Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | dnes.dir.bg
назад

Труп на момиче открит под падналите козирки

Труп на 22-годишна студентка от Несебър е открит под развалините на една от падналите козирки на двата банкови офиса във Варна.

Обратно в новината

Коментари - Труп на момиче открит под падналите козирки | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Радвам се, че и героя от Крит - генерал - полковник от Луфтвафе Курт ЩудеНт се е включил във форума.

Аз съм студентка в Икономическия университет, не мога да опиша чувствата си!! Може от там да започне някаква инциатива. Аз нищо не видях и не чух там, дори сега разбирам, че момичето е учило там. Хора, бъдете съпричастни, направете нещо колкото и малко да е то, занесете цветя, картички на мястото не крийте чувствата си! Това може да се случи на ВСЕКИ ЕДИН В БЪЛГАРИЯ!

На втори януари, малко след инцидента полицията вече беше на място и го разследваше. Аз нямам обяснение защо търсенето на пострадали е предприето чак на четвърти. Тези органи на реда за шоуто ли са пристигнали на място? Дори и подобна спасителна операция да не в компетенцията им, най-малкото са длъжни да уведомят съответната служба. Но не... отишли са, огледали са, написали са си протоколчето, според което няма жертви, въпреки, че не е проверено и работата им е приключена... Нямам какво повече да добавя.

ей на това ако не му се казва съдба. Както си вървиш и ...... лоша работа. Какъв ремонт са правили преди време само незнам. Не тръгна добре тази година

Е тва са вече изроди! Дали е можело да бъде спасено, ако веднага бяха разчистили или лекарите си знаят вече урока?

банките сега ще си го отнесат.......как може никой да не почиства

Така ще е като 2 дена не се сетиха да проверят за пострадали.

Боже, каква нелепа смърт. И защо чак днеска са започнали разчистването - ужасна история. Мили хора, носете си новите дрехи защото не знаеш утре ще те има ли.

Така. И как са разбрали, че няма загинали и пострадали? И хоп чак сега се открива. ами момичето може да е било живо и аке е имало бърза намеса да бъде спасено. Ей вече избеснявам от прости хора. Незабавно отговорните в затвора!

Боже, каква нелепа смърт. И защо чак днеска са започнали разчистването - ужасна история. Мили хора, носете си новите дрехи защото не знаеш утре ще те има ли.

КАК СА РЕШИЛИ, ЧЕ НЯМА ЖЕРТВИ БЕЗ ДА РАЗЧИСТЯТ ОСТАНКИТЕ. МОЖЕ МОМИЧЕТО ДА Е БИЛО ЖИВО?

Това не е истина, как е възможно повече от 24 часа никой да не разбере, да не огледа дали все пак няма някой затрупан...... егати властите в тая държава, и горкото момиче оставено на произвола мир на праха му..... :( сега семеиството му да съди до дупка, и двете банки, и строителя и общината и полицията........

Не е ясно защо едва сега се разчистват отломките. как да не е ясно - такъв разпад на държавността и такъв хаос в България никога не е имало през последните 20 години!

Практиката е банките да си правят лъскави офиси с не до там добре направени конструкции.Вероятно този, който е правил козирките няма узаконен проект.Следствието ще каже.

Ето това вече е безобразие. Как може чак сега да разчистат и който е отговорен за срутването - да си понесе наказанието.

На кой му дреме. Виновни и наказани няма, няма и да има. Тогава на кой му пука. Просто се е оказала на грешното място в грешно време. Булгаристанци мрат като мухи, защото са прости и горди, че за тях няма ред и правила, камо ли някаква организация.

Браво на двата банкови офиса във Варна - 1 човешки живот, на момиче е отишъл, просто защото тия кретени са решили, че няма никой отдолу. Ясно пише, че момичето е умряло от задушаване ....

ами мафиотската държава работи за мафиотите, за гражданите не и дреме

Жестока смърт, бавно и мъчително от задушаване. Но ... бедствието е виновно. А някой медийни герой, дори биха казали, че няма никаква козирка и тя е била разчистена още преди да падне.

Еми сега алчните банки да платят на Свети Петър да я върне обратно.Що не умре некой кредитен инспектор,м*та им скапана.Амин.

И защо не са го намерили по-рано ами са го оставили да се задуши момичето?

:( Gorkoto momiche.. a sa mojeli da q spasqt :(( rest in peace

Архитектите на офисите - на съд и да платят за момичето. Солидарно с банките, които не са си почистили навреме снега от козирките и общината, която не е предприела необходимите действия за спешно претърсване на руините за оцелели затрупани живи хора. Тя е най-виновната. И службите, отговарящи за бедствията и авариите. Може би ако бяха го открили вчера, детето (то е било само на 22 години) щеше да е в критично състояние, но все още живо и жизнеспособно като всеки млад и здрав организъм, пострадал внезапно при инцидент. Дано не платят на експертите да го изкарат починало от мигновена смърт.

Те това е! Никои не си е мръднал пръста да провери има ли някой от долу! Ужас и Безумие!!! Родителите Трябва да Осъдят Банката и другите отговарящи органи!

няма да има виновни за смъртта на момичето, както и в София няма виновни за смъртта на двете момичета на ул. Алабин, когато заради строителни далавери се срути сграда!

ЕБАТИ ГНУСНАТА ДЪРЖАВА! ИЛИ ОБЩИНА, ВСЕ ТЯ! КАК МОЖЕ ДА СИ СИГУРЕН, ЧЕ НЯМА ЖЕРТВИ ПРИ ПОДОБЕН ИНЦИДЕНТ, АКО НЕ РАЗЧИСТИШ МЯСТОТО НА ВРЕМЕ! ЗАЩО СА ЧАКАЛИ ТРИ ДНИ? МОМИЧЕТО МОЖЕ И ДА Е ЗАМРЪЗНАЛО! СЪД ДО ДУПКА!

лелеее как може!!!! как няма да се провери какво има под козирките. идиотщина на квадрат. явно е било живо момичето известно време след като е било затрупано.

А аз се зарадвах, че няма пострадали. Ако някой си беше свършил работата навреме, т.е. да разчисти отломките, за да види дали някой не е притиснат - момичето нямаше да загине... или поне е имала добри шансове да оцелее. Честно казано ми писна от безотговорност в тази държава, Все нещо и някой друг е виновен... Бог да я прости и да почива в мир... жалко за такива хора, жертви на безотговорност, и жалко, че никой няма да бъде подведен под отговорност за това...

олеее :-( БЕЗУМЦИ !!!! При такова срутване в центъра на града първо се търсят затрупани хора...как може започнат да разчистват чак след 2 дена?!?!

Е ОМГ!!!! Това би следвало да се разчисти на момента! Егати адската простотия, честно! А може би е имало шанс за девойчето? Егати тъпотията!

Това е България ... :( Просто нямам думи .... А може би момичето е имало шанс да живее ..... :( Нека да почива в мир

Е КАК ТАКА ПАДНА КОЗИРКАТА - МОМИЧЕТО Е ПОД НЕЯ, АМА Е ПАДНАЛА ТАКА, ЧЕ НЕ Я Е ЗАСЕГНАЛО, А ТО - УМРЯЛО ОТ СТРАХ??? ДАЛИ ЗАЩОТО Е КОЗИРКА НАД 2 БАНКИ????

Това е нашата скапана държава! За всичко се реагира след, като вече е твърде късно! Лека му пръст на момичето загинало поради поредния български абсурд.

поредната нелепа смърт в нашата ''държава''

neka da poznaia vinowni niama prosto se slu4ilo taka, a momi4eto za neia prosto mal shans. iskam da widia kak shte se oprawdaiat pak. i otnowo wsiako 4udo za tri dni. moite iskrenni saboleznowania za roditelite na momi4eto, nikoi ne zaslujawa takawa sydba. leka i pryst.

много лошо започна тази година. какво ли още ни чака следващите 360 дни? бог да го прости горкото момиче и моряците ни

Тия какво са дремали ДВА дена????? Горкото момиче...

а сега да видим кой ще е виновен... Кмета и шефа на РДВР да излязат пред медиите и да кажат защо не са си мръднали задниците за да може да се спаси момичето. И ако някои се опита да оправдае посочените нека не забравя кой назначава ресорните кадри в града. Но никой няма да излезе пред медиите щото въпросните лица са на топло пред камината на червено вино и пържолки и простосмъртните по улиците не ги интересуват - просто от тях няма рошвети...

Хайде сега пак ше започнете с вашите въжделения срещу политиците, България и все някой ви е бил виновен... Аман вече от драскачи на коментари

Българийо...загиваш като страна!

Oshte onzi den pisaha za tezi padnali kozirki.Zashto ne zapo4naha vednaga da gi raz4istvat ili sa se izjivqvali nqkoi hora kato qsnovidci i sa predpolojili 4e nqma nikoi otdolu.Bog da go prosti momi4eto.Mojeshe oshte da jivee i da se radva na mladostta si ako obshtinarite i grajdanska zashtita si gledaha rabotata.

БЕЗОБРАЗИЕ!!!!!! ДНЕС Е 4-ТИ ЯНУАРИ, А НЕЩАСТИЕТО Е СТАНАЛО НА 2-РИ.

Ебати тъпата държава сме,съд за виновните.Как ще обяснят сега това.Нещасници скапани

УЖАС ! Е това вече е престъпно !!! И от банката са виновни,.. най вече те,.. направо изтръпнах,..

no comment

Тия сгради са стогодишни, никой не си е правил труда да ги ремонтира откакто са построени и изведнъж - нещастен случай??? Много ясно е , че при по - голям контрол върху строителството тази студентка щеще да е жива. Ние чакаме някой да умре и тогава да мислим какво е трябвало да се направи, ама в минало време, с миньорите стана същата работа !

Тия сгради са стогодишни, никой не си е правил труда да ги ремонтира откакто са построени и изведнъж - нещастен случай??? Много ясно е , че при по - голям контрол върху строителството тази студентка щеще да е жива. Ние чакаме някой да умре и тогава да мислим какво е трябвало да се направи, ама в минало време, с миньорите стана същата работа !

Не вярвам ни в правосъдие, ни в полиция, ни в гражд. защита