БГНЕС
Домашни кучета нападнаха 62-годишна жена
Домашни кучета са нахапали 62-годишна жена в Бургас, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
Вчера в 19.50 ч във Второ РУ “Полиция” – Бургас е получено съобщение, че около 19.00 часа на същата дата на ул. “Околчица” в кв. “Банево” пуснати свободно домашни кучета са нападнали 62-годишна жена.
Едно от кучетата съборило жената на земята и я нахапало по десния й крак. На жената е оказана амбулаторна медицинска помощ в ЦСМП – Бургас, съобщи "Фокус".
Изпратеният на място полицейски екип е установил собственика на кучетата И.В. на 46 години от кв. “Банево”, който заявил че същите са излезли през незатворена врата на дома му. Съставен му а акт за установено административно нарушение.