Коментари - Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал | dnes.dir.bg
назад

Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал

Пътищата в област Добрич са обледени, съобщават от Областния съвет за сигурност. Руски ТИР с 25 тона домати се е преобърнал.

Обратно в новината

Коментари - Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И ти си поредната гугутка,не можа да захапеш за какво иде реч. На 60 съм и знам много добре кое за къде се е пращало и кое как е било....много съм говорил и дядо...беше роден 1899-та...

Акцизите са правопропорционални на безродието и бездарието на БГ- политиката, а и нищо значимо не произвеждаме

Орсов ши питаш

Руснаците са яли голям бой от воиниците на генерал Колев, случайно ли руския ТИР се е преобърнал точно край селото с неговото име?

Излишната пич,излишната:))

Учения селянин , ял ли си търски домат ? Аре нема нъжда да се учим как се произвеждат пластмасови домати !

Темата за опесъчаването тук не е интересна, Путлер

Моторът на "Москвич" беше BMW....сигурно е краден но беше много корав....купето помия но се държеше много добре на пътя.

Абе и БМВ сме карали. Не е баш същото като москвич 12-так. Няма начин да ги сбъркаш двете.

Понеже си карал само "Беларус" не можа да захапеш за какво става дума.

Тц. Не мога. Светни ме за какво става въпрос.

Ти к'ви ядеш?

Как пъ не ти омръзна да се пуйчиш! На всяка манджа, мерудия!

К'ви домати си изнасял края на ноември бе?

Края на ноември не се изнасяха домати, а се внасяха портокали и банани за да узреят за Нова година. Ей на к'ви опашки сме чакали пред представителните магазини.

За граматика пита, а правописа му на чукча. Ша ма РОВАТ ама са им къси кунките. Дядо ми наш колко е руски зелки е натъркалял с ген. Колев, продажно комунистичско мекеренце?

или сделано бмв , разлика няма. Но ти определено повече от беларус не си виждал и то като прикачвач, ако знаеш какво е това де.

нали от там ти плащат, затова си и регистриран за да се подписваш във ведомостта на лубянка.

чукча, на мен задника ми е бял! А твоят е червен, прежулен :-)

с по-едри пъпки за теб, че на володка му омекна от много водка ;-)

свеж, едър КУРмишон за руски дирници

дращи! Днес е неделя, ще изкараш двойна надница червена подлого!

Май точно тогава се изпразниха селата, а началото на процеса някак си съвпадна с пристигането им...

не бери грижа, плъхове като тебе бол, ще заглади косъм българина!

ще има пари като ги изкрадохте вие червените боклуци, а сега оревахте света?

Шило

Каквито е произвела баба му от село.

суратя, че много се запени. Ще вземеш да се удавиш!

Този път една мъгла ни изненада.Опесъчаването трябваше да почне 5-6 часа по рано. Дебелото върши си работата,стига със самохвалството.

ама тоя е контрабанда.. нали не купуват селскостопанска продукция нека има за вътрешния пазар

Ведомостта, в която се подписвам, е доста по на запад. А тук съм на свободна практика. Забавлявам се с нещастниците като теб!

за гарнитура и два ТУРСКИ домата?

Естествено, нали до преди малко те жулих!

речник на Българският език е на друго мение, но той не се изучава от родоотстъпници и национални предатели обичавани във вишата партийна школа в москва.

Успокой се, пий една водка от последната пратка на володка и гледай на разпилените руски доматчета като на премия за старанието ти. Ходи събирай докато не са измръзнали :-)

Забавлявам се с бълхливи помиярчета като теб, дето на второто изречение се задавят от лай, белки чорбаджията им ги чуе и оцени. Мотиката е много полезен инструмент - за копане на комуняги!

се принизавам до твоето ниво, инак не би се получила завръзката :-) Защо утре, заработи нормата за днес ли? Толкова ти е родолюбието - платено на метър!

Демек, декември месец - консервни.

Не съм. Разкажи ми.

Шило

Аха!

е как да го нарекът албански ,след като е руски или ако някой русин сгафи просто да се примълчава!!!

Тези домати,ги търкаляте от вчера,бе!И на всичко отгоре,ме изтрихте три пъти,защото се притесних,да не измръзне Фюрерчето -Фикус,когато ги събира/братска помощ,имам предвид/!

толкова ниско колкото теб немога. Все пак това ти е по генетично задание ;-) Поручик Ржевски

грижа не бери. Просто за отрепки като теб, много пиене трябва...

що лаеш, заработваш надница ли?