Коментари - Мощни експлозии събудиха София | dnes.dir.bg
назад

Мощни експлозии събудиха София

Около 6.30 часа тази сутрин столицата бе разтърсена от мощни експлозии. Взривовете продължават с по-малка интензивност.

Обратно в новината

Коментари - Мощни експлозии събудиха София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

hora soite si po ku6tite seki moment se o4akvalo da grumne 5 ti sklad a tam ima 20 tona trotil kazaha go po nova tv

napravo sme strashna stolica,inache vseki jitel na grada e sas strahotno samochuvstvie.vsichk prodaljava da garmi i treshti,nishto ne e predotvrateno.ne chuvate li be hora,gluhi li ste.kakvo praviat tezi upravnici,ta ne sprat tazi barkotia.ne mogat da ovladeiat edin pojar.a tozi boiko i toi samo si pishe aktiv,nishto ne pravi,kakvo mu haresvate pak na nego.na garba na stolichani samo si pishe aktiv.tova napravil,onova napravil,kato stane beliata vse drugi mu vinovni.

цензура по БНР

И ДО ТОЗИ МОМИНТ НИЩО НЕ ЗНАЕМ СЪС СИГУРНОСТ! ПРАВИТЕЛСТВОТО ДА СИ ПОДАДЕ ОСТАВКАТА!!!!!!!!!!

tuko 6to kazaha po BTV 4e boepripasite sa 2.5 TONA!!!

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

незнам дали са овце или говеда упрвниците ни но защо не си слагат вече резерва в парламента та другия път дано всички са вътре ,,,,,,,,,,,

Поредният случай, при който виждаме, че държавата е само декор. Българите живеят по правилата на хаоса и случайността. Само престъпността е организирана :). Само че този път не е сняг, който ще се разтопи или дъжд, който ще се изтече.

хора,този жълт облак е от сяра, кел-файда като няма радиация-това си е чиста отрова, сярната киселина ще убие хората, дано не стигне и до София, че тогава...а тъпите политици се изпокриха вече, говедата му мръсни

hora soite si po ku6tite seki moment se o4akvalo da grumne 5 ti sklad a tam ima 20 tona trotil kazaha go po nova tv

Аз съм от Нови Искър ,когато започнаха гърмежите прозорците с еотваряха и затваряха сами .Тъкмо бях станала и къщата се разтресе.Дъщеричката ми се събуди с писъци.Дойдоха ми на гости мои роднини,избягали от Чепинци.На тях им е избита вратата и изпочупени прозорците.Едвам са стигнали до колата:(2 часа още не се знае какво гърми:( А навън вече не може да се диша !!!!! Каква е тази държава....

да отидат военните да си довзривят, каквото има да се довзривява

На близък приятел баща му е военен и е ходил в този склад преди време и казва че там е имало само гранати, гранатомети и некви по-малки бомби. Не е имало такива големи снаряди както казаха по телевизията. Ако в действителност е имало големи снаряди при експлоадирането си са щели да нанесат много повече щети от колкото само да се взривят те самите! Замислете се, така си е! Аз съм от Слатина и наистина се чу много страшен взрив, първо помислих че е земетресение но като видях че прозорците се блъскат стана ясно че е взривна вълна от нещо, експлоадиращо... Дано наистина наще мудни оправници, не ни лъжат за положението, за да не всяват паника, защото според мен и това не е изключено.

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Питам се в тази извънредна ситуация каде е тъпата курва Емел Етем?... ОСТАВКА НА ТУРСКО-КОМУНИСТИЧЕСК ПРАВИТЕЛСТВО!!!!!

OSTAVKA!!! OSTAVKA!!! OSTAVKA!!! DOLU GADOVETE OT BSP. DPS, NDSV I TSIALATA PARLAMENTARNA BANDA! VYN IZRODI, BYLGAROUBIITSI!!! BYDETE PROKLETI!!!

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

а къдъната къде е да не е в сарайте на доганчо и като се нананка и му направи кайвето може и да се покаже и да ни собщи , че това не е за нейното министерство а си е на военните а тях всички си ги знаем тумба пияници и дебелаци които ще изтрезнеят около обяд. с една дума булгаристан

На близък приятел баща му е военен и е ходил в този склад преди време и казва че там е имало само гранати, гранатомети и некви по-малки бомби. Не е имало такива големи снаряди както казаха по телевизията. Ако в действителност е имало големи снаряди при експлоадирането си са щели да нанесат много повече щети от колкото само да се взривят те самите! Замислете се, така си е! Аз съм от Слатина и наистина се чу много страшен взрив, първо помислих че е земетресение но като видях че прозорците се блъскат стана ясно че е взривна вълна от нещо, експлоадиращо... Дано наистина наще мудни оправници, не ни лъжат за положението, за да не всяват паника, защото според мен и това не е изключено.

Някой да е чул нещо за емел етем? Нямам грешка (в името)....не ме поправяйте...

На близък приятел баща му е военен и е ходил в този склад преди време и казва че там е имало само гранати, гранатомети и некви по-малки бомби. Не е имало такива големи снаряди както казаха по телевизията. Ако в действителност е имало големи снаряди при експлоадирането си са щели да нанесат много повече щети от колкото само да се взривят те самите! Замислете се, така си е! Аз съм от Слатина и наистина се чу много страшен взрив, първо помислих че е земетресение но като видях че прозорците се блъскат стана ясно че е взривна вълна от нещо, експлоадиращо... Дано наистина наще мудни оправници, не ни лъжат за положението, за да не всяват паника, защото според мен и това не е изключено.

po darik kazaha 4e do 30 min se 4aka da grumne i 5 tiq sklad a toi e nai golemiq tui 4e se gotvete

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Ама това са едни хубави безвредни боеприпаси. Хубави безвредни бомбички, отделящи чист въздух :)

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Къде беше Гражданска защита, министри, президент... ? Защо толкова късно ни информираха? До кога ще ги търпим? Те не са способни да ни управляват.

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

po darik kazaha 4e do 30 min se 4aka da grumne i 5 tiq sklad a toi e nai golemiq tui 4e se gotvete

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

Аз съм от Нови Искър ,когато започнаха гърмежите прозорците с еотваряха и затваряха сами .Тъкмо бях станала и къщата се разтресе.Дъщеричката ми се събуди с писъци.Дойдоха ми на гости мои роднини,избягали от Чепинци.На тях им е избита вратата и изпочупени прозорците.Едвам са стигнали до колата:(2 часа още не се знае какво гърми:( А навън вече не може да се диша !!!!! Каква е тази държава....

Tova e nemislimo ! Tova e otrova za vsi4ki hora !!! Kade e ioda ot aptekite be ?! Tia upravliava6ti sa jivotni , tova ne sa hora !!!

Трябва да сме много наивни, за да мислим, че България, в реалността в която съществува сред пълната разруха на моралните ценности, импотентно управление и драстично, явно и осезателно присъствие на мафията повсеместно, Господ Бог ще бъде вечно благосклонен към страната и народа ни. Примери и доказателства - на всяка крачка. Чини ми се и много ми се иска най-после да дойдат ... здравия разум и точните държавни мъже и жени (не политическия елит! Не, благодарим!) и намирайки най-после работещия модел да извършим прехода, да подредим чудесната си Родина и заживеем живота на нормалните европейци. Стоп на дребните (и не съвсем!) мръсни трикове и игрички (в стил Д.Тадаръков подава оставка като достоен човек, например!?), вън провалилите се и провалящи ни БКП/БСП-наследници и креатури от целия обществен живот, озаптяване на мутрите от всякакъв вид и преди всичко техните мутанти от МВР, съдебната власт, администрацията и т.н. и т.н. Дано съм реален оптимист, но да кажем веднаж за винаги наистина Писна ни! Няма да мине, да се вземем в ръце и заживеем достойно.

Защо ли този катун се нарича държава? Защо плащаме данъци ,като за държава? Защо плащам за търтей (правителство, армия, полиция, областни, общинари, съд и т.н.)? Защо имаме въобще знаме, герб и химн? Ние просто сме един малко по-голям катун! Не искам просто вече да им плащам !!! Аз сам си пазя семейството , къщата и себе си , както и всичките Вие!

А какво казва по въпроса главнокомендващия др. Гоце ? А др. Станишев ? Естествено, че се подигравам и на двете персонификации на властта ! Държава отново няма. Хайде, бързайте да си платите данъците, че после има глоба. И да гласувате на изборите, чухте ли !

Аз съм от Нови Искър ,когато започнаха гърмежите прозорците с еотваряха и затваряха сами .Тъкмо бях станала и къщата се разтресе.Дъщеричката ми се събуди с писъци.Дойдоха ми на гости мои роднини,избягали от Чепинци.На тях им е избита вратата и изпочупени прозорците.Едвам са стигнали до колата:(2 часа още не се знае какво гърми:( А навън вече не може да се диша !!!!! Каква е тази държава....

6e vi eba maikata politici nasrani !!!! i kfo lujat 4e nema radiaciq tiq 2 i 2 nz kolko e 6e mi obesnqvat 100% sum sig 4e ima radiaciq !!!! trebva da se evakuirat horata i da se 4aka da zavali dujd da izmie hubavo ulicite ot radiaciqta 4e 6e si ebe maikata !!!! trebva da se nadigne naroda i da svalime tiq maloumnici ot vlasta !!!!!! are otiam na basein ;D

Сега трябва да ни кажат дали са имали някаква предварителна информация за предстоящ инцидент или АТЕНТАТ. Тръгналите наскоро слухове за АЕЦ-а дали не са прелюдия към случващото се сега?З ащо забравихме какво стана наскоро с влаковото подпалване? Защо има информационен чадър върху тези неща? Чуваме, че се били самовзривили складовете, което говори, че наистина съм прав. ЕТО ТОВА СЕ КАЗВА КРИЗИСЕН ПИЯР. Браво на човека, който го е измислил. От какво ли се цели да ни отклонят вниманието?

Въглеродния диоксид и серния двуокис при вдишване в по големи количества предизвикват смърт. ! На престъпниците не може да се вярва !

Немога да ви разбера. Говорите за ядрени взривове- я си помислете дали правителството ни ще съхранява ядрени глави и само двама души от охранителна фирма ще ги пазят? Второ Борисов е казал да се затворят прозорците - еми нормално впредвид този облак (бил той и от прах) това трябва да се направи, за да не се нагълтат хората в района с прах и евентуално газове. А относно правителството нормално е когато нещо стане в 6.30 сутринта да отнеме известно време за да стане публично достояние и за да могат правителствените органи да излязат с някаква информация, а не да се обадят в ефира на телевизиите и радиата и да говорят общи приказки. Спокойно всичко ще се оправи и до 2-3 часа всичко ще е изяснено.

Аз съм от Нови Искър ,когато започнаха гърмежите прозорците с еотваряха и затваряха сами .Тъкмо бях станала и къщата се разтресе.Дъщеричката ми се събуди с писъци.Дойдоха ми на гости мои роднини,избягали от Чепинци.На тях им е избита вратата и изпочупени прозорците.Едвам са стигнали до колата:(2 часа още не се знае какво гърми:( А навън вече не може да се диша !!!!! Каква е тази държава....

Bulgarska mu rabota!Nikoi neznae kvo stava,e nie li da znaeme.?Maika im beeee

NIAMA DA VI KAZVAM KAK PODSKO4IX V 6.35 M AZ JIVEIA DO STADION GERENA I VZRIVOVETE ,KOITO SE 4UXA BIAXA UJASNI,S4UPIXA SE PROZORCI.PO TV KAZAXA ZA SKLADOVE V 4ELOPE4ENE AKO E TAKA DA TAM IMA VOENNI BOEPRIPASI OT 1 SVETOVNA VOINA,NO NE SA RADIOAKTIVNI

ама да бягаме ли???? Никой нищо не казва Много е затъмнено

TOVA E ZARIATA POSLICHAI POEMANETO NA KOTROLA NA SPEC SLUJBITE OT XORATA NA DOGAN