Коментари - Нямало страшно за парите ни в банки | dnes.dir.bg
назад

Нямало страшно за парите ни в банки

Първа инвестиционна банка (ПИБ) няма проблем с платежоспособността. Не са й налагани санкции, освен това неотдавна в нея е приключила обзорна проверка, без в резултатите от нея да се съдържат тревожни сигнали.

Обратно в новината

Коментари - Нямало страшно за парите ни в банки | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И ЖАН ВИДЕНОВ КАЗВАШЕ ЧЕ НЯМА ПРОБЛЕМИ , СЕРГО СЕГА ГО ДУБЛИРА

Верно,старата лисица Тодор Вълчев най ги разбира тези работи.

Това, че не можело да се тегли от банкоматите - не е вярно, защото току що го направих. Друг е въпросът, че картите с чип не се разпознават от много банкомати поради остарял софтуер. А забавянето на обслужването е, защото всичко минава през Македония -преместили са информационния център...

Кой бе ,OZZY? А стига с тия конспирации! Всеки, който не разбира от физика, се обръща към религията и мистиката да получи обяснение на миражите си. Така и всеки, който не разбира от икономика и финанси, търси световната конспирация за отговори на въпроси от типа и сиренето вече адски много струва. Айде стига правене на Делфийския Оракул. Ама като ти знам коментарите по други поводи, някак си не се изненадвам от това, което пишеш. СЪНЯТ НА РАЗУМА РАЖДА ЧУДОВИЩА!

Който се е занимавал с решаването на проблеми и намирането на отговори, които все се изплъзват, то знае, че е необходимо да се смени подходът или да се погледне на нещата под съвсем друг ъгъл. А в случая аз искам да отбележа следното: разпускан на такъв слух със СНАЙПЕРСКА точност съвпада със смяната на информационната система, което всеки запознат знае какви усилия коства на една банка и винаги е съпроводено с технически проблеми. Това не е стрелба напосоки, а добре премерен изстрел, подготвен от хора с информация от кухнята на ПИБ. Точно на това ми прилича. А иначе да говорим за световната конспирация, мафията, евреите, комунистите и духа на Сталин и Хитлер можем не само сега но и след пенсия и то особено интензивно именно тогава.

ooops,