Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал
Пътищата в област Добрич са обледени, съобщават от Областния съвет за сигурност. Руски ТИР с 25 тона домати се е преобърнал.
Обратно в новинатаКоментари - Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал | Днес.dir.bg
Коментари
И ти си поредната гугутка,не можа да захапеш за какво иде реч. На 60 съм и знам много добре кое за къде се е пращало и кое как е било....много съм говорил и дядо...беше роден 1899-та...
Акцизите са правопропорционални на безродието и бездарието на БГ- политиката, а и нищо значимо не произвеждаме
Руснаците са яли голям бой от воиниците на генерал Колев, случайно ли руския ТИР се е преобърнал точно край селото с неговото име?
Учения селянин , ял ли си търски домат ? Аре нема нъжда да се учим как се произвеждат пластмасови домати !
Моторът на "Москвич" беше BMW....сигурно е краден но беше много корав....купето помия но се държеше много добре на пътя.
Абе и БМВ сме карали. Не е баш същото като москвич 12-так. Няма начин да ги сбъркаш двете.
Края на ноември не се изнасяха домати, а се внасяха портокали и банани за да узреят за Нова година. Ей на к'ви опашки сме чакали пред представителните магазини.
За граматика пита, а правописа му на чукча. Ша ма РОВАТ ама са им къси кунките. Дядо ми наш колко е руски зелки е натъркалял с ген. Колев, продажно комунистичско мекеренце?
или сделано бмв , разлика няма. Но ти определено повече от беларус не си виждал и то като прикачвач, ако знаеш какво е това де.
нали от там ти плащат, затова си и регистриран за да се подписваш във ведомостта на лубянка.
Май точно тогава се изпразниха селата, а началото на процеса някак си съвпадна с пристигането им...
Този път една мъгла ни изненада.Опесъчаването трябваше да почне 5-6 часа по рано. Дебелото върши си работата,стига със самохвалството.
ама тоя е контрабанда.. нали не купуват селскостопанска продукция нека има за вътрешния пазар
Ведомостта, в която се подписвам, е доста по на запад. А тук съм на свободна практика. Забавлявам се с нещастниците като теб!
речник на Българският език е на друго мение, но той не се изучава от родоотстъпници и национални предатели обичавани във вишата партийна школа в москва.
Успокой се, пий една водка от последната пратка на володка и гледай на разпилените руски доматчета като на премия за старанието ти. Ходи събирай докато не са измръзнали :-)
Забавлявам се с бълхливи помиярчета като теб, дето на второто изречение се задавят от лай, белки чорбаджията им ги чуе и оцени. Мотиката е много полезен инструмент - за копане на комуняги!
се принизавам до твоето ниво, инак не би се получила завръзката :-) Защо утре, заработи нормата за днес ли? Толкова ти е родолюбието - платено на метър!
е как да го нарекът албански ,след като е руски или ако някой русин сгафи просто да се примълчава!!!
Тези домати,ги търкаляте от вчера,бе!И на всичко отгоре,ме изтрихте три пъти,защото се притесних,да не измръзне Фюрерчето -Фикус,когато ги събира/братска помощ,имам предвид/!
толкова ниско колкото теб немога. Все пак това ти е по генетично задание ;-) Поручик Ржевски