Измамена открадна компютри заради заплати
Жена открадна три компютъра в Бургас заради неизплатена заплата.
0
68
Около 19.10 часа вчера в Първо районно управление е получено съобщение за кражба на три компютъра за около 1500 лева. Кражбата станала в частен офис на булевард „Богориди”. В помещнието било проникнато чрез отключване с подбран или подправен ключ, обясниха от полицията.
Малко по-късно униформените от Първо районно управление разкрили, че кражбата е извършена от 24-годишната Л.Т. от Бургас. Тя е бивша приятелка на собственика на фирмата и работела в нея. Жената откраднала трите компютъра като залог, защото не била получила заплата три месеца.
Единият компютър е върнат и се пази в районното. Другите два Л.Т. обещала да върне на 1 юни.