Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | dnes.dir.bg
назад

Труп на момиче открит под падналите козирки

Труп на 22-годишна студентка от Несебър е открит под развалините на една от падналите козирки на двата банкови офиса във Варна.

Обратно в новината

Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Това е абсурд това е пародия това е....както винаги жертви има виновни няма.Всички институции са отговрни и най вече банкоподобната институция.Необясним ми е лично на мене факта как така при срутването охраната вижда движещ се човек, но не били сигурни.Тази козирка не е 1 см това дете не може за толкова бързо да отмине това разстояние.Позволява си да коментирам инцидента,макар,че не съм строителен инжене, далече съм от тази професия.Всеки средно грамотен и образован човек би си направил сметка ако мога така да се изразя,че това е не възможно във времето.Няма да задавам тъпия по български въпрос:Защо тази охрана не е реагирала на време?Няма смисъл.При всеки един такъ инцидент това е въпроса и ние не си взехме поука.Няма да задавам въпроса с.т. къде са били и тези служители организации които трябва навременно да отстраняват щети от таки бедстващи ситуации.Защото тях ги няма нямало ги е и тогава няма ги и сега.Жалко за младото момиче мир на праха му моите съболезнования на нелепо почернените родители и близки.И най накрая искам да отправя един апел към всички управляващи в тази антидържава:Мили господа министри и управници повече не давайте статистика за заминаващите в чужбина млади хора,не ни питайте защо напускаме България?Няма да намерите отговор, както не намират и отговор всички опечалени родители на младежи загинали нелепо при т.нар от васнещастни случай

Gorkoto momiche, nikoi ne moje veche da i pomogne, nito na roditelite i priatelite i, no se nadiavam vse pak da osadiat vinovnite taka, che da gi zaboli. Zashtoto Balgaria e edna ot darjavite, v koito jivota na choveka niama stoinost. Samo kogato niakoi siplati moje da se zamisli. I ne gi li e sram ot grajdanska zashtita da se izkajat, che tova ne gi valnuva, zashtoto e chasten imot. Zasramete se bulgari, che ni e takava darjavata!!

Докато не започнат да разтрелват отговорните за такива простотии на момента, нещата няма да се променят!!!!!!

prestapna bezotgovornost !!!

Охранителите не били УБЕДЕНИ!!! Вероятно сега вече са УБЕДЕНИ !! Сега пък трябва да чакаме някой прокурор да се убеди, че да им потърси отговорност. Ама пак ще се окаже като оная дебелата учителка, която бе тъпкала по главите на децата за да си спаси куфарите (трагедията в Лим) , че тя не е отговорна за живота им а само ги възпитава! Тия охранители пък само си гледат мониторите и ще бъдат отговорни само за отхранването си. Точно тъй ще стане - виновните - а те тук са цяла сюрия ще свиват рамене и ще твърдят, че това го нямало в закона и договорите им. Е, айде стига вече! Ало, представителите на съдебната власт, вие ги съставихте тези тъпи постановки, за да можете да разтакавате делата и да се гушите. Май първо при вас трябва да заиграе гьостерицата! Защо разните мутри си крият лицата, не може да се снимат, излизат само инициалите им, а за техните жертви тъкмо обратното публикуват се имена снимки всичко...включително и откровени лъжи! Защо направихте така - защото жертвите не могат да ви плащат колкото мутрите ли? Ами предлагам тогава делото да се гледа от оная пияната съдийка, дето прегази човек и не бе убедена. Прокурор да стане Филчев, който държа с години дела в чекмеджето си и пак не бе убеден ква му е работата. А адвокат да стане небезизвесният Ралчев, който също има склонност да гази хората . И тогава абсурда ще е перфектен! Завършен до края!Айде покажете и вие една добре свършена работа пред Европа!!

Областния управител сподели, че медиите са казали че няма пострадали и всичко е било ОК...Няма ли кой да закрие държавността в тази хубава територия?

Kmete kaji newto!

Хорааа какъв ЕС, какви институции, какъв контрол, какви правила, закони, глоби, следствия, отговорност и поуки СЪНУВАТЕ БЕ, НЕЩАСТНИЦИ СЛЕПИ ГЛУХИ И ПЛИТКОУМНИ?!?

имам един въпрос: кой каза пръв, че няма жертви?! ТОЙ Е ВИНОВЕН? Следствиет ако има такова!?! - да провери ПИСНА МИ ОТ ПРОДАЖНИ И ПЛАТЕНИ ЖУРНАЛИСТИ, КОИТО САМО НИ ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ! ЖАЛКО ЗА МЛАДОТО МОМИЧЕ

На 2 вечерта имаше страхотна буря. Тази козирка е паднала от вятъра, защото все още нямаше достатъчно сняг ,за да натежи. Представяте ли си-толкова много бетон, съборени от вятър! Сякаш е от картон! Наситина няма никаква арматура, която да прикрепва козирката към сградата. И това се случва почти до Община Варна. Два дни стои паднала тази козирка и никой не се сеща ,че под огромното количество бетон, може да има жертва! Даже напротив-излиза информация,че жертви няма! Без да е почистен бетонът! Свидетели сме как се прехвърля отговорността от един на друг -да, обаче момичето е мъртво! Явно ,че живеем в държава-убиец! И ще видите, че ако изобщо някой понесе наказание, няма да е истинсикят виновник! ПОЗОР!

Това е то! Единственото което ни остана е да се надяваме, че ангелът ни пазител няма да се разсее дори за миг... дори когато просто минаваме под козирка...!!! Защото ако чакаме друг да се помръдне, да се съобрази, да надвие леността си... горко ни...!! Мир на праха ти.

V EUROPA PRI TAKUV SLUCHAI, ZAVALIAVAT OSTAVKI I SUDEBNI DELA, I NAKRAYA POTURPEVSHITE SI POLUCHAVAT SOLIDNO OBEZSHTETENIE A VINOVNITE ZATVOR !!!!! DA VIDIM V BAIGANIOVINATA,KAKVO SHTE SE SLUCHI ?????

Нямам думи за това , което е станало и още не мога и не мога да повярвам....глупава даржава с глупави управници ,това е България...Гери,мили те много ,споменът за тебе ще живее винаги в мен...Искренни съболезнования за близките..ужасно много съжалявам...

Ще си я сменим, спокойно ! Друга песен ще запеете, като ви останат само циганите и застарели очукани хорица. Ще ни разправяте тогава притчи за патриотизъм, дълг и тем подобни, ама ще е късно вече.

Теди, виж сега тези служители от организации които трябва навременно да отстраняват щети в такива бедстващи ситуации са по заснежените пътища на цяла Варненска област. Знаете ли колко човека се грижат за тези бедствия във Варненско - не незнаете. 15-20 човека. За къде по-напред. А тези охранители къде са дремали?!?!?!?!?!? обаче за момичето.

Днес минах от там в 12.25, намерили са я един час и нещо след това, само да кажа че, там имаше бригада от Хидрострой и един полицай, имаше и багер който къртеше падналия бетон, и съм АБСОЛЮТНО УВЕРЕН че, никой не си е направил мааааалко зор да се убеди за пострдали, как може !!!!!! питам аз, да ВИДИШ че, камера е заснела преминаващ и да не се УБЕДИШ че не е отдолу!!!! срам ме е че, съм българин

KATO GLEDAM SNIMKITE OT PROIZSHESTVIETO JERTVATA E STANALA NA VADENKA . TOVA CHE E IMALO KUHINA E LAJA BEZSKRUPULNA .

Теди, виж сега тези служители от организации които трябва навременно да отстраняват щети в такива бедстващи ситуации са по заснежените пътища на цяла Варненска област. Знаете ли колко човека се грижат за тези бедствия във Варненско - не незнаете. 15-20 човека. За къде по-напред. А тези охранители къде са дремали?!?!?!?!?!? обаче за момичето.

it is time to collect money to sue the building owners

dokato lainari politici kradat ot naroda,mladi hora zagivat nelepo.mislete hora kogato hodite na izbori!!!!!!!!!!!???

И само като си помисля , че това е станало само на 100 метра от сградата на община Варна. Наистина безхаберието в тази държава е пълно. Чудя се къде е останло човешкото у нас. Какво щеше да стане ако се беше разчистило веднага ? Защо чак сега се пристъпва към действие което спокойно /въпреки лошото време/ е могло да бъде извършено моментално. Защо си мислят тези така наречени охранители/не знам що за хора са и изобщо могат ли да се нарекат хора/, че са безнаказани за действията и бездействията си ? Що за полиция ни охранява/вместо само да подсвиркват на момичетата и да си лафят с проститутките на стадион Спартак, можеха и да свършат някоя работа/ ? Трябва ли да стават земетресения или такива случаи , за да се пристъпи към разрушаването и ликвидирането на подобни заплахи за обществото ? Трябва ли да стане нова трагедия или най накрая ще се ремонтират терасите намиращи се до подлеза на кръстовището на булевард Владислав и Бенковска ? Трябва ли да се случи най-лошото , за да се сетим, че отдавна е можело да се направят толкова елементарни , но и толкова необходими неща ?

Niama da ima vinovni , nito osydeni za nekachestveno proektirane i nekachestveno stroitelstvo, kakto i nekachestven kontrol. Varna si e edno bylgarsko selo , samo kyde e po- malko ot nay- goliamoto takova - Sofia. Tam kydeto ovcharia BB podkara shiletata slaboumni, nazovavashti sebe si - stolichni :))))))))))))))! Smiah :))))

А кой дава под наем офиса и не отговаря ли за техническата му изправност освен да цоца наемче? Останалото беше казано вече по-долу..Ужас

tova li e nai dobria grad za giveene kmete???????????????

Ето едно умно момче. Награждавам го с почетен медал за заслуги на името на Ф. Е. Дзержински. Чудесно предложение, аз вече наредих на др. Абакумов да отдели за целта два полка от резерва на МГБ. Списъците с виновните са раздадени и от утре започваме разстрелите съгласно утвърдения от др. Сталин план - президент, правителство, депутати, партийни шефове, всякакви мазни политически толупи, назначени капиталисти, шефове на държавни агенции, бивши полицаи с нездрави икономически интереси, агенти на чужди политически и икономически интереси и пр. сволоч. До две седмици задачата ще бъде изпълнена, след което лично ще докладвам на др. Сталин резултатите.

от всичко написано досега искам да изразя саболезнованията към родителите на момичето,назад няма да се върне знаем го всички но драги коментатори,всичко лошо и негативно което се случва в този Парцел!!! с име( българия) сме си виновни ние всички които живеем тук.Всички джавкате но никой не смее да отхапе НАЛИ?Ние сме стадо овце ама от най тъпите дето само тук ги има никъде другите, какъвто е народа такива и го управляват,те са си наши чисто расови БГ политици един менте няма или да е произведен в китай!?Значе само мрънкаме и недоволстваме от положението в страната,сняг до колене,ниски заплати,данъци,гражд ама българия била такава била незнам си каква,докато ни е готено да сме стадо животни на тях не им прече да са падарите,тази схема може да работи доста дълго а ние сме мазохисти за да ги търпим,значе за да не се почисти една бетонна плоча 2 дни, на никой не му е направило впечатление,най малкото това един сериозен булевард в града който е с трафик,вече всеки има моб.тел.вътре в него са вкарани най важните номера от оператора с безплатно набиране дори и да нямате и 1 ст ваучер,да ама на всички не ни пука защото имаме къде по др проблеми та на политиците ли или на общинарите,гражданск или полиция,еми дайте да се огледаме кои сме ние и тогава да видим кои са останалите(държ.служ всички ние сме държавата всеки един от нас, ГЛУПАВ народ лесно се управлява,докато мислим кой да накажем и че някой ни е виновен и ние търпим, Бяла държава няма да се получи никога,няма да се учудя ако утре приемат данък на пръднята и ние се наредим да го плащаме ЕМИ каквото си поискат ние им го даваме с кеф и после ръмжим и мрънкаме като сополанковци.

Почистването на срутеното било задължение на собственика на сградата и общината му била дала своевременно писменото предписание за това. Хвала на такива стриктни дебили. Ами ако собственикът не разполага с лична тежкоподемна техника за отместване на бетонни блокове? С подемната сила на бицепсите на персонала си ли да ги разчиства? Колко тона наведнъж може да вдигне щангист само с голи ръце? А спешното издирване на оцелели хора под срутените сгради чия грижа е? Пак ли само на собственика?Че то по силата на тая логика всяка градска панелка трябва да има собствено кризисно стъкмяване от булдозери,кранове , влекачи, снегорини и прочее нормативнопостановен разчистващи машини. И собствен обслужващ ги персонал. Че те дори и мутрите не могат да си позволят финансово такова скъпоструващо законоспазване. Къде е дремала държавата и нейното подразделение - общината, та не са съдействали в своевременното разчистване, пък после да се разплащат и пазарят цената на услугата със собственика на срутените козирки? Нали се плаща данък сгради. Нали той отива в бюджетите, тоест в парите за обгрижването на гражданите от общината и държавата именно за справянето с такива, непосилни за индивидуално обезпечаване от отделните граждани или юридически лица бедствени случаи. Има престъпно нехайство , има, но чие ?

Хора, живея в САЩ от три години. Едно нещо ще ви кажа. Нещастия стават навсякъде, важното е как реагира обществото и как реагират институциите. Тук къде по-големи неща се случват. Торнада, ледени дъждове, минус 25 Целзии, лавини на пътя и какво ли не. България е благословена, че не вижда такива бедствия. Това, което трябва да се направи е всеки човек да бъде човек - да си свърши работата каквато и да е. Да си премете пред блока, да си изчисти снега, да си измие колата. В България всеобща практика е да се гледа сеира. Ще ви кажа какво става тука когато падне козирка на сграда. Охраната скача на крата, звъни на 911 - диспечера праща линейка, полиция и пожарна (винаги за всичко). Охраната обезопасява района - други хора да не се спънат, коли да не се бутнат. Телевизията, ако надуши идва да снима. Полицията отцепва райна, преценява има ли виновни. Пожарната е там да вдига отломки, спасява, сваля, спира тока и такива неща (те са обурудвани да спасяват хора и оказват първа помощ. Те носят резачки, лебедки, стълби). Линейката е за всеки случай - пострадал човек, човек в шок и т.н.). На следващия ден хората ще минават да питак как да помогнат, има ли пострадали. Ще се организират по работните места на засегнали и пострадали да помагат, събират пари, храна, подслон. Каквото е нужно. Виждал съм как се сплотяват и помагат след торнадо. Къщите от едната страна на улицата ги няма, а от другата стоят. Супер сеир за българина, но тук си помагат. Храна от съседи, от общината, от църквата. Жалко за живота, ако би било възможна да бъде спасен. Сетне пътища много. Ето защо всеки път трябва да се прави, това което ТРЯБВА да се направи.

бях там 1 час след като се срути , минах няколко пъти с колата за да огледам. Имаше само кола охраняваща банката . Преди това е имало няколко патрулки които са направили оглед , но нищо не са видели.... no comment

Изкрени съболезнования към близки и родители за случилото се , не мисля че му е реда по-някакъв начин да изразяваме скъбта си , но едно е факт винновни има във всеки един . Не мога да си преставя 2 дена да стои нещо срутено и никой да не си мръдне пръста и не мога да се начудя как може толкова хора минаващи в продължение на 2 дена един поне да сигнализира. Още веднъж изкрени съболезноания към близки и родители Гери винаги ще остане със нас .

това е нашата държава.Реакция няма и да има е твьрде кьсно.Два дена безхаберие.Никои не заслужава такава бавна и мьчителна смьрт.Безобразие и наглост.Бог да прости горкото момиче и моряците ни.

Как може такова безобразие? Тъпите ченгета едно куче ли нямат? Да се чака 2 дена???? Жалко за момичето! Можеше и повече да са жертвите, все пак е доста оживено място!

Абе вие незнаетели че се намираме в България, тука всичко е възможно. Това е страната невероятните неща който стават.

нелеп инцидент,жалко за момичето...сещам се за подобен миналата седмица,пред очите ми един гълъб се заби във бягаща жена и тя в паниката падна от моста,тук във Ню Иорк умират по 2000 човека дневно от нелепи и битови инциденти,така че не драматизирайте прекалено Миналата година 3 момичета бяха загребани от морето докато се гмуркали от хеликоптерна кофа и хвърлени във центъра на пожат тук,как ви се струва това? Ей това българското опяване ,песимизъм и мързел никога няма да свършат,добре че е Дир БГ та да си припомням какви сте сладкоумни палестинци...умеете да бърборите

Хей, варненци, дигнете се пред Общината и настоявайте за бързо съдебно производство над виновните за трагедията с невинното момиче! Къде сте, студенти? Седнете пред кабинета на кмета и докато не ви посочат виновните, не ставайте от там! Време да воюваме за живота си - че то на война загиват по-малко хора, отколкото у нас от бедствия, аварии и безхаберие на този или онзи властимащ!

Всички видяхме по новините как се държа с журналистката оня там не знам си какъв-но сега вече не е никой а е убиеца на това момиче.Странна беше реакцията му снощи, сега вече е ясно защо-мръсниците СА ЗНАЕЛИ че има човек от долу.И нищо не са направили-това си е чисто убийство.От тук нататък какво значение има дали някой тръгнал да чисти или не,няма смисъл да се задава въпроса защо не са проверили,факта е бил на лице и нищо не е направено.Този изрод ,който буташе камерата и заплашваше журналистката да бъде подведен също под отговорност. Защо да не снимат бе говедо, може би ако ги бяха пуснали да снимата щяха да забележат нещо,знае ли човек,но не, това копеле е отнел последния шанс на момичето,ако въобще е оживяло в момента на срутването.Господа от телевизията,имате виновника (знаел е,не се съмнявайте в това) на ВИДЕО МАТЕРИАЛ.Поне вие не се дръжте като държавниците ни и свършете работата на полицията.Мухльо,бил се държала като маймуна-що не падат върху тия цървули козирки............

ЗАДМИНАХМЕ И АФРИКАНЦИТЕ . ЖИВЕЕМ В ДЪРЖАВАТА В КОЯТО ВСИЧКО АБСУРДНО МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ . ЖИВЕЕМ В ДЪРЖАВА В КОЯТО КОРУПЦИЯТА И НАГЛОСТА НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ Е ВЗЕЛА ВРЪХ . ЖИВЕЕМ В ДЪРЖАВА В КОЯТО НЯМА ЦЕННОСТ ЗАЩОТО ТЕЗИ ОТ ВЪРХОВЕТЕ СА БЕЗНАКАЗАНИ . ЗАЩОТО ЗА ТЯХ НЯМА ЗАКОНИ - ЗАТОВА ПОЛОЖЕНИЕТО НИ Е ТАКОВА

Мойте съболезнования за горкото момиче. Искам да изразя възмущението си към управата на град Варна. Тук живея от 6 години и все още не мога да разбера каква е тази заблуда в която живеят варненци - НАЙ-ХУБАВИЯ ЗА ЖИВЕЕНЕ ГРАД (платена обява!! - не се споменава въпреки че е точно така!). Управата на село варна изобщо не се интересува от жителите си, а единствено от богаташите си ! Строителството в селото се извършва само след необходимите подкупи .... а не след обстойни инспекции! Пътищата в село от този мащаб надминават и най-смелите фантазии за лунен пейзаж !!! В НИКОй ДРУГ УВАЖАВАЩ СЕБЕСИ град няма такава безхаберност от страна на управата по отношение на улиците си ! БЕДСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!!!!!! от какво - една педя сняг ! - ДА, ама трябва някой да я изчисти !! АЗ съм си ПЛАТИЛ всички данъци и не очаквам общината да ме принуждава да си платя и на трактор да върви пред колата ми за да ми чисти пътя (както направиха по-заможните господа)!!!! ..... по между другото за 2 дни в големия сняг се разминах с поне 15 машини за почистване на улиците .... и обърнете внимание колко от тях чистеха - нито една !!!! ..... всичките бяха вдигнали лопатите на 15-20 см от асвалта и симулираха работа ... но пътя след тях си беше същия ! Асвалтирането в града се извършва по същия начин ..... всяка година се асвалтира целия път до златни пясъци та управата и гостите им да имат достъп до хотелите им ..... а за гражданите ..... да изправят изкривените джанти, да купуват нови гуми и да се абонират за съседния сервиз !!!! За мен Варна е един от най-лошите и опасни градове!!!! .... както си вървиш или караш и в другия момент вече те няма .... защото онези във високата зграда на центъра си имат собствено тълкуване на законите. На нас ни остава само да се молим по често за късмет да не сме ние на неподходящото място при следващия инцидент ....за съжаление. ..... цяла България е така но във Варна тези неща важат с най-голяма сила.

gnusna istoria,a e mogla da ojivee-povru6ta mi se-6to za bezotgovorni hora...

Не ми се говори! Не е истина това, дето се случва... Два дни момичето умира или от задушаване, или от студ, най-вероятно и от двете, а някакви деградирали изроди не са били сигурни, щото видите ли, кабела се бил откъснал и не било ясно дали, или, но най-вероятно не...Бог да прост момичето, кретените ще си го получат, може и по-късно, но няма да им се размине!

Искам да задам няколко въпрос на компетентните органи в тази държава? Колко хора трябва да умрат за се задействате бе дебили? Колко хора трябва да страдат след тези трагедии? То не бе Индиго, Бяла, Бобовдол, София, Варна? Колко струва за вас господа дебили човешкият живот? Бил съм Сот-аджия в софийска фирма и не се гордея. Там са уникални убитаци - все ченгета и военни! Колко пъти трябва още да ви се набива в кухите лейки, че зад вашите пагони трябва да има поне част човещина? А?!!!? Докога мислите, че в таи държава ще ви търпят? Май това скоро ще свърши? Дано! Два дена да не разчистите? Каде бяхте бе кмете, губернаторе, полиция, пожарна и ГъЗъ? В отпуска ли? Майна Ви жална! Господ забавя НО НЕ ЗАБРАВЯ! ДАНО ГОРИТЕ В ПЪКЪЛА! ДАНО ВИ БЪДЕ ТОЛКОВА СТУДЕНО КОЛКОТО И Е БИЛО НА ТОВА МОМИЧЕТО! НАРОДЕ СЪБУДИ СЕ ОТ ТОЗИ ТЕЖЪК СЪН! На бунт братя българи. На бунт за да запазим младото поколение, за да отворим очите на по старите и за да кажем на света, че България още е държава! А НА ВСИЧКИ УБИТИ ОРГАНИ _ ЧЛЕНОВЕ ДА ВИ ГО НАБИВАТ ВСЯКА ВЕЧЕР В ЗАТВОРА! КОМПЛЕКСИРАНИ ЧИНОВНИЧЕСКИ ПУТКИ ДОКОГА ЩЕ МИСЛИТЕ, ЧЕ В БЪЛГАРИЯ СТЕ САМО ВИЕ БЕ? ДОКОГА?

Гери беше страхотен човек,който не заслужаваше да си отиде по този начин. Винаги беше готова да помага на приятелите си,радостна,оптимист човек,винаги ми вдъхваше надежда в моменти, когато съм се притеснявала... Никога няма да забравя думите й Не се притеснявай душко, ще се справим! Трагедията е толкова нелепа,че думите са прекалено слаби, и не могат да изкажат мъката на всички, които я обичат. Миналата година учи в Германия и тази година се върна,за да се дипломира.Умна е,завършила Немска Гимназия Бургас.Така ли се отблагодарява държавата на тези,които се учат и искат да останат в нея. Колко ли човека трябва да умрат,за да разберем,че държавата отива към унищожение. Трябва ли да се замислим, че в ежедневието има толкова злоба и лицемерие и че трябва да запазим в себе си ценностите и вярата в Господа, защото друга надежда няма. Защото никой не знае къде ще е утре и е време да се замислим накъде вървим. Вместо да се караме за глупости по добре да се замислим че живота ни е един миг от вечността, а е по важно къде ще я прекараме! Вината може да се търси на много места,затова че държавата безхабери за гражданите, за хората които не са предприели мерки на време, за университетите, като Икономически Университет Варна единствения в страната, който не отменя изпити въпреки тежкото положение, защото Гери беше там за да си вземе изпита а не на разходка. Фактите крещят пред думите, аз все още не мога да осъзная случилото се и да го повярвам. Гери обичам те и искренно се надявам в момента да си на по-добро място!

nie si iame vruzka s bedstvashtite po giesema, are molia vi se drugari da ne si razvaliama praznika

Много съжелявам за моми4ето,найстина на всеки можеше да се случи тази ужасна трагедия.Тук много се изговори за това че държава изобщо няма и това за съжаление е точно така.Уви,цял живот ни управлялат хора които нямат никакъ респект от Бог и са лишени от всякакъв морал и отговорност.Такива са и плодовете.

А тия от банките, работещите там, вчера минаваха по срутените козирки,минавали са по трупа на детето. Защо никой не е проверил веднага? Днес ще ми разправят, че информацията им била от медиите, кой още вярва на медиите? Тяхната работа е да проверят!Гадове!

ДАВАТ НИ СВОБОДА НА ИЗКАЗ - ДОНЕЙДЕ - НО ПРОСТО ФИКСИРАТ НАШИТЕ НЕДОВОЛНИ КОМПЮТРИ. КОЛКО Е ДА ПОЧУКАТ НА ВРАТИТЕ НИ - КАКВО Е ТУК НЯКАКВА СИ ЛИЧНОСТ В ТЕЗИ СЪВСЕМ ВАПЦАРОВСКИ ВРЕМЕНА! КАК ТАКА ЩЕ СМЕ НЕДОВОЛНИ ОТ ГРАДСКАТА УПРАВА! ТЯ Е ТОЛКОЗ МНОГО ПРОГРЕСИВНА - РАБОТИ ПО ПРОГРАМИ - ОТ КОИТО ХАИР ЗА ИЙХАЛЕТО ЙОК!

МАФИОТИТЕ ОТ ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА ТРЯБВА ДА СИ ГО ОТНЕСАТ НАЙ-НАКРАЯ!!! ОНЗИ ДЕН ПО ЕДНА ОТ ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДАВАХА РЕПОРТАЖ И ЕДИН ОТ БАБАИТИТЕ НА ВЪПРОСНАТА БАНКА СИ ОПЗВОЛИ ДА ЗАПЛАША И ГОНИ ЖУРНАЛИСТКАТА. ЩЕ ГИ ПОКРИЯТ

Попитайте къде е министърката на бедствията и авариите. Този случай също е от нейния ресор. Но тя разпуска някъде и вее шалвари по топлите морета. Ако и сега Етем ханъм остане на власт и не я принудите да подаде оставка, живи да ви оплаче човек! Това не е страна, това е пародия.