Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | dnes.dir.bg
назад

Труп на момиче открит под падналите козирки

Труп на 22-годишна студентка от Несебър е открит под развалините на една от падналите козирки на двата банкови офиса във Варна.

Обратно в новината

Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

То козирката не е на банката, а на кооперацията в чиито партер е банката. Кооперацията с все козирката са на около 20-25 години - т.е. вече и бетона не е бетон, камо ли като си хвърлят жителите и боклука отгоре и се събира вода, която замръзва и допълнително съсипва бетона. Та за това са паднали козирките - дълги години безхаберие и свинщина

Ааааа това не е истина просто. Как някой може да си позволи да каже няма пострадали без дори да погледне? Нее. Просто няма какво да коментираме! Всички виновни в затвора! Нещо много почнаха пет за четри да гледат на човешкият живот! Като е така тогава виновните пак по същият начин пет за четири да бъдат разстреляни!

Комунистическа престъпна безотговорност

Shibana darzava, ako ima takava izobshto. Kak e vazmozno da se sluchi takova neshto i chak sled 2 dni da zapochne razchistvane. Cialata vi ebana darzava beshe zatvorena ot 22 dekemvri do vchera. Ne se nayadohte, ne se napraznuvahte, ne se naebahte tapi balgarski bunaci. Zatova ste na tozi hal.

А къде е министърката на бедствията.... Сигу на някой екзотичен остров...и наблюдава обстановката?!?!?! забавя,но не забравя...

Варна е най-доброто място за живеене няяма такава жалка и мизерна държава господ да и е на помощ с такива управници

Съд за тези, които не започнаха веднага разчистването! Не видели, че е останало момичето отдолу - това е просташка дебелащина, било отминало .. да се осъди Банката и да компенсират мързела и дебелащината на служителите си!!! А къде е била Гражданска защита да се намеси и да се иска веднага разчистване - в отпуск разбира се. Да бъдат осъдени и то не от родителите, а от държавата... ама нея я няма... и тя е в отпуск

Koi sa tezi shibaniaci i debili, koito reshavat balgarskata darzava da bade zatvorena za poveche ot 10 dni?

Koi sa tezi shibaniaci i debili, koito reshavat balgarskata darzava da bade zatvorena za poveche ot 10 dni?

В каква скапана държава живеем? Как може такава безотговорност? Може ли да се разчита на информация от медийте , че няма пострадали?????????? момиче.

и това доживяхме- в центъра на морската столица два дни никой да не разбере, че има затрупан човек!!!!! Слушам ги разни кльопачи-областн у-ли, от гражданска защита/ горко ако наистина се наложи ГЗ да ни защитава от нещо-напълниха я с бивши военни които само дърпат големите заплати и привилегии/ и не вярвам, че това се случва в 21 век в европейска държава където толкова добре се живее и всичко върви напред и нагоре!Господа управлявящи и всички наредени на държавната ясла, която ние пълним за да ви хрантутим, бъдете сигурни че през тези трудни дни , които са благодарение на вашето безхаберие НАРОДЪТ ви умножи по НУЛА!!!!!Да не говорим кокво прави минист по бедствия и....../ТО СЕ ОКАЗА МАЙ НАЙ-ГОЛЯМОТО БЕДСТВИЕ/ ВСИЧКИ ВКУПОМ СТАНАХТЕ ИЗЛИШНИ!!! НАРОДЕ-Е

Малее това е поредното безумие!!! Как ще се срути козирката на банката ??? Горкото момиче Бог да го прости... затова хората бягат от тук!!! тук няма сигурност никъде а за пари да не говорим...

ДА ВИДИМ БЪЛГАРСКИЯТ СЪД КОЛКО ДУШИ ЩЕ ОСЪДИ И ЗА КАКВО. ЛИЧНО АЗ , АКО БЯХ ЗАСЕГНАТ ЩЕ СИ ГРЪМНА ПОНЕ ТРИМА ШЕФОВЕ НА ОТДЕЛНИТЕ СЛУЖБИ, КОЙТО СА ЗАДЪЛЖЕНИ ДА ОТРЕАГИРАТ СВОЕВРЕМЕННО, А ТЕ НЕКА СИ ПОКАЗВАТ СВОЕТО ЛИЦЕМЕРИЕ И НЕЧОВЕЧНОСТ.

Явно полицаите са с дипломи по патология-щом така леко определят причината за смъртта!!!! Какво задушаване бе хора, умряла е от студ!!!!! Я излезте навън и си го представете само-бавна, мъчителна смърт!!!!!!! Моля се Бог да се смили над душата й. Амин.

Надявам се родителите и да подведат банките под съдебна отговорност ., защото това е ясен случай на небрежност. Те са отговорни да си изчистят снега от тяхната собственост.

Дааа, личи се, че Варна е най-доброто място за живеене(умиране). Вечна памет на момичето и сън да не свари отговорните за това лица.

Chak ne znam kakvo da kaja! Hora vie kakvi ste be Celi 2 dena i si mislite che nqma postradal, sled kato se vijda na kamerite che nqkoi e munaval Tapa i gnusna rabota

И като са видели че преминава в последния момент защо веднага не са започнали разчистване? А се е чакало в догадки. Тоя дето е гледал камерата да го водят отговорен. Явно е тотално безразличен

В първият репортаж по ТВ един гавазин от банката ругаеше и пъдеше журналистите.Явно са знаели за трагедията.Два дена по-късно тя излиза наяве!Имате ли коментар?Държава ли?....Тя не съществува!Бог да прости момичето!

Как може такова безобразие.Кой съобщи,че нямя жертви?-и как го разбра?Закакво са ви камерите господа банкери? Ужас ,лека и пръст.

е, приятелко лунна.като сте с такъв вятър и влага цяла зима кой идиот ви класира на първо място.или смотания ви кмет е бутнал някой лев в джоба на дарик най вероятно.половин есен нямахте вода за пиене, камо ли за къпане.сега карате на сухари..нямате коли за чистене на снега.откъснати сте от света за месеци.хора загиват по централните ви улици, не казвам булеварди, щото булевард се води път с три ленти в едната посока.-а вие нямате такива .къде сте тръгнали да се сравнявате с големите градове на българия.истината е една.за мен морска столица на българия е несебър и слънчев бряг.лятно време там има повече хора отколкото цяла варна и бетонните и бункери наоколо.казвам това защото морето е лятно време два месеца активен сезон.през останалото време около варна в курортите , не в града идват пияниците на европа а те надали и знаят в коя държава ги докарват.крайно време е варна да си заеме подобаващото място на град без облик и идентичност.град пълен със селяни избягали от бедните им села наколо.това е истината.бъдете сигурни че скоро време ще четем и други нещастни случаи от най добрия трад за живеене във варненска област намиращ се около клоката наречена черно море.едит съвет за варненки.пълнейте интензивно с насоченост в две посоки.едната да не ви духа вятъра под козирките зима,пролет и есен , другата ахмет догат и турците харесват по заоблени, да не кажа замазнени жени.мъжете турците ги харесват всякакви.спокойно варненци..

Shibana darzava, ako ima takava izobshto. Kak e vazmozno da se sluchi takova neshto i chak sled 2 dni da zapochne razchistvane. Cialata vi ebana darzava beshe zatvorena ot 22 dekemvri do vchera. Ne se nayadohte, ne se napraznuvahte, ne se naebahte tapi balgarski bunaci. Zatova ste na tozi hal.

Егати ненормалната тъпотия. То да се чудиш да се смееш или да плачеш. Жалко за момичето.

Изпълнен съм с болка и гняв. Родител съм на студентка във Варна. Това е престъпна небрежност! Някой трябва да понесе съдебна отговорност: Този който е дал консататцията, че постарадли няма; този който е допуснал да се потвърди такава костатация толкова бързо; всички които са отговорни за състоянието на сградата. Това са банки и някой е стоял там, консатирал е щети, вардил е помещенията за посегателства,създав еорганизация, но никой не се е престарал да се увери за затрупани хора. Гадното е това, че се определя като злополука. Като цялата ни зимна ситуация при която министърката ни Етем е в отпуск и заяви по БТВ, че е формалност да я прекрати и изпулнява задълженията си. Бога ми, как се разпореждат при заместник в отпуск, кой носи отговорност? КОЙ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ С ТОВА МОМИЧЕ?

Vsichko e absurdno v mafiotskata darzava na chervenite mutri. Edinstveniat nachin te sami da se otkazat ot vlastta e vsichki trudosposobni balgari da emigrirat. Niama da ima koi da plashta danaci i na kogo da se smuche kravta. Togava chervenite paraziti shte zagubiat hranitelnata si sreda i sami shte se otkazat ot vlastta. Shte se pusnat kato karlezi i piavici ot trup.

радвайте се варненци да не завали още десет см.сняг.кой знае какво ще падне още и кой ще затрупа.радвайте се и на поредния мандат на смотания ви кмет който заради две лампички повече и присъствието на лили иванова лиши града от поне грейдера повече за разчистване на снега..показен е кмета ви --няма що.но от това вие страдате а както и чета по подигравките на писалите преди мен явно и хората така мислят..скоро балона варна ще се спука и и какво ще стане..селяните ще тръгнат към по добри места за живеене.ще си останете вие..30 - 40 хиляди кореняци ..........то и това ви е бъдещето..

mi kwo e prawila tam po towa wreme?

Samo se pitam dokoga horata v Bulgaria she turpyat podobni nesha? Kak mozhe duzhavata da ne raboti poveche ot sedmitza??? Kude sa ministri i deputati??? Kak mozhe nikoi da ne sie na myastoto, a horata da plashat danazi???

Безобразие и цинизъм. Не, не е това. Не мога да измисля нещо по-силно. Предлагам на родителите да искат наказателна отговорност от Емел Етем, кмета на Варна и областния управител. Да се поиска обещетение за смъртта ма момичето в размер на 1,000,000 евро. Ако се ослушват - Страсбург!

vmesto tezi kozirki vav Varna, ne padna pokriva na Narodnoto Sabranie v denya na parlamentaren kontrol, kogato vsichki prestapnici sa sabrani na kup ili v denya kogato davat zaplati na dupetata, zashtoto prez ostanaloto vreme tam se motayat edinichni broiki.

ivan kostof e vinoven

Но София на Алабин беше веднага разчистена.А село Варна 2 дена 2 дена е имало дете под руините.РЕЗИЛ.Господ да пази детето ми.

Трябва вече да излезем от черупките си и достойно да се борим за правата си .Трябвя вече да има БУНТ! Всички да излезем и да покажем пред Европа ,че сме достойни.А не да си стоим и траем в къщи,защото така ще ни мачкат като мравки ......

Ne chetoh koi kakwo e pisal do tuk , samo prosto mi sa nasulziha ochite ot statiqta i za poreden put se obedih che choweshkiq jiwot w Bulgaria ne struva nishto i nikoi ne go ceni.. Potresen sum .Mir na praha na gorkoto momiche..

Аз бях там в момента, когато дойде един дебел господин да оглежда и да цъка с уста пред банката си. Беше пред ПИБанка. С него имаше и патрулка. Полицаите слязоха, и заедно с него, с небрежна ленива походка и ръце в джобовете направиха същото - нищо. Това се случи около 24:00. Нямаше обезопасителни ленти, нямаше почистван сняг около козирките за да се погледне отдолу. Доколкото разбирам е дошъл екип на СОТ по-рано и само са огледали какво става отстрани. Защо паднаха? Ами там има рекламни пана с височина около метър. Зад тях винаги има листа от кестени, които са влажни и тази влага напоява арматурата в него. Снегът беше много мокър и тежък - беше около 0 градуса - и много сбит от вятъра. Предполагам там е имало 2-3 тона сняг. Отделно паната тежат още 1, примерно. Това е - в съда може да се изиска има ли за патрулите на полицията процедура и инструкция за действие при срутване, който е издал разрешение за рекламите имал ли е предвид задържането на вода, листа и сняг, ..... държавата ни е превзета от мафията, ясно е, но се надявам родителите да намерят сили и да имат желание да отидат в съда. Дано не са и те от гилдията на бизнес-елита ни, че там всеки си е затворил очите за такива подробности като проекти, разумно използване и т.н.

Държавата нехае за децата ни -факт.А ние къде сме? ВИЕ ВАРНЕНЦИ КЪДЕ БЯХТЕ?НЕ ВИЖДАХТЕ ЛИ ПАДНАЛИТЕ НЕРАЗЧИСТЕНИ КОЗИРКИ?ВАШАТА ОБЩИНА ТЕЛЕФОНИ НЯМА ЛИ? НЕ. ВСИЧКИ СИ МЪЛЧАХТЕ.

Гери ми беше най-добрата приятелка и най-хубавият и жизнен човек,който някога съм познавала.Не мога да си предтавя как някакви хора са видяли 4е тя минава,но не са си мруднали пръста да разчистят,за да видят дали е там.Те твурдят че са си мислили че е отминала,но питам аз,която никога повече няма да и кажа,че я обичам,питам ви-да мислиш по лесно ли е отколкото да действаш?И ако е била само свидетел на случката,така ли просто щеше да си отмине?Е,мислете сега,мислете,но хубаво си помислете,защото всичко се връща в живота,освен самият той!!!Гери,мила,обич те!!!

до края на януари МАрс е ретрограден - ще има още много злополуки ! Пазете се ! Това е заради ретроградното движение на планетата Марс

Тук няколко педерунгела обясняват как не трябвало така да се изказваме, как всеки да си гледа работата, как било късмет, че нямало повече жертви...ПЕДЕРУНГЕЛИ МЛАДО МОМИЧЕ ЗАГИВА ПРЕД ОЧИТЕ НА ДРУГИ ПЕДЕРУНГЕЛИ!!!!!!! И сега да попитам така ли щяхте да приказвате, ако беше вашата приятелка или дъщеря??????? ПЕДЕРУНГЕЛИ!!!!!!!!!

УЖАС ! ......... Да живее простотията и неграмотноста!

Отвратително, просто ОТВРАТИТЕЛНО ! ИЗРОДИ ! Така е, в тази държава на никого не му пука, докато не му опре ножа до кокала! За съжаление тогава вече е твърде късно! И най - лошото е, че търпим... търпим.. обръщаме главите на другата страна и пак търпим.. докато не ни смачка някоя козирка.

Vsichkite ste mn kompetentni . Koito go e pisal tva che chovek moje da e jiv kato mu padnat tonove otgore e goliama lyja. Vinovni niama da se nameriat .Po danni kozirkata e bila armirana s f8 ako na niakoi nestho mu govori .... Ta bankite niamat nistho obstho ,zasthoto na kamerite se vijda che momicheto e minalo . Namerena e tochno nakraia na Pyrva banka taka che stiga ste izkarvali vinovni . A za choveka s komentara che mu kazali ot sot i policiata da zaminava i che stoiali i gledali otlomkite - moi, samo grajdanska zasthita ima pravo da pipa taka che te ne sa mojeli nistho da napraviat!

Именно! Никой не е застрахован, навсякъде може да се случи, да не дава Господ. Тъпо е в такъв случай да се намесва глупавата тема за това, кой град какъв бил, всичките са един дол дренки - стари, мръсни, грозни и порутени. В София се срути цяла сграда и уби две млади момичета, ето сега във Варна едно си отиде, заради срутени козирки. Небрежност, безхаберие, студенина и най - вече скотщина - това е емблемата на България! :(

Че кой град е застрахован от нещо подобно - мисля, че няма такъв. И не мисля, че точно това е момента да се избиват комплекси и да се мерят пишки - на гроба на един млад човек! Хора, не бъдете скотове. Всички сме мизерници и докато не се обединим и не изринем гадовете, заедно със снега, ще продължават да ни тъпчат и мачкат и ще мрем без последствия, наляво и надясно от щяло и нещяло.

Безхаберието в държавата е пълно. Има строителен надзор, има община, има собственик... Пак ли няма виновен? Това е толкова нелепо, ненормално, нечовешко, че може да стане само в държава като България и българска община. Момичето казват е било живо и е можело да бъде спасено...

Аз съм от София и определено не съм съгласен, че има връзка случката с град Варна. ЦЯЛАТА НИ ДЪРЖАВА Е ТАКАВА. На отговорни постове са сложени некадърни и безотговорни хора. Не мога да си представя що за БЕЗОТГОВОРНОСТ е това, да се срути част от сграда, и ти да кажеш няма пострадали. Не мога да повярвам, че това може да стане в държава от ЕС! Толкова ли е било трудно да се разчистят няколко купчини бетон и да се спаси човешки живот. Ей безотговорна работа. Аз работя в частна фирма. Ако така си върша работата ще ме уволнят на секундата. Но явно в държавните организации е така - клатим си крака, взимаме пари, много ни пука.

ти байо , май наистина си Гошо тъпото. Аз лично винаги съм се възмущавал ,че в тия форуми всеки се оплаква, че друг му е виновен, Но в дадения случай наистина ИМА виновни, след като никой не е проверил дали със сигурност няма затрупани от козирката. Това все пак става в центъра на голям град , а не някъде в гората . Естествено , че трябва да се намерят виновните и да си понесат заслуженото за безотговорността. Жалко , че това няма да върн момичето. Лека му пръст !

Ако се беше счупило стъкло от вратата на банката, а не паднала козирка - работата по отстраняването на аварията пак ли щеше да започне след два дни.

нямам какво да кажа !!! Каквото и да направин и кажем и да си чешем езиците - полза няма . Надявам се да бъдат осъдени всички виновни на поне едномилионно обещетение за да не се повтаря ПОВЕЧЕ !!!

Моите съболезнования. Само че ако бяхме свесни щяхме да се съберем пред общината и да не оставим на мира Кирил Йорданов и всички там. Обаче ние сме егати племето тъпо и си траем и си пишем тук.И търпим зимната обстановка и така всяка година...Нищи по-различно от преди.ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМ БЕЗДАРНИЦИТЕ. Срамувам се и се моля час по скоро децата ми да напуснат Бг а на стари години може и аз да се пренеса при тях.