Bulphoto
Подпалиха мерцедес на превозвач от Несебър
Чисто нов луксозен микробус "Мерцедес" е бил подпален тази нощ в Несебър, съобщиха от полицията.
Микробусът е бил паркиран на алеята между блок "Странджа" и оградата на оранжерията в Слънчев бряг, в близост до сградата на Центъра по екология към регионална инспекция – Бургас.
Мерцедесът е бил лизингов и купен наскоро от 38-годишния несебърлия Фикрет Назиф, предаде Бургас инфо. С него мъжът возил туристи до местни забележителности, хотели и заведения, като разчитал на договори с туроператорски фирми.
Огънят е изгорил напълно предната част на автобуса.
Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Районно управление "Полиция" - Несебър, които не изключват версиите за разчистване на конкурентни сметки и лични мотиви.