че вече няма на къде. Разни патрули намират разни неща, абе айде....!

BRAVO!

ЧУДЯ СЕ ДАЛИ ЩЕ ОТКРИЯТ КОЙ Е ПОРЪЧАЛ ДВЕТЕ ОТВЛИЧАНИЯ....И КАК ОТ НАЙ-ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ /С ГРИША ГАНЧЕВ/ ИЗВЕДНЪЖ БОНЕВ Е ИЗХВЪРЛЕН ОТ ЛИТЕКС?!

Както намериха и Бончев но той беше по зле физически

Радвам се, че всичко приключи благополучно! Полицията да анализира своите действия и да предприеме адекватни мерки за бездействието си!

КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА?ПОХИТИТЕЛИТЕ ИМАЛИ ДОБРИСЪРЦА И ОТСТЪПВАТ ОТКУПА ЗА БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ??? Е ,ЧЕ ЖЕНИЦАТА Е ЖИВА....

Похитителите какво получават за Камелия като парлите се даряват. Някакви странни неща стават.

Браво на бандата на Робин Худ!!!

А-ха-аа, похитителите му са наредили да дари парите, значи... Тамън се чудех какъв е този изблик на благотворителност... Много, много интересно. Органите има над какво да си блъскат главите. Виж ти...

тука има нешо гнило-бре ми то тия похитители били много благотворителни бе.и тоя бончев защо ми се представя за жертва сто процента е сигурно че и той е от мафията боклуци с боклуци такива

Бончеви играят заедно!

България - престъпност с човешко лице!

БОЖЕ, БОЖЕ КОЛКО МЪКА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ! Този цирк Бончеви така мирише, че чак ми се повдига!

Похитителите му наредили да дари парите, събрани за откуп... Бончев съобщи, че дарява за благотворителност ...искал да направи добро Аз не намирам логиката, но в БГ логика няма ;)

Не е истина! Те са му казали да дари парите (събрани от приятели - ха ха ха) и той веднага да подчертае, че иска да направи добро, ако не са го накари, дали е щял да ги дари, не разбира се. Не разбрах, обаче на кого ги е дарил!

Тези, които са отвлякли жена му на този герой, не са мутри! Това еприлича по-скоро на отговор на сгазени от страна на Бончев бизнес отношения. Минавали ли сте по този участък от околовръстното, където са намерили жена му? Там има заведения, в които никой не влиза, а те продължават да съществуват. Има понякога спрял някой луксозен джип, клечаща на шосето проститутка, наблизо има паркинг , на който спират турски тирове. Какъв ли е бизнесът на съдържателите?! То там наблизо е и ресторантът на героя от екшъна. Отговорът не е с повишена трудност.

смях,смях,смях, добре че е жива и здрава, иначе МВР станаха за смях, а нас ни направиха на идиоти. Вчера дарение, днес освобождаване, а допреди това тя беше съучастник на похитителите!!!!

не им вярвам и на една буква от казаното!не ги и съжалявам изобщо!

Опа, опа с бозука....Ама много слаб сценарий бе. Сагата свършииии. Следва продължение, а какво ще е??? Не напускайте страната - ха да видим.

За толкова глупави ни имат? Всеки знае докъде му стига простотияга.Явно обаче,че някои управници и бизнесмени нямат представа докъде стига тяхната.

Ква стана тя? Добрия човечец Бончев - дарителя, всъщност дава парите по заповед на похитителите. И по същата причина се изцепва по телевизията естествено. При това дарява чужди пари - на приятелите си. Без техното съгласие. Ми как ще им ги върне? Тоя яко е сгазил лука щом даже и Гришата му би шута. Тая работа май ще търпи още неочаквани обрати...

сега фондацията за жените трябва да върне парите - явно е че са дадени след изнудване.

Ква стана тя? Добрия човечец Бончев - дарителя, всъщност дава парите по заповед на похитителите. И по същата причина се изцепва по телевизията естествено. При това дарява чужди пари - на приятелите си. Без техното съгласие. Ми как ще им ги върне? Тоя яко е сгазил лука щом даже и Гришата му би шута. Тая работа май ще търпи още неочаквани обрати...

Ква стана тя? Добрия човечец Бончев - дарителя, всъщност дава парите по заповед на похитителите. И по същата причина се изцепва по телевизията естествено. При това дарява чужди пари - на приятелите си. Без техното съгласие. Ми как ще им ги върне? Тоя яко е сгазил лука щом даже и Гришата му би шута. Тая работа май ще търпи още неочаквани обрати...

мали..пунта мара..ебаси артистите..

Ей Кольо, никъде няма да се махаш. трябва да си отвоюваме държавата от ченгетата и бг да стане нормална държава. това с бягство няма да стане. виж овчарите в родопите - действат, а вие в исперих кога???

След всичко по този случай си мисля,че , ние от форумите сме най-големите балъци. Толкова шашаво изглежда всичко,че просто не е истина. Сякаш ,някой от горе ни гледа сеира и се кефи. Подхвърлят ни разни безумия и ние ,хоп - коментираме, търсейки логика, доброто в човека и прочее. Аз си обещавам,че повече няма да им се ловя на въдицата. А Вие ?

На кого викаш браво! Имам чуството че тази история е много смрадрива. Ако Бончев искаше да дарява пари щеше да го четеш в листите на дарителите преди цялата тази помия която се случи. Да, в момента всички сме изпълнени с безкрайна състрадателност към човека и семейството му, но какъв живот е водил преди това, от къде са парите му, не си спомням да е особено щедър дарител. Има истини които нито ти , нито аз някога ще научим. Затова въобще спри да даваш мнения и си гледай собственото здраве и собственото семейство. И бъди щастлив, че си жив и здрав.

Абе какви са тия Циркове бе егати комедията.

Мутра или не, прекалено много злоба има в коментарите ви. Защо похитителите са му наредили да дари парите е много интересен въпрос (и за спекулации и за разследване) и се надявам да разберем, но стига с тая злоба.

Сега остава да се разбере, че бандитите са дарили Камелия Бончева с бебче и всичко ще е О.К.

Нямам думи..... Всичко е нагласено, но така тъпо, че и малките деца не могат да повърват. Какъв резил. Боже, пази България от такива като Бончев и сие и т. н.

Какво става в Земунския клан?

ПО-СЛУЧАЙ ПЕРФЕКТНО СВЪРШЕНАТА РАБОТА ОТ МВР ГИ КАНЯ ВСИЧКИТЕ ОТНОВО В СЕН ТРОПЕ!

Тия тръшнаха всички автори на латиноамерикански теленовели!!!

Екшън,драматизъм,нев обрати с латино мелодраматичен привкус- абсолютен тюрлю гювеч! Холивуд,изос

Ако аз бях толкова благороден похитител,щях да даря и останалите милиони за изграждане на домове за стари хора и деца

Много странна история! Нищо не разбрах от случилото се. Ако не беше истинска случка, щях да си мисля, че е некадърно написан роман.

Според мен,полицията трябва внимателно да проследи къде ще отидат парите дарени на фондацията и дали в нея няма подставени лица на похитителите,които по този начин безпроблемно прибират мангизите,а Бончев в замяна прибира жена си,без намесата на полицията/не че тя щеше да се намеси,освен ако не отвлекат някое ченге може би?

Цялата тази работа нещо не се вързва. Този, който до вчера е трупал парици барабар с тариката Гриша, изведнъж да се трогне да ги раздава и то не свои парици, а събрани от приятели, демек, ще трябва да ги връща вероятно.... и изведнъж пък онези закоравели престъпници, които уж са му рязали пръстите и са го докарали/ ако е вярно въобще /до дережето да е неадекватен, сега да се трогнат и да пуснат женицата, ей така, просълзени, от добро сърце, полицията не е ясно какво направи .... абе май с цялата работа, пак ни взеха за канарчета. Иначе е весело да се живее в България, всеки ден нещо интересно и въобще...така нататък, нали... Да живее международното положение.

страхотен сценарий! бил вземал пари от приятели ха ха ха ха. и после ги дарил защото.............. е новата мода.вече ще те отвличат за да направиш дарение.ГОСПОДА ПОХИТИТЕ ЛИ ЗАПОЧВАЙТЕ ДА ДЕЙСТВАТЕ ЗА ДА НАПЪЛНИТЕ ПАРИТЕ НА ФОНДАЦИИТЕ. НО СПЕЦИЯЛНО БОНЧЕВИ ИМА НЕЩО ГНИЛО.

тя полицията ги отвлича и след това ги намира.

Не рзабрах на кого даеява тези пари?