22-годишна жена е била нападната за 1 лев в Бургас
22-годишна жена е била нападната снощи около 00.15 часа в района на бл. 4 в к-с „Лазур”, съобщиха от Областната дирекция на МВР Бургас.
При пробиране от работа жената е била застигната в гръб от непознат мъж, който й запушил устата и я съборил на земята.
Потърпевшата е оказала съпротива, след което нападателят й нанесъл удар с юмрук в лявата част на лицето. Той издърпал дамската й чанта, съдържаща лични документи и сумата от 1 лев. Извършителят на грабежа се издирва по описание от служители на Пето Районно управление „Полиция” – Бургас.