Коментари - Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал | dnes.dir.bg
назад

Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал

Пътищата в област Добрич са обледени, съобщават от Областния съвет за сигурност. Руски ТИР с 25 тона домати се е преобърнал.

Обратно в новината

Коментари - Поледица по пътищата в Добричко, руски ТИР се е преобърнал | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Шило

Така и не разбрах къде е акцента- че условията са лоши, пътищата неподготвени, и че трябва пътуващите да внимават, че да стигнат невредими, или, че се е обърнал руски камион?

Какие ето домати??? Кому они нужни???Краставици, краставици нада , огурцlь ......

"добруджанска нация" това пък как го измисли се чудя

А, не, към всяка краставица вървят по два домата в другия край, че иначе комплектът не е пълен, ха, ха, ха...

Не съм русофоб, но със сигурност не съм въобще русофил, обаче нека се спре с глупостите защото: 1. На всеки може да му се случи да катастрофира на лед, а и въобще. 2. И този човек е тръгнал да изкарва хляба за семейството си. 3. Това, че е руснак не означава, че е пиянде или идиот или пък, че подкрепя престъпния режим на Путин...

Поне преди 3 дни синоптиците предупредиха, че в Североизточна България се очакват поледици. Някой тъпак отново не си е свършил работата, а сигурно и си е чопнал кинти.

В Москва полицията спира лице от кавказка националност за проверка. Обискират го и намират в него огромен кинжал. - Какво е това оръжие? - Това не е оръжие, това е готварски нож, с него режа краставички, доматки, правя салатки... - А тоя улей тука за какво е? - Как за какво? Да се изтича кръвта, разбира се!

Единственото смислено мнение под тази новина. Просто да се чуди човек, четейки другите, толкова прост народ откъде се е взел, да коментира новините, че и да ги пише, имайки предвид написаното " опесАчаване" в началото. Неграмотност и селяния.

Шило

Сигурно, добре, че са отишли на кино домати, а не човешки животи.

"Руски ТИР с домати се е преобърнал в Добричко..." ...?!?! Не разбирам какъв е проблемът...освен, че ще ядем лютеница!

+1 за познанията, но повярвай няма да се учудя живял съм във Финландия 6/7 месеца

В сумати села и малки градчета се пукат водопроводите и по няколко дни основните пътища са с вода, а при 0 градуса това опасно, но на кого му пука , че стават бели всеки ден по пътищата на България?!

Е, такае, но на други пък проблрмът им е, че не вдяват от хумура в ситуацията...ама какво да се прави...предубеденост и комплекси!

евала баце !!! добре че не го написа това послание на германски че щеше да избиеш рибата в цяла България

ако доматите са турски ,а те сигурно са такива ,аз питам турците каква роля играят - провалят санкциите на САЩ,ЕС и демократичния свят?Нали са в НАТО?Или си гледат интереса и кефа,а такива като нас да опират пешкира.Това е добър въпрос за наште управници . До неуките селяни във форума 30.11.2014 15:09 ( нерегистриран ) . Доматите са турски, карат ги от Анталия. Там оранжериите са от хиляди декари. Ако някой се интересува как се прави световен агробизнес да ходи у комшиите да види на живо а не да пише простотии по форумите

Ма мое ли да сте толкоз прости бе, гуспуда - големата изненада е сняг и лед през зимата, как досега не разбрахте! Че то всяка година е изненадата една и съща!

А ти защо не отглеждаш домати и не ги продаваш на руснаците ? Нали си учен пък при това и селянин ?

Шило

Прав сте! Снегът е голяма изненада през зимата...

Е къф ти е проблема Ве, чи рашките ше треа да шулят политура без мезе ли?

Дираджиите,пак искате да правите от мухата слон.Обърнал се камиона и баста,какво има да раздувате какъв е бил и с какво е бил натоварен.

Га путя няя муди да прати танкуи данна научат ;-)

До неуките селяни във форума 30.11.2014 15:09 ( нерегистриран ) . "Доматите са турски, карат ги от Анталия. Там оранжериите са от хиляди декари. Ако някой се интересува как се прави световен агробизнес да ходи у комшиите да види на живо а не да пише простотии по форумите" Тия домати си ги яж ти,аз пластмасови домати с аромат на чамова дъска не ям:) През лятото купувам домати на двойна цена но знам в коя градина е расло.

Така е, турски домати са това! Да е виждал някой в Сибир да растат домати? Не, нали? В Сибир нищо не расте, а в останалите плодородни територии от Руската Федерация растат само житни култури. От тях мужиците вместо да си приготвят хляб, варят водка.

браво на дир-аджиите! Продължава масовото обработване на зомбитата! набляга се почти във всяка новина на ЛОШИТЕ РУСНАЦИ! Те са врагове на богоизбраните в момента, а враговете са много лоши! А добрите американци, само "помагат" /под помощ разбирай кредит/ с цел зарибявка на зомбитата...

Така се се живееше преди 30 години в цъфналата след ссср. Като в България е толкова зеле, не чакай на Брюксел, а си ходи дома, путя да ти плати!

Турция е принципна в отстояване на принципа за себеполезност, а ние от производители и разнопосочни износители на агропродукция станахме транзитна зона за домати и износители на сънародници и друг национален капитал

Ученият,то само с хляб не се живее:))

Дъ си с грамаитиките, у мусква нива учат другу усвен гъзуи да лижити!

Вече и за коректно цитиране на дата се фъргат дизлайкове

Ако си бяха получили първия МИСТРАЛ сега нямаше да возят доматите с тирове из БГ пътищата.

КУРмишони за вас, а думатито за байлаге ;-)

Кофти е да нямаш чувство за хумор, но ти си знаеш.

Виж акцизите за БГ стоки и тогава говори. В пъти са по-високи дори от испанските.

Що пък да не направим от мухата слон? Например заради това, че преди 25 (и по-вече) години тази новина нямаше да я има. Просто доматите ги изнасяше България за Съюза, в огромни количества, защото ги произвеждахме и ги изнасяхме с фериботи и влакови композиции. Да не говорим за консервите с домати. Някаква разлика? Дааа, вече усещам гнева и бунта на "демократите".

За чизмарите по-добре домати за фодкофо мезе, с хеликоптери как ще замезваш ???

Бахта къв си прос! Мистрал е кораб бе тюфлек.

NO PASARAN-няма да премините.Нито един домат нито една краставица да ва видя тогаз как ще смучите самагон и ще замезвате с червено цвекло

Всички краставици преминаващи през нас за Русия да се нарязват на ситно

А кой е доказал, че ще има хеликоптери ?? Той може да си разнася домати из Черно море поне още 20 години без проблем. Ти за произведени хеликоптери чул ли си да се говори ??

Брей, че новина. Да бяха Сръбски пушкала за Донбас, пък то домати. Но тук случката ме кара с носталгия да си спомням за времето когато Русия ни купуваше цялата земеделска продукция. Затова сега селата са празни.

Ало зарзавадчийята!Гледай си сергията-от всичко мислиш ,че разбираш!Разбираш само как да удряш в кантара!

Дааа,целите са за твоя употреба-анално!

Важното е, че вече опесАчават... Ейй, кой ви даде дипломите...

селата питай бат'Ваньо приватизатира.

А ние им купувахме москвичите и ВЕФовете.

е тъп селски журналист от Плевенско и нищо не може сам да произведе.