Коментари - Насякоха с брадви голфа на млада дама | dnes.dir.bg
назад

Насякоха с брадви голфа на млада дама

Неизвестни лица насякоха с брадви колата на жена от Свети Влас.

Обратно в новината

Коментари - Насякоха с брадви голфа на млада дама | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Във Бургаско кирките се харчат като топъл хляб.

Ейй, много сте злобни бей..... В нормалните държави хората на 40 се чувстват и се възприемат като млади и от останалите. Е, в Булгаристан според циганските стандарти на 40 са прабаби и ги чакат да си умрат..... С тая злобия и гаднярщина до никъде няма да я докарате. То се и вижда де...

Mlada dama? Na 40 ne e stara, no kato pro4etoh si pomislih, 4e na nqkoe 20 godi6no devoi4e sa mu nasmeli kolata.

40 E NOVOTO 30

То имаше един виц, Бебе, момиченце, девойка, млада жена, млада жена, млада жена, млада жена, млада жена, бабата умря! Та е тук нещо подобно, горката млада и невинна 40 год. лелка :)!

abe edgati skapanata darzava a rumen petkov samo se peri

Искам и аз такъв Голф като на снимката, ако може без кирките..

Това са тези от Паркинги и гаражи.Свършили са си актовете и скобите.Колата е била на тротоара.

До нашия блок една подобна паркира точно пред входа до стълбите и когато расхождам детето ми се налага да вдигам количката на ръци и да минавам през храстите.Направих й забележка, ама, май кирка или брадва ще свърши работата само не знам дали Каско покрива такива щети, че тогава няма смисъл

След кирките, брадвите, ще дойде и модата на мотиките и правите лопати както е тръгнало. Жалко за случилото се. Борба на интереси.

После за да са в крак с прогреса, ще почнат с моторни резачки!!!

MOJE BI ,SKORO E STANALA DAMA,ZATOVA E ,,MLADA''

Потресаващи злобари!!! Когато Джейн Фонда, която е над 70, получи голяма награда във Франция, в благодарствената си реч тя каза, че това което винаги и най-много я е впечатлявало у французите, че те никога не изхвърлят жената от сметките, дори когато започне да остарява. Какво безумие тука! Всички се хващат за една дума, когато със сигурност нито един от тях не може да се държи с една жена като с дама, а да не говорим да й създаде среда и обстановка, в която тя наистина да се чувства такава. Кретени ,които имат само един критерий за всичко! Затова българските жени са на такъв хал, а освен всичко друго ги издържат и на гърба си, и как ще изглеждът на 40, да не говорим и на повече години. Кретени!