БСП взима 11 областни града, ГЕРБ - 10, десните - 3
Вече са ясни всички победители от балотажа за кметските избори. Въпреки това информацията кой областен град от кого е спечелен, бяха променяни през целия ден, тъй като някои кметове са подкрепени не само от една политическа сила.
Обратно в новинатаКоментари - БСП взима 11 областни града, ГЕРБ - 10, десните - 3 | Днес.dir.bg
Коментари
КАКВО НЕ ХАРЕСАХА И С КАКВО НЕ ОДОБРИХА ВИДИНЧАНИ Д-Р ИВАН ЦЕНОВ?????????????? С КАКВО НЕ ХАРЕСАХА И С КАКВО НЕ ОДОБРИХА ПЕРНИЧАНИ БИВШАТА КМЕТИЦА АНТОАНЕТА ГЕОРГИЕВА, КОЯТО СТАНА ТРЕТА ДАЖЕ??? С КАКВО ГИ ПРИМАМИХА МУТРА И КОМУНИСТКА???? АЗ СЪМ СОФИЯНКА, ДЕМОКРАТКА И МНОГО СТРАДАМ ЗА ВИДИН И ПЕРНИК, ЗАЩОТО ЗАГУБИХА ДОСТОЙНИ, ЧЕСТНИ, УМНИ КАНДИДАТ-КМЕТОВЕ КАТО д-Р ЦЕНОВ И Г-ЖА ГЕОРГИЕВ. ЖАЛКО ЗА ТЯХ, МНОГО ЖАЛКО.............., ЗАЩОТО ОТ КЪДЕТО И ДА ГИ ПОГЛЕДНЕШ И МАЖОРИТАРНО - ТЕ ТРЯБВАШЕ ДА БЪДАТ НОВИТЕ СТАРИ КМЕТОВЕ.
В Шумен циганите,дъртаците и бастуните избраха червения Кр. Костов.Не че Златев пък е стока.Бях в секция,гласуваха само 10-15 млади хора,всичко друго бяха склеротици.Да им е честито на мизерниците!Като шибнат общинските данъци нагоре, да си хапят дъртите задниците,дето мислят с тях.Така градът на първия симфоничен оркестър,първия театър ,приютил Лайош Кошут и унгарската емиграция,вече е равен на Полския Тръмбеш.
С БСП ще се справиме.... но с кючеците как ще се оправяме !!! КОЙ ЩЕ СПРЕ ДОГАН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Това не бяха избори - това си беше чисто пазаруване на гласове. Срам ме е, много ме е срам, а за яд да не говорим. Като си помисля само, с колко души се е увеличила една изборна секция от придошлите селяндури, съвсем побеснявам. Същите тези ми избраха кмет на район. Те не гласуваха мажоритарно, те гласуваха за името на бате им Бойко, без да огледат кандидата му отвсякъде. И срам и гняв и яд и ужас са ме обзели. Но........заслужамач си го!!! Като сме прости.
Браво, съграждани ! Дадохте пример на противопоставяне на гербомутрите !! Русе е бил винаги европейски град ! Вън мутрите от България !
Честита победа зад-р Мирев-кмет на община Търговище. Въпреки купуването на гласове от ДПС хората се осъзнаха и гласуваха за единствения достоен кандидат, а не за това мекотело и корумпирано същество Светлан Петков.
Цитат от пресконференцията на Станишев:-Няма да правя поменник на градовете, в които сме спечелили! Без коментар!
Нито избирам, нито споделям партийни радости или неволи. Искам да разбера само механизмьт на властта. Досега научих само, че не е като швейцарски часовник. Мисля, че в начия случай е като часовник с батерия, по-точно с няколко. Трябва да се сменят периодично.
Ne moga da povqrvam,che takiva greshki moje da budat dopuskani.Mnogo darja da otbeleja,che v Pazardjik nadpredvarata za kmet be spechelena ot NEZAVISIM kandidat, a ne ot BSP,kakto pishe v nachaloto na statiata. Mejdu drugoto,vazmuten sam sasto taka,che v sutreshnite tv novini biaha spomenati rezultatite ot vsichki gradove s izkluchenie na Pazardjik! mai na niakoi mu izlqzoha krivi smetkite....
Брато, чувал ли си за младежко БСП? Да не би да мислиш, че там са дъртаци? Не си ли виждал засуканите мадами? БСП бавно, но непрекъснато се подмладява.
LOSHO,MNOGO LOSHO ,CHE BSP PRODULGAVA DA IMA IZBIRATELI!...LOSHO ZA BULGARIA,LOSHO ZA BULGARITE!!!
Ей, dir.bg, кой ви финансира? БСП хем печели 9 кметски места, хем 11. Кое е вярното. Май и на вас ви броят сребърници от бившата банка на Славчо Христов, а сега на Цветелина Бориславова - СИ банк. Мутрагените идват на власт, те имат пари да плащат на всякакви медийни лапачи. Герберите са медийнни герои, а това е добре подплатено от тлъсти пачки
Комунисти и фашисти са от един дол дренки. А.Буров твърди че орача,сеяча и говедаря са истинските българи. Може и свинаря - къде се пъхаме между шамарите а не минем през дясна диктатура като Чили, Испания, Гърция и т.н. като преходен период, стига с тези башибозуци, ремсисти и пенкилер царисти, па ди оправим държавицата ако все още има някой останалв нея!
Какво има да коментирате? Резултатите за ясни. Всичките тези изявления на ББ за звучния шамар, както и всички друго издумано от него, е просто един ЕДИН ГОЛЯМ ГЕРБЕРОВ БАЛОН! Да ме прости това прекрасно цвете! Но резултатът е ясен- 11 на 10 за БСП. В Областните градове. В другите населени места отново печели БСП. Въпреки купуването на гласове, въпреки компроматните войни...въпреки купените синдикалисти за учителската стачка в удобния момент!
Няма никакво значение коя партия в колко града е спечелила. Нима не виждате , че старите муцуни са все едни и същи , независимо под знамето на коя партия се подвизават в момента. Те само преминават от партия в партия за да гонят келепира ,според думите на Алековия Бай Ганьо . За обикновения избирател нещата няма да станат по-добри . Напротив , всичко останало ,което е все още държавна собственост и се ползва от народа / паркове , градинки , междублокови пространства и т.н. / ще бъде приватизирано срещу тлъсти комисионни за кметовете. Защо мислите изборните билютини се измерват в метри? Ами много просто , защото няма нито един осъден кмет за кражби и присвоявания . И сега вече е последният шанс да откраднеш безнаказано от държавата , защото вече остана малко за крадене. Ако си спомняте,преди две години уволниха човека , който отговаряше за Държавния резерв. На интервю по телевизиятя той каза ,че има заведени 720 !!! ??? дела за кражби от резерва и всичките са спрени. Защо мислите , служителите в съдебната система получават 5 пъти по-големи заплати от учителите- защото им се плаща да потулват престъпленията да управляващите. А изборите ,като такива , са изключително опорочени и дори противоконституционн Самият панаирджийски начин на провеждането им - носенето на торбите с бюлетините от отделни лица на панаира пред НДК- е толкова допотопен и позволява да се подменят не само бюлетини ,но и цели чували. Живеем в 21 век- век на коппютърните технологии. Толкова близко до ума е ,че вместо бюлетини могат да се използуват специални карти / като личните или дебитните към банките/ , с които чрез специални терминални устройства всеки избирател може да даде своя вот. Тогава няма да има изборен туризъм , защото компютърът ще проверява дали има такова лице на посочения адрес и т.н. И тогава изборите ще струват по-евтино и ,ако терминалните устройства след изборите се излагат на публично място поне веднъж годишно ,през следващите години , избирателят може да снеме своето доверие от кандидата ,за когото е гласувал. А сега вотът е като хвърлен камък , който можеш да хвърлиш отново чак след 4 години , през което време ще си окраден до последния си петак.
Абе вие, кретени ли сте или аналфабети? Стига сте писали и вярвали на глупости. Това, че мошеникът, овчарят Овчаров провали София, не означава нищо. София не е България! Разберете! БСП печели тези избори!
Най-сетне вестник Дума се осмели да публикува в Интернет реалната карта на изборите, червената, е, за жалост не толкова червена, като така наречената карта на Клара Маринова при тагавашната много по-убедителна (но провалена победа, заплатено поражение отвън) на БСП.
ВПОЛНОСТИ Я СОГЛАСЕН С ТОВАРИША ГИТЛЕРА - САМО ЖЕСТОКА ТОТАЛИТАРНА ДИКТАТУРА ВИ ОПРАВЯ ВАС БЪЛГАРИТЕ И ГУЛАГ. ПРИ ДЕМОКРАЦИЯТА ГО ЗАКЪСВАТЕ ЯКО ЗАЩОТО СТЕ СТАДО А НЕ НАЦИЯ. ВОТ ЕТО ВСЯ ПРАВДА!
СДС и ДСБ да го дуухааат.Тия избори са лебедовата им песен.Те са партии пред разпускане.Финита ла комедия.Края им е близо.ББ е вече лидера на десницата. Неговата партия е единствената дясна в БеГе.Другите са смешковци,клоуни и циркаджии.Кой идиот ще гласува за тях?
А, я си спомнете момент от нашата славна история...някъде около 1211г. (извинявам се предварително ако датата не е точна!)...тогава когато страната е разделена...се появява славният Ивайло свинаря с обещания за по светло бъдеще. С тези царе и бодигарди сме на същия хал...казвала съм го и ще го кажа още веднъж: БЪЛГАРИНЪТ, ВСЕ ГЛЕДА В ПАНИАЦАТА НА ДРУГИЯ А НЕ МИСЛИ ЗАЩО Е ПРАЗНА НЕГОВАТА?!