Коментари - Премиерът за Варна: Мързи ги, само искат от държавата | dnes.dir.bg
назад

Премиерът за Варна: Мързи ги, само искат от държавата

Видима е разликата между Бургас и Варна. Това каза премиерът Бойко Борисов на церемонията по подписване на споразумения за безвъзмездна финансова помощ по линия на Международен фонд „Козлодуй“ на стойност 47 млн. евро.

Обратно в новината

Коментари - Премиерът за Варна: Мързи ги, само искат от държавата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бойко мега си прост и не си ти човекът, който да дава оценки на градовете. Тази оценка не е реална, а продължение на омразата между софия-варна. Бургас неможе да се се сравнява със Варна. Но с прост премиер- прости оценки хахахахахахахах вица на годината е това бооййййкооооо!

Бойко..Бойко... Какъво си ТИ..такава е и държавата... Мислиш си,че сме на върха но сме под дъното :)

Shefa

А нима точно този премиер не подкрепи кандидатурата на Кирил Йорданов? И това ако не е лицемерие...

Shefa

Напротив, може! В действителност Бургас стана много хубав, красив град а морската ни градина може само пасти да яде пред тяхната. Нека да не го удряме на градски патриотизъм а да си дадем реална равносметка... С този кмет, ние никога няма да бъдем това което бяхме, но точно този премиер подкрепи последен този кмет...

Абсолютно вярно е, че Г-н Борисов ни предостави любезно този "прекрасен: кмет, прекрасно да унищожи и малкото което е пропуснал през предходните мандати....

Абсолютно вярно е, че Г-н Борисов ни предостави любезно този "прекрасен: кмет, прекрасно да унищожи и малкото което е пропуснал през предходните мандати....

Дай на простака власт и после му гледай сеира.Великия премиер на Банкя,София и Бургас.Това е България за него.АЗ АЗ АЗ АЗ АЗ все той направи всичко в тая държава,а то освен една магистрала и то с пари от европа нищо друго.

Видима е разбира се,тука си нямаме кмет от ГЕРБ,затова е така,не толкова от мързел,не казвам,че кмета ни е велик,той се поналапа вече човека,ама не е и толкова прост,та как да имаме пари за инфраструктура като няма кой да ни ги даде ,Бойко дава само на тези които са,Гербаджии и,които разбира се му дават по нещо.Тука е дай ми за да ти дам,явно на К. Йорданов толкова му и пука вече за нашия град,но без пари толкова

Бивша мутра няма!

Предлагам всички Варненци да покажем на г-ин Премиерът колко сме мързеливи на слудващите избори Като ни домързи да попълним бюлетина в негова полза ей така просто от мързел , не можем да вдигнем химикалката. Какво безочие , толкова ниско ниво . Както винаги Г- ин Борисов остави всички безмълвни , не можейки да се принезим до неговото ниво

Ох мила мама колко си далеч от конспирацийте чула не дочула

А Вас май Ви е мързяло да влизате в часовете по български език.

А трябва ли варненци да страдат от кмета си които не е целеустремен и е срам за вси4ки оставка това е решението колкото е възможно по бързо не го искаме и тои си го знае продажник

А трябва ли варненци да страдат от кмета си които не е целеустремен и е срам за вси4ки оставка това е решението колкото е възможно по бързо не го искаме и тои си го знае продажник

А трябва ли варненци да страдат от кмета си които не е целеустремен и е срам за вси4ки оставка това е решението колкото е възможно по бързо не го искаме и тои си го знае продажник