Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | dnes.dir.bg
назад

Труп на момиче открит под падналите козирки

Труп на 22-годишна студентка от Несебър е открит под развалините на една от падналите козирки на двата банкови офиса във Варна.

Обратно в новината

Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Как е възможно да не се започне веднага с разчистването на падналите козирки.Съчуствам на родителите на това момиче, тъй като и аз имам две момичета студентки.И отново няма да има виновен.Докога ще продъжава това бездействие и беззаконие в тази държава. Крайно възмутена съм!!!

Кой сега е за затвора? Ако наистина е задушена, значи е трябвало веднага да разчистят и да я спасят! А не да казват, че няма жертви.

няма такава простотия никъде другаде по тая земя само в България,камери , служители на банката , гражданска защита къде спите бе хора

ОМЕРЗЕНА СЪМ ДЕЙСТВИЯТА НА ГРАЖДАНСКА ЗАЩИТА , ПОЛИЦИЯТА , РАЙОННАТА УПРАВА .... НАЙ-ГАДНОТО Е ЧЕ СЕГА ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА СИ ПРЕХВЪРЛЯТ ТОПКАТА , ЗАТОВА КОЙ Е ТРЯБВАЛО ДА РАЗЧИСТИ ! БЕЗУМИЕ !

Като не ви харесва държавата има над 200 други - сменете си я!!!

За какво са тези камери бе ПРОСТАЦИ.Нали сте давали пари за тях. Нали са за разни такива случаи??? Някой гледа ли ги???? НЯКОЙ В ТАЯ ДЪРЖАВА ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ВЪОЩЕ??????

vinata za incidenta e izcialo na bankite za 6oto te e triabvalo da po4istiat snega ot kozirkite.o4akvam podobna kartina i s zentralna gara Sofia

Още като дадоха кадрите и коментара се запитах откъде знаят, че няма жертви. Какви ги говорят сега - умряло от задушаване... Умряло е като куче от минусовите температури. Бог да го прости. Не мен ми се е случвало в центъра на София на 20 см от мен да пада парче мазилка от козирка. Безнаказаността в нашата държава е емблемата ни.

Умнико, каква вина имат кредитните инспектори за тоя ужас ,че не разбрахме??

Тези офиси са бивши магазини,строени преди 20-30 години и явно и козирката е от тогава.Като са се нанесли банките- а това беше преди два-три месеца може би въобще не са си направили труда да видят в какво състояние са.Сега да си платят както трябва за това! Вчера вечерта минах от там и нищо не беше разчиствана, имаше само някаква лека кола за аварии,която оглеждаше,но явно нищо не са направили.Поредната българска простотия и идиотщина!Лошото е, че плащаме най-високата цена за това.

Много нелепа смърт, съжалявам за момичето... Това можеше да се случи със всеки, дори и с мен, знаейки че минавам често от там. Тези козирки са поне на по едно 30-40 години ако не и повече, не им е правен ремонт, и т.н. , просто им е доприкачена кичозната повърхност с логото на съответната банка. А от снимките си се вижда колко стар е бетона и колко са ръждясали и изгнили арматурите.....

kamerite zasneli - jalka tragedia v bedna balgaria i to v varna morska stolica -obstina -grajdanska zastita-pojarna-mvr- na sgrada-zastrahovatel sgradi- s uprava kato tazi ste stanem bananadjiiska republika a kato se pomisli samo za uprava bez uprava prosto zabravi

Това ли е най добрия град за живеене град в който може да си умреш от задушаване както си вървиш по възможно най главния му булевард.Не благодаря.

И пак чета държавата виновна!! А не се гледате вие какви сте мискини!!!

Ако се бяха загубили 2 стотинки, 100 пъти щяха да преглеждат записа от камерите, щяха да го пратят за експертиза на другия край на света и да платят на експертите пачки пари - да им дирят двете стотинки... ама нали е да им трепне сърцето за човешки живот, та да гледат записа милиметър по милиметър - НЯМА СЪРЦА, ИМА САМО ПОТЪНАЛИ В ЛОЙ ЛАЙНА!!! Тия кой ги е раждал, бре, това не са хора, родени от майка, това са изроди!!!

Трагедия...А на da искам да кажа, че в българския език няма съществителни, които да образуват множествено число с й! ...А някои медийни герои, дори биха казали...

колко смърт има по този свят...

Безхаберието няма граници. Почивай в мир.

Какво прави другарката Емел Етем??? Тя е в отпуск (защо???) и само наблюдава ситуацията в страната. Не я интересуват бедственото положение със снега и т.н. Питам се защо е министър???

Е, това ли е най-добрия град за живеене в Бългаиря ??? Къде са властите там ? Къде е кмета ? Къде е Полицията ? Къде е Гражданска защита ? Пълно безхаберие. Дори на камерите е заснето момичето, а те разчистват след два дни.

А казаха, че Варна е най-доброто място за живеене.Ако това момиче беше студентка в някоя бяла държава ,щеше да има по-голям шанс да живее- дори в същата ситуация.Тя и тук щеше да живее, ако не и бяха попречили институциите , излиза ,че ние плащаме данъци съответно заплати на нашите убийци.

Живях навремето в Ирландия. Там в един магазин нещо ремонтираха тавана, и върху една жена падна малко прах и мазилка. Нямаше даже и драскотина, но от магазина и заплатиха 25000 Евро обезщетение за причинен страх и т.н. А тук умря младо момиче, и няма да има виновни. Аз ако съм на родителите на това дете, сам ще ги накажа. Око за око, зъб за зъб. Само така ще се оправят нещата. Не може смъртта на един човек да е случайна. Тази е резултат най-вече на мързела и алчността на някого. Всички, които са ходили на училище и са учили, знаят, че случайността е неопозната закономерност. Съд до дупка за виновните

то от тия селяни какво друго може да се очаква..варненска простотия.жалко за момичето.

Нелепа смърт - в нелепа държава? Или умишлена смърт в нелеп град? Жалко за невинното момиче. От всяко положение невинно. Отдели за т.н. ГРАЖДАНСКА ЗАЩИТА бол - т.е. чиновници в излишък. Че има, и строителен надзор - мале-мила! И в Областта, и в Общината, - къде ли не. Тези банки, гдето така хубаво цицат бедният народец, как не се засрамват да работят в неподдържани в изправност помещения? Техните мили управители носят пълната отговорност за случилото се - никой друг!

Как ще падне козирка на банка, бе майка му стара!? Това е банка, не селска кочина. Представям си, какво става из сметките на клиентите, щом на банката и пада козирката. Жалко за момичето.

Ами тези тлъсти денонощни въоръжени охрани на банкови офиси - първи ще са се разбягали, вместо да окажат помощ на девойчето. Освен ако . . . Освен ако . . . Освен ако . . .

Prosto nqmam dumi!!!Po takuv nelep na4in da si otide edin mlad 4ovek!!!

С всеки ден се убеждавам че по-шибана държава от България няма. С голям кеф ще се изнеса и ще си създам семейство навсякаде другаде но не и тук. Тук е добре единствено за мафиотчетата.

Bezhaberie, tva e niakva parodia na darjava.

Как не ги е срам мръсните гадове ДВА дни да не се погрижат да проверят има ли някой затрупан?!? Ако и сега няма виновни и никой не понесе отговорност за един нелепо отишъл си млад живот просто за пореден път ще се убедя, че живеем в най-скапаната, шибана и лайнарска държава на света!

Не се иска много мозък да прегледаш записа след срутването и да видиш, че там има ЧОВЕК!!!!!

Това ли е най добрия град за живеене град в който може да си умреш от задушаване както си вървиш по възможно най главния му булевард.Не благодаря.

БРАВО ВАРНА!!!

Практиката е банките да си правят лъскави офиси с не до там добре направени конструкции.Вероятно този, който е правил козирките няма узаконен проект.Следствието ще каже.. Според мен следствието и този път нищо няма да каже. Става въпрос за две големи банки и пак ще се запушат устите, на когото трябва :(

И какво ще стане сега - пак ще се точат дела 2-3 години и накрая пак ще се окаже че няма виновни.

Всичко, както винаги е много съмнително... Първо като разчиствали нямало труп, а после се е появил.

Кой идиот ей така е решил че няма никой под козирката ? Такава безотговорност трябва със затвор да се наказва. Толкова ли не можаха пожарникарите или някой друг да огледат за хора отдолу, щом като не е била затисната е можело да бъде спасена ако бяха проверили.

kavali ste vie ot bankata i oxraniteli i 6efove

kavali ste vie ot bankata i oxraniteli i 6efove

mislq 4e ob6tinata trqbva da ponese wsi4ki negatiwi ot slu4iloto se nezawisimo 4e nqma da wurnat momi4eto no wse pak trqbva da ima nqkakwa sprawedliwost. puk posle ob6tinata da si tursi parite ot zasegnatite institucii

ИМПИЧМЕНТ НА КМЕТА И ЦЕЛИЯТ ОБЩИНСКИ СЪВЕТ! НЕЗАБАВНО! ПОУКА! СТИГА БЕЗСМИСЛЕНО СТРОИТЕЛСТВО ЗА СМЕТКА РОДУ! ПОСТРОЕНОТО ДА СЕ ПОДДЪРЖА В ИЗПРАВНОСТ!

E takava idiot6tina njama i ne moje da ima...Kak njama da proverite njama li zatrupan pod kozirkite be MALOUMNICI NENORMALNI...Napravo 6te se pukna ot GNJAV. saboleznovania na blizkite

jalko za momi4eto.....

E takava idiot6tina njama i ne moje da ima...Kak njama da proverite njama li zatrupan pod kozirkite be MALOUMNICI NENORMALNI...Napravo 6te se pukna ot GNJAV. saboleznovania na blizkite

плюете за Варна, а забравихте че в София се срути сграда върху автомобил и уби две също девойки на 20 години. не знам вие как щяхте да чистите при този силен вятър който духа до тази сутрин във Варна и навява сняг където намери. зимата във Варна изобщо не е като тази в София. ако беше в София случката и беше съобщено че няма пострадали при срутването - също нямаше да се започне чистенето веднага .

Това да те оставят жив заровен да издъхнеш в центъра на голям европейски град без никой дори да погледне няма ли пострадал човек... Нямам думи, якото е че, тези абсурди са толкова много, че на никой не му праят впечатление... Държава ли? Стойте тук ли? Без коментар.

ОТ ОХРАНАТА НЕ БИЛИ УБЕДЕНИ !?!?!??!? СЕГА УБЕДЕНИ ЛИ СТЕ БЕ ЧУКУНДУРИ НЕЩАСТНИ ? ТОВА ЛИ ТРЯБВАШЕ ДА СТАНЕ, ЧЕ ДА СЕ УБЕДИТЕ, ДЕБИЛНИ ОХРАНИТЕЛЧЕТА ?

Варненската простотия, уви, не е с нищо по-различна от Софийската (не забравяйте самосрутващите се сгради насред столицата) или Бобовдолската например.Тя си е наша, родна...и за това ми е по-мила някак! И този ужас ще се задълбочава докато не изринем тази вмирисана система в БГ. Защото не са виновни само банките - нали има строителен надзор, контрол и не знам какво още. Те са държавни учреждения и са на държавно (разбирай наше) изхранване. Дано да не съм прав - но още много нелепи смърти ще има докато всички търпим.....

Боже, горкото момиче, не пожелавам на никого да се случи такова нещо.